Jedna musí z kola ven

Voda zurčela v potoce kolem kamenů a trsů kapradí. Její šum se mísil s kejháním hus a dalšími zvuky zvířat na farmě, kolem které potok tekl.

Jak se ten zvuk šířil prostorem, přehlušilo ho ještě klepání. Klepání kovu o kámen a lehké čvachtání.

Mark láskyplně rozplácl na cihly další dávku malty a zednickou lžící ji zrovna rozhrabával, aby byla aspoň trochu rovnoměrně.

Kate stále vedle něj v maskáčovém tílku a pozorovala každý jeho pohyb. Měla vždycky ráda muže, kteří to uměli s rukama. Ať šlo o práci, nebo o milostné hry. Zručnost vyžadovalo oboje.

Navíc měla ráda Marka, ale to všechny čtyři holky, které s ním byly na farmě. Už si ani nepamatovala, kdy a jak se tu usadily. Všech pět před něčím utíkalo a zatím se zdálo, že tu našly útočiště před civilizací, která je nenechala na pokoji. Nevěděli pořádně, jestli někde porušili zákon nebo naštvali něčím špatné lidi. Ale byli tady už rok, byli téměř soběstační a zatím je tu nikdo nevyrušil.

A protože všichni občas potřebovali nějaké to povyražení, sdíleli krom jídla, práce a svých osudů také svoje těla. Ani jednomu nebyla proti srsti láska téměř volná, takže si každý přišel na své, pokud se zbavil domněnky, že jeho postavení je nějak výlučné.

To si mohl nárokovat tak možná Mark jako jediný muž na farmě, ale nikdy se o tom ani slůvkem nezmínil.

Ashlynn je pozorovala opřená o zeď skleníku. Pod tílkem už nic neměla a díky deštivému počasí se jí pod zelenou polovojenskou látkou rýsovaly tvrdé bradavky prsou. Kšiltovku měla trochu nakřivo, ale to už k té půvabné tmavovlásce patřilo.

Odpoledne potřeboval Mark naštípat dřevo a taky si trochu pročistit hlavu. Vracely se mu vzpomínky na minulost. Věděl ale, že práce, nota bene ta fyzická, je obvykle na tyhle kraviny nejlepší anestetikum.

Rainey, pěkná a trochu moc vyzývavá blondýnka, kolem něj pobíhala a sbírala prádlo. Věděl, že po něm pokukuje, ale oběma bylo jasné, že se setkají v posteli buď dneska, nebo jindy.

Muž v kukle pozoroval dění na farmě z bezpečné vzdálenosti armádním triedrem. Občas mu padla do oka i jeho spojka, čínská dívka s tmavé splývavé mikině s téměř neměnným výrazem v obličeji a velmi dlouhými a velmi lesklými černými vlasy. Byla by opravdu krásná a přitažlivá, kdyby se pořád netvářila, jako že jí ublížil celý svět.

Mark se vracel ze zahrady a na dvoře narazil na Kate s Rainey, jak v lavoru škrábou brambory. „Hmm…“ pronesl zvědavě a natáhl se pro jeden větší kousek, který seděl na plastovém dně nádoby.

Rainey ho okamžitě plácla přes ruku. „Jedeš, potvoro…To je na večer.“

Mark něco s úsměvem zabrblal a šel si najít něco dalšího, co je potřeba udělat.

Když se myl v řece, protože z celodenní práce byl zpocený jak dveře od chléva, Ashlynn ho zálibně pozorovala a občas si mlsně olízla rty.


 

Byl večer. Dojedli maso se zeleninou a bramborami a teď si jen povídali o všem možném.

„Počkejte na mě v salonku, něco tam donesu, co jsem tady objevila.“ řekla pak Kate a vysloužila si zvědavé pohledy téměř všech u stolu.

Až na onu čínskou dívku, kterou skoro nikdo během dne neviděl. To bude asi taky důvod, proč bude dneska sama, zatímco zbytek obyvatel farmy si jistě nějakou společnou zábavu najde.

Venku houkaly sovy, lítali netopýři a proháněla se vůbec všemožná zvířátka. V celém domě se svítilo jen v několika oknech.

Byl to starý a členitý dům, který tato skupinka v podstatě obsadila. Do nejbližší civilizace to bylo několik kilometrů, čehož využívali jen minimálně. Občas někomu z okolních vesnic pomohli za nějaký drobný peníz a koupili za to věci, které si nemohli obstarat z vlastních zdrojů nebo díky vlastním schopnostem a umu.

  Nové prádlo pro syna zvídavého

Seděli v krásné místnosti a v krbu hořel vydatný oheň. Na stole pak stála karafa s tím zázrakem, který Kate někde vyhrabala. Byla to whisky a musela být velmi kvalitní, protože voněla naprosto fantasticky. Ačkoli nikdo z přítomných nebyl velkým znalcem lihovin tohoto druhu, rozhodně poznali, že voní a chutná jinak, než to, co se běžně dostalo v obchodech.

Navíc, nikdo by asi nenaléval do skleněné karafy nějakou břečku.

Byli příjemně rozvláční a ochotní ke stále větším kravinkám, legracím a intimnostem.

Podobně příjemně bylo i v podkroví. Kromě jiného tu byla i velká postel, která se zanedlouho stane hnízdem pro ty, co se celý den neflákali.

Mark seděl na kraji postele, když se Rainey jen v lehkém prádélku objevila ve dveřích. Kate už seděla vedle Marka a držela v rukách nějakou dřevěnou krabičku. Co si Mark vybavoval, byla v ní snad dýmka nebo něco podobného.

Rainey s Anslynn se pak jako secvičená dvojice zbavily svých nočních košilek a stály před Markem jen v rouše Evině. Byl to pohled nad jiné. Jejich postavy byly…fantastické. Jinak se to popsat nedá.

Každá z nich si sedla k Markovi z jedné strany. Nelíbaly ho, ani nijak jinak nedráždily, jen se k němu lehce přitulily.

Pak vstala Kate, došla několika kroky ke knihovně v rohu pokoje a její minimalistické oblečení potkal stejný osud.

Mark tak byl v pokoji se třemi nahými dívkami, které chtěly jen jediné…důkladné ukojení.

V momentě, kdy byly nahé všechny tři, se Rainey a Ashlynn vrhly na Marka a začaly ho obírat ze všech stran jako kuřecí stehýnko.

Naštěstí jich kolem něj nebylo příliš mnoho na to, aby nevěděl, co dřív. Ale i tak se chvilkama měl chlapec dost co otáčet.

Čínská dívka byla někde v patře pod nimi a nemohla usnout. Trucovala? Asi. Asi by ji odtamtud nikdo nevyháněl, ale radši si hrála na chudinku, kterou nikdo nemá rád, než aby pro změnu situace něco udělala.

Zatím neslyšela nic, co by naznačovalo dění nahoře, ale bylo jí jasné, co se tam odehrává a bude odehrávat.

Mark byl zbaven oblečení, aniž by to měl šanci jakkoli ovlivnit. Teď byl v jejich moci. V moci tří nadržených nymf a vůbec mu to nevadilo. Už kolikrát si ověřil, že tohle jsou situace, kdy je nejlepší nechat holkám volné ruce a nestarat se o nic.

Ashlynn se s ním líbala, zatímco Rainey se nedočkavě vrhla na jeho ptáka.

V tomhle byla hrozná – udělala by cokoli, aby mohla někoho vykouřit. Celkem jí nesešlo na velikosti, tvaru ani stavu – hlavně když mohla mít někoho v puse.

Teď nasávala ten tvrdý ocas a jen koutkem ucha slyšela, jak nad ní mlaskají polibky Marka a Kate.

Kate a Mark se spolu přitom ani tak nelíbali, jak spíš prali jazyky.

Zrzka s rošťáckým úsměvem se pak přesunula do jeho klína a věnovala také svou pozornost jeho penisu. Nejdřív rukou. Pa ho taky vzala do pusy a objížděla ze všech stran, na což jeho majitel reagoval něčím mezi vzdycháním a hekáním. To proto, že mu zatím nikdo ničím nezacpal ústa. Ale na to taky dojde.

Zatím mu ho důkladně a vytrvale kouřila a celkem nevnímala, co se děje kolem.

Rainey nabízela Markovi střídavě svoje ústa a prsa.

Teprve teď se vedle nich natáhla Ashlynn a pohladila Rainey po zádech. Ta zvedla hlavu a políbila svou kamarádku.

Kate zvedla hlavu od svého stanoviště orálního sexu, pár vteřin je pozorovala a pak obrátila svou pozornost opět k Markovu penisu.

  Mladý tichý stopař

Ale Rainey se tak lehce nevzdala. Líbání s ženou se jí líbilo, takže když se Ashlynn vrhla na Markova ústa, Rainey se vrhla na Kate.

Jak se tak Mark díval na to střídání úst a prsou nad sebou, zvedl se a chtěl se taky přidat. Jeho snahu zničila Ashlynn, která se mu klínem usadila na obličeji a následně provedla s oběma dívkami jazykový trojpolibek.

Laskaly si jazyky, prsa a vůbec všechno, co měly v dosahu. A na tak malém prostoru dosáhly skutečně na všechno.

Mark zatím vší silou a vším svým umem prolizoval Ashlynn, která se na něm pohupovala a občas mu dala dokonce prostor pro nadechnutí. Mezitím se stále sem tam líbala s Rainey.

Kate opustila Markova ptáka a zabývala se Ashlynninými bradavkami, to vše se stejným umem.

Ashlynn pak opustila svoje místo na Markových ústech a přesunula se bokem. Dokonale nacvičeným gryfem mu navlékla na penis kondom. Přece jen, takhle daleko od civilizace si nemohou dovolit žádné chyby, že…

Držel Rainey za ruce, rozhlížel se po třech holkách nad sebou a nevěděl, kterou by opíchal dřív. Takže jako obvykle to bylo zase na nich, protože on by si možná nevybral ani do soudného dne.

Pak se konečně natáhl a jemně vzal Rainey za stehno. Ta se usmála a obkročmo na něj nasedla. Jak se sklonila nad jeho trup, ještě jí stihl zabořit obličej mezi prsa.

 

Roztáhl jí rukama prdelku a nechal ji, ať si jeho macka sama zavede do svého království. Už jen čekal, kdy ho obklopí to těsné teplo její kundičky.

Rainey pak začala s rostoucím vzdycháním pohlcovat a zase opouštět jeho ptáka.

Ale ani holky nelenily. Protože byl Mark plně obsazen, věnovaly se zatím samy sobě. Jejich ruce si jezdily po tělech jako splašená auta na dálnici.

Rainey stále rajtovala na Markovi, který vzdychal a sténal rozkoší možná víc než ona.

Když už funěl moc nahlas, Rainey ustala ve svém hopsání na jeho těle. Možná byl opravdu čas na drobnou pauzu.

Leželi vedle sebe jak modely pro obraz renesančního umělce. Z dřevěné krabičky vytáhli drobnou dýmku a zapalovali ji nad svíčkou na dřevěném nočním stolku. Nakonec, skoro všechno tady bylo dřevěné.

Předávali si ji ústa od úst a spokojeně vyfukovali do místnosti obláčky kouře.

Ashlynn opět připravila svými šikovnými prsty Markův ocas, protože byl čas na další šoustání. Ostatně Rainey nebyla jediná, kdo si za dnešní práci zasloužil trochu osobní rozkoše a něco pořádně tvrdého a zahnutého mezi nohama.

Kate se přitiskla na Marka celým tělem a nenechala mu ani jednu volnou vteřinu, ani jeden volný pohyb. Teď byl jen a jen její.

Jak už bylo zvykem, další dvě slečny se zatím zabavily samy sebou.

Zatímco Mark vytrvale prcal Kate kundičku, ona se na něm propínala jednou jako luk, podruhé jako kočka dělající oblíbené hřbetní cvičení. Byla to holt krásná nadržená pružná kurvička.

 

Ashlynn s Rainey přidaly k líbání ještě ruce v klínech.

Navzájem si hladily pochvičky a tiskly se k sobě prsama.

Celá čtveřice se dostala do onoho stavu sexuálního plynutí, kde se snažíte ukojit všechno, co máte na dosah a současně přijímáte to samé také ze všech stran.

Mark s Kate se dostali do vyšších obrátek a jejich pleskání, sténání a další zvuky byly vydatnou kulisou pro cokoli dalšího. O patro níž už rozhodně nemohlo být pochyb o tom, jaké milostné orgie se tu odehrávají.

  Odpolední trojka

Ashlynn se natáhla na záda a Rainey skončila obličejem v jejím klíně.

Prolizovala jí kundičku stejně zručně, jako se s ní předtím líbala. Ta holka to jazykem fakt uměla. Nebylo divu, když se tady šukalo skoro každý večer. A možná i divočeji, než zrovna dneska.

Ashlynn s Rainey si vyměnily místa. Aby si taky blondýna zase na něco přišla a nebyla jen poskytovatelem uspokojení.

Ashlynn krásně spojila prsty a jazyk a dostávala Rainey do podobného kroucení, jako Kate vedle nich. Rainey ji držela ve vlasech a jen ji chtěla udržet ve svém klíně stůj co stůj. Ani na chvilku se nechtěla vzdát tohoto úžasného zdroje slasti.

 

Ashlynn jí trpělivě vylizovala kundičku, zatímco vedle ní změnili milenci koníčka na houpačku a vlnili se s těly zapletenými do sebe ještě víc než předtím.

Pak ji Mark chytl, zvedl se i s ní z postele, otočil se kolem osy a položil ji na záda zpátky na postel. Kate ale nechtěla být tak pasivní, takže mu poslala vzdušný polibek, zvedla se na všechny čtyři a vystrčila na něj svou nadrženou prdelku.

Přisál se pusou mezi její půlky a jal se ji připravovat na chvíle vzájemné rozkoše.

Holky vedle nich je už nevnímaly. Vzájemně vylizování a prstění vyměnily za jinou pozici. Ležely na sobě a třely se klíny jedna o druhou.

Dívka čínských rysů a stále ublíženého výrazu hleděla pod nimi do hořící petrolejky se stále stejným nasupeným výrazem a myšlenkami, které nebylo možné nijak odhadnout. Zvuky nahoře byly jasně slyšet.

Mark pro změnu šoustal Rainey na koníčka a dívky vedle nich se k sobě tulily a opět je ke svému štěstí nepotřebovaly. Mazlily se spolu a vzdychání těch dvou braly jen jako zvukové pozadí.

Když vzal Mark Rainey zezadu, protože si o to mezi sténáním sama řekla, obě tmavovlásky si na sebe lehly a třely se o sebe celým tělem.

Líbaly si bradavky, zatímco Rainey vedle nich téměř kňučela s bradou v polštářích a vlasy všude kolem. Její pečlivý účes, který nosila celý den, vzal dávno za své.

Střídavé vylizování, mazlení se s prsama, která byla zrovna v dosahu a střídání ve všech možných polohách vyvrcholilo pícháním Ashlynn, která měla obě holky jako postranní čestnou stráž.

Vypadaly trochu jako egyptské sochy, které střeží vchod do hrobky, chrámu nebo pyramidy. Jen kdyby mezi nimi nebyla ta sténající čubka.

Mark se zatím zdál neúnavný, ale i na něho muselo nakonec přijít. Když její sténání nabralo na hlasitosti i výšce, vrazila jí Rainey jazyk do pusy. To samé udělal Kate Markovi. Všechny to vzrušilo ještě víc a za pár momentů přivodilo několik orgasmů najednou.

Ashlynn se zaklonila a témě padla zády na Markovu hruď. Objal jí přes prsa a přitiskl k sobě. Obě holky se k ní sklonily, jako by jí chtěly poskytnout první pomoc.

Sklouzla z Markova penisu, který se už chystal v několika vteřinách explodovat.

Asi jen holky prožívající vyvrcholení jsou schopné se z jakékoli polohy v nulovém čase přesunout před jediný penis v dosahu a upřít na jeho majitele ty nejsvůdnější pohledy na světě. Přesně třem takovým teď Mark čelil a věděl, že je nemůže zklamat.

A měl kliku, protože jeho sval lásky zase nezklamal jeho.

Pak se kontrolovaně svalil na Ashlynn, přikryl se Rainey a Kate použil jako přídavný polštář.

Holky ho obalily jako živočišná mlha…mlha lidského tepla, kterou si plně zasloužil.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *