Dva za jedním závěsem

Meg vstoupila do koupelny zcela nahá, protože se nechtěla zdržovat. Pustila sprchu a nechala vodu trochu odtéct, aby lezla do teplé. Nastavila si závěs, ruko zkontrolovala stav a vlezla dovnitř. Proudy vody začaly hned zkrápět její nahé tělo a tekly na kozy, přes břicho až do klína.

Záhy tu byl Joe a jen si stáhl trenky.

„Co to sakra děláš?“ vykvikla Meg.

„Mamka řekla, že si máme dát sprchu společně,“ odvětil odevzdaně. „Vysoká spotřeba vody a kdesi cosi, takže se máme sprchovat spolu.“

Meg se držela závěsu s obracela oči v sloup. Ta vyhlídka jí viditelně nebyla po chuti.

„To myslíš vážně?“

„Jo, naprosto. Přesně takhle mi to řekla.“

„Tak jdi ale na tuhle stranu,“ přikázala mu a otočila se do rohu.

„No ale tak mě tam pusť.“

„Jdi tamhle na tu stranu, nechci to vidět,“ zavelela jeho sestra, tiskla se ke zdi s dlaždičkami a rukama si kryla prsa.

Joe se chopil houby, podal sestře sprchový gel a oba se začali obsluhovat zády k sobě. Jejich zadky a těla se nevyhnutelně několikrát dotkly, ale snažili se tomu předejít. Meg tedy výrazně víc než její bratr.

Kroužila si po těle namydlenou houbou a kdykoli se otočila dost na to, aby bratra spatřila, všimla si, že si ji zezadu prohlíží. Jen nasupeně zavrtěla hlavou a pomyslela si něco o sourozenci úchylovi.

„Potřebuju se spláchnout, můžeme se vyměnit, prosím?“

Něco zahuhlal a stál prakticky furt na místě. Meg se kolem něho pomaličku šourala zády k němu a při pohybu na sobě jasně cítili jak jeho oči, tak i penis. Nebyla si jistá, jestli si ho furt jen myje, nebo i honí. Nejspíš obojí současně.

  Dva kousky v jedné akci

Za chvilku se vrátila zpátky a utrousila něco o tom, co si to mamka zase vymyslela. Teď už jasně viděla, jak si Joe přetahuje péro, které je naprosto čisté a bez mydlin.

„Co to děláš?“ povzdechla si.

Sledoval ji z profilu a vychutnával si její zadek a kozy.

Zjisti víc

„No co by, koukám se. Je toho tady k vidění docela dost,“ odvětil.

Jak se otočila, aby dala něco pryč, přitiskl se na ni klínem a jeho žalud se jí opřel o půlky. Souhrou pohybů stáli pak oba proti sobě a ona se po něm natáhla. Natáhl lehce ruku směrem k jejímu klínu, ale nedotkl, i když sevření její ruky na jeho žaludu nepolevovalo.

„Co to děláš?“

„No stejně bych to asi jednou udělala, tak co…“ odtušila.

Stačilo několik vteřin v jejím stisku a stál mu naprosto nepopiratelně. Meg lehounce ustoupila, opřela se dlaněmi o dlažbu, pokrčila jednu nohu a stoupla si na okraj vany. Přistoupil k ní se stojícím pérem a jak mu jela ruka podél jejího pasu až na stehno, klekl si obličejem k jejímu klínu. Jen se jeho jazyk dotkl její kundy, přitiskla si ho rukou na hlavě, aby nepřestával.

„Ať vám to netrvá moc dlouho, děcka!“ ozvalo se zahalekání z chodby.

„V klidu, nebude….“

Držela se tyče koupelného závěsu a hladila si rukama obě prsa.

„Ahhh….“ zavzdychala, jak se Joe jazykem dostal dovnitř kundy.

„No nebyl to nakonec marnej nápad, když chtěla, abysme se sprchovali společně…“ zavrněla a tiskla si bradavky.

  Oboustranný pohovor

„Mmmmmmmmmm…“ tlačila se klínem k jeho šikovnému jazyku.

Zvedla ho za rameno a jakmile se vztyčil, už měl sestřinu ruku na koulích. Přejela mu péro po celé délce, klekla si k němu a zajela si s ním hned do pusy. Rukou mu hnětla koule důkladně ho kouřila. Po sérii zásunů ho vytáhla, zvedla a přejel mu celé délce jazykem. Nechala ho ohnutého nahoru a nasála varlata. Druhá ruka mu zatím jezdila po břiše a chlupatých prsou.

„Zrychlete to, plejtváte vodou!“ ozvalo se zase z chodby.

„Už jsme skoro tam,“ houkla Meg, vstala a přitiskla se k bratrovi celým s jeho pérem pořád v ruce. Natáhl se za sebe a zavřel kohoutek.

„Okey,“ prohlásila Meg, opřela se o stěnu a zavedla si bratra zezadu do kundy. Jakmile byl napojen, začal svou sestru plynule rytmicky šoustat.

„Ahhhhh….mmmmm….za tohle musim mamce poděkovat,“ hlesla a vlnila se do rytmu jeho přirážení. Krásně na ni narážel klínem, až jim mokrá kůže pleskala o sebe. Natáhl ruku a chytil ji za kozu.

Zjisti víc

Zpomalil, ale každý příraz byl prudší, takže Meg vždycky vykvikla a zakymácela se.

„Oh bože, tohle je tak super,“ zamumlala.

Držel ji za zadek opřenou o zeď a hezky mrdal.

„Ahhhh….“ držela si jeho ruce na kozách a perfektně mu vycházela zadkem naproti.

„Doufám, že jste na sebe zase neskočili,“ ozvalo se opět z chodby.

„Ne ne, mami…“ odvětil Joe a pokračoval v mrdání ségřiny kundy.

„Pošle nás společně do sprchy, mohlo tohle skončit nějak jinak…“ prohlásil, kdy se Meg zaklonila a třesoucí se pod jeho šoustáním mu skončila hlavou na rameni.

  Noční rande s Drákulou

Ještě chvíli ji důkladně šoustal, ale nakonec to na něj přišlo.

Vytáhl ho z ní a jen si ho chytnul, klečela před ním v očekávání druhé sprchy. Několikrát ho přetáhl a Meg jen zakňourala. Pokračoval v honění, až se jí na prsou objevily bílé pramínky. Vzala ho do pusy a čistila od zbytků spermatu.

Přerušilo je otevření dveří.

„Proboha, co se to tu zase děje?“

„No poslala jsi nás společně do sprchy, co jsi čekala?“

„No rozhodně ne tohle.

„Do háje,“ zaúpěl uvnitř Joe.

„Promiň,“ hlesla Meg, „ale když ono je to tak super.“

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.