Věčně žhavá Tabby

Toho rána jsem se probudil s erekcí, ale moje ségra ještě spala. Jistě, mohl jsem si ho vyhonit, ale můj pták chtěl těsnou růžovou dírku. Tabbyinu divokou a ochotnou kundu.

Možná bych ji mohl probudit šálkem kávy. Kafe a kuřba.

Přišel bratranec Marco. „Kde je Tabby?”

„Ještě spí. Chtěl jsem ji vzbudit a, víš…zaprcat si.”

“Já taky. Polechtáme ji na kozách, aby se probudila.”

Zabralo to.

„Ségra, přinesl jsem ti kafe a koblihu. Marco ti udělal Bloody Mary na kocovinu.”

Moje osmnáctiletá sestra vypila Bloody Mary. „Bůh ti žehnej, Marco.”

Podívala se na nás a zahihňala se.

„Proto jste tady? Abyste mi přinesli snídani? Nebo je to snídaně a erekce?” Odhodila šaty a nahá si lehla na záda. „Ještě napůl spím, ale moje šukací díra je připravená se rozhoupat.”

„Houpání a péro.” Marco na mě kývl. “Jdi do toho, kámo. Chci její zadek.”

Přesunul jsem se mezi sestřiny nohy a hladil její lesklou holou pičku. Jen zasténala, když jsem jí sál bradavky. Pak jsem jí strčil péro do vlhké štěrbiny a pořádně ho zabořil.

Tabbyina dychtivá kunda sevřela můj úd… její nohy mě chytly v bocích a uzamkly. „Šukej mě, brácho. Šukej mě pořádně!” Udělal jsem to a vrazil jí ptáka do kundy. Byl to stejně sladký pocit jako poprvé.

Pak se objevil Marco. „Otoč se na bok.” Udělali jsme to a drželi se navzájem, zatímco jsme mrdali bokem na její posteli.

Marco masíroval Tabby zadek. Sáhl do kapsy a vytáhl šňůrku análních korálků, které se postupně zvětšovaly.

Tabby vytřeštila oči a ztuhla, když jí Marco strčil první korálek do zadku. „Marco, co mi to děláš se zadkem?” Pak se podívala na mě: „Řekni mu, ať toho nechá!”

Když se Tabby napjala a ztuhla, věděl jsem, že jí Marco do zadku strčil další anální korálky. “Marco mi dělá něco nechutného se zadkem. Brácho, prosím, ať toho nechá.”

“Jen se uklidni, sestřičko. Bude to v pořádku. Už je skoro hotový.”

Ohlédla se. „Čuráku, proč mi prostě nemůžeš ten zadek ošukat – místo toho, abys mi tam strkal hračky?”

Moje sestra zavrtěla hlavou a zrudla, když jí Marco zasunul do zadku další anální kuličky hlouběji a každou z nich jí rozšířil svěrač.

„To je dobré, Tabby. Vezmi si je všechny.”

„Jdi do prdele!” Zachrčela, když jí Marco vrazil do řitního otvoru větší korálky. Poslední byla velká jako GOLFOVÝ MÍČ!

  Nejen dcery si dělají dobře

„AU!” Když se podívala mezi nohy, uviděla, že jí ze zadku trčí smyčka.

Marco se zasmál. „To je na vtahování a vytahování korálků. Teď se trochu pomilujeme.” Dál jsem šukal Tabbyinu kundu, zatímco Marco se natahoval a třel jí klitoris.”

„Panebože, bratranče.” Tabby zasténala, když jí vytáhl anální korálky z konečníku a dovnitř.

Šukal jsem rychleji, když se Tabby kroutila. Svaly její kundy svíraly můj penis, stejně jako svaly jejího zadku svíraly korálky. Zajížděl jsem hlouběji a bušil jí do dna kundy.

„OH!” Sestra se prohnula ve vyvrcholení, když jí Marco vytrhl ze zadku všechny korálky. “Bože, cítím tisíc záškubů.” Cítil jsem, jak se orgasmem zmítá po celém těle.

Když vyskočil poslední korálek, Marco do ní strčil svůj penis. Sestra zasténala. „Konečně normální čurák místo plastovejch korálků.”

Oba jsme Tabby šukali společně. Můj penis v její kundě, zatímco Marco jí šukal zadek. Ségra sténala a pohupovala tělem sem a tam. Chichotala se: „To je jako v tom francouzském filmu Ménage à Trois.”

„Nikdy jsem si nemyslel, že budu mít sex ve třech s bratrem a sestřenicí. Píchat s váma dvěma je hříšně slastné… ááááá ano, pokračuj pomalu, ale šukej dál.”

Tabby zaťala zuby, když jí vjel Marcův čurák do zadku. Cítil jsem, jak jeho péro naráží do mého, hluboko v jejích útrobách. Poskakovala mezi náma jako mrdací panenka.

„Ach, Troyi… Oh Marco… Bože! Nikdy jsem se necítila tak vzrušená.“ Její tělo se zmítalo v zápalu zběsilého šukání.

„Stiskni mě, Troyi. Mačkej mi kozy jako hodný bratr.”

„To teda jo, ségra.” Hrál jsem si s jejími prsy, zatímco se vzpínala nahoru a dolů. Tabby mi zvedla bradavku do pusy. „Brácha, saj mi bradavky. Kousej je, Troyi, pořádně je kousej!”

Žvýkal jsem sestřiny bradavky, dokud se nezachvěla dalším orgasmem. Svaly její kundy sevřely můj penis a já vyvrcholil taky, vystříkl jsem jí do pičky horké semeno. Marco chroptěl, když mu vybuchlo péro, ale mrdal dál a tlačil jí sperma do zadku.

Tabby se uvolnila a oba nás políbila. „Děkuju, že jsi mi umožnil poznat radost z rodinného šukání.”

Marco si zastrčil péro. „Tabby, už se nemůžu dočkat, až tě zase ošukám. Bohužel musím na týden odjet z města. Ale až se vrátím, budu nadržený jako čert. Tak se na to hezky připrav.”

  Dvě kočky a jeden gauč

“Dobře, bratránku, moje kundička na tebe bude připravená.”

***

Ten večer jsem vyzvedl své kamarády a přivedl je ke mně, abysme se dívali na basket. Ale to se nedá bez piva. Jako obvykle přišla moje sestra ve svých malinkatých bikinách. Kluci z koleje na ni koukali s otevřenou pusou. Tabby zařvala: „Přestaňte slintat, vy paroháči!”

Vrátila se do svého pokoje a my k pití. O několik hodin později Tabby přiběhla, stále v těch maličkých bikinách.

Kluci pískali a houkali. Ukázala na třpytivé moře prázdných pivních lahví a dva chlapi byli namol na podlaze.

„Co to má kurva bejt, Troyi?”

Mrkl jsem na ni a napil se.

„Sakra, brácho, jsi moc opilý na to, abys řídil. Jak se mají tihle pitomci dostat domů?”

„Nevím. Je mi to jedno. Ale jsem připravenej, až kluci odejdou, protože jsem nadrženej!”

„Pšššt! Troyi, neříkej před nimi takové věci!” Pak mi sebrala klíče.

„Jsem střízlivá, takže je odvezu domů. Nechci spát v domě plným nadržených kreténů.” Kopla kluky na podlahu. „Kreténi, vstávejte. Večírek skončil. Odcházíme!”

Když se Tabby vrátila, měla roztrženou podprsenku. A já byl tak namol, že jsem byl paranoidní. Věděl jsem, že ji moji kámoši ve vteřině přefiknou. „Sestřičko, jak se ti roztrhlo tílko?”

„Nějakej vožrala mě chytil za prso. Tak jsem mu dala pěstí.”

„Ha. Ošukala jsi někoho z mých kamarádů? Prcačka na zadním sedadle?”

„Vážně, Troyi? Co to kurva je?”

„Co to kurva přesně je. No, ségra, šukala jsi je?”

„Samozřejmě že ne, Troyi. To je nechutný. Neroztahuju se pro každýho kluka, kterýho potkám. Nejsem děvka.”

„Ne? Na střední škole jsi šukala s jedním klukem týdně a šukala jsi s bratrancem Marcem. Jsi děvka!”

„Troyi! Prosím, přestaň! Proč jsi takovej? Proč mi ubližuješ? To z tebe mluví chlast?”

„Ségra, nech mě si šáhnout, jestli jsi šukala s některým z mých kamarádů.”

Tabby s rudým obličejem upustila bikiny. Strčil jsem jí dva prsty do štěrbiny, zatímco ona kroutila kundičkou.

„Vidíš, Troyi, dneska tam kromě tebe nikdo nebyl.”

„A co tvůj zadek, ségra? To dneska někdo šukal? Podívám se.”

Tabby mě odstrčila a mírně se předklonila, když jsem jí prstem zkoumal řitní otvor. „Podívej, prdelku, mám ji pěkně těsnou! A ty nemáš na starosti moje díry!”

  Setkání na velitelství

„Máš pravdu, sestřičko. Pojďme si zašukat.”

„Ne, Troyi, nejdřív se musíš omluvit mé kundičce. Zranil jsi její city.” Zachichotala se. „Polib ji. Lízej ji. Sněz ji.” A roztáhla nohy. „No tak, brácho, samo se to olizovat nebude.”

„Ano, madam!” Moje ústa klesla k její kundě. Olízl jsem jí kundí pysky a jazykem jsem sklouzl nahoru, abych jí ošlehal klitoris. Tabby se zavrtěla a rozevřela stehna.

Olízl jsem její lysou kundu jako zmrzlinový kornout. Zalapala po dechu a pohnula boky proti mým ústům. Znovu, když jsem jí sál klitoris.

„Ooh, to lechtá. Lízej ji dál, brácho!” Sál jsem sestřinu kundu, jazykem jsem se vrhal dovnitř a ven a lechtal ji na klitorisu. Kvílela vyvrcholením. „Ohh…to je supéééér!”

Zvedl jsem se, setřel si z obličeje její kundí šťávu a rozepnul zip. Můj penis trčel ven, ztuhlý a pyšný. „Sestřičko, můžeme si teď zašoustat?”

„Jasně.” Lehla si na záda v dokonalé sesterské póze. Nahá, roztažená a usměvavá. Začal jsem s předkrmem v podobě prsou a bradavek, které jsem jí pořádně sál a okusoval.

Přisedl jsem si na její boky a třel jsem svůj penis po její vlhké štěrbině. Jedním mocným přírazem jsem se pak zabořil do její kundy. Našli jsme si mrdací rytmus, hopsali jsme sem a tam a plácali boky o sebe.

„Óóó, Troyi! Zase se dělám! Jóóó!!”

Po její poslední křeči jsem ji přetočil. „Sestřičko, chci skončit v tvém sladkém zadečku.” Tabby zasténala a zvedla svou prdelku k mému péru. Vrazil jsem jí ho do zadku.

“OHHHH!” Kvílela jako vždycky při análu. Můj čurák zajel hluboko, když se její anální kroužek napjal a sevřel můj úd. Šukal jsem silněji a koulemi narážel do zadku.

Tabby se zaleskly oči. „Au, brácho! Chceš mě roztrhnout na dvě půlky?”

Zjisti víc

„Ano, sestřičko.” Chytil jsem ji za tlusté kozy a hluboce přirazil, když moje koule explodovaly a vystříkly horké lepkavé sperma do jejího análního tunelu. Stále jsem přirážel a stříkal sperma. Tabby zatínala svaly na zadku a dojila mi péro do sucha.

Pak jsem ho vytáhl, pyšný na její široce rozevřenou prdelku. Tabby se převalila na bok, jak jí z rozšklebeného zadku vytékalo sperma. „Páni,ségra, jsi moje oblíbená šukací hračka.”

„Díky, brácho, jsi můj oblíbený narážeč!”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.