Můžu ti říkat mami?

Opulentní ložnice ve druhém patře luxusního městského domu v Orlandu na Floridě. Královská postel je velké italské mistrovské dílo se 4 sloupky v mahagonu. Patří Shelley už od jejího manželství. Nyní se nachází v jejím staromládeneckém pelíšku. Přehoz na posteli je černozlatý versace a vedle stojí mahagonová skříň a komoda. Rozvedená Shelley si ho ve všech ohledech zařídila jako svůj a nikde není ani náznak mužského zanedbání. Závěsy jsou z těžkého sametu, který chrání před floridským sluncem.

Shelley: 175 cm, 99 kg. 47 let. Italka, dlouhé objemné vlasy obarvené na blond, velké rty a výrazné tmavé oči. Nosí poněkud silné líčení a otáčí hlavou díky své působivě kypré a zakulacené postavě. Její prsa jsou jedním slovem: obrovská,; masivní polštáře s velkými vystouplými bradavkami. Stejně plný a přehnaný je i její zadek, který nese jako velké přesýpací hodiny. V každé místnosti vzbuzuje chtíč, je to přirozeně fyzicky nadaná milenka. Místnost naplňuje vlhká, květinová vůně její kundičky.

William: 26 let, černé vlasy a oči, měří 180 cm, váží 100 kilo. Je to statný mladý muž, svalnatý a dlouhý jako fotbalista, se širokými rameny a silnými vyhraněnými pažemi. Má hranatou, mužnou čelist a na svůj věk vypadá staře. Jako milenec je zkušený, ale tohle je jeho první románek s věkovým rozdílem. Jeho široký, 18centimatrový penis touží jak po Shelley, tak po fantazii, kterou potřebuje, aby mu splnila.

Will: Nemůžu uvěřit, že jsi s tím souhlasila, byl jsem tak nervózní. Nikdy, a tím myslím nikdy, jsem se o tuhle fantazii s nikým nepodělil.

(Leží nahý na posteli a sleduje, jak se Shelley svléká ze splývavých černých šatů s lodičkovým výstřihem, které si vybrala, aby mladíka nalákala).

Shelly: Jsem ráda, že jsem dívka z tvých fantazií, Wille. Znělo to dobře. Líbí se ti, co vidíš?

(Rozepne si podprsenku a on ze vzdálenosti tří metrů vidí siluetu jejích přehnaných proporcí, nahý zadek, jak se šourá k toaletnímu stolku, aby si přinesla černý hedvábný župan ve stylu kimona).

Will: Nemůžu uvěřit, že tě můžu šukat celý den. Jsi bohyně.

Shelly: Dnes večer budu víc než to, zlato.

(Zadívá se na jeho bouli v prostěradle, protože ví, že se chystají dělat něco opravdu nemravného. Už předtím cítila toho velkého ptáka, se jí boří do kundy, ale dnes večer to bude také show, protože ji požádal, aby při jejich sexu předstírala, že je jeho matka).

Shelley: Tak jak chceš začít?

(Věděl to přesně).

Will: No, napadlo mě, že bych mohl být v posteli, masturbovat a ty bys mohla přijít a “chytit” mě. Pak by ses třeba nabídla, že mi pomůžeš?

Shelly: To půjde. Jsem zvědavá, jak to bude probíhat. Chceš něco konkrétního?

Will: Chci ti říkat mami.

Shelley: Tvojí nevlastní mámě?

(Will zavrtí hlavou, že ne.)

Will: Moje skutečná, biologická matka. Dobře?

Shelley: Ach bože. To je tak perverzní. Miluju to! No, dobře, hřebečku. Zalez pod deku a tvoje máma se hned vrátí.

(Mrkne a na chvíli opustí pokoj a Willův penis najednou zatouží po očekávání. Tohle se skutečně děje. Jeho fantazie se stává skutečností. Je sám a sáhne si na péro. Několikrát ho silně pohladí a zakňourá: „Mami… ach ano, mami.”

(Ozve se zaklepání na dveře a dovnitř nakoukne Shelley, má zapnutý župan a v jejím hlase zazní upřímný mateřský tón).

Shelley: Ach, synku, volal jsi mě?

(Will předstírá rozpaky a přestane si hladit ptáka, zatímco se s šílenou oidipovskou touhou dívá na svou plnoštíhlou kořist).

Will: Promiň, mami. Jen jsem si potřeboval trochu ulevit. Doufám, že se nezlobíš.

(Shelley se při zvratu této situace zajiskří oči, je nadržená a chce mu dát všechno, co chce).

