Rodič má mít pochopení…

Bylo jí to opravdu líto. Ani nevěděla, proč se s Rachel odpoledne pohádali. Byla to blbost, jako ostatně většinou u těch hádek, kdy na sebe pořád dokola řvaly přes celou kuchyň, ale ani vlastně nevěděli proč.

Když otevřela dveře do jejího pokoje, viděla, jak leží na břiše na posteli, jen v tričku a kalhotkách. Nebylo znát, jestli pláče nebo jen podřimuje.

Jako myška vklouzla dovnitř a přišla až k posteli.

Když svou dceru pohladila po lýtku, nedočkala se žádné reakce. Sedla si vedle ní na postel.

„Chci se ti omluvit za tu hádku. Obě toho máme hodně a občas to prostě rupne. Takže sorry, jestli jsem na tebe vyjela moc příkře. Je to jen moje blbost, že jsem si toho naházela do rozvrhu tolik, a pak jsem naštvaná, protože nestíhám. A ty si rozhodně nezasloužíš, abych tě za to peskovala.“

Její dcera trochu natočila hlavu a bylo jasné, že už je ochotná k další komunikaci.

„Což nemění nic na tom, že umíš být taky pěkně na zabití, ale asi to k tobě patří.“

Matka jí položila ruku na záda, a snažila se ji ukonejšit hlazením přes tílko.

Pak si k ní lehla, ale ruku nechala tam, kde byla. Ona sama na sobě měla stále halenku a krátkou sukni, protože od příchodu z práce se ještě nestihla převléknout.

Rachel se otočila, takže ležela na zádech s rukou svojí matky na břiše a dívala se jí do očí, ve kterých momentálně viděla jen mírnost, vlídnost a pochopení.

Položila jí ruku na její ruku a usmála se na ní. Susan si položila hlavu vedle její na stejný polštář. Dívala se do očí své dcery skoro zamilovaně.

Rachel jí pohladila dále po ruce a zarazila se teprve u lokte. Pak dala své matce normální dceřinou pusu. Jenže nezůstalo u jedné. Střídaly polibek za polibkem, až se začaly jemně a dlouze líbat. Susanina ruka nejdříve pohladila Rachel přes prsa, pak se jejich prsty propletly, jako když si milenci proplétají ruce ve večerním parku.

Susan se k ní přitulila a přitiskla se svým čelem na její. Rachel jí mezitím, jak jen jí to pozice dovolovala, objala kolem pasu a trochu pohladila po prdelce.

Mazlila se s jejími šaty a občas pronikla přes kraj halenky na holou kůži své maminky. Ta jí mezitím přes jemnou látku bílého tílka masírovala střídavě tu jedno prso, tu druhé.

Rachel se k ní přitulila ještě víc a zašeptala jen dvě slova: „Chci tě.“

Víc ani nebylo potřeba dodávat. Přitiskly se k sobě, jak jen mohly a jejich polibek byl tentokrát důkladnější a mnohem, mnohem delší.

„Musim se zbavit těch hadrů.“ řekla pak Susan, čímž si vysloužila smích své dcery. Ta se od ní trochu odvalila, ale jen proto, aby mamce poskytla dost prostoru.

  Dvě ženy a jedna postel

Ta si rozepla halenku a líbilo se jí, jak ji přitom Rachel pozoruje s jiskřičkama v očích. Taky se na společný sex těšila.

Když už toho na obě měly o poznání méně, opět se přitulila ke své dceři a jejich rty se zase spojily v mazlivém polibku.

 

Propletly se nohama a Rachel chytla Susan za zadek a přitáhla k sobě, jak jen to šlo. Když se samovolně přetočily tak, že Susan ležela na zádech a Rachel na ní, začala se rozpustilá dcerka posouvat pomalu dolů po těle své matky. Přes prsa pod červeným prádlem, pak vyhrnula její sukni a odhalila rudé kalhotky, které na ni už čekaly. Stáhla své matce sukni a ta pomohla nahoru svému tílku. Susan se trochu zvedla, přitiskla je k ní, a mazlila se opět přes bílé tílko s kůží na jejích zádech.

Třely se o sebe bradavkami stále skrytými tu pod tílkem, tu pod látkou podprsenky.

