Oslava před oslavou

„Bože, já tohle čekání nenávidim, kdy ta sranda vlastně začne?“ zeptala se Lenka už potřetí za posledních dvacet minut a líně se rozvalovala na posteli v miniaturních šatech.

„Nejsi sama, venku už všichni stepujou, ale asi ještě nedorazil Áda. Upřímně, nechápu, proč to táta dávno nespustil, prostě by ten kokot dorazil pozdějc a nemusíme si tu kousat nehty.“

Upřímné shrnutí hloupé situace před vícerodinnou oslavou vyšlo z úst Lady, která seděla u zrcadla a ladila poslední detaily svého líčení. Lenka jí někdy z legrace říkala mejkapový chirurg. Pravda, ta ženská byla vždycky jak z časopisu, ale měla sklony tvrdnout u zrcadla deset minut jen kvůli jedné dokonalé lince.

Lenka zvedla nohu v punčoše a opřela si ji o mřížku postele. Roztáhla přitom bezmyšlenkovitě trochu nohy, takže když se Lada ohlédla, viděla jí naprosto všechno.

„Hele drž trochu dekorum, holka. Ještě chvilku tímhle tempem a vrhnu se na tebe nebo zavolám nějaký dva chlapy, aby se vrhli na nás obě.“

Lenka si odfrkla a jezdila palcem po kovové kostře postele. „To je možná první dobrej nápad, kterej dneska padnul. Stejně začínám bejt z toho tepla nadržená a asi budu muset večer někoho ojet, jen abych nevyšla ze cviku.“

Lada se zastavila s řasenkou na půl cesty a blesklo jí hlavou, že to vlastně není tak marný nápad. Když se na kamarádku podívala znova, hladila si Lenka konečky prstů prsa a dostávala se jimi i pod lem látky šatů. Lada se olízla a ještě chviličku odolávala pokušení se k ní přidat, než asi fakt zavolá dva spolehlivé nabíječe.

  Relax, jaký chtěla

Odolávala marně…

 

Lehla si k Lence a položila jí ruce na záda. Trochu zajela palcem mezi páteř a lopatky, ale svižně sjela na její zadeček pod modrou látkou. Když Lenka otočila hlavu, sklonila se k ní a políbila ji.

Jednou…dvakrát…potřetí i s jazykem. Lenka se otočila celým tělem a ruce její kamarádky skončily na prsou. Lada jí jezdila už po celém těle a lehce vyhrnovala šaty. Lada si lehla na záda, roztáhla nohy a Lenčiny ruce jí sjely mezi stehna na kalhotky, druhá přejela přes hranu korzetu a prsou.

„Hmmm…prstičkam a jazýčkem, jo?“ zašeptala Lada.

Lenka neodpověděla, jen pokračovala v mazlení s jejím tělem. Několikrát se jí dotkla jazykem přes kalhotky, ale za moment je odtáhla a ukazovákem dorážela na růžové masíčko pod nimi. Lada zaklonila hlavu a spočinula si rukama na prsou. Zavzdychala v momentě, kdy jí Lenčin prst zajel až dovnitř pochvy.

„Hmmmeeehhhh….“ začala Lada a pak se zarazila. „Hmmm… ty chlapy potřebujem.“

Natáhla se na noční stolek pro telefon a vyřídila velmi stručný hovor.

Pak pokračovala s Lenkou ve vzájemném muchlování.

Za pět minut se ozvalo zaklepání na dveře.

„Dále…“ zvolaly obě dámy a přijaly s povděkem, když dovnitř vešli Cyril a Adamem, dva nadržení hřebci, co nikdy nezklamali.

„Sme vás hledali vy potvůrky…“

„Jsem si říkala, že jste tady fakt rychle…“ prohlásila Lada, chytla Cyrila za zadek a hnedka si ho k sobě přitáhla. Lenka během minutky kouřila Adama na kraji postele a o kamarádku se teď nestarala. Lada si sedla na ležícího Cyrila, rozepla mu poklopec a okamžitě se pustila do stejné činnosti. Lenka si mačkala prsa přes šaty, honila Adamovi péro a cucala mu pusou žaluda. Ten chlap se skoro nehnul, jen lehounce pohupoval bedry dopředu a dozadu.

  Dvě nymfy a jeden pásek

Adam si lehl na záda vedle kolegy a když si na něj Lenka chtěla rovnou sednout, zavrtěl hlavou. „Ještě si to dáme navzájem, to bych tě vůbec nepřipravil.“ Otočil se k němu prdelkou a zase ho vzala do pusy.

„Hmmm…krásnej zadeček,“ ocenil její prdelku a začal se do ní dobývat rukama.

Cyril si naaranžoval Ladu na kraj postele na všechny čtyři stejně pečlivě, jako ona předtím svoje líčení. Pak jí jen odtáhl stranou kalhotky a zajel do ní celkem v pohodě zezadu.

„Hergot, vy už jste napřed….“ poznamenal Adam bokem, ale furt se věnoval vylizování Lenčiny pičky.

„Sedni si na mě, potvůrko…“ ozvalo se po pár minutách Ladina hekání zpod Lenčina těla. Jen se posunula, zvedla a napíchla se na ten stojící ocas.

Cyril změnil pozici a bral Ladu z boku a přitiskl si ji k sobě celým tělem.

„A mrdejte hezky zvostra, holky, jinak z toho nebudete nic mít…“ křikl na ně Adam, když se na něm Lenka rozjela. Vzápětí ji svalil na bok a zapíchl ho do ní znova, mezitím si honila pičku prstem. Natáhla tu ruku i dál a přitahovala si Adamova ptáka za koule. Vedle ní hopsala Lada na druhém ptákovi a mlela sebou jak šílená.

„Jooo… máte krásně pevný péra, chlapi….“ pochválila výbavu Lenka.

Ladě v tom skákání sjel korzet dolů. Lenka si toho všimla a chňpala jí po koze, ale v tom rytmu jí nešlo zachytit. Sama se břichem přitiskla k posteli a Adam do ní zajel zezadu. Ladu už nebavilo koňské hopsání a nechala Cyrila, ať do ní zajede normálně misionářsky. Chtěla cítit, jak mu pořádně kmitá zadek, když do ní přiráží. Adam zatím prudce zrychlil a Lenka vykvikla, pak už jen funěla a vzdychala s hlavou přitisknutou do záhybů povlečení.

  Jedna musí z kola ven

Po minutce přestal… a když se trochu vzpamatovala, zase se rozjel.

Cyril napichoval Ladu tak prudce, že se oba posouvali po posteli a hrozilo, že skončí někde v kytkách za ní. Lenka si lehla na záda a Adam se jí zase usadil v klíně. Kupodivu ji prcal docela normálně ve srovnání s předchozíma bombama. Lada se vrátila z kraje postele a nasedla si na dřepícího Cyrila, který se jen oběma rukama držel kování postele.

 

Adam s Lenkou ještě prcali na kraji, ale Cyrilovi už se to blížilo, takže si ho honil nad ležící Ladou, která ho držela za koule a jen čekala, kdy a kam všude ji postříká. Jen to viděla Lenka, křikla na Adama, že chce taky postříkat pusinku… ten nezaváhal, dostal se jí ptákem k obličeji a sérií prudkých tahů ji zacákal přesně podle jejího přání.

Tak, teď aby se obě líčily znova, protože takhle nemůžou mezi lidi…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.