Dvě ženy a jedna postel

Petra šla jen tak po ulici zabrána do vlastních myšlenek, když uslyšela známý hlas.

,,Můžeš mi prosimtě pomoct?“

Byla to Maria, jejich sousedka, novinářka a příležitostná spisovatelka a podle všeho tahala něco z auta a zasekla se u toho.

Petra se usmála a vydala se k ní. Maria si evidentně koupila něco k počítači a potřebovala do dostat dovnitř. Vzaly krabici každá za jedno ucho a dotáhly ji do obýváku.

,,Dáš si kafe?“ zeptala se Maria, když si odfrkla. Petra neodmítla, jen si na mobilu zkontrolovala, kolik je vlastně hodin.

Pak si sedly a chvilku jen tak podívaly o všem možném, prostě přátelský pokec. Petra věděla, že Maria dělá většinu času z domova a ven obecně moc nechodí, pokud nemusí. Protože ale za relativně krátkou dobu neměly pořádně o čem mluvit, Petra dopila šálek kávy a chystala se k odchodu.

Když ji Maria u vchodu přátelsky objala, zděšeně se nadechla.

,,Holka ty jsi úplně ztuhlá.“ položila j ruce na rameny a zkoumala prsty její šlachy a svalstvo kolem krku.. ,,Což o to, u mě se to dá pochopit, když furt sedím u toho elektroonickýho dinosaura, ale ty se musíš přece normálně trochu hejbat, ne?“

Petra přikývla. ,,Já se normálně hejbu, ale poslední dobou je toho ve škola fakt hodně, takže stejně sedim večer nebo i celý dny nad knihou nebo taky dělám něco na počítači.“

Maria ji beze slova vzala za ruku a nekompromisně táhla někam do domu. ,,Dám ti masáž.“ oznámila jí bez dalšího vysvětlování.

Petra si duchu řekla, že nakonec proč ne a podvolila se.

Mariina ložnice byla vkusně zařízená a Petra se ochotně svalila na měkkou přikrývku. Marie se jí pevnými a zkušenými prsty začala probírat ztuhlými částmi jejích zad. Bylo to skutečně příjemné a podle všeho i účinné, protože Petra cítila, jakoby ta záda nebyla chvilkama její. Což byl jen důkaz uvolňování strnulých partií.

Jak se Petra postupně uvolňovala, uvědomila si, že se Maria dostává i do míst, která nemají s masáží nic společného. Ale nebránila se. Ve skutečnosti měla občas chuť na ženu, ale nikdy se k tomu neodhodlala. Maria přitvrzovala.

  Dva jazyky, dvoje prsa

Petra se v příštím momentě otočila na břicho a zvědavě se na Marii podívala.

Ta ihned ucukla.

,,Promiň, snad jsem se tě nějak nedotkla. Občas mám tyhle tendence a sem tam je neudržím na uzdě.“

Petra se ale vzápětí usmála. ,,Nevadí mi to, klidně pokračuj. Taky mívám občas tyhle spády.“

Na to jí Maria položila celou svou dlaň mezi prsa a začala ji postupně posouvat dolů, čímž stahovala látku Petřiných šatů na ramínkách. Ačkoli byla Petřina prsa již skoro odkrytá, bradavky se stále skrývaly před zraky obou žen. Maria se k ní potom sklonila a procítěně ji políbila na rty. Nebyly to francouzské polibky, spíše takové ohmatávání povrchu úst a tváře. Ale stály za to, hlavně proto, co vyjadřovaly. Ono naznačit je kolikrát svůdnější než naplno ukázat.

Maria ji pohladila přes prsa a na konci cesty její ruka odtáhla ramínko Petřina tílka a konečně odhalila celé ňadro. Kroužila prstem kolem bradavky, pak se sklonila a vsála ji do úst. Petra ji mezitím hladila po rukách a sledovala její vlastní prsa, která se stále vzdouvala pod podprsenkou a topem. Maria jí položila předloktí přes břicho a opět zalévala její ňadra polibky. Když jí Maria začala prsa hníst a mačkat, Petřina ruka hladila konečny prstů také její ňadra, na která už byla zvědavá. Taky nechtěla, aby veškeré mazlení zahrnovalo jen její tělo.

Jakmile se zvedla do sedu, Maria si už sundávala top a pak i podprsenku. Její prsa byla velká, ale stále si zachovávala nějaký tvar. Když se jich Petra dotkla, byla měkká, vláčná a krásně poddajná.

Přiblížila se k nim obličejem a dotkla jazykem. Když trochu přidala na intenzitě, cítila Mariin zrychlený dech a žena sama se v ten moment zaklonila, jak jí bylo Petřino laskání příjemné.

  Údržba těl

Pak se role vyměnily a Maria opět oplatila svým jazykem Petře její péči a vsála její bradavky do úst svých. Takhle se to chvilku střídalo, až se obě ženy vášnivě objaly a hladily se všude po těle. Maria chytla Petru za zadek a přitiskla ji k sobě.

Ta lehce strnula, ale velmi rychle se poddala a zavrněla.

Zbavily se oblečení a zůstaly na posteli jen v kalhotkách. Petra ležela na zádech a užívala si doteky Mariiných rukou a prsou, které ji hladily po celém povrchu těla, který byl k dispozici. Pak si k ní Maria lehla, přitiskla svoje prsa na její záda, provlékla ruku pod Petřiným tělem a stiskla opět její prso.

Petra se otočila na břicho a Maria se vrhla na její klín, aniž by jí sundávala kalhotky. Bylo to něco jiného než normálně a Petře se to rozhodně líbilo. Maria zůstala jedním prstem v jejím rozkroku a jazykem opět našla její prsa. Její ruka nerejdila v Petřině klíně nijak dramaticky, spíše jí tam šimrala, ale o to více vzrušující to bylo. Bylo na Petře, aby vycházela tomu hravému prstu naproti a brala si z něj rozkoš, která jí v různých variacích procházela celým tělem. Těch několik vibrátorů, které měla doma, bylo fajn, ale nebylo to nic ve srovnání s živou rukou, která věděla, co se svým i cizím tělem dělat. Maria se pro změnu skutečně dostala k jejímu klitorisu a opět bylo znát, že ví každým pohybem, co dělat. Bylo to krásné, nebyl v tom žádný spěch a bylo v tom to nádherné očekávání a nejistota, co přijde s příštím dotykem na jejím těle. Maria jí položila ruku na prsa a prsty v kundičce jen volně vibrovala. Petra jen vzdychala a vrtěla sebou na polštářích.

Pak jí Maria konečně stáhla kalhotky a dostala se k její pochvě přímo. Petra si přitáhla nohy k tělu, aby Maria měla volný a ničím nerušený výhled a přístup. Takhle to nějakou dobu trvalo a pak se k ní Maria opět přitulila a pohladila ji po vlasech. Byl čas opět na výměnu.

  Stěhovací asistence

Maria jen zůstala ležet a kalhotky si stáhla sama.

Petra klesla k pohlaví, které vypadalo stále v kondici, přestože jeho majitelka měla už něco za sebou. Bez obav do něj zabořila svůj obličej, jazyk a občas i prsty. Asi neposkytovala Marii tak precisní péči, jakou ona jí, ale rozhodně se nenechala zahanbit. A Maria také dávala všemi způsoby najevo, že se jí to líbí a že nechce, aby Petra ve svém počínání přestala byť jen na moment.

Podložila si pod sebe polštář, aby její boky byla výš a sama si mezitím hrála se vlastním poprsím. Když Petra v jejím rozkroku zkombinovala ruce i jazyk a začala jí pořádně mordovat, Marie se prohnula jako luk a začala sebou na posteli pořádně házet. Sama se nabodávala na její prsty, protože chtěla víc a víc. Čím víc sebou házela, tím bylo jasnější, že orgasmus je za dveřmi. A také byl. Pak ztuhla a chvíli skoro ani nedýchala.

Petra si na ni částečně lehla celým tělem a nechala své stehno mezi jejíma nohama, kde ji ještě lehce dráždila pouhým pohybem svého těla. Několikrát svou milenku políbila a přitom nezůstávala bez pohybu, takže pořád udržovala Mariu v rozkoši.

Pak lehce změnila poměr tlaků a začala si o Mariino stehno třít vlastní klitoris.

Díky tomu netrvalo dlouho a do komnaty vyvrcholení se dostala i ona. Nebylo to tak intenzivní jako i Marie, ale rozhodně to stálo za to.

Spočinuly na sobě, bradavka na bradavce, kůže na kůži, vlasy vzájemně spletené a mladší na s úsměvem na rtech na rameni té starší a zkušenější.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *