Černá, bílá, obě vlhké…

Sešly se jako obvykle, aby probraly chlapy a trochu si obecně zanadávaly na mužské pokolení, neschopnost lidí v práci a vůbec stupiditu světa.

Ajka měla tentokrát něco navíc. Její expřítel ji začal otravovat nesmyslnými zprávami a sám byl asi přesvědčen, že je naprosto neodolatelný. Chlapi si to většinou myslí v situacích, kdy je to zcela opačně. Jenže jim to nedojde.

„Co si vo sobě ten vocas vlastně myslí.“ opakovala pořád Ajka a zírala na displej telefonu.

„Tak už na to nemysli. Jasně si mu řekla, že nemáš zájem a ať tě neotravuje. Tak na něj nereaguj a užívej si života.“ Ta slova, proti kterým nešlo nic namítat, vyslovila Kája, její kamarádka už od střední. Probírali spolu všechno možné i nemožné. Prostě holčičí potlach, co víc chcete slyšet.

„Tak to by bylo.“ uzavřela případ Ajka, odložila mobil do pouzdra a napil se ze sklenky bílého vína, která stála na stole.

„Už na něj prcej. Byl to vždycky idiot.“

„Jo, ale jak dlouho mi trvalo, než mi to docvaklo…“

Kája jen vědoucně pokývala hlavou a prohrábla si svoje světlé vlasy.

Ajka se naklonila k její straně pohovky a chvilku si hrála s červeným náramkem na její ruce.

„To sou granáty?“ zeptala se, když jí zrak sklouzl na drobné červené kamínky po obvodu.

„V tržnici? Ani omylem, i když ten vocas to samozřejmě vychvaloval. Ne, je to jen sklo, ale líbí se mi ten design.“

„Ty máš hrozně ráda to slovo vocas, žejo? To budou nějaký potlačený myšlenky, že ty zase myslíš na prasárny?“

Kája ji místo reakce strčila ruku mezi nohy. „Vocas tu není, ale máme dvě kundy. S tim se dá taky něco dělat.“

Ajka se zasmála a dala ji pořádnou pusu, přičemž rukama sklouzla do jejího výstřihu.

Kájina halenka měla spoustu krajek a dalších ozdobných blbostí, mezi kterými prosvítaly její kozy, když se člověk uměl dobře podívat. A Ajka věděla moc dobře, jak se podívat.

Využila toho, že má na sobě její kamarádka notně roztrhané džíny a zajela jí prsty přímo na stehna. Kája roztáhla nohy ještě víc a vyšla jí celým svým rozkrokem naproti.

Přitiskly se k sobě, stále obě zcela oblečené. Bylo to mnohem víc sexy než jen v prádle, nebo kdyby na sobě neměly nic.

„Kam mi to šaháš?“ ozvala se naoko dotčeně Kája, když jí Ajka přes jemnou látku halenky zmáčkla prsa. Ta se na ni místo odpovědi vrhla a strčila jí jazyk do pusy. Tady nebylo o čem diskutovat. Vypadaly jako dvě pavoučice, které ohmatávají neznámý terén. Bylo to takové to laskání a mazlení nic proti ničemu. A byla to také ta nejlepší metoda, jak se dostat do varu.

  Afterpárty

 

Doteků v klínech přibývalo, stejně jako neposedných polibků a prstů přímo ve výstřihu.

Stále na sobě měly ale všechno oblečení.

Další mazlení už zachytávalo tkaničky halenek a kůže, kterou odhalilo, také odhalená zůstala.

Pak jí Kája už rozepla těch několik knoflíčků a zkušenýma rukama odhalila obě prsa. Krásný prsa.

Ajka přijala její laskání a jen pořádně vypnula hruď, aby její poprsí co nejvíce vyniklo.

Když jí Kája zase chytla za dlouhé sametové tkaničky, které původně oblečení svazovaly, a přitáhla ji více k sobě, ucítila na svých prsou její zručné prsty, které si klestily cesty na holou kůži.

Ajka byla ale iniciativní a krom prstů přidala i svůj jazyk, kterým spočinula na jedné z bradavek. Za pokračujícího hnětení jejích koz se obě rozvášněné kočky zase pustily do souboje jazyků. Tedy jejich špiček. Francouzáka si mohly dát vždycky, ale tohle bylo mnohem jemnější.

Ajka jí ještě chvíli třela rukou výstřih, pak ale klesla z pohovky mezi Kájina stehna a hladila přes látku džín její klín.

Kája vzdychala a přímo se na její dlaň tlačila. Dokonce na chvilku zaklonila hlavu, jak jí bylo příjemně.

Ajka jí rukou mačkala klín a sledovala, jestli se její milenka/kamarádka svlékne sama, nebo jestli jí má za chvilku pomoct.

Ajka nepřestávala v dráždění, ale sklonila se celým tělem ke Kájině rozkroku, zatímco blondýnka já hladila po zádech a dostávala se zcela jistě k její prdelce v upnutých tmavomodrých džínách.

Netrvalo to dlouho, ale dalo to trochu práce, a Kája byla stejně rozvalená na gauči, ale už bez kalhot.

Místo toho jí klín střežily krásné černé kalhotky s bílým lemem. Ale dostat se přes ně už nebyl pro Ajku žádný problém.

Zase ji několikrát pohladila celou dlaní a pak se k ní sklonila jazykem. Kája se mezitím hladila sama a posouvala se na pohovce, aby měla Ajka k její pochvě co nejlepší přístup. Se zbytkem si ta černovláska už musí poradit sama.

Teprve po důkladném promočení černých kalhotek je Ajka odtáhla stranou a jala se Káju dráždit jazykem napřímo.

  Zaučení kontrolorky?

To se setkalo se vzdychavým a mokrým přijetím.

Pak nastal čas na to, aby si i Ajka užila trochu slasti. A Kája se taky těšila až jí zapíchne jazyk mezi nohy.

Džíny se poroučely pryč a odhalily stříbrná tanga a krásnou prdelku, která už chtěla být na čerstvém vzduchu.

 

Kája ji hladila po zadečku, pak ji párkrát pleskla a přisála se jí na kůži. Její prsty začaly Ajce rajtovat ve skulince mezi análkem a kundičkou. Ta si pak zase sedla na pohovku a Kája ji zbavila džín úplně. V jejím klíně pak začal střídavě jezdit Kájin jazyk i ruce, jako kdyby hrála na klavír.

Pak konečně odhrnula stranou látku kalhotek a ponořila jazyk přímo do její svatyně.

A znova a znova. Znova se s ní mazlila jazykem i prsty, které zkušeně pronikaly do Ajčina nitra a i při těch krátkých zásazích dokázaly přimět její nervy k šílenství rozkoše.

Ajka měla jednu ruku na prsou, lehce vzdychala a sledovala počínání své milenky s přivřenýma očima.

Pak se Ajka natáhla někam bokem a vytáhla velký červený vibrátor. Zatímco se znovu usazovala, Kája jí ho vzala z ruky a vypnutým přístrojem jí přejížděla po stehnech.

Pak ho Ajce vrazila do pusy. Ta se na vteřinku zarazila, ale pak začala ten nachový zázrak zkušeně kouřit a přitom se Káje dívala do očí. Vzala si ho sama do ruky a pokračovala ve felaci. Když ho dostatečně naslinila, zvedla se, opřela o opěradlo pohovky a předala vibrátor zpět Káje. Současně na ni lehce vystrčila prdelku, stále v kalhotkách.

Kája ji hladila mezi nohama ze všech stran a postupně se přibližovala s hlavicí vibrátoru. Stále vypnutým přístrojem ji pleskala po zadku.

Protože se ale Kája nemohla té čubce pořádně dostat mezi nohy, Ajka si sedla a zase dala stehna od sebe. Takhle to snad půjde líp.

A taky že ano. Kája ji chvilku hladila oblou špičkou po Venušině pahorku ještě přes kalhotky, než je odtáhla stranou a pustila se vibrátorem přímo do žádoucího masíčka.

Roztahovala od sebe závojíčky a protahovala celou dráhu tělem vibrátoru, jen dovnitř zatím nepronikla.

Teprve když Ajka dostatečně vzdychala, a jasně jí klínem vyrážela naproti, změnil vibrátor poloha a stále jako mrtvý sloup pronikl přímo do její vaginy.

A pronikal dále a hlouběji, zatímco Ajka si masírovala nehtem klitoris.

Kája do ní stále vrtala a jen poslouchala, jak Ajka rozkošně sténá. Kroutila se na křesle a házela sebou, jako když ji štípou sršni.

  Když randění nevychází

Kája jí různými způsoby natahovala látku kalhotek mezi stehny, jako kdyby ovládala opratěmi dvojspřeží. A mezitím po ní ještě jezdila vibrátorem. Stále vypnutým. Už toho byla Ajka notně mimo.

Dala jí ho rychle k ústům na jedno políbení pro štěstí a zase ho vrátila do jejího klína.

Ajka se zvedla a obě ženy se k sobě přiblížily, přičemž se vzájemně zahrnuly dalšími polibky a doteky všude po těle.

Když si Kája sedla znova na pohovku naproti Ajce, v její ruce se objevil druhý vibrátor. Tentokrát modrý a připomínající mrkev nebo raketu.

Kája ho několikrát olízla jako zmrzlinu a pak už ho svěřila rukám Ajčiným. Ta jí poklepávala vibrátorem na kalhotky, jako kdyby kontrolovala dutost zdi. Ale ozývalo se jen tiché měkké pleskání.

Ajka na to šla ale trochu příměji. Neobtěžovala se příliš s drážděním venku, zato svižně zajela Káje mezi závojíčky rovnou do kundičky. Výhodou byl vibrátor zcela jiného tvaru, protože to šlo mnohem snáze.

Střídavě do ní bodala tím hladkým vibrátorem, střídavě jí špičkou hladila na samotném poševním vchodu. Ale v každé poloze se našlo něco velmi příjemného.

Pak Kája vstala, odsunula pohovku a lehla si před Ajku do kočičího hřbetu. Bylo jasné, že chce opíchat prdelku. Takže proč ne. Odtáhnout znova kalhotky a dostat se jí kolíkem dovnitř byla otázka dvou vteřin. A místnost zase vyplnily slastné vzdechy.

Ajka na ní nemusela ani plivat, sama se mazala dostatečně. Kája se v jejích rukách pohybovala dopředu a dozadu a nebylo jasně, jestli před kolíkem utíká, nebo se na něj naopak chce pořádně napíchnout.

Ajka odložila kolík a svalila se na bok vedle Káji. Ta jí dala opět pusu a pak se rukou pustila do masáže jejího klína. Ajka se natáhla po vibrátoru a beze slova ho podala blondýnce. Ta přikývla a zase s ním zaútočila na její klín.

Stačila už jen chvíle takového dráždění, aby dovedla Ajku k vyvrcholení. Nijak výraznému, ale příjemnému. Klekly si proti sobě, trochu se pomazlily a vzaly si každá svůj vibrátor. Byl čas na to, aby si uzavřela každá svou vlastní rozkoš.

A na to už nikoho nepotřebují…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *