Denae a Bill: Laskavost pro její přítelkyni 03

V neděli ráno si přispali, ale když se probudili, chtěli se společně nasnídat. Protože jediné oblečení, které s sebou Denae měla, bylo její průvodcovské oblečení z prezentace, zastavili se s Billem u Denae v bytě, aby se mohla převléknout. Suzy byla vzhůru, seděla na gauči a v županu sledovala televizi.

„Ahoj, Suzy,” řekla Denae. „Potřebuju se převléknout, abychom se mohli nasnídat. Jak se ti vede?”

„Nic moc, ale snažím se to překonat. Jak se máte vy?”, řekla, když vstala. „A jak se máte vy, pane Bashful? Víš, Denae, v tom slabém osvětlení jsem to nedokázala říct jistě, ale vsadím se, že B.C. měl celou dobu obličej červený jako řepa.”

„Jo, jo. Klidně si ze mě dělej legraci,“ odvětil sarkasticky, „mohli jste chlapa varovat předem. Mimochodem, Suzy, dneska ti přeju hodně štěstí. Slyšel jsem, co tě čeká. Budeš potom potřebovat studenou sprchu?”

Suzy se na Billa jen zatvářila. Zatímco se tohle dělo, Denae si ulehčeně odskočila do ložnice. Pak se zeptali se Suzy, jestli se k nim nechce přidat, ale ta odmítla s tím, že nechce riskovat, že se spálí, když bude příliš dlouho u červeného Billa.

Bill a Denae si společně vychutnávali pohodovou snídani, povídali si a drželi se za ruce. Pak se každý vydali svou cedstou. Denae se musela jít připravit na dvě závěrečná sezení prezentace a Bill zamířil zpátky k sobě. Domluvili se, že až skončí poslední prezentace, přijde znovu. Bill se jí zeptal, jestli si myslí, že bude znovu potřebovat sex. Odpověděla, že by jí to nevadilo, ale že dnes nebude v žádné z rolí, která zvyšuje nadrženost.

Kolem půl sedmé zaslechl klíč ve dveřích. Byl zrovna v kuchyni. Vešla dovnitř, ale dveře za sebou nezavřela. Stejně jako předchozí dvě noci měla uniformu. Ten pohled se Billovi nikdy neomrzí.

„Ahoj, zlatíčko. Kdybys zase potřebovala, abych uspokojil nějakou tvou potřebu, jsem připraven.”

Denae se krátce usmála, ale úsměv rychle zmizel. Zula si boty a udělala pár kroků směrem k Billovi.

„Potřebuju s tebou mluvit,“ řekla, když dveřmi prošla Suzy. I ona měla na sobě uniformu průvodkyně z prezentace.

„Dobře.” Bill zněl stejně zmateně, jako byl ve skutečnosti z Denaeina chování a Suzyiny přítomnosti.

Denae vzala Billa za ruku a vedla ho do ložnice. Oknem sem proudilo odpolední denní světlo. Mlčky si všiml, jak mu v tom světle připadá krásná.

S vážným výrazem ve tváři Denae zašeptala: „Bille, mám na tebe velkou prosbu. Nejspíš řekneš ne. Ale stejně tě musím požádat. Víš, že tě miluju, že?”

„Ano. Doufám, že ano.”

“Musíš vědět, že tě miluju. Strašně moc. A víš, že Suzy je moje nejlepší kamarádka. Není nic, co bych pro vás obě neudělala.”

„Proč se mi zrovna teď spustil radar?”

„Bille, jde o tohle. Nevyšiluj. Ošukal bys Suzy?”

„Spát se Suzy??? Zbláznil ses?” Pustil její ruce a ustoupil.

Přistoupila k němu, vzala obě jeho ruce do svých a přesunula se k posteli, aby se oba mohli posadit.

„Podívej, já vím, že to zní divně. Ale tenhle víkend ji prostě úplně rozhodil. Z té prezentace je strašně nadržená a nemůže si nijak ulevit. Zkoušela své hračky a nic nezabralo. Začíná šílet. Je na tom hůř, než když má premenstruační syndrom. Na konci dne si stěžovala, jak je z toho víkendu nadržená. Chudák holka si tenhle víkend prožila víc než kdokoli z nás. Navrhla jsem jí spoustu věcí, například studenou sprchu. Zmínila jsem se o hledání chlapa v baru. Bojí se podivínů a nemocí. Když jsem se zmínila, že mám štěstí, že mi tenhle víkend pomáháš projít tím samým, myslím, že nás to napadlo obě najednou.”

  Plně profesionální přístup

„Nechápej mě špatně. Mám Suzy ráda. Ale ty jsi moje přítelkyně. Jsem ti opravdu oddaný a nechtěl bych tě nikdy podvést. Ať se děje cokoli.”

„Bille, to by nebyla nevěra. Nepodváděl bys za mými zády. A opravdu bys jí tím pomohl. A to by pro mě byla laskavost. A, no tak. Který chlap by odmítl nezávazný sex bez pocitu viny?”

Podíval se na ni, jako by nemohl uvěřit tomu, co říká. „Sex s tebou se mi líbí a cítil bych se provinile.”

„Děkuju. Za to tě miluju. A taky se mi to s tebou líbí. Ale co když to budeš brát jen jako cvičení? Nemohl bys to dělat jen pro ni? A kromě toho by ses neměl cítit ani trochu provinile. Byla bych tu celou dobu a nikdy bych ti to neměla za zlé.”

Neměl slov. Několik vteřin seděli a mlčky se drželi za ruce.

„Ty bys tu byla?” zeptal se nakonec.

„Ano. A není to fantazie každého chlapa?”

„Jedna z nich,“ přiznal.

Vstala a nechala Billa ležet na posteli. Zamířila zpátky do obýváku, ale brzy se vrátila a držela Suzy za ruku. Obě vešly do ložnice a chvíli mlčky stály. Pro jednou vypadala Suzy zranitelně. Bill ji takhle ještě nikdy neviděl. Vypadala skromně a, jak si Bill všiml, opravdu velmi hezky.

„Bille, i když to nerada říkám, kdybys to udělal, opravdu bych to ocenila.” Suzy se tiše otočila se k Denae a pokračovala: „A byla bych vám to hodně dlužná. Opravdu. Kdybys něco potřebovala, stačí říct.”

Denae se ozvala. „Všichni jsme tu dospělí. Tohle bude v pořádku. Je to jen základní lidská potřeba. Ale jsou tu dvě pravidla: Zaprvé, žádné líbání na ústa. Jsem si jistá, že se vaše rty budou vzájemně dotýkat, a to je v pořádku. Ale žádné líbání na ústa. Za druhé, dostanu Billovo sperma.”

Bill i Suzy vypadali překvapeně a oba se na ni podívali.

„Když se vyvrbí, tak na můj jazyk. Nikde jinde.”

Bill a Suzy se na sebe podívali a pokrčili rameny.

Denae se přesunula k posteli a posadila se vedle Billa. Políbila ho, řekla mu, že ho miluje, a začala mu svlékat tričko. Současně si Suzy začala svlékat uniformu. Bill si všiml, že se zřekla kalhotek, stejně jako Denae. A když si Suzy sundala halenku a podprsenku, Bill si prohlédl její mohutná ňadra.

To už Denae svlékla i poslední Billovo oblečení. Vstala a vedla Suzy vedle Billa na postel. Pak Denae vzala Billův penis do rukou a začala ho zpracovávat ústy. Okamžitě byl tvrdý jako skála.

Denae se opřela a podívala se na Suzy se slovy: „Dobře, děvče. Je připravený.”

  Nezapomenutelný výlet na pláž

Suzy sledovala, jak Denae připravuje Billa, a měla oči dokořán.

„S tou velikostí jeho ptáka jsi nežertovala.” řekla Suzy. „Myslela jsem, že přeháníš.“

„Ty o mně mluvíš se svými kamarády?” zaznělo od BIlla.

„Ne se všemi. Kromě toho jsem se vyjadřovala velmi pochvalně.”

Denae pokynula Billovi, aby si lehl na postel, a Suzy, aby si na něj vylezla. Když si Suzy obkročmo sedla na Billa, Denae vzala jeho mužství do rukou a vedla ho dovnitř, zatímco Suzy na něj sklouzla. Vydala jasné zasténání, které naznačovalo, že je spokojená. Pak se začala pomalu pohybovat nahoru a dolů, zatímco Denae se přesunula na postel vedle nich po Billově pravici, Suzy po levici a shodila vlastní uniformu.

Jakmile byla také nahá, položila Denae ruku Billovi na rameno a jednu Suzy na levé ňadro a stiskla je. Denae se pak natáhla přes Billovo tělo pro jeho levé zápěstí a chytila ho také za pravé zápěstí a přesunula ruce k Suzyiným prsům. Zatlačila mu na hřbety rukou, aby Suzy stiskl prsa.

Poté, co Suzy několik minut jezdila na Billovi, vyzkoušeli několik dalších poloh. Některé inicioval Bill a některé Suzy. Většinu času se Denae držela alespoň jednou rukou na jednom z nich. Často se jí podařilo udržet ruku na obou současně.

Suzy se nakonec přesunula na záda a Bill se na ni převalil. Denae se zvedla na kolena, položila pravou ruku na Billův zadek a přitlačila ho dolů do Suzy a on pokračoval v přirážení. Ta krásně sténala a hned chytli rytmus.

Jak se Suzy ozývala stále hlasitěji, Denae stále tlačila na Billův zadek, jako by ho chtěla do Suzy vráazit víc a víc. Pak levou rukou otočila Billův obličej k sobě a dlouze, hluboce a vášnivě ho políbila. Vtom Suzy vydala dlouhý sten, zřejmě prožívala orgasmus. A Bill přestal přirážet, jen se pevně přitiskl k Suzyiným bokům a zalapal po dechu.

Denae pustila Billův zadek. „Do prdele. To ses do ní právě udělal?” zeptala se překvapeně, ale ne naštvaně.

Než se Bill stačil vytáhnout, Denae se posunula, odstrčila ho od Suzy a popadla jeho penis. „Zbylo tam ještě něco?” zeptala se, vzala ho do pusy a přitom položila ruku na jedno Suzyino koleno.

Poté, co jazykem obkroužila Billa, ho vytáhla z pusy a otočila se k Suzy. „Suzy, vytlač ho ven.” Dala jí pokyn a přesunula ústa mezi Suzyiny nohy. Lízala, sála a čistila Suzyinu pochvu ve snaze dostat do ní všechno Billovo semeno, které spolkla.

Všichni tři se brzy ocitli vedle sebe na zádech a Bill ležel uprostřed. Nikdo z nich nepromluvil, jak se všichni tři dívali do stropu. Denae se čas od času ohlédla, jako by svého přítele a nejlepší kamarádku kontrolovala nebo viděla poprvé.

„Děkuji.” Suzy nakonec řekla tiše. „To bylo přesně to, co jsem potřebovala. Jestli to bylo pro někoho z vás trapné, tak se omlouvám. Ale opravdu mi to pomohlo.”

Denae, která se stále dívala zpříma, odpověděla: „Lásko, porušil jsi jedno z pravidel.” Pak se usmála.

Následovalo ticho, ale jen na pár vteřin, protože Denae se začala chichotat, což Suzy přimělo k hihňání. Obě skončily smíchy, protože Bill mlčel. Když utichly, nastalo ještě chvíli ticho, než se Denae posadila. Řekla, že jim všem přinese nějaké pití, protože nahlas předpokládala, že z té námahy dostali žízeň. Sklouzla z postele a zamířila z pokoje do kuchyně. Když odcházela, Bill obdivoval její nahou postavu.

  Sny a noční můry 03

Jakmile zmizela ve dveřích, Suzy se přetočila k Billovi, přehodila si nohu přes jednu jeho a kolenem mu přistála mezi oběma nohama. Skončila s vagínou opřenou o Billovu pravou nohu a pravou rukou se podpírala, což mělo za následek, že se její pevná ňadra stále tlačila na jeho hruď.

„Nemám moc času,“ zašeptala. „Takže to musím udělat rychle.”

Bill přemýšlel, co se bude dít, ale mlčel a tajně oceňoval pocit, že na něm spočívá tak, jak spočívá.

„Denae je moje nejlepší kamarádka. Víš to, že?”

„Ano.“

„Dobře, poslouchej. Nemusíš se k ní chovat vždycky tak něžně.”

„Co?”

„Nemusíš být vždycky tak něžný. Většinu času je v pořádku být něžný, ale jednou za čas to promíchej. Neboj se převzít velení a být důrazný. Třeba jí občas naplácat na zadek.”

„O čem to mluvíš?”

„Denae chce být jednou za čas drsná. Zkus jí občas naplácat na zadek nebo ji zatahat za vlasy. Aha. A taky naprosto miluje, když jí to děláš pusou. Říká, že jsi v tom nejlepší. Ale v tomhle mi věř. Zkus ji při tom občas přivázat k posteli. Zkus to a uvidíš.”

S tím se z něj svezla a převalila se na záda. Bill zíral do stropu, všechno to vnímal a snažil se tomu přijít na kloub. Po několika vteřinách se vrátil Denae a se třemi sklenicemi. Všichni tři se posadili k čelu postele, nazí a odhalení.

Po několika minutách se Denae natáhla, položila prázdnou ruku na Billův penis a jemně ho stiskla. „Doufám, že nebudu muset dlouho čekat, než se zotavíš natolik, aby ses o mě postaral tak, jako ses postaral o Suzy.”

„To je můj signál k odchodu,“ řekla Suzy a sbírala z podlahy své oblečení. Když si oblékala halenku a sukni, znovu jim poděkovala a zopakovala, že se jim to pokusí nějak vynahradit. Dodala: „Vy dva jste spolu opravdu sladcí. Jsem ráda, že jste se našli.”

„Ahoj, uvidíme se někdy zítra.”

Denae se otočila k Billovi: „Udělal ses opravdu tvrdě. Suzy tě musela pořádně vzrušit.”

„No, tak úplně to nebylo. Když jsi mě políbila, tak to bylo to, co to udělalo.”

Denae se usmála. „Musím se ti k něčemu přiznat. Tak nějak jsem čekala, že budu trochu žárlit, když jsi ji šukal. Ale bylo to zvláštní. Opravdu mě vzrušovalo, když jsem tě pozorovala. Když to děláme, vidím tě jen zblízka. Když jsi to dělal s ní, mohla jsem tě vidět jinak. Byl jsi opravdu mužný. A to mě místo žárlivosti vzrušovalo.”

„No, musím ti říct. Když jsem tě viděla, jak jsi to dělala s jinou holkou, tak mě to taky pořádně vzrušilo.”

Vypadalo to, že jejich vztah získá nové vrstvy a možnosti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.