Pak se Rachel konečně dostala k jejímu výstřihu. Hnětla jí obě prsa a opakovaně mezi ně zabořovala svůj obličej, kterým laskala každou část kůže, na kterou její ústa narazila.

Když pronikla volnou rukou pod matčiny kalhotky, ta začala tiše a trhaně vzdychat. Rachel jí třela v rozkroku a vzdychala společně s ní. Jí se líbilo, jak se ta krásná a zralá žena kroutí pod dotekem několika jejích prstů.

Dívaly se navzájem do očí a v obou zorničkách byl čistý chtíč a nevyjádřitelná touha.

Pak se jí Rachel opět hladově vrhla na prsa a Susan jen zaklonila hlavu. Věděla, jaká rozkoš jí asi čeká. Padla zády na postel, roztáhla ještě trochu víc nohy a plně se odevzdala laskání své dcery, která se podle všeho teprve rozjížděla.

Když se jí dcera usadila trvale na prsou, jen naklonila ruce a výskala ji ve vlasech. Rukama sjela na její prdelku a stejně tak jí objala zezadu svýma nohama. Už ji nepustí. Ne dokud nebudou obě zcela ukojené.

Jak se na sobě tak vlnily, začaly se o sebe třít kundičkami. Když tenhle bod rozkoše ucítily obě, začaly se na sobě vlnit ještě více.

Teď už se jí Rachel začala o klitoris přímo opírat. Ostatně, na její straně to bylo stejné. Třely se o sebe vším, co jejich klíny nabízely.

Pak se Rachel prudce odtáhla a po důkladném olíbání Susanina břicha se přesunula obličejem přímo k jejímu klínu.

Dráždila ji nejdříve dvěma prsty a sledovala její reakce. Ale jak se její matka vlnila, nebylo jí příliš vidět do očí. Pak přidala i jazyk a pustila se do její kundičky naplno.

Jediným zvukem v pokoji bylo občasné zamlaskání a vytrvalé sténání ženy, které se dostávalo tak důkladné péče.

  Venkovní partička

Rachel zvedla hlavu a začala klín své matky třít celou dlaní.

„Bože…ještě…jo, ještě…“ prosila v zasněných křečích žena kroutící se v posteli své vlastní dcery.

Rachel jí bez ustání a bez milosti masírovala klitoris. Líbala ji na vnitřní stranu stehen a i jazýčkem všude, kam jen dosáhla. Nemusela ale sahat daleko, všechno citlivé bylo právě na dosah.

Pak se provlékla matce mezi stehny, znovu se k ní přitiskla a začala se kundičkou vlnit na jejím vlastním klíně.

Vzpíraly se tělem jedna proti druhé a nechtěly si ani na chvíli oddechnout. Proč taky, když jim každý pohyb přinášel neskutečnou slast. Teď opravdu působily jako vlnobití. Propínaly se obě jako luky a házely sebou na posteli jak pominuté.

 

Rachel se opět zvedla a v tom momentě jí ruka její matky přistála v klíně. Ta nedovolila, aby její dcera prožila byť jen moment bez slastného dráždění. Ne teď, když ji tak důkladně ukájela.

Dcera ji zbavila bílé krajkové podprsenky a sama už neřešila, jestli jí z tílka něco kouká nebo ne. Pak se posunula a nastavila svoji kundičku Susan nad ústa.

Susan zvedla hlavu, roztáhla jí lehce závojíčky a pak už jen zabořila svůj šikovný jazýček mezi nohy své dcery.

Rachel už nevzdychala. Teď už pronikavě sténala, jak se v ní ten sval krásně proháněl.

„Jo,přesně takhle, takhle mi to dělej, tohle je božíííí…“ napůl sténala, napůl řvala na celý pokoj svou rozkoš.

Mamka pod ní kroutila hlavou a hryzala jí v klíně, jakoby okusovala pečenou kukuřici. Pak natáhla ruce a chytla svou dceru za prsa. Rachel ji pohladila po vlasech a dál přijímala její jazykové laskání.

Susan si sedla a přitiskla k sobě opět svou dceru k objetí a dalším důkladným polibkům. Rachel si pak konečně stáhla tílko přes hlavu a upřela na svou matku pohled takové vášně, za který by se nemusela stydět ani profesionální šlapka.

Mamka si její oblečení přitiskla k obličeji a vnímala jen vůni těla své dcery. Své nemravné dcery.

Položila ji na záda, lehla si na ni a přijala do úst její bradavky. Jednou rukou pak sklouzla opět k jejímu klínu a masírovala jí kundičku.

„Je…je to je tak krásný…yeeeehhhh…“

Neexistuje asi shluk písmen, který by plně vyjádřil zvuk, který se té holce dral z úst.

„Nepřestávej….víc…hloubějc….nepřestávej….“

Její tělo sebou začalo na posteli zmítat a podobně se na ní vlnila její matka.

Ukájela svou dceru a při tom i sama sebe. Ani nepotřebovala moc doteků, stačila jí skutečnost, že strká právě prsty mezi nohy vlastnímu dítěti. Ale bylo to fantastické.

Rachel sebou házela jak postřelené zvíře a kroutila se na posteli do všech stran a všemi možnými způsoby.

  Jsi další na řadě...

Orgasmus ji zaplavil jako rána elektřinou. Jakoby v propnutí těla omdlela. Pak ale pomalu klesla zpátky na lůžko, a přivřenýma očima našla obličej Susan, která se nad ní skláněla.

Přitiskla se k ní a našla u ní otevřenou náruč a zdánlivě nevyčerpatelné lidské teplo.

Sedly si proti sobě a vyměňovaly si doteky, pohledy a polibky.

Pak jí dcera stáhla kalhotky a položila ji na záda. Její matka se za své tělo rozhodně nemusela stydět.

Jakmile byla zcela nahá, Rachel se jí bez odkladu vrhla mezi nohy. Ale ještě ne přímo na mušličku. Líbala jí na vnitřní straně stehen a nespěchala s postupem do cílové rovinky.

 

Objala ji kolem krku a důkladně líbala, zatímco její ruka se usídlila v jejím klíně. Tak jako předtím, jen obráceně.

Susan padla na záda, natáhla si ruce za hlavu a jen si užívala dceřino laskání. Její holčička rozhodně věděla, co má dělat.

Ano, věděla. Natáhla se pohodlně na vlastní postel a ocitla se ústy přesně proti maminčině kundičce. Její jazyk nešlo zastavit. Útočil na stydké pysky i klitoris jako stále nová vlna věčné armády, která chtěla dobýt vojenskou pevnost.

Pak jí v klíně začala třepat hlavou, jako kdyby se topila. Ale způsobila tím ty nejlepší vibrace a nejlepší pohyby jazyka, které mohly nastat. Její maminka byla na vrcholu blaha a měla pocit, že z tohohle sexu se jen tak nevzpamatuje. A to toho už zažila víc než dost.

Klepala sebou jak na elektrickém křesle. O to víc, když do ní Rachel začala přirážet jazykem. Nebylo úniku a nebylo odpočinku. Ta malá kurvička ji ukájela naprosto bez milosti.

Když to mladou přestalo bavit, přisunula se blíž k tomu druhému tělu a opět si lehla vedle své maminky.

Nezůstávala ale nečinná. Její stehno zůstalo Susan mezi nohama a teď se posouvalo po povrchu její kundičky. Rachel se pak trochu přesunula a začala se třít vlastním klínem o roztažené Susaniny nohy.

Rozjely práci nohou a za chvilku připomínaly ne milující se lesbičkou incestní dvojici, ale nějaký parní stroj v plném provozu.

Občas zastavily a zase se k sobě přitulily pro další nálož důkladných polibků a doteků.

Změnily polohu a propletly se stehny. Koleno jedné dráždilo klín druhé. Stačilo vlnění, ani sebou nemusely moc mlít.

Už nesténaly. Už nevzdychaly. Kňučely ve víru rozkoše jako zvířata v posledním tažení.

Ani nevnímaly, jestli prožívají orgasmus nebo jen normální rozkoš. V tom opojení slasti se rozdíl mezi oběma stavy dávno vytratil.

Ležely vedle sebe, hleděly si do očí a hladily se ve vlasech. Dcera matce na prsou.

Nakonec je obě objala náruč Morfeova…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *