Samotné, nikoli osamělé

Když Alex s Kristinou zazvonily na tlačítko, netrvalo to ani deset vteřin, než se ozval bzučák a pustil je dovnitř.

Sestoupily po schodech do jednoduše, decentně a přitom velmi elegantně zařízeného sklepení. Tam je uvítala paní domu v síťovaných šatech, pod kterými byla zřetelně vidět její krásná a pevná postava, nepochybně zesílená stovkami sexuálních styků, které absolvovala. Tady začátečnice ani začátečníky nenajdou.

„Zdravím vás. Udělejte si pohodlí a dejte si něco k pití, bar je v ceně členství.“ Uvítala je polibkem na obě tváře a pokynula jim rukou.

Během následujících minut pak přišly další členky tohoto erotického klubu a postupně vytvořily na několika křeslech a lenoškách publikum očekávající dění plné sexu a vášnivého náboje.

Když se obě brunetky uvelebily v křeslech a Alex si lehce zakryla prso, které jí šaty odhalily, hostitelka se k nim naklonila s šibalským úsměvem na tváři.

„Pro vás mám dneska malé překvapení. Určitě se vám to bude líbit.“ Mrkla na ně spiklenecky jedním okem a zase je opustila.

Dámy kolem nich si tu a tam přiťukly a seznamovaly se. Věděly, že několik z nich se už zná, protože tato setkání se konala vždy jednou týdně. Někdy i častěji, ale jednou obvykle stačilo.

Další myšlenky nebo rozhovory přerušila blondýna hostitelka, když přišla mezi křesla a zatleskala, aby si zjednala pozornost.

Pak už se dění obešlo beze slov.

Její postavu totiž uprostřed místnosti obklopili tři statní muži, zcela nazí, až na černé látkové masky, které jim zakrývaly obličej. Postavili se kolem ní do řady, jako nehybné sochy a kochali se jejím tělem.

Když si prohlédla a zhodnotila jejich těla, její prsty shodily ramínka síťovaných šatů. Když se objevila její nahá prsa, začaly „sochy“ masturbovat. Ne kvůli vlastnímu ukojení, ale jen pro navození pevné erekce.

Šaty nehlučně sjely podél jejích boků a skončily u jejích nohou jako sněhový závoj nebo rudá mlha. Elegantně z nich vystoupila, jako kdyby opouštěla jezírko s vodou. Pod proužkem chloupků v jejím klíně na vteřinku blesklo růžové masíčko její vaginy.

  Kolaudace beze slov

Jednomu z hřebců položila ruku na rameno, pak ho pohladila po krku a jemně si ho přitáhla. Postupně takhle pohladila všechny tři.

Když se i jejich ruce dostaly na její tělo a kromě vlastních penisů laskaly i její bradavky a celá prsa, klesla na kolena.

Její ruce sjely po pevných prsou a vytrénovaných tělech až na dva penisy a její prsty neomylně obemkly maso, které bude mít za moment v ústech.

 

Ještě předtím ale párkrát olízla třetí ocas, který ji hřál na uchu a nenechal se odbýt.

Během jejího zručného kouření a honění těch tří klacků se mužské ruce střídaly na jejích prsou, případně udržovaly svoje kopí v kondici, pokud se jim zrovna nevěnovaly její ruce nebo jazyk a rty.

Původně si asi myslela, že tohle bude jednoduché. Ale pánové jí stále před ústa tlačili více jak jeden penis, takže i pro ni jako velmi schopnou kurvičku nebylo jednoduché rozmístit jejich ukájení rovnoměrně, aby si pak nikdo z pánů nemohl ztěžovat. To by neprospělo její pověsti.

Když se k nim dostala blíž, dostalo se i na jejich koule a spodek penisu, ale jinak je zpracovávala výlučně svými ústy a po celé délce jejich ocasů.

Hnětly jí kozy a všichni čtyři aktéři tohoto představení už se dostávali do potřebného varu, kdy nevnímali okolí a věnovali se pouze těm kolem.

Pak změnili místo i způsob laskání. Jednoho pána posadila na křeslo a nasedlo konečně na jeho ptáka. Další dva zůstávali jako mlčenliví strážci po jejím boku a se stále připravenými ocasy.

Napichovala se na něj, až se jí prsa krásně houpala a poskakovala přesně v rytmu jejího dosedání na pevné nadržené tělo. Kroutila se mu na ptákovi, aby ani na chvilku nevychladl a nezměkl.

Pak přidala ještě svoje prsty, a zatímco se na něj stále napichovala, dráždila si konečky prstů důkladně klitoris. Vzdychala a sténala už s každým nádechem i výdechem.

  Dvoje boty a jedna kundička

Ani nevnímala, že jí pánové zase začaly hníst prsa a vůbec se rukama věnovat jejímu tělu. Klekli si na opěradla koženého křesla a položili jí penisy na ramena, aby si sama vybrala, do kterého se pustí dřív.

Střídala je ve zběsilém tempu, zatímco do ní ten spodní stále chvíli zajížděl, a když z ní náhodou na chvilku vypadl, pleskal ji po klitorisu.

Ale zbytek osazenstva také nezůstával zcela pasivní. Pár žen už se do sebe trochu zakleslo a vzrušení tímto vášnivým představením se věnovaly tělům svým i cizím.

Teď ji začali prcat zezadu. Jeden ji držel v pase, dalšího kouřila v rovném předklonu a třetí jí rukou stále masíroval kozičky.

Ty se krásně houpaly pod jejím trupem, jak do ní zezadu zajížděl ocas tvrdý jako kámen.

Dámy kolem se už rozjely více a sténání a zrychleného dechu přibývalo po celé místnosti.

Sténání blondýny utichlo, když zase vzala do pusy penis, který se jí tak krásně nabízel.

Nabíječi v její prdelce se pro změnu vystřídali, aby si každý z nich taky přišel na své. Ale nakonec, možností ji opíchat budou mít ještě více než dost.

Ptáky zbývajících dvou hřebců vzala do ruky a hrála si s nimi jako s joysticky počítače. Přitom neustával útok na její rozkrok.

Dámy kolem už si lezly do kalhotek a hladily si prsa, zatímco ona věnovala stále veškerou svou pozornost stojícím pérům před sebou.

 

Položili ji na záda a prcali do krásně rozevřené kundičky. Pak je to přestalo bavit a vrazili jí jednoho ptáka do zadku, který se vůbec nebránil takové vzácné návštěvě.

S lehce zvednutou hlavou a pohledem upřeným mezi vlastní nohy ležela na zádech a každou rukou honila jednoho ptáka. Občas jednoho z nich na chvilku pustila, aby si prsty namasírovala pořádně kundičku, zatímco v jejím zadečku stále kutal zbývající hřebec.

  Zaučení kontrolorky?

Vzdychala o sto šest a místy až kňučela, jak jí tělem zmítala kombinovaná rozkoš. A to dneska nebylo všechno, co si na ni tři maskovaní připravili.

Pak do ní vrazili ptáky najednou. Teda jenom dva, ale i obsazení kundičky a prdelky naráz byl docela vydatné. Mrdali ji se vší vervou, jaká v nich ještě byla. Ten třetí se jen snažil dostat ptákem do její pusinky, která mu se vším tím vzdycháním a sténáním pořád utíkala.

„Yessss….yessss….mmmmm…..“ unikalo jí mezi sténáním z pusy, jak do ní pronikaly oba ocasy najednou.

Pak ji zvedli, přitiskli se k ní z obou stran ve stoje a nabodli ji zase na dva klacky najednou. Ten třetí někam zmizel, ale to jí bylo jedno.

Teď už nesténala, teď přímo kňučela, jak ji oba pánové neúnavně šoustali a třetí jí rukou mačkal neposedné kozy, které se třepaly jak želatina na dortu.

Pak ještě zrychlily a její tvář se zkroutila rozkoší a snahou udržet se na nohou. Tohle bylo dost i na ni a to toho už našukala opravdu hodně.

Ale tyhle dva klacky, které jí nedaly ani na chvíli pokoj, to byl silný kalibr. Její výkřiky jen provázely lízání prsou a hnětení těl divaček, které sledovaly se stále rostoucím vzrušením to, jak je píchána do všech tělesných otvorů. Polovina by chtěla být na jejím místě, druhá polovina by chtěla přefiknout přímo ji.

Poté, co jí tak důkladně ošoustali, přišel čas na to, aby je dovedla k vrcholu.

Držela je v ruce a honila, zatímco se jí neposedné vlasy pletly před obličej.

Lesklé kapky jí vytvořily na těle krásnou glazuru. Pak už zbývalo jen pány decentně s úsměvem odstrčit a přijmout potlesk publika, které ale zdaleka nekončilo ve svém vzrušeném konání…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *