Když se spolu domluví…

Seděl normálně na pohovce a dumal s programem v ruce, jestli v telce stojí něco za pozornost. Čtení položek přerušila Ianova sestra Gail, která vtrhla do obýváku v evidentním rozčilení.

„Doprdele, já jsem tak nasraná!“ rozhodila rukama a chvíli jen nasupeně oddechovala. Počítal s tím, že přijde výklad komplikovaného problému.

„Víš, co udělala tvoje zatracená matka?“

„Nemluv takhle o ní, jestli nemáš důvod…“ poznamenal a vrátil se pohledem k programu, který se jevil jako zajímavější náplň.

„Zase mám bezdůvodně zaracha, do hajzlu!“

„Opravdu bezdůvodně?“

„Jo, jasně…“ odsekla.

„No asi pro to nějakej důvod měla, ne? Ať si o ní myslíš cokoli, tak si fakt nevybavuju, že by dělala věci bezdůvodně.“

Ségra se na něj koukala jak kdyby ho viděla prvně v životě. Jen vykulené oči a ticho.

„A vždycky ji takhle idiotsky bráníš. Jsi úplnej mazánek, doprdele. Vždycky jsi na její straně, i když jsem kurva nic neudělal. Vůbec nic do hajzlu!“

Takhle to její remcání ještě chvíli pokračovalo, pak jen zakroutila hlavou a nasupeně vypadla z pokoje.

Gail se později zavřela u sebe v pokoje a z tichého trucování v posteli ji vyrušilo až zaklepání na dveře.

„Můžu?“ zeptala se Berta, její kamarádka.

„Jasně, pojď dál. Hele fakt mě mrzí, že to dneska nadávám…“

„Co se vlastně stalo?“

Gail jen unaveně mávla rukou. „Ale, moje matka je se prostě zase chová jako kráva a bratr je jako obvykle na její straně. Ale já fakt nic neprovedla. Nechápu, co se jí stalo..“

Pak se zarazila chvíli tiše o něčem uvažovala.

„Copak je?“ nadhodila Berta.

„No je fakt, že jsem poslední dobou byla trochu hnusná na Iana a dneska má zrovna narozky. Tak mě napadlo, že bych mu dala tebe jako dárek.“

„Moment, moment. Mě jako dárek? Jak to myslíš?“

„Jak asi. On je do tebe zabouchlej a ty do něj. No tak co? A je mi jasný, že sama ho nikdy nikam nepozveš a on tebe taky ne. Tak to prostě zařídim já.“

„No já nevim, neni to trochu divný takhle?“

„Hele, dokonce z tebe můžu fakt udělat dárek, mám tu nějaký šerpy a tak.“

Přes podivnost návrhu zvítězila v Bertě zvědavost kombinovaná s nadržeností a faktem, že na Iana už několikrát myslela, když si ve sprše dráždila vodou kundičku.

„Ale napřed tohle vyzkoušíme,“ podotkla, když Gail vytáhla pásky.

„Jasně,“ přitakala a začala kamarádku zbavovat oblečení.

  „Na co tam koukáš, ségra...?“

 

Berat zůstala jen v šortkách, ale Gail trvala na svém a za minutku už jí sundávala kalhotky.

„Určitě všechno?“

„No samozřejmě.“

Jakmile byla úplně nahá, začala ji Gail omotávat šerpami, stuhami a páskami. Za chvíli to připomínalo kombinaci mumie a Pátého elementu. Měla převázané kozičky a stuhy mezi nohama připomínaly variantu na pás cudnosti.

„Tak tohle bude milovat, věř mi,“ zhodnotila Gail výsledek svého snažení a vzala do ruky Bertin zadeček. Pak se vypravila najít Iana.

Ten si lebedil v obýváku na lehátku a když se Gail ukázala, jen natočil hlavu jejím směrem a pronesl: „Copak?“

„Hele chtěla jsem se omluvit za to, jak jsem na tebe předtím byla hnusná. Jsem naštvaná na mamku, ty za to nemůžeš a navíc máš narozky, takže fakt promiň.“

Mávl uvolněně rukou: „To je v pohodě.“

„No a protože máš narozky, tak pro tebe něco mám,“ usmála se vyzývavě.