Shelley: Víš, na malém povzbuzení není nic špatného. Na co jsi myslel?

Will: Na tebe, mami.

  Jízda, očista a výprask

Shelley: Na mě? To jsem netušila, zlato, ale zdá se, že se ti mámino oblečení líbí. Líbí se ti můj župan, zlato?

Will: Mami, moc ti sluší a ukazuje tvé tělo.

Shelley: Co tě na maminčině těle vzrušuje, Wille?

Will: No, myslím, že to byla vždycky moje fantazie, můj sen… vidět tvoje nahá prsa.

(Shelley se téměř začervená nad nevinností jeho přiznání a beze slova nechá župan spadnout z ramene, čímž svému novému „synovi” odhalí svá mohutná, těžce visící prsa).

Shelley: Tyhle? Jsem ráda, že se ti líbí. Je to hezký pohled? Jsou velká, že?

(Will má obrovské oči, když studuje její mateřské dary.)

Will: Páni, mami. Děkuju. Nevadilo by, kdybych si na jednu z nich sáhl?

(Shelley ztěžka oddechuje nad nedovolenou povahou této role a je nadržená.)

Shelley: Dobře, synu. Můžeš se dotknout své matky. Jen do toho.

(Nakloní se nad Willa, umožní mu těsný osobní kontakt se svými ňadry a on chtivě naplní každou ruku obřím prsem).

Will: Mami, já ti budu lízat kozy.

Shelley: Jen do toho, zlatíčko, dotýkej se své matky, jak potřebuješ. Vykuř mi prso, jak se ti zachce…

(Will zvedne její těžký levý prs a vsune si bradavku do úst, saje a žvýká, jako by byl její. V jeho zvrhlé mysli je to naprosté nebe, že má od mámy volné privilegium sát a mačkat a ochutnávat její tlusté kozy. Přepne na druhý naditý prs a opakuje své chlípné choutky. Ona ztěžka oddechuje a ví, jak je mu s matkou takhle dobře. V duši chápe prvotnost této touhy a myslí na vlastního syna zhruba ve Willově věku. Přemýšlí, jestli ho někdy napadlo dělat to s ní. Při té představě jí v kundě ostře zacuká a ona se zašklebí při zvráceném pocitu, že toho muže s incestem v srdci ošetřuje).

Shelley: Chci, abys teď ošukal svou matku, Wille. Můžeš to pro mámu udělat?

(Will přikývne a položí se na záda, zatímco ona se nakloní nad jeho tělo, aby ho svými polštářově hebkými italskými rty políbila na celá ústa).

Shelley: Chceš, abych ti při šukání říkala synu?

Will: Ano, prosím. A já ti budu říkat mami… ještě jedna věc…

Shelley: Hmm?

Will: Chci se do tebe udělat.

(Tohle je jejich druhé setkání v životě. Ticho.)

Shelley: Nemůžu otěhotnět… a tak trochu jsem doufala, že bys to chtěl. Takže jasně. Můžeš se do mě udělat. Jestli chceš, nechám tě do sebe vystříkat. Čert to vem.

Will: Do tvé kundy… tak hluboko, jak jen to půjde. Chci, abys to cítila. A vždycky mi připomínej, že je to moje vlastní matka, do které se dělám.

(Pohybují se k sobě, zběsilí milenci se srážejí. Ruce obtočené všude kolem. Přehazují se. Nakonec Shelley leží na zádech a představuje Willovi své nádherné tělo v plném světle. Vášnivě se líbají, sají si tváře. Jeho ruka spočine na jejím levém prsu a se zavřenýma očima ho hladově hněte. Líbá a saje jí křivku na krku. Obdivuje vůni jejího šamponu. Když klečí mezi jejími roztaženými stehny, zalyká se.

Will: To je vrchol fantazie. Mít tě tady jako mámu, když se tvrdě udělám a vystříkám se do tvého lůna. A chci, abys mi celou dobu říkala, že se dělám do své matky. Můžeš to udělat?

Shelley: Zlato, ano, to je tak perverzní. Pojďme na to. Mrdej mě, Wille. Mrdej svou matku!

Will: Dobře. Až do tebe strčím, budeš moje matka. A já budu tvůj syn. Neporušuj charakter, dokud ho nevytáhnu, ano?

(Chce, aby tato fantazie trvala dlouho a hluboce. Shelley, nyní objekt jeho oidipovských tužeb, se cítí chtěná způsobem, jakým nikdy předtím. Touží po tom, aby cítila, jak se jí do těla vpíjí jeho zvrhlý penis).

  Když je mladý k dispozici

Shelley: No tak, Wille, strč ho do své matky. Do tvé SKUTEČNÉ matky. Šukej mě.

Will: Můj bože, mami…. Jsi připravená? Tvůj syn se ti chystá strčit ptáka do kundy.

Shelley: Will: Ano, zlato, dej mamince svého dlouhého ptáka.

(Will navede špičku své napjaté erekce k Shelleyině čekající kundičce, zarovná ji a pak se Shelley zadívá do očí, když do ní zasune celou svou délku. Shelleyiny oči se při pohodlně plném vniknutí rozšíří. Jemně zasténá.)

Will: Je to tak dokonalé být uvnitř mé matky. Líbí se ti to, mami? Je to v pořádku?

(S námahou se snaží vtlačit co nejvíc sebe do jejího sladkého těla, vychutnává si její vnitřnosti a šťouchá do zadní části jejího vlhkého tunelu.)

Shelley: Mít tě ve své kundičce je jako v ráji. Šukej mě, synku. Šukej svou mámu hluboko.

(Will ještě nezačal šukat, jen se vrtí ve své smyslné partnerce a nechává ruce klesnout na její obří prsa. Sáhne na ně, zvedne je a stiskne, oběma rukama ji štípe do bradavek. Položí si hlavu na její hruď a přitáhne si její prsa kolem obličeje, dusí se, než si do úst nasaje její levou bradavku a hladově se napije jejího tlustého prsu).

Will: Děkuju, mami.

(Odtáhne se a pak do Shelley tvrdě přiráží, což způsobí, že se všechen tuk na jejích bocích a prsou odhrne, a on zůstane zasazený v jejím přetékajícím mokrém pohlaví).

Shelly: Shelly: Ano! Šukej svou matku! Synu… šukáš svou MATKU! Šukej svou skutečnou matku, Wille!

Will: Rád tě šukám, mami. Jsi si jistá, že ti to nevadí, když máš v sobě péro svého syna? Nikdy nechci přestat. Prosím, nech mě, ať tě šukám dál. Mmmmmmmmm.

(Šuká Shelley pomalu a hluboko v její hladké kundičce a dává si na čas, aby si vychutnal rozkoš z jejích obrovských prsou. Saje a okusuje její vzrušené bradavky, jak jen může. Když ji slyší mluvit a vidí ten velký oceán na její hrudi, je na pokraji sil a usilovně bojuje, aby tuhle zakázanou šukačku prodloužil).

Shelley: Jsem tvoje matka, Wille! Ty opravdu šukáš svou mámu. Šukej svou matku hluboko, dokud nebudeš připraven se udělat.

Will: Lízej si svoje kozy, mami. Chci to vidět.

(Shelley si snadno zvedne levé prso k ústům a Willovi dojde, že tohle už prováděla mnohokrát. S úžasem sleduje, jak se mu dívá do očí, zatímco zavírá rty nad svým velkým prsem a slyšitelně saje mokrým, těžkým mlaskáním).

Will: Maminko….

Shelley: Ano? (Vyndá si prso z úst, aby to řekla, pak ho vymění a saje dál pro jeho potěšení).

Will: Můžu se do tebe udělat, mami? Potřebuju to a už jsem blízko.

(Teď do ní hluboce vniká, naráží na zadní část její kundy a s každým přírazem tam prodlévá.)

Shelley: Ano, synu, vím, že se potřebuješ udělat do své matky. Udělej to! Šukej svou mámu a udělej se do mě. Vystříkni své sperma…. mmphh…. do své vlastní matky.

(Její hlas se táhne, protože cítí, jak se jí do kundičky začínají hrnout vlny orgasmu. Ví, že nebude moc pozadu, a tak místo aby se starala o své potřeby, nechá svůj vrchol narůstat a povzbuzuje ho tak, jak si přál).

Shelley: To je v pořádku, synku, šukej maminku. Chci, abys do mě vyvrcholil, synku. Chci to cítit.

Will: Řekni mi, že chceš cítit, jak v tobě tvůj syn ejakuluje.

Shelley: Chci cítit, jak ve mně ejakuluješ, synu. Chci, prosím, udělej se do mámy!

Will: Řekni mi, že chceš, aby v tobě ejakuloval tvůj SKUTEČNÝ syn.

(Shelley se na něj bezmocně podívá a chystá se udělat, když nechá proběhnout myšlenku – po které nikdy netoužila, ale její kunda se chvěla už jen kolem myšlenky a představy skutečného syna Michaela).

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata II Seznamování

Shelley: Chci, aby do mě ejakuloval můj SKUTEČNÝ SYN!

(Shelley v duchu vidí synovu tvář a pevně se přitiskne na Willovo hluboko usazené péro, zaklíněné v její ulepené, zaplavené kundě. Sáhne po tom okamžiku, představí si Michaela a nechá se zlomit orgasmem, když se na Willa tvrdě přisaje).

Shelley: Uf! Uf! Michaele! Ach Vystříkej se do své matky! Vystříkej si ho do své mámy! Zbouchni svou matku! Ejakuluj do své vlastní perverzní matky!

(Willova mysl spěje k cíli a on ví, že tohle je ten okamžik, po kterém vždycky toužil. Chystal se vyprázdnit své koule silněji než kdykoli předtím a mělo to být do jeho obrovské kozaté, incestně plodící, náhradní matky. Začalo to v dolní části jeho koulí, téměř bolestivě, vzrušení se mu prohánělo koulemi jako strhující šňůra. Bude to obrovské a on doufal, že Shelley je připravená hrát svou roli, aby to vydrželo co nejdéle. Tvrdě do ní vnikl a naléhal na ni hluboko do zadní části její kundy. Je v šoku z toho, kam se chystá do jejího těla vyložit, ale ona to chce. Potřebuje svého syna a potřebuje to sperma v děloze právě teď, když vrcholí).

Will: Vystříkávám se do tebe, mami! UUUHHHHHH!

(První výtrysk jeho horkého prskajícího spermatu vystřelí do Shelley silou, která jí vyrazí dech, zkroutí jí prsty na nohou, jak se jí nohy zaklesnou za Willův zadek. Projede jimi nelidská rozkoš.)

Shelley: Shelley: Ano, Wille! Vystříkáváš se do své matky!!! Vystříkáváš se do své matky!!!!. Ach bože, udělej se do své matky, synu!!!!!

(Will sotva dokáže artikulovat, v zavřených očích se mu zalesknou slzy, když exploduje, plně zasunutý do Shelleyiny kundičky. Každé zazvonění slova „máma” z něj vytáhne těžký, objemný výstřik semene do jeho nové matky.)

Will: MAMI! MAMI! OH BOŽE, DĚLÁM SE DO SVÉ MÁMY!!!!

Shelley: Ano, synku, napumpuj to všechno do své matky. Jsem tvoje skutečná máma, synku. PODÍVEJ!

(Shelley si opět přitáhne do úst tlustý prs a saje ho, zatímco se soustředí na stříkající pocit, který jí buší v zadní části kundy, její lůno se začíná zahřívat. Na okamžik si představí Michaela a mokře se udělá na Willovo vzpínající se, škubající se a stříkající péro).

Will: Mami….proboha…. oh!

(Rozkoš v jeho těle se vlévá do Shelley, když ji naplňuje tak, jak vždycky potřeboval naplnit svou mámu. Nakloní hlavu dolů a vezme si její prso, aby ho mohlo kojit, přitiskne své tělo k jejímu a plně Shelley vykrmí).

Shelley: Jsem tvoje máma, zlatíčko. Prostě zůstaň v mámě a stříkej dál do mě. Teď střílíš hluboko do své matky, odkud jsi přišel.

Will: (vzlyká) Ach bože, mami! Mami! Vystříkávám se do vlastní matky….. Ach bože….

Shelley: Zůstaň hluboko ve mně, synu. Nech toho krásného ptáka, kterého jsem vytvořila, hluboko ve mně. Uvnitř své matky…

(Shelley ještě nikdy nebyla tak plná spermatu a poznává ten těžký, teplý, láskyplný pocit, který má v břiše. Všechno, co se týká tabu, teď chápe novým způsobem).

Will: Mami, mami… mami… I….

Shelley: Ano, synu, šukal jsi svou matku.

Will: (citlivě, jeho přepracované koule jsou prázdné a snaží se ještě vystříkat do své mámy) Miluju tě. Mami… Miluju tě….

(Shelley si přitáhne svého chlapce ke svému mohutnému prsu a pobízí ho, aby jí sál její velkou bradavku, dokud oba neomdlí, její kunda je ucpaná incestním semenem a mladým ptákem).

Shelley: Šukal jsi vlastní matku a udělal ses do mě, synku. Šukal jsi vlastní matku…. A mně se to líbilo.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.