Červené provazy

“Jsi připravena?”

Podívám se na svého manžela, který se na mě s očekáváním dívá. Stojíme přede dveřmi hotelového pokoje. Často si dopřáváme bondage sex a já jsem souhlasila, že tentokrát budu jeho subinka. Mám na sobě jen tenké světle zelené šaty, které mi končí hluboko pod koleny, žádnou podprsenku ani kalhotky. A stříbrné jehlové podpatky, které křičí: “Šukej mě!”. Usměju se na něj a přikývnu.

“Obleč si to.”

Drží černou pásku, kterou si nasadím na oči. Slyším, jak odemyká dveře kartou, pak je otevře a vede mě dovnitř.

“Postav se sem a dej ruce za záda.”

Udělám, co mi řekne, a pak poslouchám, jak se pohybuje po místnosti. Slyším ho připravovat postel, a moje tělo se začíná chvět. Soustředím se na svou kundičku, mezi nohama se mi už tvoří vlhkost. Pak ho ucítím před sebou a cítím, jak se do mě vpíjí očima.

“Sundej si ty šaty.”

Moje ruce se přesunou k tenkým ramínkům, která je drží, a já si je pomalu stahuju z ramen, nejdřív jedno, pak druhé. Lehce za ně zatáhnu, šaty mi sklouznou přes prsa a spadnou na zem, kde se mi kolem nohou udělají louže. Dlouhou chvíli tam stojím, jen s páskou přes oči a v podpatcích. Nechávám manžela, aby se pokochal mým nahým tělem, než mě odvede k posteli. Vylezu na ni a lehnu si na záda, natáhnu ruce i nohy. Rychle mi kolem zápěstí uváže provazy, pak se přesune k nohám postele a sváže mi kotníky. Když utáhne všechny provazy, mé tělo je bezmocně a široce roztažené. Po chvíli se mi zdá, že slyším, jak dýchá někde blízko.

“Dám ti to, co chceš,” zašeptá mi tiše a chraplavě do ucha.

Myslela jsem si, že se mě chystá jen ošukat, ale najednou mě napadne, že má možná na mysli něco jiného. Což by vysvětlovalo, proč jsme v hotelu, a ne doma. Vždycky jsem hluboce toužila po tom, aby mě brali a využívali cizí lidé. Ta potřeba sahá až do dob, kdy jsem byla špičkovou subinkou a pak profesionální domina. Vzrušení a vzrušení z bondage sexu s cizími lidmi je pro mě afrodiziakum a sexuálně uspokojivé manželství ho zcela nevyhladilo. Před několika měsíci jsem mu slíbila, že to nebudu dělat sama bez jeho přítomnosti, aby mě chránil, a tento slib jsem dodržela. Teď si myslím, doufám, že jeho láska ke mně je tak silná, že je připraven dát mi to, po čem stále toužím.

“A budu se dívat,” pokračuje.

Mé tělo se okamžitě naplní očekáváním. Sundá mi pásku z očí a já zamrkám do večerního světla pronikajícího velkým oknem. Postaví se a dívá se na mě, očima přejíždí po mém roztaženém těle. V jeho pohledu vidím chtíč a touhu. Otočím hlavu a podívám se na červené provazy, které mě poutají, napjaté, jak se s nimi přetahuji. Podívám se na něj zpátky, v očích otázku, ale on se jen usměje.

Nespouští ze mě pohled, zatímco se bráním provazům. Když otevřu ústa, abych promluvila, přiloží si prst ke rtům a ukáže na chodbu v místnosti. Otočím hlavu a vidím tam stát blonďatou ženu s vlasy plnými kudrlinek. Je oblečená jen do průsvitných černých šatů a oči jí zakrývá maska. Když vejde do místnosti, otočím se na manžela, oči vytřeštěné vzrušením. Kývne směrem k chodbě, a když se otočím zpátky, spatřím druhou ženu, jejíž dlouhé černé vlasy ozvláštňují krátké bílé šaty. I ona je maskovaná.

Obě se přesunou na opačné strany postele a já se prohnu v zádech a tiše zasténám, když si představím, co se mnou budou dělat. Zadržuji dech a čekám na jejich doteky. Když mě ta v bílém pohladí po holých nohách, moje tělo se zachvěje, jak její prsty sledují vnitřní stranu mých stehen. Když se dotkne vlhkosti mezi mýma nohama, dech se mi zadrhne v krku. Druhá žena se usmívá, když mě hladí po už tak ztuhlých bradavkách. Převaluje je mezi prsty, její dotek je jemný a něžný. Dívám se na ni zpátky, rty roztažené, jak jí tisknu prsa do dlaně.

  Koupelnová kratochvíle

Soustředím se na pocity v bradavkách, když černovláska vyleze na postel mezi mé roztažené nohy. Dívám se na ni, jak tam klečí a její tvář se vznáší nad mým kluzkým mokrem. Zvednu boky, nabízím se jí a ona mi úsměv opětuje, když se jazykem dotkne špičky mého poupěte. Zachvěju se při okamžité rozkoši, která mi projede celým tělem. Její ústa mě celou zkoumají, jak mé vzrušení narůstá, pak se blondýnka skloní a políbí mě, její jazyk se mi jemně zasune do úst. Líbají mě dvě krásné ženy, které jsem nikdy neviděla, mé tělo je svázané a zranitelné.

Tahám za provazy, jak ve mně narůstá známá bolest. Líbající žena se odtáhne a přesune k mým bradavkám, jemně je kouše, pak saje a líže, čímž je ještě více zpevní. Zasténám a prohýbám se, rozkoš v prsou se mi šíří do slabin. Když žena mezi mýma nohama zasune jazyk do mého kluzkého otvoru, znovu zasténám a prohýbám se, mé vzrušení se neúprosně šíří. Začínám vzdychat, mé tělo se vlní pod ženami, které mě lížou a sají. Mé sténání naplní místnost zvuky rozkoše. Svaly mám napjaté, táhnou se proti poutům, která drží mé tělo připoutané k posteli. Jsem blízko, tak blízko, ještě pár okamžiků a přejdu přes okraj.

A pak se to stane. Vykřiknu, mé tělo se zmítá a škube sebou, a nepřestávám křičet, jak mnou vlna za vlnou prochází orgasmus. Ještě dlouhé chvíle se třesu a sténám, rudé provazy kolem zápěstí a kotníků mě drží svázanou, roztaženou a bezmocnou. Vím, že nic nemiluje můj manžel tolik jako pohled na mé vyvrcholení, na můj výraz ve tváři, na mé tělo, které se vymklo kontrole. Když konečně otevřu oči, otočím hlavu a podívám se na něj. Jeho ruka se nenuceně pohybuje mezi nohama a já se na něj slabě usměju. Opětuje mi úsměv a znovu kývne směrem k chodbě.

Když se podívám, vidím tam stát muže, který má na sobě jen masku na očích, tělo bez chlupů, zato samý sval. Viděl, jak jsem se udělala, a jeho penis je tvrdý a obrovský. Je zahnutý, ideální pro kontakt s mým bodem G. A když na něj zírám, je slyšet mé zalapání po dechu. Hladí ho, zatímco se přibližuje k posteli, a jeho oči hltají mé nahé tělo. Sténám vzrušením i strachem, nejsem si jistá, jestli ho dokážu celého přijmout. Ženy, které mě právě přinutily udělat se, se přesunou na strany postele a jejich oči se upírají na mužovo obrovské péro.

Jak si mi kleká mezi nohy, šibalsky se usmívá. Napínám se proti provazům, ale není úniku. Nakloní se, jeho obličej je pár centimetrů od mého, a já přestávám dýchat. Pak mě políbí, tvrdě, jeho jazyk je všude v mých ústech. Snažím se mu polibek opětovat, ale jeho jazyk mě pohlcuje, divoký a zběsilý. Najednou vím, že mě ošuká stejným způsobem, a přivřu oči, bojím se, že mě rozpoltí.

Když se konečně odtáhne, otevřu oči a vrhnu na něj prosebný pohled. On na mě jen zírá a šklebí se, pak se usadí mezi mýma nohama a špičkou péra se dotkne vstupu do mého lůna. Jsem velmi vlhká a on do mých hojných šťáv vklouzne jen hlavičkou své násady. Znovu přestávám dýchat a snažím se zůstat v klidu, ale mé tělo se stále mírně vlní, a když to udělám, zaboří se do mě. Hlasitě zasténám, ale to ho jen pobídne, aby se do mé dutiny ještě víc vnořil a jeho tvrdý penis mě naplnil. Váha jeho těla je drtivá a já jsem přemožena, neschopná pohybu nebo odporu. Bere si mě, využívá mé tělo pro své vlastní potěšení, aniž by si uvědomoval, že moje poddajnost je pro mě stejně vzrušující jako pro něj.

  Důkladný pohovor

Touha, chtíč, vzrušení, strach. Mísí se a víří v mém těle. Hledím do očí maskovaného muže, který do mě neúnavně buší. Jsou nesoustředěné; zdá se, že nevnímá nic jiného než svůj plně naběhlý penis. Snažím se ho sevřít, ale on stále přiráží, tvrdě a rychle, a při každém naplnění se dotýká mého děložního čípku a bodu G. Cítím nutkání omdlít, ale odolávám, chci naplno prožít to mohutné péro, které mě zuřivě šuká. Zavřu oči a soustředím se na pocit, jak je ve mně hluboko zabořený. Je to téměř euforické a já nechci, aby to přestalo, a nedokážu se udržet v klidu, když pohupuji boky a tlačím na něj. Ten pohyb ho přivádí na pokraj a on řve, když se hluboko ve mně udělá, a já s ním. Mé tělo se svíjí v křečích, jak se bezmocně přitahuji k provazům. Dál se chvěju a třesu, mé tělo se naprosto poddává.

Ležím se zavřenýma očima a pomalu přicházím k sobě, dokud neucítím, jak ze mě muž vystupuje. Když konečně otevřu oči, je pryč. Ale ženy tam stále jsou. Obě jsou teď úplně nahé a přes masky se jim lesknou oči plné chtíče. Vidím vlhkost mezi jejich nohama a vím, že se mnou ještě neskončily.

Ženy mi prstem obepínají provazy kolem zápěstí. Na okamžik si myslím, že mě chtějí pustit, ale pak pouta ještě víc utáhnou. Přesunou se po posteli dolů ke kotníkům a udělají totéž, pevně mě napnou, nemůžu pohnout ničím kromě hlavy. Zvednu ji, abych se podívala na své roztažené tělo, ale jediné, na co se dokážu soustředit, je kluzký pupen lesknoucí se mezi mýma nohama, vztyčený a růžový a stále pulzující potřebou. Zakloním hlavu a zasténám.

Ženy stojí na opačných stranách mého svázaného těla a prstí si vlastní vlhkost. Nejdřív si myslím, že se budou jen uspokojovat, zatímco já se budu dívat, ale pak se černovláska znovu dotkne provazu na mém zápěstí. Lehce sjíždí prstem po mé natažené paži, sotva se jí dotkne, pak kolem prsou, přes žebra a boky, pokračuje po holém stehně, až se nakonec prst dostane k mému chodidlu. Projede mnou další zachvění.

Pak se vedle mě na posteli posadí druhá žena. Dívá se na mé vztyčené bradavky, ale její ruka mě jen hladí po plochém břiše. Když tiše zasténám, sklouzne mezi mé nohy a prsty se mě dotkne, její dotek je lehký a peříčkový. Znovu se zachvěji a snažím se zvednout boky, ale jsem příliš pevně svázaná. Na tom nezáleží. Ona ví, co chci. Ponoří dva prsty hluboko do mé vlhké dírky, pak je vytáhne a nabídne mi je. Natáhnu jazyk a olíznu vlastní šťávu, ochutnávám své vzrušení. Znovu zasténám a ona se usměje.

Žena, která stále stojí, se na chvíli vzdálí od postele. Když se vrátí, drží v ruce kartáček s jemnou špičkou. Krátce se na něj zmateně podívám, ale pak pochopím. Chystá se dráždit mé nejcitlivější partie. Silou zavřu oči a jak zadržuji dech, zvýší se mi tep. Když ucítím, že si sedá na postel, otevřu oči, ale ona mě ráda nechá čekat. Zírám na ni a olizuju si rty, ale nemůžu nic dělat. Moje rozkoš patří jí.

Konečně ponoří kartáč hluboko do mého mokra a pak se dotkne špičky mého klitorisu. Trhnu sebou, náhlý pocit mi projede celým tělem. Udělá to znovu a pak potřetí a já se frustrovaně přitáhnu k provazům. Potřebuju víc, a tak se snažím pohnout boky. Znovu do mě ponoří kartáček a tentokrát pomalu maluje kolečko kolem mého poupěte. Teď už sotva dýchám, sálá ze mě rozkoš. Zavírám oči a sténám, kartáč pokračuje v erotickém tanci na mém klitorisu. Hraje si se mnou, přivádí mě na pokraj, až se mé tělo začne chvět a klepat.

