Horké setkání

Ondra ležel se zavřenýma očima v sauně a snil o všem možném. Tedy, hlavně o prasárnách všeho druhu. Myslel na kluky i na holky. Na prsa a stojící ptáky. Vzpomínal si na včerejší úlet s Michalem, kdy se před večerkou navzájem vyhonili.

V těch myšlenkách si položil ruku přes šortky do rozkroku, jen aby cítil na ptákovi nějaký tlak. Už jen jeho vlastní položená dlaň mu přivodila vzrušení. Stačí pár doteků a stisknutí a bude mu zase stát.

Hladil si přes látku koule a ptáka a svíral celý svůj nástroj pevně v ruce.

Pak si rozvázal tkaničky od šortek, trochu je stáhl a vytáhl si tvrdnoucího macka na světlo.

Pak si šortky stáhl úplně, roztáhl nohy ještě víc a užíval si svou nahotu, erekci a vzrušení.

Hladil se po celém těle, mačkal si ptáka a koule a občas, když mu zajela ruka trochu dál, strčil si prsty i na kraj análku.

S jednou rukou na bradavkách a ptákem v druhé si ho začal krátkými a svižnými tahy honit.

Zbavil se šortek úplně, otočil se na břicho a začal lehce přirážet proti matraci, na které ležel.

Jen se tak celým tělem vrtěl na tom měkkém povrchu a hladil si jednou rukou zadek, protože ho to vzrušovalo stejně jako šimrání, které cítil ve slabinách.

Znova si nastavil ptáka do mezírky v matraci a začal ji regulérně šukat.

Michal, na kterého před chvílí Ondra myslel, ho už pár minut pozoroval zpoza dveří sauny a s rukou pod ručníkem kolem pasu si hladil koule. Druhou ruku měl na bradavkách prsou a občas si při pohledu na souložícího Ondru mlsně olízl rty. Měl na něj chuť.

Zbavil se ručníku, opřel se bokem o dřevěné obložení sauny a beze spěchu masturboval.

Ondra se otočil zpátky na záda, a zatímco pokračoval ve svém sebeukájení, díval se zálibně na Michala. Teda spíš na jeho stojící péro.

Pak vstal, udělal k němu těch několik kroků a začal ho hladit po rameni. Michal se choval skoro zrcadlově, takže během vteřin se oba kluci hladili všude po těle a užívali si dotek toho druhého.

  „Můj manžel je voják...“

Pak se začali líbat. Ale ne jedním důkladným a dlouhým soubojem jazyků. Spíše jednotlivými polibky, mezi kterými byla vždycky několikavteřinová mezera.

Jejich ruce mezitím klesly dolů, jak si zase začali navzájem protahovat ptáky. Hladili si zadky a střídavě končili jazyk v ústech toho druhého. Netiskli se k sobě, spíš se občas dotkli jen výstupky svých těl. Objímali se a mazlili po všude a pořád. Vlnili se s těly zaklesnutými do sebe.

Pak se Ondra sklonil a začal Michalovi líbat bradavky. Dnes byl důkladnější než minule. Následně konečně klesl k jeho klínu a vzal mu penis mezi rty. Nejdřív ho jen okusoval ze stran jako při ochutnávce a brnkal prstem o špičku žaludu. Ale nakonec ho pohltil pusou celý.

 

Michal ho hladil po vlasech a udržoval v tempu, které ale nechal plně na něm.

Ondra si plně užíval to, že má v puse to samé, co má sám mezi nohama. Skutečnost, že má sex s mužem, ho nabíjela elektřinou. Bylo to něco nového a tentokrát nejen úlet v lehké opilosti. Teď oba věděli, co dělají a věděli, že se jim to líbí a také, že to není naposled.

Měl sice trošku obavy z análku, ale zvědavost a touha po nové formě uspokojení byla přece jen silnější.

Ondra si vytáhl ptáka z pusy a objížděl si vlhkým žaludem obličej.

Michal stál nad ním s hlavou zakloněnou a zasněným výrazem ve tváři. Oči měl přivřené.

Ondra se nepřestával mazlit s jeho tělem a občas jen mrkl nahoru, jestli se jeho laskání setkává se stále stejným přijetím. Ale kdyby se to Michalovi nelíbilo, určitě by se ozval.

Vyzkoušel snad všechny formy uspokojení pusou, které kdy viděl ve filmech a pořád ho to bavilo.

