Láska sourozenců

Vstoupila do haly a zamířila rovnou k poličce a sekretáři s několika zásuvkami. V jedné z nich se skrývala šperkovnice po její matce. Sandra si chtěla jen zkusit několik věcí, protože její matka měla výborný vkus a když ještě žila, šperky si bez problémů půjčovaly navzájem. Takže teď, když vše přešlo do správy její a jejího bratra Alexandra, byly to nakonec její šperky.

Ze skřínky potažené stříbrnými pásky vyňala prsten a hvězdičku na řetízku a podívala se na sebe do zrcadla. Prsten zapadl na její ruku, jakoby tam patřil vždycky. Ostatně, asi se tam teď bude vyskytovat častěji. Stejně tak řetízek vypadal na její lehce opálené kůži pod černými vlasy tak, jako by se jen vracel na místo, kam ho ruce dostaly už tolikrát.

Pak ucítila prsty kolem pasu a lehký polibek na rameni. Věděla, že se svému bratrovi líbí a jejich kontakt často překračoval hranice lásky a vzájemnosti sourozenců. Ale dávali si pozor. Jak když byli spolu, tak na to, aby je přitom nikdo neviděl.

Otočila se k němu a přitiskla se na jeho statný trup. Ucítila jeho ruce na svých prsou a objala ho kolem krku. Líbal ji na krku a hnětl její tělo, kamkoli se jeho ruce dostaly. Nezapomínal přitom ani na polibky a jazyky dvou milujících se sourozenců se proplétaly a přetlačovaly jako klubko hadů uprostřed džungle.

Aniž ustal v jejím líbání, rozvázal jí stužky na halence a jakmile odhalil její bradavky, přisál se na ně. Pokračoval v jejich líbání a v uchu slyšel lehké vzdychání své sestry. Jediným pohybem hlavy přejel jazykem po jejím krku a opět se setkal s jejími horkými rty.

  Opravdu uvolňující sprcha

Když jeho ruce pokračovaly v rozplétání tkaniček její halenky, její ruce se pro změnu dopracovaly k jeho poklopci. Beze spěchu začaly pronikat do tajů zapínání pásku a uvolňovat cestu, na jejímž konci bude bez kalhot.

Stále dumlal její bradavky a nechával na jejích prsou lesklé stopy svých slin. Ani se nezarazil, když se její ruka ocitla konečně uvnitř jeho kalhot a dostala se až k tvrdnoucímu penisu.

Vytáhla jeho penis a honila ho třemi prsty. Když stále vytrvale lízal její bradavky, v další chvíli se mu jemně vysmekla, klekla si k jeho nohám a její pusa se hladově zmocnila jeho již notně tvrdého klacku.

Sála ho důkladně po celé délce, olizovala žalud i tělo penisu ze stran a jeho vzdychání z přijímané slasti se mísilo s jejím mlaskáním a občasným vzdychnutím, které unikaly z úst vyplněných tím, co se dnes dostane rozhodně dál než jen do pusy.

Ani nedirigoval její tempo, jen jí občas dával vlasy na stranu a ani jinak nezasahoval do jejího počínání. Věděl ostatně, že tohle je nejlepší nechat čistě na ní.

Jednou rukou se zachytla za látku jeho opasku, druhou obepínala jeho ptáka těsně nad kořenem. Její rty se posouvaly od půlky penisu až ke špičce žaludu a zase zpátky ve stálém rytmu poskytované slasti.

Když jí ho vzal z pusy a sám si ho honil, nedala se odehnat a lízala místa, kde zrovna neměl ruku. Dostalo se i na koule a kůžičku kořene, kterou by si nedovolila vynechat.

  Jízda, očista a výprask

Pak se zase vrátila ke kouření a tentokrát se neopřela o pásek, ale rovnou o jeho pas, protože kalhoty byly zase o něco níž.

Sedla si na stůl v kuchyni s tak nadrženým výrazem, že by to svedlo i kardinála. Přitiskl se k ní, jeho ruce jí skončily na kozách a jeho jazyk opět v její puse. Líbal ji na ramena, krk, hrudník i tváře, nevynechal ani centimetr kůže.

Konečně se zbavila halenky i podprsenky a její prsa i trup byly zcela volné. Když jí lízal jednu bradavku, s druhým prsem se mazlila sama.

Pak se rychle přesunul několika polibky na břicho a přes kalhotky a koženou sukni až na její stehna. Sukni si mezitím sama vyhrnula a její dlaň a přitiskla přes pruhované kalhotky na její kundičku. K té se za moment dostal i Alexandrův jazyk. Zatím přes kalhotky, ale i tak vydatně. Uměl to a Sandra vzdychala o to více. Její ruce se tiskly na jeho ramena, protože ho nechtěla pustit a chtěla, aby jí poskytoval stále další rozkoš.

Odtáhl kalhotky stranou a dostal se jí rukama i jazykem přímo na lasturku. Růžové masíčko na něj už čekalo. Roztoužené, měkké a poddajné. Sandra ho jen hladila po krku, hlavě a ramenou, aby nezapomněl na to, že ji má taky pořádně opíchat, nejen vylízat.

Aby to nebylo furt jen o jazyku, přidal taky prsty. Nabodával si ji na prostředníček, protože jazyk si potřeboval taky chvilku odpočinout.

Pak konečně trochu vstal, přitiskl se k ní klínem a pronikl do ní svým ptákem.

  Afterpárty

Šukal ji krátkými přírazy, spíše jakoby v jejím klíně vibroval. Ale nepolevoval a pořád jí dráždil i prsa, když na ně zrovna dosáhl. Sandřina ruka klesla dolů a spolu s jeho přirážením si začala honit klitoris.

Nicméně po nějaké době se stůl stal spíše nepohodlnou rekvizitou. Navíc chtěla Sandra ošoustat zezadu, takže se přesunula na dlaždičky kuchyně a na všechny čtyři. Tady už neměl Alexandr žádné potíže s manévrováním a velmi pohodlně jí ho vrazil do zadečku.

Aby si t ještě více užila, drapl jí i za prsa, která se jinak jen houpala pod jejím tělem. Hrozně ho to bralo.

Nakonec si ji dal ještě z boku, ale opět do prdelky. Chytla ho za stehno a držela se ho jako klíště. Šukavé a prsaté klíště.

Protože měla ráda semeno na tváři, nenechala ho, aby se jí vystříkal na prdelku.

Klekla si a ještě ho chvilku kouřila a střídavě honila po celé délce.

Jeho vrchol na sebe nenechal dlouho čekat a ona přivítala bílé stopy ve vlasech, na čele i zbytku obličeje. Něco se jí dostalo i do pusinky a špička jejího jazyka se ještě několika dlouhými doteky rozloučila s tím růžovým dárcem slasti, jehož tekutina jí zatím pomalu stékala na prsa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *