Tatínková malá princezna 3

Další dva dny byl Anas na pracovních cestách a cítil, že se mu ulevilo. Když se pak vrátil, Samia mu nadšeně oznámila, že se kvalifikovala na místní tenisový tunraj.

„Výborně,“ pravil, „to si zaslouží oslavu.“

Zašli na nějaké nákupy a pak do dobré restaurace, takže dorazili domů někdy kolem desáté večer. Oba byli unavení a šťastní a hnedka zamířili do postele.

Saimu těšil vývoj událostí a hnedka se uhnízdila blízko otce, položila si hlavu na jeho rameno. Otočil se a lehce ji k sobě přitáhl. Pohybovala se rychle, její ruce a nohy byly kolem něj a přitahovaly ho k ní. Cítil na rameni vůni její kůže, vdechoval vzduch s její vůní nedotčenou parfémem a zhluboka se nadechl té sladké vůně.

Blízkost, teplo a její vůně byly k zešílení a on ji vášnivě políbil na tvář. Nečekal to, ale políbila ho silně na ústa a její rty chutnaly po mátě. Nevrátil jí polibek, ale pokračoval v polibcích na její oči, čelo, do vlasů, na uši a krk.

V žátu touhy její ruka našla jeho prsty a bez jakéhokoli váhání je navedla na svou kundičku.

Zkusil se v šoku odtáhnout.

„Tati, prosím!“ řekla prosebně. „Bylo to úžasné, když ses mě tam dotýkal…Prosím…“

Ačkoli mu svědomí říkalo, aby přestal, jako oheň v něm rostla touha, která ho přebila a chvějícími se prsty se jí dotkl v klíně. Zřetelně cítil, že její škvíra je zcela mokrá touhou, což jen ukazovalo, jak dychtivě ho chtěla.

Začal jí mačkat závojíčky a ona jen sténala: „Ohhhh…milý tatínku…udělej to znova…“

  Bouře polibků a dva výstřihy

Teď už nebylo v jeho silách se odtáhnout, protože její sténání probudilo jeho základní instinkty, které zajímal jen a jen incest.

Cítil, že mu tvrdne penis a pokračoval v prstění, čímž její slast každou chvíli přivedl do nových výšin.

Ani nevěděl, kdy zajel prstem dovnitř a ona ho jen přivítala hlasitějším sténáním.

Už se nedokázal kontrolovat, položil ji na záda s nohama široce od sebe a klekl si mezi ně.

„Zlatíčko,“ řekl chraplavě, „tohle bude asi trochu bolet, ale neboj se…“

A jak se usazoval v pohodlné pozici, nasadil špičku svého penisu na kraj její hedvábné kundy a zatlačil.

Jeho péro prošlo jejím vstupem a pomalu do ní zajelo. Dívka pod ním nemyslela na vážnost momentu a s potěšením se ponořila do pocitu průniku. Obalil ji podivný a dosud nezažitý pocit vzrušení.

Jak do ní jeho penis pronikl, její stěny obalily jeho úd, dokud se nezarazil o dno a nedosáhl dělohy. Několikrát ucítila trochu bolesti, ale byla sportovkyně a měla proti bolesti určitou toleranci.

Nicméně i tak cítila dole určité nepohodlí. Jenže než mohla nějak zareagovat, její otec už si našel cestu až na konec. Teď cítila, jak se její kundička uzpůsobuje věci, která je v ní. Jen roztáhla nohy víc a víc, aby se v ní ten penis pevně usadil.

Co by si moji přátelé pomysleli, kdyby věděli, co zrovna teď dělám? Napadlo ji celkem nesouvisle s aktuální situací.

Trochu cebou cukla, když se do ní zarazil žalud tlačící se proti něčemu v jejím bříchu. Pak to odsunul stranou a zajel do ní úplně.

  Předkrm

Její otec byl v naprosto jiném světě, protože neměl zkušenosti s tak úžasně těsnou a pulsující kundičkou. Cítil její stěny, jak obalují jeho tyč, pomalují se otevírají a dovolují mu…pocity dostupné jen skutečně vzrušeným milencům.

Pomalu ho z ní vytáhl, cítil škubání její pičky, jaak z ní vyklouzl. Po několika vteřinách klidu do ní zajel znova, aby jí znova pronikl.

Když teď byla bolest minulostí, pronikal do ní zcela nový pocit a začala si novou aktivitu plně užívat.

Anas pomalu zrychloval, jak vášeň a vzrušení překonaly prvotní ostych a zábrany a oba si začali sex užívat s hlasitým sténáním. Začal pořádně pumpovat slabinami s rostoucí rychlosti, pak už se všechno vymklo kontrole a on ji mrdal šileným a neúnavným tempem.

Jeho čurák zajížděl jak píst tam a zpátky do a z její malé kundičky neuvěřitelně silnými a hlubokými přírazy.

Její mysl se točila, jak byla prcána poprvé a její tělo nebylo schopné kontrolovat stále rostoucí extázi, která jí běžela všemy nervy v těle. Cítila otcův zajíždějící čurák, který se do ní zařezával a potápěl.

Pak, bez varování, se zatočila celá místnost, jak Saima vybuchla v ohromné sérii jejích prvních orgasmů, její hlava sebou trhla dozadu a ona se jen chvěla jak suché listí, když skrze ní procházely orgastické vlny jedna po druhé. Zalapala po dechu, stále plná euforie.

On do ní pořád bušil, pak s náhlým zavrčením začal bez kontroly stříkat dovnitř svou teplou tekutinu v mohutných přívalech.

Když byl všemu konec, cítil se hrozně vyčerpaný a zesláblý, a než si uvědomil, co se s ní stalo, usnul hlubokým spánkem.

  Dvojí rande ve třech

Tak našel Anas nové životní štěstí ve formě své dcery. V práci změnil pocizi, takže nemusel být na cestách a Saima milovala denní návraty do milujícího objetí svého otce. Ještě vyřešili rizika nechtěného těhotenství a jejich ložnice tak ztratila veškeré zábrany.

O roky později, když Saima neprojevila zájem ani o kluky na škole, zasnoubila se s mužem s velmi dobré rodiny. V té době ji otec vzal na diskrétní kliniku a nechal jí obnovit blánu, aby budoucí manžel neměl pochybnosti o jejím panenství.

I po mnoha letech oba vzpomínají s láskou na společné chvíle, kdy tu pro něj Saima byla v kritických dnech, díky čemuž si on ulevil v samotě a stejně jako ona našla později manžela, on našel novou ženu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.