I to je práce záchranářů…

Seděli, jako skoro každý večer, před chatou záchranné služby a dívali se na hvězdy. Nekouřili, tady byl potřeba každý dech. Mike a Marty byli záchranáři tělem i duší, se vším, co k tomu patřilo. Na centrále jim říkali double M a vždycky na ně byl spoleh.

Tyhle večery pod čistou horskou oblohou byly jednou z věcí, pro které se vyplatilo být záchranářem. Ano, člověk lítal furt někde po svahu, nebo jen seděl v boudě a čekal, kdy si kdo zase kde zláme nohy. Ale po tom všem denním shonu přicházely klidné momenty právě v tomto duchu. A hvězdná obloha nebylo to jediné, co se tady občas objevilo.

,,Jdu dovnitř, chceš čaj?“ zeptal se Mike, ale Marty ho začal vnímat, až když ho kolega plácl po rameni.

,,Cože…čaj? jo jasně, hned jsem za tebou.“ řekl zmateně a dál se kochal pohledem na zimní oblohu.

Mike už operoval v kuchyni u stolu, když vešel Marty dovnitř, poplácal kolegu přátelsky po zádech a sedl si k oknu. Po chvilce se na stole u okna objevily dva šálky. Marty se protáhl s lehce zasykl. Asi měl někde sevřený nerv nebo co, cítil tupou bolest v rameni, která nechtěla pryč.

Mike si toho všiml a položil svoje pevné prsty na ramena svého kolegy.

,,Trochu tě namasíruju, seš úplně ztuhlej, chlape.“

Mike nic nenamítal, koneckonců i tato výpomoc byla mezi záchranáři běžná a nebylo v tom nic víc. Nebo ano?

Když se po chvíli Marty začal dostávat přes jeho ramena až na hrudník, kde už to přestávalo mít něco společného s masáží, Mikem prošla vlna vzrušení, ačkoli si to nejdříve nepřipouštěl. S mužem nikdy nic neměl, ani po tom nějak netoužil. Ale možná za to mohla nepřítomnost civilizace nebo něco jiného. Prostě tohle místo uprostřed hor nějak svádělo k nepředvídatelnému chování.

Zvedl ruce a položil je na Martyho prsty, které ho hladily po prsou. Pak se k němu otočil a jeho vlastní ruce se prohnaly po Martyho hrudníku. Martyho tričko bylo vytaženo z kalhot a odhalilo tak jeho svalnaté a vypracované tělo. Marty na nic nečekal a tričko si sundal. Mike sice chvilku váhal, ale nakonec následoval jeho příkladu a svlékl si svoje tričko oním tempem, kdy mohl kdykoli skončit, kdyby si náhodou jeho kolega dělal celou dobu legraci. Ale on si srandu nedělal, on to opravdu chtěl.

  Večerní rodinné cvičení

Dotknout se mužského hrudníku byla pro Mika nová zkušenost, ale velice rychle se tomu přizpůsobil.

Hladili si prsa vzájemně a užívali si svoje svaly, vypracované jak posilovnou, tak náročnou prací v horském terénu.

Když se Mike přiblížil obličejem k Martymu a políbil jej na břišní svaly, bylo o dalším vývoji této situace rozhodnuto. Marty se sklonil k němu, vzal jeho hlavu do svých rukou a políbil svého kolegu na rty. Když se Marty opět narovnal, začala se mu Mikova ruka tří o poklopec a druhá se do něj začala dobývat. Mike byl ještě na vahách. Byl zvědavý, ale jedna část jeho mysli stále říkala, ať se zastaví. Ale tenhle hlas velmi rychle přehlušil.

Za chvíli byly Martyho kalhoty i prádlo na podlaze a před Mikem visel jeho krásný, ale zatím měkký penis. Jeho tvar byl čas napravit, o což se Mike začal svými ústy a jazykem usilovně starat. Stejně jako předtím u mazlení a líbání s mužem bylo jeho snažení nejdříve trochu váhavé a křečovité, ale když si vzpomněl na ty hodiny porna, které sám shlédl, dostal se do tempa a našel si vlastní rytmus i techniku. Když do toho navíc zaslechl zrychlené dýchání kolegy, který se nad ním tyčil jak skála, pokračoval prostě v činnosti.

Rozhodně mu to šlo, protože za chvilku se proti němu vzpínal krásný orgán, který byl připraven rozkoš a laskání jak přijímat, tak i poskytovat. Okusoval jej za stran, snažil se jej jakoby sníst, ale přitom si ho vždycky nechal uniknout a jen ho ožužlával se stran i za špičku.

Když pak Mike vstal, Marty začal líbat jeho bradavky a rukama ho zbavovat dalšího oblečení.

Mikův penis si zasloužil stejnou péči, jaké už se dostalo Martyho ocasu. Ten se nenechal zahanbit, dřepl ke svému kolegovi a jeho jazyk začal zpracovávat jeho maso.

  Když divočina zavolá

Vtahoval ho do úst, honil všemi možnými způsoby a plynule střídal ruce, jazyk i celá ústa.

Za krátkou dobu tak proti sobě v horské chatě stáli dva nazí muži s vypracovanými těly, v ruce penis toho druhého a v očích plno touhy a odhodlání. Teď už to mohlo skončit jen jedním způsobem.

A protože to chtěli zkusit také v jiné poloze, dřepl si Mike na zem a Marty nad jeho hlavou předstíral přirážení, zatímco mu jeho kamarád dále olizoval varlata i tělo penisu. Mike vlastně nemusel nic dělat, jen nastavil ústa a jazyk a Marty se o ně šmrdlal, jak se to zrovna povedlo. Nebylo to nijak intenzivní, ale oba chlapy to strašně vzrušovalo.

Marty pak Mika vysadil na stůl, pokrčil mu nohy a začal jazykem zpracovávat jeho zadní dírku. Už se hlavně těšil, až do něj zaboří svůj úd.. To taky nemělo dlouho trvat a těšili se na to nakonec oba.

Když byl Mike důkladně olízán všude, kde se snad dalo a jeho penis se jen těšil na další dovádění se svým kolegou, vzal ho Marty za ruku a řekl jedné. ,,Pojď nahoru. Chci tě.“

Proti tomu se nedalo nic namítat, takže se během minuty oba ocitli v podkroví, kde na ně čekaly nepovlečená, ale stejně pohodlné matrace.

Cestou k nim na sebe jejich penisy naráželi a oni sami si navzájem masírovali zadnice.

Lehli si na příjemnou, ale pevnou látku, přitulili se k sobě a Mike ještě dopřál Martymu chvilku pečlivého a výživného orálního sexu. Ten se jen rozvalil a s rukou v jeho vlasech si užíval laskání z obratných mužských úst.

Mike si pak lehl na bok, lehce rozevřel stehna a umožnil tak Mikovi přímý průnik do svého nitra. Marty svého macka do jeho prdelky zasunul vzápětí. Mike mu vyšel ještě naproti a jen chvilinku trvalo, než oba našli vyhovující polohu a rychlost, která se dala použít na delší dobu a zároveň dovolovala skutečně hlubší průnik.

Pak už se pustili do živočišného milování. Marty jej souložil částečně z boku, částečně na zádech a přitom se k němu ještě přitiskl tělo na tělo a líbal se s ním na ústa, olizoval jeho bradavky, které se leskly potem na jeho hrudi.

  Tatínková malá princezna 3

Aniž by Marty vyndal svoje péro, Mike dal stehna k sobě a nechal se šukat z boku. Zatímco do něj stále pronikalo maso jeho kolegy, vzal jednou rukou vlastní ocas a začal do toho všeho ještě onanovat, aby neztratil nic ze své pevnosti.

Marty se opřel dlaněmi o matraci kolem jeho těla a s pohledem upřeným do Mikových očí jen přirážel.

,,Chci na záda.“ řekl Mike po chvilce.

I se tak stalo. Mike se v klidu rozvalil na matraci, roztáhl nohy a nechal se prcat jako holka. Marty byl neúnavný a jeho penis neztratil ve svém dorážení na vnitřnosti druhého muže nic ze své předchozí energie a elánu. Mike mu jen vyházel drobnými pohyby vlastního těla vstříc, vždycky několik centimetrů a do toho si sám třel ocas.

Tato jeho snaha byla za chvilku korunována jeho vlastním orgasmem, takže se mu na vypracovaném břiše leskly spolu s potem ještě kapky bílého semene. To ovšem Martyho nijak nezastavilo v prcání jeho zadnice. Mikův orgasmus ho koneckonců nijak neomezoval.

Po nějaké době to ale ani Marty nevydržel, protože tohle nikdo nevydrží věčně.

Když ho z Mika vytáhl, ten se jen trochu vztyčil na loktech a s otevřenými ústy a přivřenýma očima očekával, kam to dostane.

Marty si klekl těsně k jeho obličeji a několika tahy na svém penisu se dodělal.

Jeho semeno kapalo z Mikovy brady na jeho mužnou hruď a Marty ze sebe ještě ždímal poslední kapičky, které v něm zůstaly. Zase tolik jich ale nebylo. Mike ho ještě s úsměvem očistil a s penisem přitisknutým na svůj obličej si příjemně vydechl a usmál se.

Leželi vedle sebe a jen vnímali vzrušení a živočišné teplo, které je zvolna opouštělo. Když se do nich začala pouštět plíživá zima, přitulili se k sobě a usnuli na matracích jako dvě antické sochy, zatímco venku se stále v jemných vírech proháněl bílý sníh.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *