Když je mladý k dispozici

Její muž byl poměrně často služebně pryč, a přestože nebyla zcela nejmladší, pořád měla svoje potřeby. A když její synáček dorostl do schopného mladého hřebce, rostly jejich vzájemné kontakty a blízkost až do toho dobu, kdy si začali dělat občasná milenecká sezení.

Nebyla do svého syna zamilována jinak než mateřskou láskou, ale zkrátka a dobře si vyšli vstříc v tom, co si mohli vzájemně nabídnout a co zůstalo za zdmi řadového rodinného domku…

Jednou takhle vešla do pokoje v podkroví, zrovna když tam Patrik klimbal.

„Ahoj, lásko, tak jsem konečně doma…“

„Hmm…“ pravil lehce rozespale a v teplákách a tričku se převrátil na gauči. „A jak bylo?“

„Ale ani mi nemluv, chlapče zlatý. Hrůza a děs.“ to už si k němu přisedla a hladila ho po stehně.

„A taťku si viděla?“

„Hele ten je zase ve Francii na služebce a vrátí se kdoví kdy, minimálně za dva týdny, ale já tipuju spíš dýl.“

Přitiskla se ke své ratolesti, pohladila ho po prsou a políbila na ústa.

„Fakt, jo?“

„Jo, takže tady budeme sami jen my dva.“ Další důkladný polibek.

„Jé no tak to je paráda.“ konstatoval Patrik a opětoval její líbání. To už mu zajížděla rukou pod tričko a hladila ho na břiše.

Vstal a zvedl ruce, aby mu mohla tričko snadno sundat. „To víš, když tu není táta, tak mě budeš muset trochu zahřívat.“

„Jako bych většinou nedělal nic jinýho…“ odtušil Patrik a zase se přisál na matčiny poddajné a měkké rty.

Rozepnul jí džínovou vestu, pod kterou už měla jen podprsenku. Její prsa už měla to nejlepší za sebou, ale na její věk zase tak k zahození nebyla a jejich měkkost mu vyhovovala, aspoň se s nima mohla pořádně mazlit.

  Bílá postel touhy, černý kámen rozkoše

Jen jí sundal vestu přes rameno, jeho ruka okamžitě sklouzla k podprsence a začala kůži přes látku hladit. Zajel rukou až do košíčků a masíroval jí kůži a bradavku.

Objala ho kolem krku a přitiskla ho k sobě, aby jí mohl rozepnout prádlo a ona cítila jeho pevné tělo přilepené na její. Jen se zbavila podprsenky, přisál se na její bradavky a pořádně je nasál do pusy. To už měl její ruku mezi nohama. „Ukaž, jak jsme na tom…“

Už když mu stahovala tepláky, cítila tu bouli pod černýma spodkama. Stáhla mu je taky a začala mu masírovat zatím měkký penis, který na ni ale zakrátko reagoval. Jen co se trochu zpevnil, sklonila se k němu a vzala ho do pusy, rukou masírovala tělo penisu a malíčkem zajížděla až na koule.

On ji zatím jen hladil po zádech a s lehkým vzdycháním si užíval práci jejího jazyka, kterým mu střídavě ojížděla celé tělo penisu nebo kmitala na žaludu. To už pořádně tvrdnul a stehno jejího syna spočívalo v jejím vlastním klíně krytém jen polorozeplou minisukní a kalhotkami.

Svižně ho pohonila a políbila Patrika s jazykem až někde v krku. Vstal, zbavil jí minisukně i kalhotek a jeho ruce se zmocnily obou prsou. Pak mezi ně zabořil ještě hlavu jako mezi dvě poddajné koule těsta. Líbal ji všude možně od krku po břicho a dostával se prsty ke kundičce, která už na něj čekala.

Zatímco jeho matka vzdychala a hladila si prsa, zajel do ní dvěma prsty a důkladně s nimi v jejím lůně kroutil.

Pak změnili pozici a zaujali postoj pro oboustranný orálek, protože maminka kouření milovala. Jen co ho vzala do pusy, sklonil se k její kundičce a konečně do ní zajel jazykem. Dráždila mu žalud jazykem, koule prsty a on jí roztahoval dole pysky a jazykem kmital na klitorisu.

  Dvě těla a dvě sítě

„Pojď do mě, už tě tam chci…“ zašeptala mezi jednotlivými tahy.

Trochu jí roztáhla závojíčky, ona se více posunula hlavou na polštář a pak ho Patrik nasadil na kraj.

Chvilku trvalo, než našli správný rytmus, aby z ní nevypadával, ale jakmile se sladili, pokoj naplnilo společné vzdychání spojení matky a syna.

Vlnila se pod ním a její prsa skákala ze strany na stranu, podle toho, jestli je nechala volně, nebo si je hladila rukou. On ji držel za stehno, druhou rukou se opíral o gauč a s průběžným „Jo…Jo…“ vytrvale přirážel. Pak jí ohnul nohy více k tělu, přisedl si blíž a kolébal se těsně u její kundy.

Naklonil se k ní víc, ale nepřitiskl se k ní tělem. Dala mu ruku kolem krku a přitáhla si jeho hlavu pro pořádný francouzák. Pohyboval se v ní nalepený klínem na klín, dokud nechtěla změnit polohu.

Sedla si na všechny čtyři a přistavila mu prdelku, její prsa visela přímo dolů. Klekl si k ní, ruku opřel o záda a druhou nasměroval svůj penis přímo do její chtivé kundy. Tady našel rytmus hnedka, protože matka sebou nemlela, jen vzdychala a pohazovala hlavou v přívalech slasti. Chvilku si zase hladila prsa a pak natáhla ruku dozadu a chytla za ruku Patrika, který se s ní propletl prsty jako při zamilované procházce v parku.

Zajížděl do ní stále až po koule, až kůže na její zadnici pleskala pod údery.

„Pak to vezmem z boku, jo?“

„Dobře, zkusíme…“ odtušil mezi přirážením.

Ještě chvíli šoustali zezadu, až si matka lehla na záda a trochu se natočila, aby se k ní Patrik dostal pohodlně ze strany a mohl ho do ní zase vrazit. Přitáhla si ho chodidlem na jeho zadnici a trochu překřížila nohy, aby se mohl jen vlnit a nevypadl z ní. Občas ho jen instruovala k nějakému posunu, aby mohli stále mrdat a nevypadli z tempa.

  Tatínková malá princezna 2

Zajížděl do ní pořád a pořád a prcal bez známek únavy svoji matku, když tu táta nebyl. Ještě se natáhl na její kozy a mačkal je jako těsto na pizzu. Ona jen ležela na zádech a vlnila se po napichování toho tuhého klacku.

Spustil ruku z jejího stehna a dostal se prsty na kundu, kterou začal masírovat.

Pak si vylezla na něj. Vztyčila se tam jak socha jezdce na koni a s jejím pohupováním sem a tam jí pleskaly kozy, které si zase vzal do rukou a hrál si s nima. „Jo…jo…pořádně, mrdej…přirážej…mrdej mě…“

Pokračovali tímto zběsilým tempem až do chvíle, kdy už se blížil k vrcholu, ale ještě se cítil na to vrazit jí ho do kundy zezadu, než se udělá.

Otočila se, vystrčila zadek a zase ho v sobě ucítila. Jestli to bylo těsností, s jakou mu její zadek tlačil na koule…ale dlouho to nevydržel, vyškubl ho z ní a vycákal se jí krásně mezi půlky. Pak jí ještě žaludem hladil po kůži prdelky a nechával na ní lehkou lesklou stopu.

Pak už jen leželi ve vzájemném objetí se vzpomínkami na minulá podobná šoustání a s vyhlídkou na další, která ještě přijdou. Času je dost, místa po celém domě taky a chuti ještě víc.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,11 out of 5)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.