Místo snídaně

Emily se kroutila u kuchyňské linky a ranní sluníčko jí svítilo do tváře. Upíjela džus ze sklenky a černé vlasy jí padaly kolem krku k vlněnému topu, který byl spíše jen síťkou dávající vyniknout bujnému poprsí. Mimoděk si přejela rukou klínem a otočila se k pohovce kousek od ní.

Tam seděla Kay, jen v tmavém županu, v prádle a s knížkou v rukách.

Emily přišla ke své milé, jemně, ale důrazně jí odebrala knihu z rukou a když k ní Kay zvedla obličej, zrovna posunula látku županu, takže odhalila plně její červenou podprsenku. Kay nijak výrazně nereagovala, teprve když se k ní Emily sklonila a políbila její ústa, opětovala její polibek.

 

Polibků přibývalo v navazujícím řetězci. Ruce putovaly po Kayině těle a odhalovaly stále více pod tím minimem oblečení, které na sobě hnědovláska měla. To už si ale Emily přisedla a položila své milé dlaně přímo na prsa. Odhodila stranou její vlasy a projela klouby prsty přímo mezi prsy. Projela se dlaní po obou oblinách a prstem zajela za lemy obou košíčků. Aniž by je Emily sundávala, hladila důkladně a pečlivě obě prsa v jejich úkrytu. Až pak jí stáhla jedno ramínko, sklopila pevnou látku pod ňadro a zase se s ním mazlila.

Kay jí vyšla vstříc a zbavila se podprsenky úplně, načež odhalené bradavky přilákaly Emilyn jazyk. Zatímco jednu objala ústy, druhá si stále užívala jejích prstů. Kay zavzdychala a nechala milenčina ústa pracovat. Když se přesouvala k druhému prsu, aby je laskala vyrovnaně, měla Kayinu ruku na svém stehně.

V dalším momentě zajela Kay pod pletený top své milé a nahmatala obě její prsa. Všechno se ale stále ukrývalo pod oblečením.

  Osamělá hlídka

To Kayino ale záhy padlo a odhalilo rozevřený klín krytý krajkou kalhotek, pod kterými prosvítaly chloupky. Emily ji palcem pohladila přes látku a Kay sebou několikrát cukla. Lehounce nadzvednutí látky a její odhrnutí odhalilo závojíčky kundičky, kterými se rychle prohnaly hbité prsty. Vzápětí tak učinila Emily i jazykem a jeho koncem tam dole několikrát zakmitala. Kay zřetelně zasténala a s rukou na krku tlačila hlavu své přítelkyně zase dolů. Ta poslechla a její bleskový jazýček se zase rozjel.

Emily ale vstala a v reakci na předchozí Kayino chmatání pod jejím oblečením si vyhrnula síťový top, aby se i Kay dostala na své. Jen co její prsa vykoukla, nahla se zpět ke Kay a nabídla jí obě k polibkům, což pak provázelo oboustranné vzdychání.

Po dalším vášnivém líbání se Emily přesunula níž, přitáhla si Kay k sobě a konečně ji zbavila kalhotek. Stačilo už jen rozevřít její klín, trochu zvednout nohy a vrhnout se jazykem na její lasturku. Rejdila tam jazykem a nasávala to šťavnaté horoucí maso mezi své rty. Bylo to fajn, ale Emily chtěla tu krásnou pochvičku uspokojit víc. Olízla si dva prsty a zajela jimi dovnitř pochvy. Kmitala jimi uvnitř a palcem druhé ruky jezdila po klitorisu. Kay vzdychala jak šílená a jen se kroutila s rukama na svých prsou.

Emily vytáhla prsty ven a dvěma bříšky rejdila jen přes klitoris, což dostalo Kay do úplného rauše. Nestihala ani sténat a skoro ani dýchat, jak se na ni valila jedna slast za druhou.

  Vodní lekce lízání

Zjisti víc

Krátký polibek na závěr a Emily vstala. Rozepla si šortky a pomalu je stáhla, čímž dala jasně najevo, že je čas na výměnu. Modrá tanga následovala a Emily si zůstala zcela nahá. Sklonila se k ležící Kay a s rukou na jejích prsou ji opět začala procítěně a důkladně líbat.

Emily vstala a několik vteřin ležící Kay pozorovala. Vzápětí obešla pohovku a klekla si na její opěradlo těsně vedle Kayiny hlavy. Pak už jen klesla vlastními mohutnými pysky nad její ústa a nechala se laskat jejím jazykem. Kay ji nasávala do pusy jak točenou zmrzlinu a dováděla Emily ke skutečnému šílenství.

Po několika vydatných minutách stálého lízání a Emilyna vzdychání klesla hlavou a nahradila jazyk dvěma prsty, stejně jako předtím hnědovláska u její kundičky. Přišla bouře vzdechů a pak táhlé poklesnutí, jak Emily dospěla k orgasmu. Sklonila se a poděkovala Kay několika důkladnými polibky. Jak tam už tak byla nakloněná, lehla si Emily vedle Kay, přitiskla se k jejímu tělu a s dalším líbáním jí zase zajela rukou mezi nohy do měkké štěrbinky. S bradavkou prsu v ústech se do ní zavrtala dvěma prsty. Položila si hlavu na její prsa a jen sledovala svojí vnikající ruku. Dvěma prsty byla uvnitř, palcem z druhé straně přimačkávala klitoris proti oběma prstům. Kay se jí zmítala pod rukama a tiskla si její hlavu k prsům.

Se zrychlením pronikání obou prstů do nitra kundičky k nim Kay přidala vlastní dlaň a třela si klitoris. Obě dívky prudce zrychlily všechny pohyby a Kay jen zaklonila hlavu. Její sténání nabralo prudce na hlasitosti a nemělo daleko k pláči. Propla se v zádech, hlasitě zasténala a pak táhle ochabla, jako když se zlomí vypouštěné vodní lehátko. Emily si k sobě přitáhla její stehno a hladila ji po celém těle.

  Smlouva s bonusem

Sedly si naproti sobě a zaklesly se do sebe celými těly. Bradavky se třela o bradavky, ústa líbala ústa a ruce jezdily, kam zrovna chtěly. Každý centimetr uspokojených těl se jim otvíral a vítal je.

Emily si lehla a opřela se hlavou o opěradlo. Kay jí jen roztáhla nohy a zajela dvěma prsty dovnitř. Ihned tam začala prudce vibrovat. Emily se jí jen opírala rukou o volně visící prsa. Zavřela oči a nechala se zaplavit vším, co jí tam zdola pronikalo do zbytku těla. Orgasmus byl nedaleko, ale ještě chtěl trochu pomoc, než se plně zmocní jejího těla.

A pak to přišlo. Zkroutila se jak zapálený papír a Kay prudce zarazila prsty dovnitř. A znovu. Znovu ve zběsilém rytmu, který přinesl kýžený vrchol, po kterém Emily krásně pookřála a zmalátněla. Jen si hnětla kozy a láskyplně se dívala na dvou dárkyni rozkoše. Přitulily se k sobě v dalších polibcích jako dvě řeky, které se po trmácení se horami, lesy a skalami konečně setkaly a mohly se vlít jedna do druhé a smíchat své vody. Tak obě smíchaly svou slast a daly jedna druhé vrchol. Jako mnohokrát předtím.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.