„Nepovídej. Co to je?“

„Je to překvapení, tak proč nejdeš za mnou?“ natáhla k němu ruku, které se okamžitě chytil.

 

Se zavázanýma očima se nechal dovést až ke Gail do pokoje a zarazil se až o něco, co byl asi kraj postele.

Gail ho vzala za ruku a natáhla se s ní někam dopředu, až se Ian dotkl…kůže.

Vtom mu sundala pásku z očí a on spatřil zabalenou Bertu a svojí ruku na její bradavce.

„Líbí?“ zeptala se Gail.

„Ehhh…jo… určitě…tohle je parádní,“ přikývl.

„Tak se vy dva bavte,“ rozloučila se s nimi Gail a zavřela za sebou dveře.

 

Naklonil se k Bertě a s jednoduchým: „Ahoj,“ ji políbil.

Polibků přibylo, jakmile oba klečeli na posteli a tiskli se k sobě s rukama na těle toho druhého. Sundala mu tričko, on sjel na její zadeček. S dalším líbáním mu rozepla kalhoty. Trenky Ian neměl a jeho stojící penis hnedka vyskočil. Okamžitě ho vzala do ruky a přejela po celé délce.

Otočila se k němu zadečkem a jen co jí trochu prolízl prdelku, už ho měl v ruce a směroval jí ho do kundičky. Trochu se na ni namáčkl a jakmile zajel dovnitř, začal ji Ian s vervou mrdat.

„Hmm…díky bohu, ten je tak krásně velkej…“ zasténala.

Prcal ji krátce a rychle, nikdy nepřirazil až nadoraz. Rukou se chytl stuh, kterou měla kolem pasu.

„Jo….ah…ah…ahh…jo prcej….jo…ah…ah….“

Chytil ji pořádně za zadek, že se kůže v jeho rukách zkroutila. Zajížděl do ní pomaleji, o to ale procítěněji. Cítil každý kousek její lasturky, jak se svírá kolem jeho péra, když se dostává dovnitř.

  Rozpálené setkání

 Ani jeden z nich neviděl, že Gail beze zvuku otevřela dveře a jakmile viděla jejich mrdání, začala se ihned svlékat. Jen v kalhotkách si sedla na stolek před zrcadlem, roztáhla pořádně nohy a hrála si dvěma prsty ve vlastní kundičce.

Berta ji zahlédla, když se najednou trošinku otočila, ale jen se usmála a zase zavzdychala. Ian ji zase několikrát plácl po prdelce.


„Jo…pořádně…jo, dej mi to ty parchante…pořádně…áááááhhhhh….udělej měéééé….“

Gail je pozorovala a kroužila si na kundičce dvěma prsty.

Ian si všiml jejího pohledu, otočil a se zkoprněl při pohledu na svou sestru rozvalenou před zrcadlem.

„Co to doprdele…“

„Klid, to je dobrý,“ pronesla Berta a zachechtala se. „Jen se na nás kouká.“

„Okey okey…ale nemusí lízt dovnitř jak duch. Já se málem posral, jak sem se lek…“

To už Gail vstala a zbavila se kalhotek. Vzápětí ležela na posteli před Bertou a strkala jí svou kundičku před obličej. „Jestli to takhle nevadí…“

Ian pokrčil rameny, zmocnil se Bertiny prdelky, kterou začal zase šoustat. Berta se jen sklonila a zakousla se Gail do kundičky. Lízala ji krásně, takže se Gail za moment krásně vlnila, tlačila si Bertinu hlavu ke kundě a jen vzdychala.

„Jo…jo…jo…ahhhh…přesně tam…ahhhh….“ tiskla si její hlavu do klína a třepání z mrdání dodávalo lízání perfektní tempo. „Jo…udělej ji…uděléééj ji ty zmetku…“ volala na Iana, jak se Berta začala pod náporem jeho mrdání třepat a mlít.

Když se Berta trochu oklepala, poznamenala jen ke Gail. „Myslím, že bysme se měli vyměnit, ať si ho taky pořádně užiješ…“

Ian pokrčila zase rameny. Slezl z postele a sundal si konečně kalhoty úplně.

Mezitím se holky prohodily, takže když se vrátil, Ležela před ním Gail s roztaženýma nohama a hlavou mezi Bertinými stehny, kde už kmital šikovný jazýček.

Ian jen nasměroval čuráka dovnitř a začal Gail šoustat krátce a rychle, jako předtím Bertinu prdelku.

„Áááááhhhh….ah….mmmmhhhhmmmm….“ Berta se kroutila a chvílemi ztrácela rovnováhu. Ale Gail se jí dole pevně držela a její jazyk v pičce byl neúprosný.

„Šoustáš parádně brácha, takhle mě nemrdali ani kluci z party…“ poznamenala Gail, když si volnou rukou kroužila chviličku v kundě. Stačilo, aby ho na chviličku vytáhl, Berta se okamžitě sklonila a s mumláním ho vzala  do pusy. Když byl pořádně navlhčen, vrátila ho zase Gail mezi nohy, kam začal zase svižně zajíždět, až po ním plandaly koule. Berta třela Gail pičku a ta s hlavou v jejím klíně jen neartikulovaně vrněla.

  Kouzlo úplňku

„Bože ty máš fakt tak velkýho čuráka…to je….ááááhhh…něco neskutečnýho, musíme mrdat častééééjc…udělej mě zlato…jo…takhlééé…jooooo…..ááááhhhh…“

„To je super váš takhle pozorovat, hmm….“ zašeptala Berta s Gailinou hlavou v klíně, když se Gail zmátořila z prožité rozkoše.

„Líznem si ho?“ nadhodila Berta.

Za vteřinku byl Ian na zádech a obě kočky se vrhly na jeho stojící péro.

„A jedna narozeninová kuřba….“ držela Gail Bertu za vlasy, jak si cpala tvrdýho čuráka až někam do krku a kloktala u toho. Gail ho následně převzala a kouřila ho stejně důkladně. Ustálily se na jeho žaludu a koulích, aby se mu mezi nohy vešly obě.

Střidaly se na všech místech, honily ho se slinami po celé délce a u toho se obě vášnivě líbaly.

 

Berta si lehla na záda, stuhy stále na prsou a mezi nohama. Gail si tentokrát klekla nad ní, takže Ian měl obě jejich kundy krásně před sebou. Chytil se Berty za stehna a nejdřív zasunul do Gail, která se na něj začala okamžitě pořádně napichovat.

Po minutce vyklouzl a zajel dole do Berty. Zase tím svým prudkým a krátkým přirážením, které ji předtím tak moc dostalo do varu. Kmital zadkem a Berta tála a sténala a nasávala do pusy Gailiny bradavky, které se nad ní jen pohupovaly.

Začal zajíždět střídavě do Gail a do Berty, občas se někde zdržel na víc přírazů.

Gail se natáhla k sobě do kundičky a když si ji protáhla prsty, olízla si je. „Bože, já ji mám tak krásně mokrou…“ zaplesala. Jen to řekla, zase tam měla Ianovo péro.

„Jo…mrdej nás…pořádně nás omrdej….“ vzdychala Berta a třepala se pod Gail jak šílená.

Hecovaly ho na střídačku obě, jak se opakovaně střídal v jejich pičkách.

Gail už to měla na krajíčku, Ian se v ní začal pořádně pohybovat, držel ji pevně a cítil všechny její vibrace. „Chci tu tvoji mrdku, postříkej mě probohaáááá….“ zasténala mezi líbáním Berty.

Vytrhl se z ní a ani nepotřeboval dodělat…z jeho péra cákaly mohutné pramínky na obě ukojené kundičky ležící před ním.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.