Koupel v prádle a soulož bez něj

Zatímco si obouvala páskové boty na podpatku, několikrát si rozkošnicky přejela po nohách v černých punčochách. Vydávala se nahoru do koupelny v patře jen v punčochách na podvazku, kalhotkách a černé krajkové podprsence s třásněmi.

Postupovala po schodech pokrytých tmavě červeným kobercem a světlo hladilo její bílou kůži i uhlově černé vlasy.

Její miláček byl ve vaně a pokrýval si zrovna svalnatá ramena pěnou, která tu ukrývala, tu odhalovala jeho tetování. Postavila se do dveří a trochu se zavlnila, aby mohl spočinout očima na každém kousku jejího těla a užil si její obleček, než ho z ní sundá.

Když si sjela rukou ke kalhotkám a dvěma prsty zabloudila mezi stehna, ve vodě se probudilo k životu dlouhé maso.

Prohlížel si ji od hlavy k patě a jeho ruce se začaly přesouvat z ramen a prsou trochu níž.

Zatímco se ve vodě mlel a fixoval ji zrakem, obešla klidným krokem vanu, a když se zastavila na druhé straně, promnula si tentokrát prsa, stále ještě z většiny ukrytá v černé síťované podprsence.

Jezdila si oběma rukama po celém těle a užívala si jak svoje doteky a dráždění, tak pohled na jeho rostoucí touhu, která byla cítit i ve vzduchu. Pak si ještě propojila jednu ruku v klíně zezadu a druhou zepředu a na moment zavibrovala tam dole konečky prstů a rozkošnicky se usmála. Ráda se předváděla.

Z vody už dávno koukal jeho penis, který pulsoval, zatímco přes něj přejížděla jeho ruka.

Otočila se a zavlnila mu před očima prdelkou. Stále se hladila v klíně i na prsou a sledovala jeho reakce. Pak si začala stahovat kalhotky a jeho očím neunikl jediný pohyb. Když si několikrát pohladila kundičku s pečlivě zastřiženými chloupky, vstal i on. Čůrky vody mu tekly po těle a kapaly z jeho kamenného penisu, ke kterému vzápětí sklonila hlavu.

  "Zasuneš ho do mně, prosím?"

Vzala ho do pusy ihned v předklonu, jen se rukou opřela o okraj vany, zatímco on se zapřel jednou nohou vedle její ruky. Zatímco mu jazykem dráždila žalud, nezapomínala ho jednou rukou pomalu honit, aby poskytla slast celému jeho tělu.

Jak se krotila rty i jazýčkem na jeho špičce, provázelo její snažení jeho důkladné oddechování. Nesténal, ale jeho dech byl asi nejhlasitějším zvukem v místnosti.

Kouřila ho dlouze a důkladně a šikovně střídala zasouvání žaludu do chtivých úst, olizování špičkou jazyka i pohyb volnou rukou po celém těle penisu. Do toho si ještě občas klepala celým penisem o rty i jazyk, jako kdyby z něho chtěla vyklepat i poslední vzdechy a záškuby.

Položil ji lehce ruku na rameno a naznačil jí, aby se narovnala. Položil na kamennou poličku nad vanou malý ručník a nechal ji usednout.

Roztáhla doširoka nohy a dvěma prsty si znova projela kundičku. Naslinil si dva prsty a přidal je k její ruce, jen aby se následně sklonil i hlavou k jejímu klínu.

Jen co se trochu více ponořil jazykem mezi její závojíčky a pronikl i dovnitř, ucítil její ruku za krkem a zaslechl její zrychlený dech přecházející pravidelně do sténání.

Během jeho lízání si začala opět masírovat prsa a ani ho nijak nesměrovala, pouze čechrala jeho krátké černé vlasy, zatímco ji vytrvale prolizoval.

Rozvázala si stužku, která držela pohromadě její krajkovou podprsenku a hladila si prsa přímo. Přitom se stále vlnila, jak jejím tělem procházelo laskání jejího milence.

Když na něj nasedla a vpustila si jeho ocas dovnitř, nejdříve to bylo na podlaze. Ležel na zádech, podpíral její páteř rukama a ona na něm seděla jako obrácený pavouk.

  Kouknem se spolu?

Tam a ven, tam a ven…jednotlivé přírazy doprovázelo její zřetelné sténání, zatímco jeho nebylo slyšet skoro vůbec. Její hlas tak byl to jediné, co se odráželo od kachličkových stěn luxusní koupelny.

Napichovala se na něj stále, zas a znova a i její prsa, ač nijak závratně velká, se lehce klepala při každém dopadu těla na tělo. Občas trochu zakroutila zadečkem a pak zase pokračovala v čistém přiražení proti jeho penisu. Když se zavrtěla potřetí, natáhl obě ruce a objal prsty její kozy. Vyšla mu trochu naproti, aniž by ztratila frekvenci zasouvání.

Zvedla se z něj a udělal několik kroků ke dvěma umyvadlům ve stěně. Před nimi byl ještě hladký rám, o který se opřela, zvedla jednu nohu a nechala mu volně přístupnou prdelku.

Poplácal ji po ní, věnoval její kůži několik polibků a ještě před zasunutím penisu do ní párkrát pronikl prsty a to jak do vaginy, tak i do zadečku. Přidal ještě druhý prst a masíroval jí celý vlhký prostor uvnitř. Bylo prakticky jedno, na kterou stranu se natočil, vzdychala a vlnila se pořád stejně a s kroucením hlavou i tělem si pořád hladila obě kozičky.

Položil jí ruce na zadek a šíji a začal ji znovu důkladně prcat.

Pronikal do ní vytrvale a ve stálém rytmu a ona držela na mramorovém rámu jako přibitá.

Pak se svezla dolů, otočila se k němu a opět přijala jeho penis mezi rty. A stejně jako předtím u vany střídala všechny možné přístupy a varianty laskání, aby si její miláček nemohl ani na moment vydechnout.

  Žhavý sex na horkém dřevu

Teď se mu přitom navíc dívala celou dobu do očí. Pokračovala v hnětení ě kouření, dokud ji opět nezvedl a spolu s hlazením a líbáním nepoložil zase na hranu umyvadel. Po krátké sérii polibků si ji trochu přisunul, aby do ní snáze pronikl.

Přirážel krátce, ale o to rychleji. Občas ho z ní vytáhl zcela jen proto, aby se zase mnohem prudčeji dostal do jejího vlhkého a horkého nitra.

Začínala se propínat a vlnit křečovitěji než předtím. Zrychlil a přitvrdil. Přirážel teď jako kdyby nožem propichoval odolný povrch, který se mu stále snaží trochu utéct.

Sklonil se k ní, pohladil jí obě kozy a důkladně ji políbil.

Pochopila, zvedla se a opět se usadila u jeho penisu.

Vzala ho do úst a už ho nepustila, jen ho silně sála a rukou důkladně přetahovala celé tělo, které pulsovala blížícím se vrcholem. Když jí vybuchl do úst, stále pokračovala v laskání a zastavil se teprve tehdy, když ji zvedl a objal.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.