Byl jsem její milenec

Vím přesně, na co myslíte. Učitelka ve středním věku doma o prázdninách, student bydlící vedle, který okopává paty před vysokou školou. Ona frustrovaná manželem, kterého sex přestal zajímat, potřebuje dobrodružství. On plný testosteronu a zralý na svádění. Dobře, bylo to tak, ale a to je to velké ale, nebyl to mezi nimi jen sex, ó ne, mnohem víc než to.

Dobře, začněme na začátku. Paní Sinclairová, respektive Julie byla moje učitelka matematiky. Bylo jí, jak jsem později zjistil, šestačtyřicet. Když jsem bydlel vedle, věděl jsem o ní mnohem víc. Byla dvacet tři let vdaná za Petera. Měli dvě dcery, Millie a Grace. Obě byly na prázdninách s batohem na zádech po Evropě. Její manžel byl obchodník a byl často pryč. Zatím jste si udělali obrázek.

Pak jsem tu já, Ryan Baxter. Na podzim jdu na univerzitu, na přírodní vědy a inženýrství. Momentálně bez přítelkyně. Měl jsem dvě, první byla Helen vydržela jen týden, než mi dala kopačky. Říkala, že jsem nudný. Druhá, Phillipa, byla milá, ale nechtěla nic jiného než líbání. Ruka na jejím tričku a prso zakryté podprsenkou bylo vše, čeho jsem se po třech týdnech dočkal. Snažil jsem se ji přimět, aby se chopila mé erekce, ale nic z toho neměla. Malá šance, že by se stala mou první souložnicí. Vzal jsem ji na ples na konci roku a doufal v lepší reakci. Ani náhodou, protože pro ni přijel táta. To bylo všechno a ona naštěstí odjela na prázdniny s maminkou a tatínkem.

A teď zpátky k paní Sinclairové. Julie. Došel jsem poměrně rychle k závěru, že je pořád hezká. Možná byla uprostřed trochu baculatá, ale s tím jsem se dokázal vyrovnat. Starala se o sebe, a kdykoli jsme se potkali, byla vždycky dobře oblečená a nalíčená. I ve škole byla příjemná a jako jedna z mála učitelek se usmívala.

Vyměňovali jsme si zdvořilostní pozdravy, když se naše cesty zkřížily, „dobrý den” nebo „dobré ráno”. Máma byla dobrá kamarádka a jednou za čas spolu chodily nakupovat oblečení. Když to počasí dovolilo, uspořádali jsme spolu několik grilování, ale nikdy to nebylo pravidelné. Musím přiznat, že se mi Millie a Grace líbily. Problém byl v tom, že se kolem nich vždycky motali kluci.

Byly to tři dny mých letních prázdnin. Počasí bylo dobré a já jsem spal dlouho. Noc jsem strávil u počítače a do postele jsem se dostal kolem druhé hodiny ranní. Blížil se čas večeře, když zazvonil domácí telefon.

„Kdo to kurva volá,” říkám si. Všichni naši přátelé znají mobily. Prčo někdo volá na pevnou?.

„Haló?”

„Ahoj Ryane, tady Julie odvedle. Mohl bys přijít, potřebuju s něčím pomoct.”

„Dobrý den, můžete dát pět minut?”

„Je to dost důležité a moc bych ocenila, kdybys přišel hned, prosím.”

„Dobře, hned.”

Kurva, byl jsem nahý a musel jsem si najít tričko a kraťasy. Můj penis byl tvrdý a než někam půjdu, potřeboval jsem si ulevit. Dvě minuty a šortky jsem měl na sobě a tričko v ruce, když jsem se pospíchal po schodech. Venku jsem si akorát natáhl tričko. Neklepal jsem, jen jsem otevřel zadní dveře.

„Paní Sinclairová, tady Ryan.”

„Tady nahoře, první vpravo.”

Ve dveřích stála Julie oblečená v plesových šatech. Modré hedvábné, bez ramínek, sahající až na zem.

„Díky bohu, že jste tady. Zapnula jsem se do toho a nemůžu se dostat ven.”

Než jsem stačil říct další slovo, otočila se. Viděla jsem, že zip není úplně zapnutý a zoubky jsou špatně seřízené. Tohle by mohlo být ošemetné.

Moje ruka zajela mezi její záda a šaty. Zachvěla se.

„Omlouvám se, že mám trochu studenou ruku.”

Její záda nebyla, byla krásná a teplá.

„Jen za ně musíte zatáhnout, paní Sinclairová. Zip se zasekl a mohl by se rozbít, jestli nebudu opatrný.”

Zkusil jsem s ním jet dolů, pak zase nahoru. Nic z toho nepomohlo.

„Promiňte, paní Sinclairová, ale nemůžu ho uvolnit. Myslím, že vás budeme muset vyříznout.”

„To nemůžu.”

„Proč?”

„Ryane, nemůžu se z toho jen tak vyvléknout. Nemám pod tím nic.”

„Aha, jasně. Budeme to muset zkusit znovu.”

„Zatraceně, chtěl jsem je vyhodit. Tohle je Murphyho zákon v praxi.”

„Ale paní Sinclairová, kromě rozbitého zipu s nima nic není, a to se dá snadno opravit.”

„Jsou to moje staré plesové šaty z dávných dob a oblékla jsem si je jen proto, že jsem cítila nostalgii.”

Teď to začínalo být velmi složité. Jednak jsem neměl žádný nápad, co dál. A hlavně jsem měl zuřivou erekci a nikdy jsem nechtěl, aby se paní Sinclairová otočila a viděla to. Jedno dlouhé prudké škubnutí a vybuchnul bych. Problém byl v tom, že když zip povolil, stál jsem na špičkách a řítil dopředu. Ramena jsem měl přitisknutá k jejím zádům a přirozeně jsem ji objal rukou, abych nás oba udržel. Stalo se nevyhnutelné a můj tvrdý penis jí přitiskl na půlky zadku.

„Promiňte, paní Sinclairová. Už je to volné.”

„Díky, Ryane, ale už můžeš dát ruku pryč.”

Sakra, držel jsem její levý prs. V ruce to bylo jako rozžhavené železo a já odskočil.

„Musím jít, uvidíme se později. V mžiku jsem byl na schodech a venku. Slyšel jsem, jak něco říká, ale nevšímal jsem si toho.

Celý den jsem se schovával v ložnici, dokud se máma nevrátila domů.

„Máš chuť na pizzu, když jsme tu jen my dva?”

  Sesterská lekce

„Jasně, pizza by byla skvělá,” řekl jsem.

„Stalo se dneska něco zajímavého?”

„Nic, co by tě zajímalo.”

Naštěstí jídlo dorazilo rychle a my se najedli. Brzy jsem se omluvil a vrátil se do ložnice. Ležel jsem, díval se do stropu a přehrával si události dnešního dne, zejména paní Sinclairovou. Pak mě to napadlo. Něco mi uniklo. Na posteli ležela podprsenka bez ramínek a hedvábné kalhotky, takové, jaké teď nosí všechny dívky, s nápletem velkým tak akorát, aby zakryl předek. Proto byla Julie pod plesovými šaty nahá.

Slyšel jsem, jak se zavírají vstupní dveře. Máma odešla do práce. Nemohl jsem usnout, tak jsem vstal. Byl jsem v kuchyni a dělal toasty, když se ozvalo zaklepání na zadní dveře. Přes matné sklo jsem viděl, že je to Julie.

„Dobrý den,” řekl jsem, když jsem otevřel dveře.

„Ahoj, můžu dál?”

Ustoupil jsem stranou a ona vešla.

„Dáte si kávu, právě si ji dělám.”

„Ne, díky, přišla jsem tě požádat o další velkou laskavost.”

„Ano.”

„Včera jsem ti říkala, že to byly moje plesové šaty, které jsem si zkoušela. Byly, ale byly pro něco výjimečného. Až si dáš kafe, přijď ke mně a já ti o tom povím.”

„Dobře,” řekla jsem.

„Za chvíli se uvidíme. Nezdržuj se moc dlouho.”

Byl jsem tam za chvíli. Tohle bylo fascinující. Příběh o šatech. Když jsem pochodoval po trávě k vedlejším dveřím, napadaly mě nejrůznější myšlenky.

„Tady nahoře,” zavolala. Tři kroky a byl jsem nahoře u dveří do ložnice.

„Díky, že jsi přišel,” řekla.

Plesové šaty visely na dveřích skříně. Kalhotky a podprsenka nebyly nikde vidět.

„Posaď se a můžeme si promluvit,” řekla svým učitelským hlasem.

Posadil jsem se.

„Bylo mi osmnáct, když jsem šla na univerzitu. Byl to můj poslední rok na škole a měli jsme ples. Ty šaty mi ušila máma.”

Naklonila se a zvedla z podlahy album. Otevřela ho a otočila několik stránek.

„To jsem byla já v osmnácti.”

„Moc vám to sluší, paní Sinclairová.”

„Myslíš, že jsem byla krásná?”

„Ano, velmi krásná.”

„To si myslel i Gavin, ten muž, který byl mým nočním doprovodem. Byl velmi chytrý a měl namířeno na Oxford. Já tak chytrá nebyla a šla jsem do Leicesteru. Prožili jsme skvělý večer a já jsem to trochu přehnala s pitím. Abych to zkrátila, měli jsme sex, můj první, a byl to nádherný zážitek.”

Začínalo mi být nepříjemné poslouchat, jak takhle mluví o sexu. Nepříjemné, protože její stehno se tisklo k mému a způsobovalo, že se mi zase nafukoval penis.

„Gavin mi po všech těch letech asi před týdnem ozval. Chce, abychom se setkali, naše dvě rodiny. Poslal fotku sebe, své ženy a jejich tří dětí.“ Vytáhla fotku ze zadní strany alba. „Za posledních dvacet a něco let hodně přibral a já ho skoro nepoznávala.”

Viděl jsem dva tlusté dospělé se stejně tlustými dětmi, dvěma holčičkami a klukem o pár let mladším, než jsem já.

„To jsou ty šaty, které se hodí. Celé ty roky jsem si je nechávala a nikdy jsem je nenosila. Až do teď. Víš, chci, abys mě vyfotil ve stejné póze jako tyhle. Můžeš to pro mě udělat?”

„Můžu to zkusit, paní Sinclairová.”

„Říkej mi Julie, už žádná paní Sinclairová.”

Vstala a já sledoval, jak si svléká tričko. To bylo místo, kam zmizela podprsenka. Pak si shodila džíny a měla na sobě skrovné kalhotky z plesového dne.

„Nevadí ti to, že ne?”

Otočila se a v ruce držela šaty.

„Ne, vůbec ne.”

Díval jsem se, jak se do šatů nasoukala a přetáhla si je přes prsa.

„Zapni mi zip a doufejme, že tentokrát bude fungovat.”

Přesunul jsem se za ni a šátrajícím prstem a tvrdým pérem jí zip zapnul.

„Mám připravený volný pokoj, jestli půjdeš za mnou.” Zvedla album a já ji následoval.

Náhradní pokoj byl připravený s velkým bílým prostěradlem jako pozadím. Na stativu stál fotoaparát.

„Teď se postavím na místo a ty mě budeš řídit. Budeš se muset pořád dívat na tu starou fotku, abys to trefil správně.”

„Dobře,” řekl jsem.

Přesunula se do světla. Podíval jsem se na fotografii. Chvíli trvalo, než jsem byl spokojený, že je to tak dobré, jak to jen jde. Odložil jsem album a postavil se za fotoaparát.

„Připravit úsměv.”

Cvak cvak a bylo to.

Oba jsme se podívali na displej.

„Vypadá to velmi dobře,” řekl jsem, „podíváme se, jak vypadají na velké obrazovce.”

Následoval jsem ji do její ložnice. Sedli jsme si na postel a já sledoval, jak si přenáší obrázky do iPadu.

„No to je krása. Chceš si poslechnout můj příběh o těch šatech a o té noci?” „Ano,” řekl jsem.

Podívala se na mě a usmála se. „Budu dost explicitní, až ti budu vyprávět, co se mezi mnou a Gavinem té noci stalo. Doufám, že tě nešokuje nic z toho, co řeknu.”

„Dobře, myslím, že o sexu vím dost na to, abych mě to nezaskočilo.”

„Gavin se domluvil, že mě vyzvedne. Přijel jedním z velkých aut, celých černých a nablýskaných. Sedli jsme si dozadu a on mě držel za ruku. Políbil mě na rty. Nebyl to můj první polibek, ale bylo to tak příjemné. Když jsme přijeli, viděla jsem, jak se na mě všichni kluci dívají. Bylo mi tak dobře a začínala jsem být docela vzrušená. Potkali jsme kamarády, jeho i moje, a chvíli jsme stáli a povídali si. Byl tam bufet, ale moc jsem toho nesnědla. Žádný alkohol, protože to byla školní tělocvična. Dneska mají děcka svůj v hotelu a pijí, některá se pořádně opijí.

  Objevování mého vnitřního já

Tancovali jsme a to muselo být asi devět, Gavin mě vzal za ruku a odvedl mě pryč. Musel to mít naplánované. Odvedl mě do místnosti ve škole, o které jsem ani nevěděla, že existuje. Kumbál na košťata, ale trochu větší. Na podlaze leželo prostěradlo a různé věci. Věděla jsem, kam to směřuje, a byla jsem připravená, že mě tam zavede. Posadili jsme se a on mě políbil. Opětovala jsem mu polibek. V té době vypadal dobře a nám holkám se líbil.

Jedno vedlo k druhému, zip se mi rozepnul a jeho ruka se ocitla na mých prsou. Stále jsme se líbali, takže jsem neviděla, co dělá. Vzal mou ruku a položil si ji na svůj tvrdý penis. Znepokojovala mě jeho velikost, ale nevěděla jsem, jestli mám zůstat, nebo utéct.

V duchu jsem se soustředila na jeho penis a než jsem se nadála, vrchní díl šatů jsem měla kolem pasu a podprsenku dole. Otevřela jsem oči, když se jeho ústa přesunula k mým prsům. V ruce jsem stále držela jeho péro,” řekla.

Podíval jsem se na ni a ona se otočila a podívala se na mě. Naše rty se setkaly a začali jsme se líbat. Bylo to tak příjemné a vůbec mi nevadilo, že je v mých šortkách a drží moje tvrdé péro. Přestala mě líbat. Naklonila se a políbila mě na hlavičku penisu. Měla moje šortky dole.

„Rozepni mi zip.” Řekla a já se natáhl dozadu a stáhl zip. Odstrčila mě a vstala. Šaty spadly na zem a ona z nich vystoupila. Teď byla jen v té podprsence a kalhotkách, jen tolik, aby jí zakryly bradavky a štěrbinku.

Přišla ke mně a lehla si vedle mě. „Za chvíli jsem byla jen v podprsence a kalhotkách, jako jsem teď. Chci, abys mě takhle vyfotil. Uděláš to?”

Přikývl jsem. Následoval jsem ji a ona zaujala své místo jako předtím. Pár cvaknutí a bylo hotovo. Ó sláva, podprsenka šla dolů a ona se usmála.

„Ještě několik, prosím.” Pár cvaknutí.

Tanga šla dolů a sundala se. Stála nahá na podpatcích. „A ještě jednou,” řekla zcela věcně. Cvak cvak a měl jsem vyfocenou nahou paní Sinclairovou.

„Sundej si košili, prosím.” Udělal jsem to a oba jsme byli nazí. Ona na vnitřních podpatcích a já v teniskách.

„Teď zmáčkni to malé tlačítko časovače nahoře u spouště a pojď sem.” Našel jsem ho a spěchal, abych byl u ní. Cvak a byli jsme na filmu. Nahá paní Sinclairová držela penis Ryana Baxtera.

Zavedla mě zpátky do své ložnice a lehli jsme si na postel. Její ruka znovu našla můj penis. „Pomohl mi svléknout šaty a sundej mi podprsenku. Stáhl mi kalhotky a políbil mě na štěrbinku. Uděláš to pro mě?”

Téměř jsem omdlel, když jsem nasál vůni její kundičky. Udělal jsem víc než ji jen políbil. Můj jazyk se ocitl mezi jejími rty a já poprvé ochutnal kundičku. V tu chvíli jsem věděl, že budu mít sex.

„Pak se vrátil a políbil mě.” Tak jsem to udělal.

„Viděla jsem, jak si sundal všechno oblečení a vlezl mi mezi nohy. Uděláš to?” Ochotně jsem poslechl.

„Pak ho do mě strčil.”

Nepotřeboval jsem, aby mi to někdo říkal, když jsem se zarovnával s jejími pysky. Konečně a bylo to tak příjemné. Měla ruce na mých bocích, aby mi zabránila jít dál.

„Víš, Ryane, tehdy jsem byla panna a on to musel prolomit. Slyšela jsem všechny ty historky o tom, jak je to bolestivé, takže jsem byla hodně napjatá.”

Uvolnila ruku a já se dostal hlouběji dovnitř. Zavrávorala. „Jen jsem znovu prožívala ten okamžik, kdy ze mě udělal ženu a byl celý ve mně.”

Byl jsem v sousedce až po koule.

„Nevydržel dlouho, než se udělal. Zůstal tvrdý a udělali jsme to znovu. Myslíš, že ti bude stát i po tom prvním?”

„Zkusím to.”

„Jestli ne, můžeme počkat. Tak to udělej ty.”

Teď jsem ho v ní měl, připadalo mi, že jsem daleko od vyvrcholení.

„Bože, Ryane, ty jsi hřebec, že jsi vydržel tak dlouho. Měl jsi spoustu praxe?”

Mohl jsem jen zavrtět hlavou.

„Udělej se do mě, Ryane, ať je tvoje královna plesu těhotná.”

Doufám, že ta poznámka byla jen obrat, protože jsem do ní vystříkl spoustu spermatu.

„Hodnej kluk, hodnej kluk.”

Vylezl jsem na postel a políbil ji.

„Musíme si na chvíli odpočinout. Mám spoustu věcí, které s tebou chci dělat.” Vlezli jsme si pod peřinu a já zavřel oči.

Nemohl jsem spát dlouho, než mě Julie vzbudila. Obličej měla v mém rozkroku a lízala mi péro.

„Tak co se stalo dál s tebou a Gavinem?”

„Nic moc. Jakmile se do mě udělal, vstal. Oblékli jsme se. Políbil mě na rty a vzal mě za ruku. Odvedl mě zpátky do haly a bylo to. Tančili jsme, moc mu to nešlo. Mluvili jsme spolu, už si nevzpomínám, o čem to bylo. Jediné, na co jsem myslela, byl sex a ještě víc sexu. Odvedl mě domů a už jsem ho nikdy neviděla. Pak mě kontaktoval.”

Gavin s ní možná už nechtěl mít sex, ale já ano. Položil jsem ji na záda a udělal se jí mezi nohy. Když jsem vklouzl dovnitř, usmála se na mě. Bylo to příjemné a já věděl, že tady chci být.

  Co říci o Francouzích…

„Víš, Ryane, i tenkrát jsme toho o sexu věděli hodně. Internet toho nebyl tak plný, ale pro dívku v mém věku toho bylo dost. Víš, kdyby se mnou Gavin zůstal, udělala bych to s ním.” .

Když mi Julie poprvé kouřila, ležel jsem tam s otevřenou pusou. Bylo to fantastické, když jsem věděl, že má ústa kolem mého ptáka a jazykem mi klouže po hlavičce. Nejen lízání, tohle bylo něco mnohem víc, když její jazyk zajel do toho malého prostoru pod mým žaludem.

„Kurva Julie,” řekl jsem, i když jsem lapal po dechu, „už jsem blízko.”

Čekal jsem, že se odsune. Udělala to a usmála se.

„Za starých dobrých časů bych tě nenechala udělat se mi do pusy. Naštěstí pro tebe už jsou ty věci jinak.”

Byla zpátky na mém ptáku, pohupovala hlavou a jazykem se dotýkala mého žaludu. Vydržel jsem to dlouho. Musela cítit, jak mi péro naběhne. Vysála ze mě každou kapku semene. Byl jsem úplně mimo. Ležela v záři mého orgasmu, zatímco polykala mé sperma.

Další věc, kterou jsem si uvědomil, byla Julie nade mnou. Její úžasná prsa se mi jemně pohupovala před obličejem.

„Nechci rušit tuhle část, ale mám sraz s kamarády na oběd. Měli bychom se osprchovat a já bych měla jít.”

Pod vodou jsme si nerozuměli. Já ji chtěl osahávat a hrát si s jejími prsy a kundou, ona se chtěla umýt a vylézt. Odstrčila mi ruku.

„Ryane, prosím, musím jít. Jestli chceš, můžeš přijít zítra.“

„Chceš?”

„Jasně, že chci. Koneckonců je spousta věcí, které jsem s Gavinem chtěla dělat, ale nikdy jsem to neudělala.”

Políbil jsem ji na rozloučenou a oblékl se.

Bylo půl osmé ráno, když mi zazvonil telefon. „Nechceš přijít na snídani?”

Než stačila říct něco dalšího, byl jsem z postele, na sobě šortky a zkrátka venku z domu.

Měla na sobě jen dlouhé tričko. Vzala mě za ruku a vedla do jídelny. Stůl byl holý. Přetáhla si tričko přes hlavu, couvla a sklouzla zadkem na dubový stůl. Nohy měla rychlé a poklopec jí jen trochu vykukoval. Tohle byla moje snídaně a bude jí, dokud se nevrátí manžel.

Šukali jsme ve všech polohách, které ji napadly. Nevím, kolikrát se se udělala, ale bylo toho hodně. Udělal jsem se třikrát i čtyřikrát denně. Hodně jsme pili, ale moc jsme nejedli. Máma dokonce komentovala, jak atleticky vypadám.

Její manžel přišel domů, aby nám zkazil zábavu, a my se vrátili k tomu, že jsme zase jen sousedé.

„Ahoj Ryane,” řekl mi jednou v sobotu odpoledne, když byl na zahradě. Kopal jsem si s míčem a snažil se nepoškodit žádnou z tátových rostlin.

„Zdravím, pane Sinclaire.

„Ryane, musím ti poděkovat. Ta fotka Julie v jejích starých plesových šatech, kterou jsi vyfotil, se moc povedla, tak dobře, že jsme ji zarámovali a pověsili v jídelně. Přijď, máme pro tebe něco malého.”

Prošel jsem brankou mezi námi a následoval ho do domu. Julie stála v kuchyni.

„Ahoj, Ryane. Jak se máš?”

“Dobře. Zase pěkný den.”

„To je, myslím, že se za chvíli budu opalovat,” řekla s tím svým tajemným výrazem.

„Pojď se podívat na portrét, který je teď na zdi,” řekl.

Když procházela za svým manželem, dotkla se Julie mého penisu. Ucítil jsem mravenčení v těle a začal reagovat. Na stěně byla zarámovaná fotografie, kterou jsem pořídil.

„Všechno je to Juliina práce, to musím přiznat. Dokonce pro tebe udělala menší. Pokud ji přijmeš.”

Podíval jsem se na Julii a na něj.

„Moc vám děkuji. Tohle bude moje první dílko jako fotografa.”

„Běž si ji někam pověsit,” řekla.

Odešel jsem s výhrou v ruce. O několik minut později mi zazvonil telefon. Zpráva. „Je toho víc.” Zpráva od Julie.

Ve svém pokoji se zavřenými dveřmi jsem otevřel zadní stranu rámečku s fotkami. Za fotkou v plesových šatech stála nahá a držela mi péro. Fotka byla podepsaná třemi polibky.

To léto jsme už neměli příležitost k dalšímu sexu. Holky se vrátily v polovině srpna.

Vzkaz od Julie, který byl neobvyklý, protože jsem věděl, že náš vztah ochladl téměř na bod mrazu od té doby, co se vrátil domů. „Měl bys Millie pozvat na rande. Myslím, že se jí líbíš. Udělej to co nejdřív, nebo bys toho mohl litovat.”

Udělal jsem to a ona se chopila příležitosti. Moc jsme toho nedělali, jen jsme se procházeli a povídali si. Zašli jsme do několika hospod a na jídlo. Drželi jsme se za ruce a ona mi dovolila, abych ji políbil.

„Ryane, proboha, jsem žena, můžeš se mě dotýkat.”

Netrvalo dlouho a osahávání se naladilo na sex a ona byla v mé posteli skoro pravidelná stálice. Mámu s tátou nijak zvlášť netrápilo, když zůstala celou noc. Myslím, že jejich postoj byl: „Stane se to, tak proč ne v pohodlí a bezpečí.“

S Millie jsme spolu zůstali i na univerzitě. Teď jsme manželé a máme dvě děti. Julie je skvělá tchyně a pravidelně nám hlídá děti.

Její fotku mám stále schovanou za originálem. Visí v naší předsíni a já často vzpomínám na ty časy, kdy mě Julie naučila tolik věcí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.