Dva za jedním závěsem

Meg vstoupila do koupelny zcela nahá, protože se nechtěla zdržovat. Pustila sprchu a nechala vodu trochu odtéct, aby lezla do teplé. Nastavila si závěs, ruko zkontrolovala stav a vlezla dovnitř. Proudy vody začaly hned zkrápět její nahé tělo a tekly na kozy, přes břicho až do klína.

Záhy tu byl Joe a jen si stáhl trenky.

„Co to sakra děláš?“ vykvikla Meg.

„Mamka řekla, že si máme dát sprchu společně,“ odvětil odevzdaně. „Vysoká spotřeba vody a kdesi cosi, takže se máme sprchovat spolu.“

Meg se držela závěsu s obracela oči v sloup. Ta vyhlídka jí viditelně nebyla po chuti.

„To myslíš vážně?“

„Jo, naprosto. Přesně takhle mi to řekla.“

„Tak jdi ale na tuhle stranu,“ přikázala mu a otočila se do rohu.

„No ale tak mě tam pusť.“

„Jdi tamhle na tu stranu, nechci to vidět,“ zavelela jeho sestra, tiskla se ke zdi s dlaždičkami a rukama si kryla prsa.

Joe se chopil houby, podal sestře sprchový gel a oba se začali obsluhovat zády k sobě. Jejich zadky a těla se nevyhnutelně několikrát dotkly, ale snažili se tomu předejít. Meg tedy výrazně víc než její bratr.

Kroužila si po těle namydlenou houbou a kdykoli se otočila dost na to, aby bratra spatřila, všimla si, že si ji zezadu prohlíží. Jen nasupeně zavrtěla hlavou a pomyslela si něco o sourozenci úchylovi.

„Potřebuju se spláchnout, můžeme se vyměnit, prosím?“

Něco zahuhlal a stál prakticky furt na místě. Meg se kolem něho pomaličku šourala zády k němu a při pohybu na sobě jasně cítili jak jeho oči, tak i penis. Nebyla si jistá, jestli si ho furt jen myje, nebo i honí. Nejspíš obojí současně.

  Dva kluci a jedna sklenice

Za chvilku se vrátila zpátky a utrousila něco o tom, co si to mamka zase vymyslela. Teď už jasně viděla, jak si Joe přetahuje péro, které je naprosto čisté a bez mydlin.

„Co to děláš?“ povzdechla si.

Sledoval ji z profilu a vychutnával si její zadek a kozy.

„No co by, koukám se. Je toho tady k vidění docela dost,“ odvětil.

Jak se otočila, aby dala něco pryč, přitiskl se na ni klínem a jeho žalud se jí opřel o půlky. Souhrou pohybů stáli pak oba proti sobě a ona se po něm natáhla. Natáhl lehce ruku směrem k jejímu klínu, ale nedotkl, i když sevření její ruky na jeho žaludu nepolevovalo.

„Co to děláš?“

„No stejně bych to asi jednou udělala, tak co...“ odtušila.

Stačilo několik vteřin v jejím stisku a stál mu naprosto nepopiratelně. Meg lehounce ustoupila, opřela se dlaněmi o dlažbu, pokrčila jednu nohu a stoupla si na okraj vany. Přistoupil k ní se stojícím pérem a jak mu jela ruka podél jejího pasu až na stehno, klekl si obličejem k jejímu klínu. Jen se jeho jazyk dotkl její kundy, přitiskla si ho rukou na hlavě, aby nepřestával.

Celý obsah webu bez reklam? Stačí jediná SMS zpráva:-)

TEXT SMS ČÍSLO PLATNOST CENA
SALM 9093030 1 den 30,- Kč
SALM 9093099 1 týden 99,- Kč
SALM199 90930 1 měsíc 199,- Kč
SALM599 90930 3 měsíce 599,- Kč

Uvedené ceny SMS jsou včetně DPH.
Platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s.
Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz