Celkem “normální” ráno

Francis ležel v posteli jako každé ráno a protahoval se. Byla sobota a nikam nespěchal. V poklidu vstal, ustlal postel a ani si nevšiml, že od schodů z podkroví se k němu s šibalským úsměvem blíží Rachel, jeho nevlastní sestřička. Byla jen v tričku a bílých kalhotkách.

„Dobrýtro, bratříčku,“ pozdravila ho laškovně a rozvalila se na právě ustlanou postel, přičemž krásně zakroutila zadečkem.

„Co budeme dělat takhle brzo?“

 „Něco vymyslíme, ale nech mě dodělat nejdřív tu postel, ano?“

„No tak, já se jen protahuju,“ zahihňala se jako kočka a kroutila se jako had.

„Je hrozně brzo, jaktože jsi vůbec vzhůru?“ podívala se na něj ještě lehce zamhouřenýma očima.

„Necháš mé udělat tu postel, nebo ne?“ nadhodil s cípy deky stále v rukách.

„Ne, chci se tady chvíli vyvalovat. Pojď ke mně, lehni si vedle mě,“ plácla dlaní do látky vedle sebe. „Jen na deset minut, no tak,“ žadonila svůdně.

Klesl k ní a opřel se hlavou o zeď. „Proč jsi vlastně ty tak brzo vzhůru?“

„Protože jsem si chtěla lehnout k tobě. Říkala jsem ti přece, že je to nejpohodlnější postel v domě.“

„Proto jsem si ji přitáhl, kotě, chci přece spát ve vlastní posteli. Je to jako moje svatyně tady ten prostor.

Natáhla k němu ruku a přejela mu nehtem po vypracované noze. Jen lehce zavadila o boxerky. Netrvalo ale dlouho a její dlaň cestující od břišních svalů níž se mu otřela o žalud skrytý stále pod látkou.

„Hele, co to vyvádíš? Jsi jak moje sestra…“

„No jsem tvoje nevlastní sestra. Nejsme nijak pokrevně spřízněni, takže v tomhle není problém,“ opravila ho a její ruka zase lehce bruslila v jeho klíně.

  Samotné, nikoli osamělé

„No slyšel jsem, že jsi ujetá, ale tohle…no nevím,“ poznamenal a ona se jen zachechtala.

„Klid. O nic nejde. Navíc cítím, že ti tuhne…“ Olízla mu ho přes látku a zavrtěla hlavou.

„Ty jsi šílená…“

Jeho penis už se přesně rýsoval i přes látku a Rachel ho tiskla v ruce. „Neříkej mi, žes o tom nikdy nepřemýšlel, že tě to nikdy nenapadlo…“

Jako protahující se kočka se zdviženým hřbetem mu stáhla gumu trenek a dostala se jazykem přímo na penis. Stáhla mu trenky. Sedl si a jakmile se přiblížila políbil ji. Usadila ho zpět a sklonila se zase k jeho penisu. Teď už ho jasně vzala do ruky a pohltila pusou tyčící se žalud. Kmitala na něm pusou nahoru a dolů, honila rukou spodní polovinu a její bratr jí jen držel vlasy nahoře. Když si ho několikrát vrazila až do krku, ozval se klasický kloktavý zvuk, ale deepthroat jí šel.

Okusovala ho ze stran a na jejím obličeji zůstávaly lesknoucí se stopy jejích vlastních slin, jak se jí ten úd projížděl po tváři. Pokračovala pusou v kouření a rukou sjela na koule. Zvedl se na kolena a klekl si proti ní.

„Jo, jo takhle…“ zašeptala jen a ve stejné pozici si ho zase vrazila do pusy. Držel jí hlavu na místě a jen přirážel tím tvrdým pérem mezi její zuby. On se mezitím natáhla k její prdelce a projížděl jí prstem pod látkou kalhotek.

„Jo, přesně takhle,“ okomentovala jen.

Za minutku se zvedla a přitiskla k němu. Hnedka jí vrazil jazyk do pusy a rukou zmáčkl její malé kozičky, dosud skryté pod tričkem s obrázkem kočky. Otočil ji k sobě zády a vyhrnul jeho látku. Jejich rty se zase spojily a jeho ruka se vydala dolů k její kundičce.

  Žhavý sex na horkém dřevu

„Jo, přesně tam je vraž, zlato, chci je tam hluboko,“ objala ho rukou kolem krku a zaklonila hlavu na jeho rameno.

„Oooohhhhh….oooohhhh…“ malátněla mu na prsou, když jí třemi prsty kmital mezi nohama.

Předklonila se, stáhl jí kalhotky a jen si lehl, zase se vztyčil jeho penis. Nezaváhala, sedla si na něj obkročmo a nasadila si žalud na krajíček. Nato pomalu dosedla a nechala ho zajet dovnitř. Nejpohodlnější postel v domě začala pravidelně vrzat.

„Na to ses celou dobu těšil co? Až ho do mě vrazíš a plácneš mě po zadku.“

Plesk. První rána jí přistála na kůži klepající se zadnice. Chytl ji za obě půlky, sklonila se k němu a vysála jeho pusu. Její tělo se prakticky nehlo, ale jeho klín dole jel jak sbíječka a ona ani nestíhala vzdychat.

Mačkej mi prdelku,“ nařídila mu a jeho prst se rychle ocitl na jejím staženém svěrači a masíroval ji tam stejně jako předtím pod kalhotkami. „Přesně taaam…a dovnitř.“

Nelenil a zajel jí prstíkem dovnitř do zadečku, což kvitovala slastným výdechem.

Smekla se z něj a chopila se ho zase pusou. Ojížděla ho tlamičkou naplno shora i ze stran a pomáhala si rukama stejně jako předtím. On si to jen vleže užíval a ani jí nedržel za hlavu. Jen natáhl jednu ruku a jen co našel její dírky, zajel prsty do obou vstupů.

„Chceš ještě?“ zeptala se ho mezi dvěma zaraženími.

Místo odpovědi ji povalil na záda a jen roztáhla znova nohy, zarazil jí ho celého do pičky. „Tak co, jak se ti líbí šoustat svoji sestřičku?“ zeptala se s vlastními prstíky jezdícími po jejím klitorisu, „Je to tak špatné…“ mrkla na něj.

  Naše malé tajemství

Zajížděl dovnitř a držel ji za kozičku. Vzala si jeho prst do pusy a on ji volnou rukou mačkal klitoris. „Tohle bych mohla dělat každý ráno,“ vzdechla mezi pár přírazy. Nereagoval. Vytáhl ho z ní a přiblížil se jí k puse, jeho ruka zůstala v jejím klíně a zatímco ho zase kouřila, zajel do ní dvěma prsty.

Netrval to ale moc dlouho, odstrčila ho od sebe, až si sedl a nasedla si přímo na něj, zády k němu. Ten penis se tyčil jak stožár.

„Dělej, omrdej tu kundičku, vraž do ní toho svýho čuráka,“ instruovala ho aby to zase dole pořádně rozjel. Poslechl jí a do jejího klína vjela opět sbíječka jako na začátku jejích píchání. „Proboha…“ hlesla a už si stačila jen sjet dolů rukou a masírovat si klín.

Bylo to perfektní a bylo to nádherné. Jenže takové věci nevydrží obvykle dlouho. Sjela z něj a stačila ho ještě vzít do obou rukou a přetáhnout několikrát prudce po celé délce, než jí vybuchl v ruce.

„Aaahhhh…“ ozvalo se vedle ní a bílá záplava jí potřísnila ruce a zůstala bratrovi v chlupech.

„Do prdele…“ hlesl.

„Tam tě pustim příště…“ odvětila.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.