Nato si Michal zvedl ptáka rukou a přimáčkl si Ondrův obličej ke koulím. Ten se nijak nebránil a jen otevřel pusu, aby přivítal měkkou kůži vonící mužným tělem.

  Jedna sestra jako druhá

Pak vzal Michalovy koule do rukou a něžně je hnětl. Jazykem se zase vrátil k jeho žaludu a jen na něm stejně jemně jezdil jazykem.

Zvedl se, dal Michalovi důkladnou pusu a chtěl ho obejmout.

Ten ho místo toho vzal za ramena a opřel o protější zeď.

Bylo jasně, co se bude dít teď. Ondra jen trochu poklesl tělem a vyšpulil na Michala prdelku.

Ten ho v záplavě drobných polibků chvíli hladil po celém těle, zatímco jeho stojící pták byl jen kouzel od Ondrova zadku. Ale ti dva se záhy měli intimně seznámit.

Michal nasadil špičku žaludu na okraj svěrače a velmi opatrně postupoval dopředu. Dával přitom stále pozor, aby se Ondra stíhal přizpůsobit a zvyknout si na pro něj asi nové pocity. Michal se nemiloval s mužem poprvé, takže věděl přesně, čím jeho nový milenec prochází.

Ale odpor pomalu ustupoval. Ondra se dokázal nakonec uvolnit a pustil si ztopořené maso dovnitř. I tak mu ale Michal nechával všechen čas na to uvyknout novým pocitům. Nechtěl, aby na společný sex vzpomínal kdokoliv z nich ve zlém.

Když neslyšel žádné námitky ani necítil, že by Ondra ztuhl v půlce pohybu, začal se v něm pomalu pohybovat sem a tam, sem a tam.

Ondra začal prudčeji oddechovat. Michal si nejdřív myslel, že se něco děje, ale pak v tom dechu zaslechl i stopu vzrušení. Ta stopa začala pomalu ale jistě sílit.

Zasouval do něj svůj penis pomalým, ale stálým tempem. Klidně, ale nevynechal ani centimetr jeho análku a dával si pozor na to, aby svého macka vždycky zasunul až po kořen.

Ondra mu začal jít dokonce lehce naproti. Nebo to bylo jen normální kývání jeho těla? Kdoví.

Po pár minutách přirážení ho z něj Michal na chvilku vytáhl. Pak se usmál, když zjistil, že už ho do něj teď zasune bez odporu a bez nátlaku. Dírka byla krásně uvolněná. Začal ho tedy opět šukat.

  Překonání vlivu

 

Neustal ani na chvíli a k tomu ještě naklonil hlavu dopředu a začal Ondrovi dávat polibky na rameno a záda včetně krku.

Pak jeho ruce sjely na Ondrův zadek a Michal začal přirážet tvrději a prudčeji.

I Ondrovo sténání a vášnivé dýchání nabralo na intenzitě. Bylo jasně, že si to užívá a že si na přítomnost ptáka v zadku zvykl už dávno. Teď si jen oba vychutnávali společnou rozkoš.

Když ho z něj Michal vytáhl, Ondra se otočil a zase se přitiskl ke svému nabíječi.

Stejně jako předtím se mazlili všude a vším, od doteků penisů přes ruce a prsní bradavky až po polibky plné jazyka a slin.

Když Michal klesl k Ondrovu klínu, nepřestával si sám honit ptáka. Ondra také pokračoval v masturbaci, protože se chtěl Michalovi vycákat důkladně na obličej. Slastí přivřel oči a vnímal jen hork dech milence, který v úrovni jeho pasu pozoroval jeho onanování a číhal, kdy přijde vrchol představení.

Ten přišel zanedlouho a stál za to. Ondra toho měl v sobě víc než dost a „potetoval“ Michalovi obličej od čela až po bradu. Sám se možná divil, kde se to v něm vzalo. Ale nové způsoby sexu přinášejí nové a silné zážitky.

Ještě si to zopakovali i obráceně, protože Michal se taky chtěl dostat ke svému orgasmu. Přece se pak nebude dodělávat někde za bukem.

Tentokrát ho Ondra vzal do pusy a nechal Michala, aby se mu v klidu vystříkal do pusinky. Lákalo ho to a navíc si nechtěl pak čistit obličej. Takhle to bylo mnohem pohodlnější.

Když si vzali svoje věci a opustili saunu, jedinou stopu by odhalil někdo s detektorem na sexuální energii nebo nadrženost. Nic jiného tam nezůstalo a vzpomínku si nechali každý v sobě.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *