Po sedle osedlat

Počínající déšť je zahnal z okruhu zpátky do stájí. Orson venku odbavoval koně, zatímco Marion s Lewisem vběhli dovnitř, aby se převlékli.

Marion si sedla na jeden z košů a snažila se dostat z nohou jezdecké boty, zatímco Lewis věšel vybavení na háky na zdi.

Před přeháňkou bylo teplo a jí se kolem tílka leskla kůže. Lewis ji po očku pozoroval a cítil ve vzduchu trochu napětí.

Když si odložila, jejich pohledy se několikrát setkaly, až mu s laškovným úsměvem pokynula, ať jde blíž.

Zavrtěl hlavou, ale gesto se opakovalo a nabíralo na naléhavosti.

Marion to rozhodla stažením tílka, pod kterým nic neměla. Opět na něj zamávala a Lewis konečně zdráhavě přišel. Nejistě se jí natahoval na prsa, ovšem její jistá ruka se mu hned připlácla na klín. Položil jí ruku na krku a odpověděl polibkem na její pootevřená ústa.

Začal ji líbat ze strany na krk a její vzdychání doplňovalo ruku, která mu mnula klín. Když jí přejel prsty přes obličej, zajela si s nimi do pusy a její ruka se mu dostala do kalhot. Několik hlubokých polibků a už vytáhla jeho statný penis, tvrdý a v pozoru.

Žaludem cítil její břicho i obě kozy, jak se k němu lehce skláněla. Stále ho líbala, až pomalu klesla na kolena a dala se do lízání jeho péra. Rukou mu mnula koule a pusou poctivě zpracovávala jeho žalud. Honila ho po celé délce a jazykem stále objížděla žalud, důkladně ho sála. Vzápětí mu ho zvedla a sjela jazykem na koule.

  Celkem "normální" ráno

To si ovšem ani jeden z nich nevšimli, že trochu namoklý Orson už je od vstupu do stodoly nějakou dobu pozoruje.

Marion ho měla zacloněného Lewisovým tělem, takže ho nespatřila, ani když s pérem v ruce vstala a se svým aktuálním milencem se začala zase důkladně líbat. Když se naklonila hlavou na stranu, nejspíš ho zachytila. Nedala to na sobě však znát a se zasněným výrazem klesla na koš, na kterém se původně zouvala. Lewis putoval rukama po jejím těle, až jí rozepla pásek a rukou ji držel zvenku za klín. Několikrát stiskem zatřásl, až se jí zahoupaly obě kozy a zasténala.

Orson zkontroloval, jestli jsou venku jen koně, přiblížil se o pár kroků s muchlující se dvojící a začal si osvobozovat péro z kalhot. Marion už se zbavovala kalhot a byla tu jen v kalhotkách s Lewisem zabořeným obličejem v jejím klíně. Netrvalo to dlouho a kalhotky šly dolů také. Seděl u ní, ona ho mohutně líbala a držela rukama za obličej. Pořád jí držel ruku na kundě a vibroval s ní.

Orsonovi pokynula stejně, jako předtím Lewisovi. Když se s ním začala líbat, zatlačila Lewisovu hlavu níž až ke klínu. Orson jí nasál bradavky, Lewis ji pořádně prstil.

„Aaaahhhhh…..mmmmaahhhhh….“ Měla v kundě dva Lewisovy prsty a Orson se jí střídal na obou kozách.

Orson si sedl na koš, Marion nastavila Lewisovi prdelku k lízání a kouřila Orsonovi péro. Jen co ji Lewis pořádně navlhčil, zajel do ní pérem, chytil ji za prdelku a začal plynule šoustat. Marion se střídavě skláněla k Orsonovu péru kvůli kouření, nebo ho jen honila a líbala se s jeho majitelem. Lewis do ní neustále zajížděl a držel ji pevně za prdelku, až se celá klepala. Když se trošku zvedla, chňapl ji Orson za kozy a nasál bradavky, byl na ty její prsa úplně ujetej.

  Relax, jaký chtěla

Držela ho za péro, on se věnoval oběma kozám a Lewisova péro ji zezadu neúnavně mrdalo. Letní idylka.

Vzala Lewise za péro a nasadila si ho na kraj zadečku. Chvilku to trvalo, než se uvolnila, ale zakrátko ji začal šukat docela plynule i do prdelky. Sama se opírala o Orsonovo tělo, které bylo nejstabilnějším článkem řetězu. Navíc tam bylo další tuhé péro, které žadonilo o kouření. Lewis jí několikrát vytáhl péro ze zadku, aby se mohl pokochat tou krásnou tmavou dírou, než ho do ní zase vrazil a Marion zase vyjekla blahem. Těsná prdelka byla teď krásně roztažená a přímo si říkala o vstup pořádného klacku.

 

Sedla si na Orsona a její kunda i zadek vyzvaly oba hřebce k dvojímu mrdání. Obsadily zadeček i pičku a její sténání muselo být slyšet až na okruh.

Ještě pár minut se vydržela napichovat na ty dva čuráky, až masivní zavytí ohlásilo její vrchol. Ještě že ji Lewis dole tak pevně svíral za trup, jinak by asi sletěla. Promnul si péro a nechal jí na bříšku pár bílých fleků. Orson došel k pusince, ale místo toho se vycákal Marion na kozy.

Ve dveřích už jejich dovádění sledovala i dvojice koní a dost možná tušili, co se tady děje. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.