Plně profesionální přístup

Ten masážní salon chtěla vyzkoušet už nějakou dobu. V žebříčku fitness magazínu si vedl více než dobře a držel se na horních příčkách dlouhodobě.

Recepce byla strohá, ale elegantní, stačilo pár slov a byla nasměrována do příslušného křídla.

Když dorazila do šatny, uslyšela ke svému překvapení zpěv ptáků a zurčení vody. Nebylo poznat, jestli jde o skutečné zvuky, nebo jestli je doprovod elektronický. Tak jako tak to mohl být příjemný bonus.

Když vstoupila do samotného salonu, otevřela překvapením ústa a zůstala stát na místě.

Místnost byla otevřená a sousedila s jakýmsi dvorkem s jezírkem a voliérou s několika ptáky. Takže opravdové zvuky zvířat a vody. uvědomila si.

Pohledný masér oblečený jen v šortkách se na ni usmál, vstal, došel k ní a napřáhl ruku. „Jsem Leo a dnes vás budu mít pod rukama.“

„Těší… těší mě, jsem Bonnie.“ odvětila stále trochu zaskočená, ale když se uvelebila na masážním stole, stres z ní začal odpadávat. A když se do jejího těla pustily jeho jemné, ale pevné ruce, zavřela oči a s uvolněným vydechnutím si začala užívat každý dotek.

Ještě předtím ji ale oblékl do lehkého světlého trikotu podobného plavkám, který mu dovoloval dostat se všude, kam bylo potřeba a ona nemusela mít strach, že z ní při otáčení nebo pohybech něco spadne.

Jezdil jí po nohách od pak ke klínu a ani na vteřinu se nezastavil. Pak přešel na boky a prsty promnul lehce žebra, která byla při tlaku poměrně patrná, i když Bonnie nebyla žádná vychrtlina, ale dobře vysportovaná mladá žena.

Když jí začal olejem polévat lehce bradavky, neprotestovala. Čekala to a těšila se na to, že místní služby budou nabízet něco navíc.

„Otočte se.“ řekl Leo a počkal, až se uvelebila na břiše.

Pak během pohybů rukama na zádech uvolnil dvě šňůrky a nechal její záda zcela holá. Nato jí lehce stáhl i kalhotky a mezi půlky opět přikápl trochu oleje. Jen slastně něco zamumlala a přitáhla si ruce blíže k tělu.

  Údržba těl

Rozetřel olej všude od zadečku po lopatky i kolem ramen a nezapomněl prstem důkladně projet mezi půlkami zadečku. Hnětl její tělo ještě několik minut a pak už si sedl na lůžko za ní a prsty jako klepeta zaryl přímo do linie zadečku a kundičky.

Zřetelně zavzdychala a lehce se zvedla. Přejel ústy od její prdelky až po ramena zase zpátky jen proto, aby ji vzápětí celou otočil opět na záda a zbavil zbytků trikotu, který ji původně kryl.

Odhodil ho stranou, klesl k ní celým tělem a políbil ji na ústa, která mu vyšla naproti. Zvedala se obličejem k němu a on pokračoval na krk i na bradavky prsou, ale jeho ruka zůstala v klíně, kde začal kroužit na jejím poštěváčku, zatímco jí jazykem rovnoměrně laskal bradavky.

Dýchala hluboce a dlouze a jen občas její hlasivky vyloudily silnější zasténání.

Zjisti víc

Zase sáhl po lahvičce a přilil trochu masážního oleje, jako když kuchař zalévá jídlo na pánvi. Rozetřel jí ho všude po kůži a udělal si kolečko od klína až po prsa.

Natáhla ruku a pohladila ho po stehně, její ruka šplhala nahoru až k jeho šortkám. Přitáhl ji na okraj lůžka a do sedu, kde po několika polibcích zůstala sedět s rukama na jeho kůži. Vzal ji za ruku a odvedl kousek stranou, kde byla příhodná pohovka dovedně skrytá mezi zídkami dvora.

Když si lehla, ještě chvilku jí masíroval kundičku, pak si k ní konečně lehl a zasunul do ní jazyk. Mezitím si už Leo strčil ruku do vlastních šortek a začal pod nimi onanovat, takže i jeho rychle naběhnuvší penis občas vykoukl pod bílou látkou. Přitom nepřestal ani na moment kmitat jazykem v kundičce klientky.

Pak vstal a sundal si šortky, podroben vyzývavému pohledu Bonnie, která byla zvědavá, jestli to, co do ní vnikne, bude stát za to.

Zasunul ho do ní téměř bez váhání a téměř bez potíží, a jakmile se trochu usadil, nasadit příjemné rychlé tempo s její nohou opřenou o svůj trup. Opírala se o loket a vzdychala s pohledem upřeným na jeho zajíždějícího macka.

  Po sedle osedlat

Pokračoval v kmitání sem a tam a pak se ještě opřel rukou o její hrudník, aby jí mohl laskat bradavky, které mu současně fungovaly jako měkká opora.

Sklonil se k ní, přilepil se trupem na její tělo a spolu s přirážením se s ní začal důkladně líbat. Pak ho z ní na moment vytáhl, prsty si pohrál se závojíčky a několikrát přejel přes klitoris a zase vrátil svůj penis do jejího nitra.

Přirážel jak sbíječka, až se jejich těla klepala jak rosol a plácala kůží jedno o druhé. Po minutě zvolnil a spokojil se s důkladnými přírazy, které se dostaly až na dno její vaginy a přitiskly se k jejímu klínu celou masou jeho vlastního rozkroku. Pak se do ní několikrát nabodl až nadoraz a přidal zase několik polibků.

Bez varování vstal a přitáhl si její hlavu k penisu, zatímco prsty výskal její vlasy.

Ochotně si ho vzala do ruky a honila ho, aby ho v příštích vteřinách celého pohltila. Kouřila ho po celé délce a bříšky prstů masírovala žalud, zatímco držel prameny jejích vlasů.

Pak se od něj odvrátila a usadila se na pohovce na všech čtyřech s prdelkou vystrčenou jeho směrem. Poplácal jí žaludem stydké pysky a neomylně ho zase zasunul dovnitř. Když ji měl tak krásně pod rukama, přidal k přirážení občas také plácnutí přes tu její krásně hladkou a světlou prdelku. Několikrát se natáhl a chytnul jí za prsa, ale v této poloze to nebylo úplně pohodlné. Takhle pokračoval ve stejném rytmu, který Bonnie provázela vlastním sténáním a občasným pohozením hlavou jako čiperná kobylka na louce.

Přitiskl se k ní víc a vystoupl nohama až na pohovku, čímž ji lehce přimáčkl k potahu. Pak s tvrdším přirážením protáhl ruku pod jejím tělem a ukazovákem se dostal zpátky na její klitoris. Nato zas najel na svoje brutální tempo a bušil do jí jako vrtačka. Prcal ji neúnavně, až to vypadalo, že se Bonnie každou chvilku rozpadne na kousky.

  Odpolední trojka

Jak začal, tak skončil, vytáhl ho z ní a dvakrát ji tvrdě práskl přes zadek. Ani se nehla.

Pak si pro změnu sedl na pohovku on a jeho tyčící se pták jen čekal, až se na něj zrzka sama napíchne. Nastavila si nohy, několikrát ho pohonila rukou a sama si ho zavedla do kundičky. Pak se opřela rukama o zeď a začala na něm pravidelně hopsat. Položil jí ruce na zadek a kromě udržování v tempu jí zase občas pleskl.

Decentně ji ze sebe shodil, až zůstala ležet na boku, kde už zůstala. Přetočil se podobným směrem, napíchl ji ze strany a začala zase s vervou šoustat. Opřená opět o loket a s rukou na koleně jen pozorovala, jak v ní mizí ten krásný a neúnavný ocas, který se jí zmocňoval, jak se mu zrovna chtělo.

Po pár přírazech ho z ní vyškubl a za lehké masturbace se k ní sklonil pusou a zase ji chvilku prolizoval.

Pak se vrátil k píchání z boku, proti čemuž neměla námitky, ani proti tomu, když jí během šukání občas chňapl za kozy.

Vytáhl ho z ní, sedl si a nechal ji na sebe naskočit zády k sobě. Dosedávala na něj jako při jízdě na koni a zespodu se ozývalo jen tiché pleskání kůže o kůži.

Když to na něj přicházelo, vzal si ji zase z boku, aby se jí udělal na bříško. Což by vyšlo, kdyby stříkal trochu silnější. I tak bylo ale těch pár kapek v jejím klíně velmi půvabných, i když ruku na srce, po tom dovádění čekala trochu větší efekt. Ale bylo dost možné, že dneska nebyla první klientkou na programu s tak důkladnou péčí. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.