Opravdu uvolňující sprcha

Stál ve sprše a po dlouhé dni v kanceláři byly proudy horké vody asi to jediné, čím se teď chtěl zabývat. Jeho tělo se postupně uvolňovalo a on vypouštěl z mysli denní starosti a plně se poddával působení nejpřirozenějšího živlu.

Jen se otočil, spatřil Sašu, jak si u umyvadla u protější stěny pomalu stahuje kalhotky. Nechala je spadnout ke kotníkům, obratně nabrala na palec v punčoše a přidala k černé podprsence ležící opodál. On se dál věnoval očistě těla i duše s vědomím, že se k němu to krásné tělo zanedlouho připojí.

 

Pečlivě vyhákla z boltců náušnice a položila je na okraj umyvadla. Na stejnou decentní hromádku jako svoje spodní prádlo. Přejela si rukama od břicha přes prsa až ke krku, aby si rozepla stříbrný řetízek, současně s tím kriticky hodnotila stav vlastního těla. Ale zatím nebylo prakticky co vytknout.

Už zcela nahá se jen pozorovala v zrcadle a otáčela hlavu ze strany na stranu. Zase si přejela přes prsa a zajela rukou na vteřinku i mezi nohy. Nato se otočila a přistoupila k partnerovi, který už čekal v oblaku páry.

 

Prameny vody provázaly jejich končetiny stejně, jako se ruce a nohy navzájem lehce propletly. Jedny dlaně skončily na Sašině zadečku, její zase za jeho krkem. Prsty rejdily minutku po kůží, než se ústa setkala. Otočila se k němu zády, rukama jí krásně sevřel kozičky a její zadeček se mu příjemně tiskl na penis. Jen se přiblížil rukou mezi stehna, roztáhla trochu nohy a uvolnila mu cestu. Vzala jeho ruku do své a hladila si skrze ni mokrou lasturku.

  Naše malé tajemství

Hnětl jí prsa a žužlal ušní boltec. To už cítila jeho tvrdost, takže se otočila a dřepla si přesně naproti žaludu, ze kterého kapala voda na zvrásněné dlaždičky koupelny.

Nasála ho do úst a oklepávala uvnitř jazykem, jakoby zkoušela jeho pevnost a pružnost. Zajela si s ním hlouběji, pak ho vytáhla a jen něžně okusovala ze stran, než ho zase pohltila. Vrážela si ho do úst prudčeji a přetahovala předkožku až ke kořeni a zase zpátky.

Vycházeli ze sprchy, on nahý, ona s ručníkem přes rameno. Myslela si, že vydrží až do ložnice, ale přitáhl si ji a objal už na chodbě. Sjel jí rukama na zadek a přitáhl k sobě. Ručník z ní spadl skoro sám.

Položil ji do pololehu na všechny čtyři a dotal se jí jazykem k pičce. Jakmile si ji trochu připravil, nalehl na ni, přitiskl ke dřevu chodby a zajel do ní.

Byla krásně poddajná a s každým přirazem penisu jí ještě líbal ze stran na krku a na zádech.

„Aaaahhhhhh….“ vydávala něco mezi zrychleným dechem a vzdycháním, přesně v té rychlosti, která ho tak rajcovala. Trochu se zvedla na loktech a on zrychlil přirážení.

Zvedl ji víc a rukama se dostal na její krásné kozy. Pořád ji přitom prcal zezadu. Jeji vzdechy se slily do jednotného rytmu.

Stočila se na bok, aniž by z ní vyklouzl a objala ho volnou rukou kolem krku. Dál přirážel a prstem jí masíroval kundičku. Když k němu přidala svou vlastní ruku v prudké masturbaci a začala sténat mnohem hlasitěji, bylo jasné, že je na cestě k vrcholu. Vzal jí za prsa, políbil na krk a vstal.

  Jak ochutnal poprvé

Zvedl svou drahou do náruče, položil na nedaleké proutěné lehátko a ihned si ho začal honit. Nastavila mu pusinku i prsa. Vzápětí na to zareagoval krásným perlovým náhrdelníkem na její kůži. Tři polivky pak uzavřely dohru sprchování, ale možná si dají ještě jednu krátkou na očistu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.