  Zapícháme, bratříčku?

Oči mám napůl zavřené, jak se soustředím na štětec malující čáry na mou kundičku, a nevnímám, že druhá žena opouští postel. Když se vrátí, také něco drží a mně chvíli trvá, než si uvědomím, co to je. Zírám, jak přede mnou drží vibrátor na klitoris se zahnutou špičkou, a uvědomuji si, že kartáč byl jen dráždivým škádlením. Pak cítím, jak se do mě znovu ponořuje, ale teď se žena přesouvá k tvrdým kamínkům mých bradavek. Maluje na ně je stejně jako na můj klitoris, nejdřív jednu, pak druhou, jemně se dotýká špiček, pak pomalu krouží a udržuje je vztyčené a naběhlé. Vychutnávám si nové pocity a na chvíli zapomínám na neutuchající potřebu mezi stehny.

Dokud tam neucítím špičku vibrátoru, jak mi obepíná pulzující pičku. Znovu přivřu oči a z roztažených rtů mi unikne hluboký sten. Na dlouhou chvíli zadržím dech, ale teprve když konečně začnu znovu dýchat, začnou vibrace. Trhnu sebou proti provazům, které mě spolehlivě drží, svaly mám napjaté a roztažené. Rychle se znovu ocitám na hraně, chystám se připadnout do orgasmu. Když se nástroj vzdálí, zasténám, ale vzápětí je na mně znovu, vibrace pulzují hluboko v nejcitlivější části mého těla. Žena prodlužuje dráždění, nádherná rozkoš ve mně neúprosně narůstá, až začínám tiše prosit a také slzet. Žena se štětcem mi stále maluje bradavky, ale já to sotva vnímám, protože můj svět se smrskává na ohromující pocity v mém naběhlém klitorisu a zoufalou potřebu uvolnění.

Když už si myslím, že to mučení nikdy neskončí, pulzy zesílí, devastují můj klitoris a já křičím, když spadnu do propasti slasti, mé tělo se zmítá v poutech, ústa tvoří dokonalé O, když znovu křičím, svíjím se v extázi, která mě zaplavuje, a křičím dál, protože orgasmus nepřestává, mé nahé tělo se třese a zmítá, zatímco rudé provazy mě drží napnutou a roztaženou.

Zjisti víc

Když vibrátor konečně odtáhnu, vlny rozkoše ustupují, ale já dál sténám, chvěju se a lapám po dechu. Pak otevřu oči, žena s kartáčem se sklání těsně k mému obličeji, její rty jsou pár centimetrů od mých, ruku má na mém krku. Nakloní se a přivře ústa kolem mých, jazykem se do mě tlačí, ruku mi sevře kolem krku. Začínám panikařit, ale pak se mi vibrátor vrátí mezi nohy a já se okamžitě udělám, sténám do úst ženy, která mě líbá, orgasmus je prudký, jasný a intenzivní.

Po dlouhé chvíli se žena od polibku odtáhne a uvolní mi hrdlo, ale moje tělo se dál chvěje a třese. Usměje se na mě, pak se ke mně nakloní a znovu do mě zaboří jazyk a zuřivě mě políbí. Snažím se jí polibek opětovat, ale sotva dýchám. Když se rozjedou vibrace, mé tělo zaplaví pocity a já znovu dosáhnu orgasmu, tentokrát ještě silnějšího. Zmítám sebou a zápasím, provazy mě pevně drží. Polibek konečně ustává a já mohu dýchat, ale vibrátor je stále pevně přitisknutý na můj zpustošený klitoris a já stále vyvrcholím a křičím, mé tělo se chvěje nekonečnými vlnami rozkoše, které jím pulzují. Je toho na mě moc, myslím, že už to nevydržím, ale vydržím a udělám to a orgasmus pokračuje a pokračuje a já se nekontrolovatelně svíjím, až je toho nakonec opravdu moc a já omdlím.

Když se probudím, ženy jsou pryč a já jsem osvobozena od provazů. Posadím se a divoce zírám na manžela, pak se mu s pláčem zhroutím do náruče.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.