Příprava před obřadem

„Tyhle podvazky jsou naprosto super.“ rozplývala se Agnes, když pomáhala Claire ve složitém obřadu navlékání svatební róby.

Obě krásné ženy byly v jedné místnosti, v rohu hrálo v notebooku něco instrumentálního, protože ani jedna z nich neměla ráda úplné ticho.

Claire seděla na kraji postele v jakési směsici korzetu, spodního prádla, podvazků a bot, které si střídavě nazouvala a vyzouvala. Zatím si poradily s pásem cudnosti, kalhotkami a jednou punčochou. Ale ještě je několik částí čekalo.

Claire vstala, zatímco jí Agnes upravovala šaty samotné, které se stále nechtěly usadit na místě a aspoň chvíli tam vydržet. Když společnými silami doply obě punčochy k podvazkovému pásu, začalo to celé získávat už trochu strukturu.

Jejich počínání v oblékání bylo prokládáno hodnocením jednotlivých částí a vzpomínáním na situace, kdy měly obě na sobě to samé, nebo něco podobného.

Agnes během propojování dílků oblečení občas zavadila Claire o prsa nebo kalhotky, ale ani jedna se u toho nepozastavila.

„Tohle si musim vyfotit, to je naprosto bombastický.“ prohlásila v jednu chvíli Agnes a nechala samotné šaty spadnout, takže přikryly všechno odhalené.

Claire se usmála, přikývla a urovnala si všechno oblečení, aby své kamarádce neudělala ostudu.

Nasadila si věneček se závojem a natáčela se před digitálním kompaktem, jak se to zrovna hodilo. Agens cvakala a cvakala a občas se jen obdivně nadechla nad tím, co se jí objevilo na displeji.

„Můžem udělat taky nějaký ostřejší obrázky, ať máte na co s Bradem vzpomínat. Upřímně, pochybuju, že tohle oblečení na sobě budeš mít nějak zvlášť dlouho po obřadu.“

„No večer to půjde dolů určitě, toho se neboj.“

„Nebojim, asi nebudete jediní…zaneprázdnění.“

„Ale, plánuješ sbalit ministranta?“

Agnes neodpověděla, ale pokývala hlavou v nevyřčené odpovědi.

„Vytáhni si trochu ty šaty, ať vidím aspoň ty kalhotky.“

„Myslíš?“ zeptala se Claire trochu nejistě.

„Určitě, nahoru s nima.“ zavelela holka s kamerou.

Nějakou dobu pokračovali s šaty vytaženými do různých výšek. Pak se Claire posunula a se zakopnutím spadla na postel. Když se chtěla zvednout, Agnes ji ihned zarazila rukou, jen ať tam hezky zůstane.

„Jen se trochu natoč, zlato. Pořád jsi nevěsta, ale nesmíš působit tak nevinně, jako že jsi viděla ptáka jenom na obrázku.“

Claire se zvedla do sedu, natáhla obě nohy v bílých botách na podpatku a nezapomněl si shrnout šaty tak, aby byla jasně vidět obě stehna, podvazky a i kousek kalhotek.

Pak roztáhla nohy a nechala Agnes vyfotit přímo její klín, který zářil mezi krajkami a bílým saténem.

Agnes na ni ještě chvilku bleskala a pak si ke své světlovlasé kamarádce přisedla na postel. Posunula se až k ní a shodila jí obě ramínka držící šaty ve vzpřímené poloze. Korzet trochu klesl, ale nespadl docela. Stále jí kryl prsa, ale stačilo do něj šťouchnout, aby i tato bariéra padla.

Agnes jí zvedla trochu bradu. „Nasaď trochu roztoužený výraz. Chceš, aby tě někdo laskal a dráždil. Ale ještě nechceš šukat.“

„To až za pět minut.“ přitakala Claire se smíchem.

„Přesně tak.“

Agnes se zvedla a fotila nevěstu shora, takže korzet už trochu ztrácel smysl. Hladila ji přitom po ramenou, krku i tvářích a svými boky se lehce otírala o její tělo.

  V jiné posteli než běžně...

Pak sjela rukou do jejího klína, podržela si šaty stranou a ještě udělal několik rychlých snímků Claiřina klína.

„Je to zlobivý, ale líbí se mi to.“

„Mě taky a určitě nebudu sama.“ přitakala jí Agnes, když se společně dívali na záznam.

Pak Agnes vstala a udělal ještě jeden snímek výstřihu, přičemž teď už odtáhla korzet úplně.

Claire se zatvářila na oko překvapeně, pak se zahihňala a chytla si prso druhou rukou. Současně se lehce přitiskla Agnes k tělu.

Její kamarádka se jí pár vteřin dívala do upřeně do očí. Pak odložila foťák na postel, sedla si na Claire obkročmo a důkladně ji políbila.

Ta se nebránila, ale ani ji nevycházela zatím vstříc, protože byla přece jen lehce zaskočená. To se ale velmi rychle vypařilo a v další vlně už brunetčiny polibky svědomitě vracela.

Cestovaly si rty po ústech a obličejích, zatímco jejich ruce bruslily po těle té druhé a zkoumaly, kde jsou ještě šaty a kde už jen kůže, která se stále více zahřívala v očekávání dalšího laskání.

Agnes se na ni přisála, pronikala jí jazykem mezi zuby a pohupovala se na jejím těle, protože milovala měkkost jejího klína.

Pak jí nasadila zpátky věneček se závojem, kterého se předtím nevěsta zbavila, a opět se vydala na návštěvu mezi její rty.

Claire trochu nejistě svou přítelkyni objala kolem pasu. Ta její ruku zachytila, přimáčkla si ji na šaty a posunula dolů na zadeček. Spolu s tím jí Agnes položila ruka zezadu na hlavu a přitáhla si ji pevněji k sobě, až do sebe byly obě ženy krásně zaklesnuty.

Agnes se s blondýnkou stále líbala a hrála si přitom s jejími vlasy.

„Líbí se ti to, zlato?“ zeptala se jí pak šeptem mezi polibky.

„Jo…moc, chci ještě víc.“ zavzdychala jí blondýna do ucha.

„To je dobře, taky to dostaneš.“

Za pokračujícího líbání jí Agnes sjela až na prsa, se kterýma si její hbité prsty velmi dobře rozuměly.

Claire se položila na záda a brunetka ji následovala. Líbala ji dále v krásném kočičím hřbetu a posouvala se přes prsa dolů po jejím těle. Zarazila se až s rukou v jejím klíně, kde ji necelou minutu hladila přes kalhotky.

Pak se její prsty vrátily nahoru a nevěsta dostala důkladné laskání prsou společně s další várkou líbání. Proplétaly se vzájemně mlsnými a lačnými jazýčky a nemohly se jedna druhé nabažit v žádném směru. A několik jich ještě přijde.

Když začala Claire současně s líbáním jezdit ještě rukama po stehnech, ruka blondýny se ocitla opět na jejích zádech a také ji nenechala nikam uniknout.

Bylo to všechno moc fajn, nicméně bylo potřeba věnovat pozornost také nevěstinu klínu. Když ji Agnes začala opět masírovat mezi stehny, blondýna roztáhla nohy a zvedla se trochu v bocích. Kalhotky byly za moment na straně a jejich lem se systematicky posouval nahoru a dolů mezi jejími závojíčky, řízený po všech stranách zručnou a znalou rukou Agnesinou.

Claire se vleže lehce propnula a z jejích uvolněných rtů uniklo rychlé a jasné zasténání.

Zase si Agnes přitáhla k sobě, aby si obě lesbičky vyměnily několik hlubokých polibků a pak se mohly vrátit k původnímu laskání.

Agens se už velmi jistě usídlila prstíky v její kundičce a hrála si s ní jako s dálkovým ovladačem. Tady byly ale programy docela podobné.

  Tichý zahradní kout

Opět se naklonila ke Claire, a po několika rychlejších průnicích jazyků se posunula ústy konečně mezi její nohy, do klína.

Na to blondýna čekala celou dobu.

Střídala a kombinovala rty, jazyk i prsty a i tehdy, když byla zcela přisátá na krásně vyholenou pochvu, vrtěla trochu hlavou, aby nikdy nezůstala zcela nehnutá.

Lízala ji velmi důkladně a dávala si pozor, aby nezůstala i jednoho způsobu ani rytmu a aby blondýna nikdy skutečně nevěděla, co ji čeká za rozkoše v dalších vteřinách a minutách. Pak na moment odtáhla hlavu, ale jen proto, aby vyměnila jazyk za prsty, jejichž bříška začala Claire důkladně bruslit po klitorisu a dostávaly ji do nekončící extáze.

Claire ale celé laskání nenechala jen na ochotné černovlásce. Protože korzet už byl dávno někde na břiše, hladila a mačkala si vlastní prsa tak, jak to měla vždycky ráda.

„Jo, jo…tohle je krásný…“ zašeptala, když ji Agnes začala prstit kundičku.

Blondýna se propínala jako luk, jako rákos, který se ohýbá ve větru. Nic jiného jí nezbývalo, protože Agnes byla v dráždění její pičky naprosto neúnavná. Nenechávala ji ani na vteřinu odpočinout a stále znova útočila prsty a jazykem a šukala rukama svou novou milenku. Jestli jednorázovou, nebo stálejší, to se ještě uvidí. Zatím to ale vypadalo dobře.

Převalila ji pak na moment na bok, aby jí zbavila rozvázaných kalhotek, které už teď jenom překážely. Jak byla u jejího klína z další strany, neodolala a vydala se na průzkum Claiřina análku. To se setkalo s příjemným vzdychajícím ohlasem stejně jako laskání právě přerušené.

 

Když ji k tomu ještě zarývala zbytek prstů do kundičky a masírovala opět klitoris, začala sebou blondýnka házet jako postřelená srnka a taky nadávat jak dlaždič.
„Jo, jo…mrdej mi tu kundu ty čubko…pořádně to do mě vraž, chci se udělat…“

Agnes se lehounce zarazila, protože takhle svou kamarádku neznala, ale zároveň ucítila zašimrání v podbřišku, protože ty perverzní řeči a nadávky vzrušily i ji.

Tedy do ní vrtala i dál.

Agnes si původně z lehu sedla jen proto, aby našla lepší pozici, ale Claire toho využila, přetáhla jí přes hlavu pruh látky, který jí držel šaty nahoře a jakmile se objevila její prsa, okamžitě se na ně přisála svými ústy.

Obě holky teď nevěděly co dřív, protože toho laskání bylo najednou hrozně moc na krátký čas. Potřebovaly by pět rukou a tři jazyky, aby to zvládly všechno najednou.

Agnes si rozepla vzadu šaty a vytáhla je nahoru, jak jen to šlo, aby se jí Claire pohodlně dostala na mušličku. Když roztáhla nohy a trochu se zaklonila, blondýna neváhala a sjela hlavou do jejího klína. Agnes uměla lízat kundy už od střední, ale Claire se jí svým stylem minimálně vyrovnala. Okamžitě jí zaplavila mušličku slinami a spustila takovou salvu kombinací, že Agnes skutečně nevěděla, která bije. Šermovala jazykem nahoru i dolu, do stran a mezitím ho stíhala zabodávat brunetce dovnitř. Její pohyby a intenzita byla naprosto spontánní a tudíž zcela nepředvídatelné. Agnesino vylizování mohlo připomínat svou kvalitou renesanci, ale tohle byl čistý bláznivý surrealismus. Nikdy jste nevěděli, kde vás co trefí.

  I to je práce záchranářů...

„Jo jo….jo…pokračuj, lásko, pokračuj… nepřestávej…“

Když Claire ke svému jazyku přidala i prsty, byla už jí Agnes vydána na milost a nemilost, protože se nemohla nijak bránit. A navíc…proč by to taky dělala?

„Máš nádhernou buchtičku…moc mi chutná…“

Agnes se jen zamilovaně usmála, protože ji nenapadlo nic, co by mohla odpovědět.

Claire zvedla hlavu, jen aby si se svou milenkou vyměnila pár rychlých polibků, a bleskově se zase vrátila jazykem do jejího klína, který bažil po dalším dráždění.

„Kurva drát….“ oddechla si brunetka po jedné sérii rychlého šmrdlání špičkou jazyka, kterým Claire narazila přesně na ta místečka, která dostanou do varu snad každou ženskou.

Pak přišla blondýna ještě s dalším trikem. Začala nasávat její závojíčky do úst a mazlit se s nimi uvnitř své pusy.

Agnes prudce zaklonila hlavu a chvilku to vypadalo, že z toho omdlí.

Blondýna přidala k jazykovým orgiím ještě ruku na prsou brunetky, ale to bylo jen tak na okraj. Podstatné bylo stále olizování a hnětení její kundičky.

Agnes ji držela za vlasy a stále více tiskla do svého klína.

V dalším momentě Claire bez varování vstala. Ne, že by nechtěla pokračovat v laskání, ale potřebovala se konečně zbavit těch zatracených šatů, které ji jen omezovaly v pohybu.

 

V další jednání se k sobě již zcela nahé milenky přitiskly, a svalily se obě na postel. Protáhly si vzájemně nohy klíny a začaly se o sebe spolu se stálým líbáním a mazlením třít zběsile kundičkami.

„Oh proboha, moje kundička…to je bomba, tohle…“

Agnes jí jen stiskla bradavku a dál se na blondýně vlnila celým tělem. Pak si stále s rozkrokem v jejím klíně sedla a začala se na ni jemně vrtět. Jemně co do rozsahu, ne intenzity. Claire natažena na posteli jen kňučela blahem a na víc se nezmohla.

„Jsi na mě tak tvrdá…je to super…tohle mi hrozně chybělo.“

„Brad tě takhle nešoustá?“

„Umí to taky, ale jinak, tohle mi udělá jen jiná žena.“

Pak se Claire zvedla a povalila brunetku na záda.

„Co uděláš teď, kočko?“

Místo odpovědi si na ni nevěst(k)a lehla celým tělem a třela se o ni svým klínem.

Tentokrát skučela a vrněla Agnes, která neměla šanci utéct. Ale kdo by unikal, když je zavalen horkým a nadrženým ženským tělem.

Když se Claire lehce zvedla klínem, brunetka jí tam okamžitě vrazila ruku a třela jí konečky prstů poštěváček. V jejím klíně se pak ocitla Claiřina ruka a vyváděla tam to samé.

Na to se Claire zvedla úplně a chvíli Agnes jen tak obskakovala a různě dráždila, kde ji zrovna napadlo. Vypadala trochu jako pejsek, který zkoumá nové území. Jen si to neznačkovala.

Stačila trocha dalšího cíleného vzájemného dráždění, aby rozkoš obou žen přerostla míru únosnosti a spustila jejich vyvrcholení. Vychutnaly si ho vleže ve vzájemném objetí, kdy se dotýkaly každým kouskem kůže.

Pak si sedly a ještě si uštědřily několik dlouhých a procítěných polibků, než je povinnosti dnešního dne zase donutí se obléct a chovat trochu civilizovaně.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *