Nejen modelka

Její nohy v bílých botičkách s podpatky klaply na schodech přesně v momentě, kdy Rick zapnul foťák. Černý kožený kabát ji lehce sjel z levého ramene a v bílém svetru, se světlými vlasy a lišáckým úsměvem na tváři vypadala Kelly opravdu skvěle.

Rick ji ještě několika posunky naznačil změnit trochu pozici a pak už se ozvalo mačkání spouště. Natáčela hlavu, pohazovala vlasy a stále se usmívala do objektivu, který ji obletoval stejně, jako supové mršinu. Když trochu vyšpulila prdelku, měl Rick chvílemi pocit, že ten foťák pustí a bylo by mu asi jedno, že je to věcička za třicet pět tisíc. Ta holka byla opravdu k nakousnutí, ve světě modelingu (ať už si pod tím představuje kdo chce, co chce) se rozhodně neztratí.

Opět ji několika gesty ukázal, jak si další záběry představuje a ona se přesně podle toho zachovala. Sňala si kabát a nechala ho viset jen na svých předloktích. Jednou rukou zajela pod lem svetru a druhou za lem minisukně, takže se objevil svůdný pruh její krásné kůže. V obdobném duchu to ještě chvilku pokračovalo, až na ni Rick jednoduše kývl.

Pomohl jí dát kabát na původní místa, chvilku se s ní líbal a pak ji vzal za ruku a společně odcházeli vstříc dalším zážitkům.

Vešli do útulné kuchyně, která sloužila také jako obývák. Pomohl Kelly z kabátu, třením ji vehnal trochu života do zmrzlých rukou a šel se zabývat přípravou dobré brazilské kávy. Kelly si mezitím odložila i svetr, což odhalilo její růžové šaty na ramínka a začala se zabývat katalogem památek na stole. Rick přinesl dva krásné bílé šálky a Kelly pouze odstrčila stranou katalogy, aby se jim nepletly pod ruce.

Mezi mícháním kávy jí Rick ukazoval některé pamětihodnosti, které ve mstě stály rozhodně za pozornost. Kelly přikyvovala ačkoli ji budovy zase tolik nezajímaly.

Když ji pohladil po ruce, usmála se na něj stejně rozpustile, jako před krátkou dobou na schodech. Pak svůj pohyb zopakoval a po další chvíli přidal ještě polibek na její rameno. Kdyby chtěl, mohl zaútočit rovnou, ale Kelly měla tuhle hru ráda a nechávala ho odehrát jeho part. Začal ji hladit po stehnech. Lehce se posunula na židli a vyšla mu oběma stehny vstříc. Při dalším polibku na její rameno se už klouby jeho prstů pohybovaly přes Kellyiny krajkové kalhotky. Vytasil se na ni se sérií procítěných, ale nijak vášnivých polibků a ona jeho umění opětovala. Otočil prsty a nahmatal přímo její kundičku skrytou stále pod jemnou tkaninou jejího spodního prádla. Roztáhla trochu víc nohy, aby její minisukně ustoupila jeho rukám její ruka zachytila jeho, přitiskla ji více do svého klína a pak se přesunula pro změnu na jeho stehno.

  Zkouška na nohách

Druhou rukou si pohladila prsa přes šatičky a Rickova dlaň se přidala na druhé ňadro. Poposedl si i s židlí, aby měl Kelly blíž a zapíchl jí jazyk mezi zuby, zatímco jeho ruce dál hnětly její hrudník. Když odhalil jednu z bradavek a pohltil ji svými ústy, slyšel i cítil, jak se její dech zrychlil.

Pak sjela rukama k lemu jeho svetru a nekompromisně mu to stáhla přes hlavu. Vzájemně se zbavovali kousků oblečení, aniž by zapomínali na líbání a laskání svých těl. Stáhl jí ramínka, takže zůstala v minisukni, punčochách a růžových krajkových kalhotkách. Když se dotkla konečky prstů jeho hrudi, zahájil frontální útok na ústní dutinu své modelky a nastal krátký, ale o to intenzivnější souboj jazyků. Navzájem se přetahovali o ty mrštné a šikovné svaly, které se jim mrskali mezi zuby. Ale protože jazyk nebyla jediná atraktivní věc jejího těla, vrhl se opět na laskání jejích bradavek.

Zvedl ji, chytl za ruku a udělal několik kroků ke stolu tak, aby byla předkem opřená o jeho hranu. Hladil jí zepředu prsa, přičemž stál za ní a lepil se jí na záda. Hladila jeho boky a vycházela hrudníkem vstříc jeho rukám. Bylo to jako tanec.

Klesal jazykem z jejích úst, ramen, přes záda až na prdelku. Sukně už nevadila, takže se jeho jazyk usídlil přímo v její prcince kryté jen částečně kalhotkami. Ty za chvilku taky odešly do věčných lovišť a Rick tak získal přímý přístup její roztoužené a rozpálené kundičce.

Ale byl čas taky na to, aby si užil Rick. Proto se otočila a její zkušené ruce si okamžitě poradily s jeho poklopcem.

  Romance s vůní kůže a chlípnosti

Zaplnil jí celá ústa a rozhodně nepotřeboval stavět. Byl pevný jak skála a podobal se spíše soše než člověku. Už se těšila, až ho ucítí uvnitř. Bičovala ho prsty i špičkou jazyka na špičce žaludu. Současně ho intenzivně honila po celé jeho délce, aby jeho majitel nebyl připraven o jediný možný záchvěv rozkoše, který jí jeho ruce i ústa mohly přivodit. Rick si za svou péči zasloužil jen ten nejlepší servis a Kelly mu ho mohla a chtěla dopřát.

Takže když ji položil na stůl, na kterém byla z druhé strany položená káva, a intenzivně do ní začal bušit, přitiskla se k němu svojí dírkou a jen vycházela naproti úderům jeho kopí na její jeskyňku. Šukal ji s kontinuální intenzitou, ani málo, ani příliš. Prostě tak, aby si to oba dostatečně užívali, ale zároveň jim to vydrželo dostatek času a nezměnilo se to v několik přírazů těsně před orgasmem. To by bylo urážkou jich obou. Nechtěli se jen udělat, chtěli si užít vzájemnou tělesnou přítomnost a věděli, jak na to. Neúnavně zasouval svůj penis do její pochvy a nezapomínal na laskání jejích prsou a vášnivé intenzivní pohledy do jejích očí. Oplácela mu stejnou mincí aspoň pokud jde o ty pohledy. Lokty se opírala o stolní desku z tvrzeného skla a pohupovala tělem v rytmu toho, jak se setkávala s jeho stále tvrdým masem.

Když se přesunuli na pohovku, aby byla Kelly na něčem trochu měkčím, dodala tomu ještě grády s vlastní rukou ve svém klíně. Hladila si klitoris, zatímco Rick pokračoval ve svém dorážení na její bránu.

  Stěhovací asistence

Jakoby to ani jednoho z nich neunavovalo. Okolní svět určitě nevnímali, existovaly pro něj jen pohyby vlastních těl a s nimi spojené rytmy toho druhého. Občas se podívali vzájemně do očí, ale vždycky tam našli jen intenzivní vášeň pro kouzlo okamžiku. Rick ho z ní vytáhl a nasadil na kraj jejího análku.

Pokračoval ve stejně intenzivním přirážení jako do její kundičky. Pak ho po každém přírazu bleskově na několik vteřin vytáhl jen proto, aby o to tvrději a prudčeji zase přirazil na dno jejího zadečku. Při každém tomto nárazu Kelly krátce a prudce vzdechla.

Do třetice všeho dobrého si Rick na pohovku sedla Kelly se na něj napíchla shora. Tahle poloha sice nepřinášela nic moc nového, ale Kelly si potřebovala protáhnout nohy a dopřát také Rickovi trochu odpočinku.

Když ji po nějaké době donutil sesednout, tušila, že se blíží jeho vyvrcholení. Dřepla si k jeho ocasu, otevřela pusinku a vyplázla jazyk, aby ani kapka jeho spermatu nepřišla nazmar. Tyhle momenty totiž Kelly milovala. Protože měla ráda, když vrchol partnera způsobila sama, převzala nad jeho nástrojem kontrolu a dovedla ho k orgasmu napůl kouřením, napůl honěním.

Netrvalo dlouho a explodoval jí přímo do úst a na obličej. Nechala ho dojet do konce a ještě mu vzala penis do úst, aby ho očistila. Co by to bylo za servis, kdyby odešel se zbytky semena na těle penisu.

S jeho mízou na tváři vypadala Kelly trochu jako pokrytá glazurou. A to tou nejkvalitnější, jakou se může pochlubit jen málokterá keramika.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *