Dvě nymfy a jeden pásek

Noc už dávno vypustila své stíny do ulic a jediné světlo, které v místnosti vládlo, byla drobná tlumená lampička. Vytvářela to pravé intimní osvětlení někde mezi oranžovou a červenou, které je tak oblíbené ve všech nevěstincích nebo prostorách, které jsou vyhrazeny sexuálním hrátkám.

Julliet a Sandra byly profesionálky, které si občas ještě po práci zablbly mezi sebou. Tak měly aspoň jistotu, že se jednou za den setkají s někým, kdo je opravdu umí uspokojit.

A aby to nebylo tak jednotvárné, vzala si Sandra roubík s koulí, a když se teď s Jullietou mazlila a hladila jí ramena, vypadala trochu jako ženská verze Hannibala Lectera.

Hladila svou milenku po ramenou, šíji a krku a ona jí zase olizovala kouli vystavenou před ústy. Hladily se po tělech navzájem a roubík v tom vůbec nevadil. Bylo to krásné dívčí mazlení, takové to jemné oťukávání, které vlastně ještě nemusí znamenat lesbickou orientaci. Jako by se snad holky o něco takového staraly. Prostě když si chtěly udělat vzájemně dobře, tak to udělaly.

Když jí Sandra sjela rukama až na prsa stále skrytá v lehké stříbrné košilce, zabořila se do kůže mezi nimi i roubíkem. Protože koule byla dost vlhká, bylo to skoro jako líbání, i když trochu strojové a odosobněné.

Jako odpověď na její doteky jí Jullieta zajela mezi nohy a krásně jí tam hladila otevřenou dlaní. Sandra se k ní protiskla a užívala si těsnost objetí a vášnivost doteku. Ještě více, když se Jullieta opět přisála na její kouli.

  Příchod nymfy

Lehly si vedle sebe, Sandra stále s roubíkem v puse, vyhrnuly si prádlo a odhalily kundičky. Pak si každý začala hrát sama se sebou tak, aby na ni měla druhá co nejlepší výhled. A do společné masturbace opět proklad z jazyka na kouli.

Pak se Sandra natáhla, a zatímco si Jullieta hladila prsa, zajela rukou až na její odhalenou a měkkou kundu. Jak se dalo čekat, natáhla se stejným způsobem i Jullieta a obě holky tak skončily ve vzájemné masturbaci doprovázené oboustranným vzdycháním.

Roztahovala Sandře pysky od sebe, až odhalila samotný růžový vchod, lehce do něj pronikla, ale pak zase zůstala jen na povrchu, kde masírovala poddajné masíčko.

Kmitaly si vzájemně přes pičky a klitoris a jejich nohy se občas setkaly, když je natáhly nahoru kvůli lepšímu přístupu ke svým klínům. S postupujícím kmitáním a jeho zrychlující se intenzitou nabralo na síle i vzdychání obou žen. Jak té s volnými ústy, tak její milenky s roubíkem. On nakonec nebyl tak těsný, aby nepropustil vzdychání.

Obě kroutily rukama v klíně té druhé a jen pozorovaly navzájem své reakce. Nemusely zkoušet nic dalšího, protože bylo jasné, že s dostatkem času je k orgasmu dostane tohle vzájemné tření samotné.

Sandra sjela Jullietě na kozy, vysvobodila je z prádla a hnětla jejich povrch včetně bradavky. Ona ji vytrvale hladila v klíně a její kozy sloužily jako záchytný bod, na kterém spočinuly Sandřiny prsty.

Vrcholu dosáhly skoro současně a protože vzájemná přítomnost byla super, ještě se do sebe zapletly těly a užívaly si vzájemné teplo a kůži, která i jen svým lehkým tlakem a třením způsobovala tu a tam drobné slasti, které prodloužily orgasmus a jeho pozvolné mizení.

  Vílí dostaveníčko
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.