Odpolední trojka

Dorážel na její rty, zatímco její ruce zakotvily na jeho ramenou, jejichž kůže byla stále překryta džínovinou vesty.

Když se k ní přitiskl a cítil i přes dvojí látku měkkost jejích prsou, jeho ruce už byly pod jemným krajkovím jejích černorůžových kalhotek a hnětly jí prdelku.

Sama si stáhla ramínka košilky a odhalila světlá, neopálená prsa a široké oranžové dvorce bradavek. Jeho ruce zůstávaly na jejím zadečku, jeho ústa se ale přesunula od rtů právě na zrovna odhalené kozičky. Přímo vybízely k polibkům a on je samozřejmě nemohl vynechat.

Líbal jí na krku a na hrudi, dál se s ní mazlil a s rukama stále tam, kde předtím, stoupal zase k jejímu obličeji.

Jak jí podsouval ruce pod látku kalhotek, pomalu je stahoval dolů.

Když mu rozepla vestu a nechala ho jen v džínách, její ruce se rozběhly po celém jeho trupu. Užívala si neskutečně jeho tělo vypracované od té spousty sportů, kterým se věnoval. Údajně rekreačně, ale skoro pořád.

Klečeli vedle sebe na gauči a obírali se ze všech možných stran a všemi myslitelnými způsoby. Nechtěli se ještě spojit, ale chtěli cítit přítomnost i doteky toho druhého.

Položila se na záda a ebenové vlasy se rozprostřely na látce nábytku jako vlna mezi útesy nebo krev oběti při zásahu kulkou.

Zvedla se trochu v bocích, aby jí mohl pohodlně stáhnout kalhotky, takže v jejím pase zůstala jen zmuchlaná růžová košilka.

Jakmile mu nic nestálo v cestě, klesl jí hlavou do klína a spojil se s její lasturkou jazykem.

Ani tolik nevnímal její vzdychání, svou pozornost soustředil na to, aby si nezvykla na jeden rytmus, a aby jí svým jazykem stále překvapoval.

  Příchod nymfy

Položila mu ruku na rameno, ale nikam ho netlačila.

Ani nesténala, jen rychle a procítěně dýchala a trochu vrněla.

Občas zvedl hlavu, aby se jí podíval do očí (přivřených prožívanou rozkoší) a ujistil se, že se jí to stále líbí. Ovšem zvukový doprovod to dával na vědomí dostatečně. Potěšen dopadem svého lízání se pak zase vrátil k dráždění své milé.

Ani jeden z nich nevnímal nebo neslyšel, že se tiše otevřely dveře do pokoje.

Vstoupila půvabná zrzka v prádle a s úsměvem na tváři.

Jakmile je spatřila, její ruka sklouzla do jejího klína. Když si sedla na opěradlo gauče, ebenová kráska na ni krátce pohlédla, ale pak opět přivřela oči a věnovala se jen rozkoši, kterou prožívala.

Zrzka je dál pozorovala a u toho masturbovala. Odtáhla si kalhotky stranou a hladila se přímo na kundičce. Pak si lehla a zbavila se kalhotek docela. To vše stále s pohledem upřeným na milující se dvojici.

Obě dívky si sem tam vyměnily roztoužené pohledy a zrzku velmi vzrušovalo vidět svoji kamarádku v tomhle stavu. Věděla ostatně, že laskání se dostane i jí samotné.

Přítel obou se pak zvedl z klína černovlásky, a když si konečně všiml zrzky, pohladil jí po stehně a na moment se tak dostal prsty i mezi její nohy.

Ta sjela po látkové stěně dolů vedle černovlásky a obě se k sobě přitiskly. Nějakou dobu se líbaly a hladily po tělech, jen tak na uvítanou a rozehřátí. Zrzčina podprsenka byla rozepnuta a poroučela se kamsi do rohu místnosti.

Když se obě trochu polaskaly, vrhly se spojenými silami na jediného muže v blízkosti.

Jeho džíny byly v několika vteřinách na půl žerdi, aby odhalily jeho již lehce tvrdnoucí penis, kterého se zrzka ihned ujala pusou.

  Celkem "normální" ráno

Zatímco on ji lehce korigoval tempo rukou, brunetka ho hladila po stehnech a vzrušoval ji pohled na kamarádku, která kouřila jejího přítele.

Pak se jejich pusy vystřídaly a zrzka mu uštědřila několik francouzských polibků.

Černovláska olizovala penis všemi myslitelnými způsoby a s různou intenzitou. Její prsty zatím nezapomínaly ani na varlata.

Pak ke kouření zase pustila zrzku, která už se na to třásla.

Ale protože černovláska nevydržela příliš dlouho v nečinnosti, spojily na tom jednom penisu za moment svoje jazykové síly obě dvě.

Mlaskaly na něm a jezdily po celé délce rty i špičkami jazyků.

Pak už by čas i nálada postoupit trochu dál. A protože měla černovláska přednostní právo, zvedla se a nasedla na svého přítele.

Zrzka se usadila vedle nich, se zrakem upnutým na jejich pohybující se těla a prstem opět ve své kundičce.

Jak na něm poskakovala, zrzka se občas přiblížila a připletla se jazykem do cesty jejím bradavkám nebo jí vtiskla pár rychlých polibků. Ale nic významného. Pak si zase laskala klitoris s pohledem upřeným na ptáka pronikajícího do vaginy

Když jejich přirážení ztratilo na rychlosti a přidalo na intenzitě, zrzka se k nim zase naklonila. Černovláska sesedla v domnění, že si chce taky zašoustat, ale ona jen naslinila žalud a opět přijala ten tvrdý penis do svých úst. Její kamarádka se k ní pak přidala a zrzka sklouzla jazykem na varlata, která si taky žádala pozornost.


Pak si zrzka už taky nasedla a přijala mužské ruce na svém zadečku. Byla nadržena jak zvíře a chtěla pořádně opíchat.

  Odpolední výměna

Brunetka ji pozorovala z pelestě gauče a jedním prstem si ji honila. Když tam zrovna neměla prsty, zrzka se k ní sklonila a trochu ji olízla. Ale nebylo to příliš účinné ani pohodlné.

Pak se jejich hřebec zvedl a zavelel k výměně pozic.

 

Oba krásky přikývly a vystrčily na něj prdelky. Věnoval se opět zrzce. Prcal ji zezadu s různým rytmem, jak jen to pozice dovolovala. Jeho přítelkyně si vedle honila kačenku a poslouchala jejich sténání. Ale za nějakou dobu se dostalo masité růžové kopí i do ní.

Zatímco ji šukal, zrzka opět neodolala a začala se s ním líbat. Její ruce přitom spočinuly jak na jeho těle, tak na těle brunetky, které se ve stálém rytmu i hlasitosti pohybovalo sem a tam.

Z toho těla ho pak vyškubl a pro změnu ho svěřil zrzce do ústní péče.

Pak ji vzal z boku.

Držel ji přitom za stehno a zezadu ho pozorovala jeho partnerka. Tohle byl pohled, který měla opravdu ráda.

Střídavě přirážel dovnitř, střídavě špičkou objížděl klitoris a prdelku.

Šoustal ji ve stále rychlejším tempu, čemuž odpovídalo i to, jak rychle dýchala a prudce sténala. Jako bonus přijala několik ženských polibků s černými vlasy, které přilétly shora

Stejně tak byly příjemné ještě další doteky na prsou.

Upřímně, jeho orgasmus nebyl z těch nejsilnějších, ale i tak ho dámy uvítaly a nadšením.

Jejich jazýčky ho pak ještě důkladně očistily a jejich ústa se o nadílku vzájemně podělila. Ona odešel, dámy si spolu ještě trochu pohrály…ale to je již jiný příběh.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *