V jiné posteli než běžně…

Adéla přišla k domovním dveřím a zaklepala. Zevnitř zaslechla kroky a otevřela jí Editina matka.

„Ahoooj…pojď dál zlato, všechno nejlepší. Edita je někde nahoře.“

Vešly dovnitř a na schodech se ozvalo další klapání pantoflí, Edita seběhla a objala svou kamarádku.

„Tak co, máš to?“ zašeptala.

Adéla sáhla rychle do kabelky a vytáhla špičku velkého gelového dilda.

„Co si to tam šuškáte, holky?“ zeptala se mamka zvědavě.

„Holčičí věci, nic podstatného..“ mávla Edita netrpělivě rukou.

Hanka se za nimi zvědavé podívala, když běžely nahoru k Editě do pokoje a pak jen zakroutila hlavou a šla k sobě.

 

Problém byl, že byla hrozně nadržená. Její muž byl zase někde pryč a i když si původně řekla, že se potřebuje jen na deset minut natáhnout, její ruka hnedka zabloudila ke kalhotkám a začala pracovat mezi stehny. Stáhla trochu tričko a vysvobodila prso ze zajetí košíčku. Prsty už byly pod kalhotkami a klestily si cestu dovnitř mezi pysky. První vzdechy, první ztvrdnutí bradavek, roztažené nohy, krajka kalhotek odhrnutá stranou…

Vtom k ní dolehlo shora něco mezi smíchem a něčím na způsob vzdychání. Co to tam ty holky vyváděj? napadlo ji. Slezla z postele, rychle se upravila a pomalu se vypravila do patra.

 

Adéla s Editou se dívaly na průhledné dildo jak na svatý obrázek a hihňaly se jedna přes druhou. Obě čekaly na to, až si s tím začne hrát ta druhá. První si ho k puse přitáhla Adéla a políbila pružný žalud. Pak ten penis přejela rukou od žaludu po kořen jako při honění a podívala se na kamarádku, která se na ni dívala se směsí obdivu a nejistoty.

Když si ho Adéla zapíchla až do krku, Edita se prudce nadechla jak při hororu.

„No tak, nebuď taková. Chceš se to přece naučit, aby ti pak nedělal problém ten živej, ne?“ Přikývnutí. „Tak ho taky musíš pořádně navlhčit, aby pak krásně klouzal,“ podotkla a hladila se žaludem po rtech.

  Jak se jmenuju..?

Další výuku přetrhlo klapnutí dveří a pak rozezlený hlas.

„To si děláte srandu? Tohle jste si dotáhly na oslavu?“

„Jo, v čem je jako problém?“ zeptala se Edita dotčeně.

„Promiň, holčičko, ale tohle není úplně tvoje liga,“ prohlásila Hana, vyškubla Adéle penis z ruky. „Ne v mém domě. Dobrou noc.“

 

Zíraly jak šílené na dveře, ve kterých zmizel jejich intimní kamarád.

„Co má tvoje matka za problém, Edit?“ nadhodila Adéle po minutě naprostého ticha. „Já se tim chtěla večer v noci udělat, sakra…“ zakňourala zkroušeně.

 

Hana se vrátila k sobě do ložnice a na tváři měla poměrně spokojený výraz. Pravda, nemusela holkám toho mazlíka hnedka sebrat, ale marná sláva, její nadrženost měla přednost, takže jednoduše využila převahy.

Odložila si a uložila se do postele jen v prádle. Jako předtím si zajela rukou mezi nohy, ale teď přidala i robertka, když ho trochu zakápla gelem z nočního stolku. Mohla by ho s tou přísavkou vyzkoušet i v koupelně, ale byla líná se zvedat. „Už se těšíš, až budeš u mě v kundě, co?“ zeptala se ho do ticha pokoje.

Prádlo šlo dolů, Hana si tím krasavcem sjela mezi kozy a přes břicho se dostala až na kundu. Jen si projela pevným žaludem a krásným žilkováním mezi závoji, zavzdychala. Tohle bylo o něčem jiném. Narovnala žalud proti vchodu a zajela si dovnitř. Záhy ztratila pojem o čase, přesně tohle potřebovala. Jednou rukou s ním jezdila dovnitř a ven, druhou si nahoře hladila klitoris.

Adéla se se situací nespokojila. Když Edita chrupkala, zhasla lampičku a tiše jak myška v plyšových bačkůrkách se vypravila na výzvědy.

  Jen tak mezi námi třemi

 

Hana do sebe pořád vrtala tím gelovým zázrakem, když pomalu a nejistě cvakla klika její ložnice. Bleskově na sebe hodila deku a ani nedýchala. Adéla se vkradla dovnitř jak tajný agent a opatrně, skoro beze zvuku projížděla jednu zásuvku ložnice za druhou.

Když jí došly možnosti a stála vedle postele, otřela se mimoděk o palec Haniny nohy. Ten se pohyboval.

V náhlém popudu škubla dekou a odhalila onanující Hanu, která si pořád kroutila dildem mezi nohama.

„To mě taky mohlo napadnout…to je můj klacek, sakra!“ vynadala jí.

„Jasně, kočko, hlavně hodně řvi, ať sem dorazí ještě moje dcera. Nevidíš, že jsem uprostřed něčeho?“ odvětila otráveně.

„Takže jsi…“

„Jo, prostě jsem si to potřebovala udělat, Pavel je pryč a prstem to nebylo ono, tak jsem vám znárodnila tohohle macka.“

„Potvoro.“

„Pozor na jazyk, Adélko…,“ zarazila ji. Pak si ji prohlédla od hlavy k patě. „Buď jdi pryč, nebo se aspoň přidej, když už jsi tady,“ nabídla jí.

„Ani to tam nemáš správně,“ poznamenala blondýna, vyškubla dildo z jejího klína a vrazila ho Haně do pusy až po koule. Jen ho vytáhla, sklonila se k mamince kamarádky k důkladnému francouzáku. Hana nic nenamítala a pak uvítala její jazyk i na obou kozách a ruku, která se přidala k té její dole na klitorisu.

Adéla byla dobrá. Hned po olíbání obou bradavek nechala z jazyka skanout trochu slin na vaginu a sešvihala ji jazykem. Sundala si kalhotky a vlezla si k Haně do postele. Přitulily se k sobě a Adéla jí zase vrazila dildo do pusy. Složily se obě na lože v propletenci, se kterého Adéla vstala a přitiskla kundičku Hance na pusu. Ta jí chytla za prdelku, přitiskla si ji k sobě a zavrtala se do ní jazykem.

  „Ségra, chci si dát taky sprchu…“

„Mmmmmhhhh…lízej mě ty čubko nadržená…jooo….“

Hanka si mezitím honila pičku a její kozy se přelévaly ze strany na stranu, jak se obě těla cukala ve vzájemném spojení. Jen co se Adéla sklonila zase k její kundě, sevřely se obě do oboustranného laskání a třely všemi prsty kundičku té druhé.

Adéla byla fakt živel a chtěla Haniny velké kozy. Plivla na obě bradavky, mačkala je jak pytlíky s ledem a furt se do nich zakusovala. Hana si lehla na záda, nohy skoro až za krk a hodila po své milence toho uměláka, kterého jí Adéla hnedka vrazila mezi nohy a začala tam rejdit jak sbíječka.

„Tááákkk…a teďka chci tvoji prdelku, ty prcinko…“ hekla Hanka a přišpendlila oběma rukama Adélu na postel. Protáhla jí mezi stehny obě ruce, jazyk zapíchla do kundičky, prsty do prdelky. Jen si tam trochu zajezdila, až ta prcinka krásně tekla, a přidala dildo. Plácla ji před prdelku, až holčina nadskočila, a pořád jí vrtala penisem v kundičce.

Oběma se už blížil orgasmus, ale chtělo to něco navíc.

Zaklesly se do sebe stehny a přitiskly pičku na pičku. Na to už nepotřebovaly ten umělý klacek. Hance pleskaly kozy a Adéla na ně koukala jak v transu. Bylo to krásný, šukat s takhle zralou ženskou. Věděla, co chce, věděla, co může nabídnout a měla dost praxe. Adéla ji vzala za nohu a zatímco ji Hanka třela vaginu, hladila si chodidlem prso. Pak už zase jen kmitaly klínem proti klínu ve zběsilé honbě za vzájemným ukojením.

 

Padly vedle sebe, nohy pořád propletené, a jen oddechovaly s pohledem upřeným do očí té druhé. Snad Edita pořád spí…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.