Milování beze svědků

Procházela se svou krásnou kuchyní a očekávala každou chvíli, až se její manžel vrátí z práce. Už před chvílí připravila dva poháry s ovocem, ale zmrzlinu do nich přidá až na poslední chvíli. Nechce přece, aby roztála.

Neměla toho na sobě moc. Kromě černé zástěry jen lehký top a tanga. Nebylo se ostatně čemu divit, venku bylo teplo a i sem to větřík docela foukal.

Umyla si ruce a utřela se do zástěrky. Ačkoli působila dojmem flákající se manželky zbohatlíka, doma toho zastala dost. Rozhlížela se tak po kuchyni a přemýšlela, co by ještě mohla vyvádět. Ale ať dumala, jak dumala, nenapadalo jí nic, co by nevyřídila.

Chtěl jít tiše, ale právě to, jak se snažil opatrně našlapovat, ho prozradilo silněji než kdyby přijel do kuchyně na motorce. Přišel ní zezadu, položil jí ruku na rameno a pak jí pohladil po zádech. Jeho prsty pak sjely až dolů a zastavily se na prdelce jeho krásně manželky.

Uvítala ho úsměvem a vášnivým polibkem. Položila mu ruku na košili a opřela se mu prsty o krk. Jeho ruka se ocitla na jejím krku a pro změnu si ji lehce přitahoval, zatímco špička jeho jazyka hladila její rty. Líbat uměl, to se mu muselo nechat. Věděl, jak ji nažhavit a málokdy spěchal.

Otočila se k němu celým tělem a položila mu ruce na ramena. Ty jeho sjely zvolna na její prdelku a vychutnávaly si dotek její jemné kůže, kterou nic nezakrývalo a nic nechránilo. Proč taky, tady byla v bezpečí.

Rozvázal jí šňůrku zástěry a nechal její předek spadnout. Odhalil tak její čtyřky, které už pod tričkem čekaly na jeho doteky a další laskání. Trička se zbavila sama, aby se s tím svlékáním trochu vystřídali. Když už mu nevadila ani tkanina trička, zabořil celý obličej do jejího hrudníku. Miloval, když se jí mohl ztratit v kozách. Kolikrát ani nepotřeboval sex samotný, když měl náladu jen na její prsa.

  Mami, můžeme si popovídat?

Hladila ho ve vlasech a sama si užívala jeho laskání. Nevynechal ani její bradavky (ty přece nemohl minout) a střídavě líbal její prsa a její ústa.

Ještě několik minut se s ní vytrvale mazlil se stále stejnou intenzitou a vášnivostí. Teprve když se k němu přitiskla a vrazila mu jazyk mezi zuby, rozvázal i druhou šňůru její zástěry a nechal tento ochranný štít spadnout na zem. Díky tomu spočinul opět rukama na její prdelce a samozřejmě neodolal tomu se s ní zase pomazlit, stejně jako předtím s jejíma kozičkama. Miloval její kůži a ona věděla, že si s ní moc rád hraje.

V tu dobu už neměl zapnutý pásek a jeho kalhoty byly trochu níž než normálně. Ačkoli jeho penis stále skrývaly boxerky, reliéf pod nimi dával tušit, že dosavadní muchlování na něj má docela účinek.

Jakoby ale jeho prádlo před jejíma rukama ustupovalo samo od sebe. Téměř bez námahy mu osvobodila jeho mužnou chloubu a nechala ji vypnout proti vlastnímu tělu.

Pak velmi, velmi pomalu klesla do dřepu a ten plaz se octl před její tváří, připraven na akci.

Vzala jej mezi své rty a procítěně ho olizovala. Pak ho pohltila celým prostorem své ústní dutiny a nechala ho narážet na vnitřek svých úst.

To už byl pořádně tvrdý, což se ostatně v takové péči nebylo čemu divit. Pokrývala ho slinami, až z něj tehdy, když ho zrovna neměla plně v puse, visely jemné cancourky, které ale zachytával buď zase pusou, nebo prsty, kterými ho bičovala po celé délce. Klidně je nechala zkapat dolů, protože pořádně mokré kouření měli oba rádi. Dodávalo jejich soukromým čuňačinkám tu správnou jiskru.

  Když má mamka bodystocking...

Zcela nazí stáli u kuchyňské linky a on se zase mazlil zezadu s jejíma kozama. Vrtěl se ptákem u její prdelky, ale zatím do ní nepronikl. Jen se k ní prostě lepil celým povrchem svého těla. Pak teprve začal přirážet a pohupovat se v její mušličce, která mu vycházela vstříc.

Předklonila se a opřela o jednu z několika kuchyňských linek, které v místnosti byly.

Pak ji vzal za ruku a položil jí dlaň na její prdelku. O její druhou půlku se opíral vlastní rukou, zatímco ji stále šukal.

Zatímco ji držel za boky a pronikal do ní, její prsa se krásně klepala a houpala pod jejím tělem propnutým v rozkoši.

Trochu se předklonil, opřel se jednou rukou o linku a druhou jí objal právě přes prsa. Nepřimačkával je k tělu, jen před nimi držel prsty, aby cítil jejich pohyby.

Chtěli se oba natáhnout pro pohodlnější šoustání, takže zamířili do ložnice. Ruku v ruce ztichlým domem. Jako modernější verze Adama a Evy. Jenže tihle dva zhřešili už dávno.

Natáhl se na záda, opřel hlavu o polštáře a jen pozoroval svou ženu, jak se k němu natahuje jako mlsná kočka. Jinak ji taky popsat nešlo.

Upravila si vlasy, aby se jí nepletly moc do obličeje (což se při kouření a šukání stejně ještě mockrát stane) a sklonila se k jeho penisu, který po cestě ztratil trochu pevnosti. Byl tedy nejvyšší čas to napravit.

Okusovala ho ze stran, jako by očichávala něco, o čem neví, jestli je to naživu. Ale už i tenhle povstalec se začal opět probouzet k životu.

Zahrnula ho polibky po celé jeho déle a občas mrkla na svého miláčka, jestli ji pozoruje nebo jen se zavřenýma očima užívá její laskání.

  Domácí příprava nanečisto

Pak ho zase vzala plně do svých úst. Po minutě se jen trochu posunula, překročila obě jeho nohy a nasedla na to kopí, které opět vykovala do plné krásy. Prohýbala se jako při kočičím hřbetě, zatímco ruce jejího manžela zase našly její zadeček a opět si hrály s její kůží. Střídavě svíral a uvolňoval její půlky, které se mu krásně vlnily pod rukama i díky tomu, jak se jeho manželka napichovala na jeho penis.

Chytil jí jednu ruku za zády a druhou jí hladil na boku a na ramenou. Jakoby byla lehce v zajetí, ale bylo to to nejkrásnější zajetí na světě. Zrychlila svoje narážení se na jeho ptáka a současně s tím taky vzájemně tření bradavek svých koziček o jeho prsa.

Pak se narovnala, prostě si na něj sedla a opřela se dlaněmi o jeho hrudník. Houpala se na něm ve stálém rytmu a on jen občas zvedl ruce a trochu se pomazlil s jejím poprsím.

Jeho orgasmus byl přesný a kontrolovaný.

Stál nad ní a ona s pootevřenými ústy a lehce vystřeným jazýčkem jako tolikrát předtím čekala, až dojde vrcholu. Pak si hrál pár momentů na ostřelovače. Lehce si pohonil penis jen u žaludu a vystříkl jí do úst. Pak opět trochu protáhl jeho špičku a následoval další bílý náboj. Takhle to šlo několikrát za sebou, až jí opět vrazil do pusy celý svůj penis.

Držela ho rukama u kořene a její jazyk si pro změnu hrál jen s jeho žaludem. Hladkým, stále horkým a krásně lesklým.

Tak pobytem v jejích ústech skončilo (stejně jako začalo) klidné odpolední milování, jehož svědkem byly pouze zdi celého domu a možná závan horkého větru zvenku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *