Jak jsem se stala hotwife 02

Jak jsem se stala hotwife 02

Pár dní po mé první zkušenosti coby hotwife se mě Stone smskou zeptal, jestli si můžeme zase vyrazit. Sdělila jsem to manželovi s tím, že se bude muset asi později trochu vytratit, případně zapnout diktafon. Stoneovi jsem to potvrdila s tím, že se na něj těším.

Krátce předtím, než měl dorazit, jsem řekla manželovi, aby pustil sprchu, zatímco já si připravím, co si vezmu na sebe. Jakmile jsem uslyšela vodu, rychle jsem se přesunula a ujistila se, že mám vše, co potřebuji. Nechtěla jsem, aby manžel viděl, co si hodlám obléknout, protože ráda vidím jeho prvotní reakci. Hodně mi to napoví, jak se vlastně cítí, když jsem oblečená. Jestli ho to vzrušuje, nebo jestli ho to dokonce vůbec nezajímá.

Skočím do sprchy a začnu si mydlit tělo. Teď jsem tak trochu nymfomanka a jsem tak nadržená, až Stone přijde, že už jen pouhá myšlenka na něj a na to, jak mě laská, když si myju tělo, způsobila, že jsem zvlhla. Přejela jsem si prsty nahoru a dolů po stydkém pysku a přitlačila ho až k otvoru. Štípala jsem si bradavky a zároveň si třela klitoris a málem jsem si prsty strčila dovnitř, ale na to jsem nebyla připravená. Vydržela jsem čekat, až se objeví Stone.

Vyskočila jsem ze sprchy a popadla ručník. Pak jsem si vzala krém a přejela si jím po rukou a nohou. Posadila jsem se na postel a začala si po každé noze posunovat černé nylonky, přičemž jsem si dávala na čas, abych cítila materiál na kůži. Popadla jsem svá oblíbená černá tanga a pečlivě je vyrovnala. Teď jsou to moje oblíbená tanga, protože jsou částečně bez rozkroku, což znamená, že přesně uprostřed, kde by normálně byla holá, je tenká linka perel. Teď, když chodíte, tyhle roztomilé perličky kloužou nahoru a dolů po kundičce a je to naprosto úžasný pocit. Popadla jsem svou černou krajkovou košilku, která mi sotva zakrývala zadek. Díky své pleti, která je mírně opálená, a svým krásným zeleným očím si můžu doslova nalíčit oči v každé a jakékoliv barvě, kterou si dokážu představit, a bude to vypadat dobře. Protože všechno ostatní bylo tmavé, rozhodla jsem se pro kouřové líčení očí a tmavě bordó rtěnku. Vlasy mám přirozeně kudrnaté, takže jsem jen přidala trochu gelu a nechala je být. Můj manžel tomu rád říká vzhled právě ojeté coury. Když jsem si začala obouvat podpatky, uslyšela jsem, jak se otevřely dveře a Stone s manželem si povídali. Řekla jsem jim, ať mi dají chvilku a hned jsem venku.

Pustila jsem něco v televizi, přisunula polštáře na své obrovské přeplněné posteli ke zdi a pomalu se vydala do předního pokoje. I nevidomý by poznal, že jsem upoutala jejich pozornost, protože veškerá řeč ustala uprostřed věty. Zatímco mi Stone říká, jak naprosto úžasně vypadám, vidím, jak si oba kluci pomalu sjíždějí rukama po předku kalhot a lehce se upravují. U Stonea to znamená, že většina horní části jeho penisu je vysoko nad pasem, a já myslím jen na to, jak olizuju jeho špičku. Zeptal jsem se kluků, jestli nechtějí něco k pití, a oba řekli, že pivo by bylo fajn. Vklouzla jsem do kuchyně, vzala dvě vychlazené lahve a pak jsem je doprovodila do ložnice. Řekla jsem jim, že film je spíš taková kulisa. Každý můj drobný pohyb byl nesmírně promyšlený. Od způsobu, jakým jsem si olízla rty poté, co jsem se napila, až po to, jak jsem začala na konci postele na kolenou a pomalu se plazila nahoru, čímž jsem zajistila, aby měli plný přehled o tom, co přesně ukazuji a co ne.

  Chata s překvapením

Stone se vedle mě posadil jako první. Bylo vidět, že si není úplně jistý, co má dělat, protože můj manžel byl v pokoji a hrál si s něčím na komodě. Naklonila jsem se k němu, dala mu pořádnou pusu a řekla mu, že doufám, že měl v práci skvělý den, a že je milé ho zase vidět. Místo toho, aby si sedl na druhou stranu, jak jsem odhadovala, popadl manžel z komody nějaké oblečení a prohlásil, že se jde osprchovat do koupelny v chodbě. Byla jsem trochu zmatená, proč se rozhodl jít tam, ale co.

Otočila jsem se ke Stoneovi s tím, že mám něco, co by se mu mohlo líbit. Řekl, no jo, a na co přesně si myslíš, že bych se radši díval, než abych tady seděl a zíral na tebe. No, řekla jsem, že budu potřebovat, aby sis sedl na tu velkou židli po straně postele a pak zavřel oči, dokud mu neřeknu. Stone udělal, co mu bylo řečeno, a šel si sednout. Přisunula jsem si polštáře blíž k okraji postele a naskládal je na sebe, abych si opřela záda. Stoupla jsem si na postel, natáhla nohy před sebe a řekla Stoneovi, že může otevřít oči. Nejdřív se tvářil trochu zmateně, ale pak začalo představení.

Pomalu jsem rozkročila nohy a přitáhla si je k hrudi. Odtud jsem si pomalu začala rukama třít nohy nahoru a dolů a zároveň jsem pomalu roztahovala stehna. Jakmile jsem měla nohy doširoka rozevřené, přejela jsem rukou zpátky po stehně a začala jsem posunovat malé perličky na kalhotkách sem a tam, aby se mi otíraly o štěrbinku. Druhou rukou jsem se pomalu dostala k jedné z bradavek a začala si s ní hrát. Tahala a masírovala ji a způsobila, že mi obě bradavky nesmírně ztvrdly touhou. Pokračovala jsem v pozorování Stoneova obličeje, pomalu jsem si přiložila prostředníček k ústům a chvíli ho sála a pak jsem použila svůj teď už mokrý prst, abych vklouzla do své štěrbinky. Chvíli jsem si prst zasouvala a vysouvala z kundy, abych se ujistila, že ho mám pokrytý šťávami. Pak jsem vzala prst a pomalu si ho vsunula do úst a sála z něj vlastní šťávy. Mmm, řekla jsem mu, chutnám tak dobře.

Myslím, že Stone byl už na bodu tání, protože vstal a stáhl si boty i kalhoty. Když si stáhl prádlo, penis mu vzrušením vyskočil. Jsi tak žhavá, zlato, přilez ke mně a strč si moje péro do pusy. Vstala jsem z postele a začala se k němu plazit. Podívala jsem se mu do očí, uchopil jeho péro do jedné ruky a začal ho třít nahoru a dolů. Jazykem jsem přejížděla malými kroužky přímo po špičce a pak po obou stranách penisu, abych ho pěkně zvlhčila. Sténal a stále se ke mně přibližoval boky ve snaze dostat se hluboko do mých úst. Chytila jsem ho za ruku a položila si ji na zátylek, pak jsem rychle otevřela ústa pěkně dokořán a co nejrychleji jsem ho zabořila co nejhlouběji. Pořád jsem se dívala přímo do jeho očí a nespěchala jsem, když jsem mu jazykem v kruzích objížděla penis, zatímco jsem odtahovala hlavu.

Stone má nejlepší péro, jaké jsem kdy ochutnala; miluju pocit, jak mi napíná ústa. Pak si uvědomil, že má ruku stále na mém zátylku, a přitáhl si mě zpátky k sobě. Dostala jsem špičku až dozadu do krku a polkla, aby cítil, jak se mi hrdlo stahuje kolem jeho špičky.

„Oh, kurva, zlato, to je tak fajn, prosím, nepřestávej.“

Pokračovala jsem v dráždění a hlubokém polykání jeho péra, přičemž jsem se mnohokrát dávila. Podle jeho sílícího sténání jsem poznala, že se blíží k vrcholu, ale místo aby pokračoval v přitahování mé hlavy, najednou ji odstrčil.

„Ještě se nechci udělat. Mám ještě spoustu věcí, kterých se nemůžu dočkat, až s tebou udělám.“

  Výměna barev

Vzal mě za ruku a pomohl mi vstát a políbil mě, jakmile jsem měla ústa na dosah. Pak mě zvedl a pustil mě pozpátku na postel, takže můj zadek byl stále blízko okraje. Popadl mě za kalhotky, strhl mi je a bez dalšího promarněného okamžiku mi roztáhl stehna. Pak špičkou jazyka vklouzl přímo doprostřed. Proboha, byl to úžasný pocit a to to bylo jen rychlé olíznutí, ale byla jsem tak nadržená a věděla jsem, že přijdou další skvělé věci.

„Chutnáš úžasně.“

Konečně mi opravdu zabořil obličej mezi nohy. Olízl každou stranu vlhké kundy a pak rovnou střed. Špičkou jazyka mi pomalu roztáhl kundí pysky a vnikl do mé mokré horké dírky. Chvíli mi jazykem šukal kundu a každé zasténání bral jako znamení, že má pokračovat. Chlapec, uměl používat nejen svůj penis, ale svůj jazyk.

Odtáhl ústa a smál se, když jsem zvedla boky z postele ve snaze přitlačit svou kundičku zpátky k jeho ústům.

„Ale ne, ještě nejsem připravený, aby ses udělala.“

Vstal, chytil mě za ruku a vytáhl mě na nohy. Vrátil se ke křeslu a posadil se. Pomohl mi vylézt mu na klín a zajistil, abych měla na každé straně jednu nohu v rozkročené poloze. Jeho pohled si našel ten můj a upřel se na mě, když mi začal třít bradavky a masírovat prsa. Říkal mi, jak jsou příjemná a jak mu vyhovují svou velikostí. Políbil mě na krk, zatímco mě prstem tahal za bradavku. V tu chvíli jsem trochu hlasitě sténala, ale k čertu se sousedy, tohle je super. Posouval mi ramínka po ruce a ústy sledoval přední část noční košilky. Začal mi sát a kousat bradavky, zatímco jsem si třela kundičku proti jeho pulzujícímu péru.

Sáhl mi pod obě paže a zvedl mě z klína právě tak, abych si mohla jeho péro nastavit proti dírce. Pak mi znovu přitiskl ústa na svá a pomalu mě začal stahovat dolů na svůj penis. Cítila jsem, jak mi tělem prochází elektrické vzrušení v okamžiku, kdy jsme se spojili, a bylo stále intenzivnější, jak mě jeho penis vyplnil. Jezdila jsem na jeho péru přímo tam v křesle, poskakovala na něm a zároveň se ujišťovala, že má prsa jsou přímo u jeho obličeje, aby je mohl sát. Říkal mi, jak jsem báječná a jak mám horkou a těsnou kundu. Odpověděla jsem mu, že jeho dlouhé tvrdé péro je tak příjemné, když se mi tlačí do kundy. Řekla jsem mu, jak moc se mi líbí, když musí pomalu tlačit na mou kundičku, aby přijímala víc a víc jeho péra. Jeho ústa byla žhavá a jeho ruce se mi zapletly do vlasů a začaly mě tahat. Použila jsem područky židle jako páku a opravdu jsem se začala houpat na jeho péru sem a tam. S nádechem jsem ho celého přijala jen proto, aby se podruhé vytáhl a ještě víc do mě strčil. Cítila jsem, jak jeho péro tloustne, a tak jsem se na něm pomalým vířením boků vyřádila a řekla mu, že ať se raději neudělá, protože ještě nejsem připravená.

Vzal to jako znamení, že si mě může vzít v jiné pozici. Pomohl mi z klína, postavil se čelem k posteli a tlačil mi obličej dopředu. Bože, bylo to tak lascivní a já milovala každou minutu. Položila jsem si obličej na postel, dala ruce za záda a čekala. Netrvalo dlouho a ucítila jsem, jak do mě zezadu vstupuje. Chytil mě za ruce a silně a rychle je přitáhl. Křičela jsem jeho jméno v návalu absolutní vášně, když mi pustil ruce, jen aby mě chytil za vlasy a přitáhl si mě za krk. Bože, pokaždé, když jsem si myslela, že už to nemůže být lepší nebo žhavější, udělal něco jiného, abych si to rozmyslela. Milovala jsem, jak byl hlasitý, neustále mi říkal, jak dobře se cítím a jak dobře nám spolu je.

  Pohovka pro tři

Začínám naplno vnímat tlak, který se mi stupňuje hluboko v kundičce.

„Mrdej mě víc, chci se ti udělat na ptáka.“

Asi se mu ta představa líbila, protože začal přirážet silněji a rychleji a já věděla, že je blízko vrcholu. Nerada jsem se ptala, ale nebyla jsem si jistá, kam přesně bych to měla chtít, jestli do pusy, do kundy, nebo dokonce na prsa. Zeptal se, jestli by mi mohl znovu naplnit kundu a možná mi trochu vystříknout přes zadek.

„Klidně.“

Vzápětí jsem cítila, jak jeho péro začalo vystřikovat, jak mi hluboko dovnitř stříká sperma. Po tom, co jsem mu ho vydojila do sucha, jsem vstala a šla si hodit nějaké šortky, zatímco on se oblékal. Jakmile měl kalhoty, přitáhl si mě na klín a začal mě znovu líbat. V tu chvíli můj manžel strčil do dveří ložnice a vyděsil nás k smrti. Zapomněla jsem, že tam byl, a dokonce i na to, kde jsme v tu chvíli byli.

Manžel se na mě vědoucně podíval a zeptal se, jestli s ním skočíme na postel, odpočineme si a podíváme se na film. Tak jsme tam oba skočili, zatímco manžel si položil peněženku a věci na komodu. Později, když Stone odešel, jsem ucítila jemné polibky na tváři. Musela jsem usnout, ale počkat, je to Stonesův hlas? Myslela jsem, že odešel. Podívala jsem se ke komodě, odkud zřejmě vycházel hluk, a zahlédla Tylerův telefon.

„Šukám tě, tvoje kunda je tak úžasná,“ ozývá se Stonesův i můj hlas z jeho telefonu na komodě. Nahrál si nás, když byl ve sprše. Taky říkal, že párkrát nakoukl přes dveře, aby se podíval, a páni, vypadala jsem na kolenou dobře. Měla jsem pocit, že se mi snaží dát pozvánku, abych si klekla, ale to se nedělo.

„Na kolena, ty moje malá děvko,“ řekla jsem mu. „Nahrával sis mě a sledoval, aniž bys cokoli řekl, a pak mi naznačoval, že bych si před tebou měla kleknout. Ale ne, moje malá děvko, to ty zůstaneš na kolenou, dokud neřeknu jinak.“

Zeptala jsem se ho, jestli se mu líbí dívat se, jak mi tu kundu šuká ten obrovský čurák.

„Ano, samozřejmě, že ano,“ řekl. „Proč myslíš, že jsem koukal přes dveře.“

„No, že se můžeš podívat zblízka, protože mi na kundu přiložíš tu svou roztomilou pusinku a budeš mi ji lízat do čista.“

„To myslíš vážně?“ zeptal se a tvářil se ostražitě.

„Rozhodně. Mebo se už rozhodně nikdy nebudeš dívat nebo dokonce slyšet, mrdám jeho nebo kohokoli jiného šukám.“

Stále klečel na kolenou a díval se na mě, ale ani se nepohnul. Vstala jsem a přitlačila ho na záda, přišpendlila mu ruce nohama, rozkročila se nad jeho ústy a donutila ho, aby mi začal lízat kundu. Nejdřív byl pomalý, ale pak se dostavilo vzrušení, protože mě opravdu dobře lízal. Cítila jsem, jak mi pusou a jazykem střílí hluboko do kundy a snaží se ze mě dostat každou kapku mého a Stoneova semene.

„Chutnáš tak dobře čerstvě ošukaná.“

„No, to jsem ráda, že to slyším, protože si myslím, že odteď tě nechám mě po akci vždycky očistit.

„Můžu ti tam na chvilku strčit svého ptáka?“ prosil.

„Rozhodně ne. Můžeš počkat, až se rozhodnu, že mi tvůj ptáček stojí za to, abych mu věnovala čas, protože teď máš jenom pusu.“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.