Jak jsem se stala hotwife 01

Jmenuji se Jo a je mi 39 let. Měřím 170 cm, mám krásné křivky, báječná prsa velikosti D, pěkný zadek, hnědočervené vlasy dlouhé asi do půlky těla, zelené oči a plné rty. V žádném případě nejsem nejkrásnější, ale nejsem ani ošklivá. Za svého manžela jsem vdaná 13 let a ještě před rokem bylo všechno v pořádku. Pak na mě najednou vyskočí, že chce, abych byla hotwife. Podle něj by bylo nesmírně sexy sledovat, jak mě jiný chlap sbalí a má se mnou sex na různé způsoby. Přes rok jsem to odmítala. Nechápejte mě špatně, měli jsme role-play s dildy a tak, ale skutečná věc prostě nezněla jako něco, co jsem chtěla dělat, dokud jsem nepotkala Stonea.

Tomu bylo teprve 26 let, měl hnědé vlasy a oříškové oči. Měřil metr devadesát a měl na sobě nějaké svaly. Ani za milion let bych upřímně nevěřila, že se mnou bude chtít něco mít, ale to jsem se pletla. Několikrát mě sbalil a bylo to skvělé, jeho přítelkyně byla na rok pryč a on se zdál být ideální pro to, co jsme s manželem hledali. Nechtěl se vázat a muselo by to skončit.

Můj manžel si kupodivu musel všimnout té chemie, protože mi znovu navrhl, že by měl být cuckold. Souhlasila jsem s podmínkami, abych se v jeho požadavku cítila pohodlněji. Párkrát jsem mu jen vyprávěla, co se stalo, pak mohl poslouchat a trochu se dívat, nakonec mohl být hned vedle nás.

Jak ale k tomuto tématu přistupovat se Stonem? Vždyť to, že mě sbalil, ještě neznamená, že se mnou chce mít sex. Tak jsem mu řekla o tom, co po mně manžel chce. Položil mi pár otázek, kdy, kde a proč. Říkám, že kdykoli, kdekoli a kdo ví. Pak jsem od tématu upustila. Říkám si, že když si to chce nechat líbit, tak jsem prostě změnila téma a on se s námi bude dál stýkat.

Pak se to stalo! Sedím s ním v jeho malém SUV na příjezdové cestě a on se natáhne a začne mě hladit po noze. Bylo pozdě v noci, kolem tma. Měla jsem na sobě jen tílko a skrovné šortky bez kalhotek. Začal mě trochu líbat, zatímco mi dál přejížděl rukou nahoru a dolů po vnitřní straně stehna. Když se začnu natahovat, abych se dotkla jeho pohádkově obrovsky vypadajícího péra, jeho prsty pomalu odsunou moje malé šortky stranou. Automaticky se prohnu v zádech a trochu se k němu přiblížím, aby se mi lépe dostal k již hodně mokré kundičce. Třu jeho tlusté péro přes kalhoty stále silněji, zatímco on mi přejíždí prsty nahoru a dolů po mokré štěrbině. Když mě začne znovu líbat, už mi do kundy zasouvá i prsty.

  Na tom hřišti se dá nejen kopat

Je to hrozně tak příjemný pocit, když do mě zajíždí dovnitř a ven. Začnu mu rozepínat kalhoty, protože se musím dotknout jeho péra. Chci cítit jeho obvod a délku v ruce, abych si ho mohla snáze představit zabořeného hluboko ve mně. Uvědomí si, že se k němu snažím dostat, a zvedne zadek ze sedačky a stáhne si kalhoty a spodní prádlo až k nohám, čímž uvolní to nejvelkolepěji vypadající péro, jaké jsem kdy viděla.

Stáhne mi šortky a začne mačkat tlačítko, aby odsunul sedadlo od volantu. Líbá mě a táhne přes středovou konzoli, dokud nejsem ještě víc dole na jeho péru. Cítím, jak se moje kundička roztahuje v reakci na jeho obrovské péro, které se snaží udělat si ve mně místo. To roztahování bolí, ale je to dobrá bolest, o které vím, že se změní v úžasnou bolest. Dál si hraje s mými prsy, zatímco mě kouše do krku a přesouvá se zpět k mým ústům.

Když konečně dostanu každý centimetr do své mokré, horké kundičky, přestaneme se hýbat a jen si užíváme pocit jeho tlustého péra ve mně. Stáhnu se kolem něj a sleduju, jak se mu zvětšují oči. Ten okamžitý šok z rozkoše a dokonalosti cítíme oba.

„Prosím, prosím, zajeď na mě.“

Začínám pomalu pohupovat boky sem a tam a cítím, jak mi jeho kluzké péro klouže do kundy a ven. Je to lepší pocit, než jsem si dokázala představit! Chci říct, že se mi v kundě trefuje do míst, o kterých jsem ani nevěděla, že tam jsou. Chytne mě za zadek a začne mě tahat silněji a rychleji. Dál si sténáme jeden druhému do úst, naše jazyky tančí a moje ruce zkoumají jeho tělo.

  Nová holka ve vlnách

Chytnu se opěradla sedačky a začnu zvedat boky nahoru a dolů, přičemž se stále pohybuju krouživými pohyby. To ho přivádí k šílenství a mrdá mě, jeho zadek opouští sedadlo, jak do mě zajíždí. Moje kundička se začíná chvět a já vím, že už dlouho nevydržím, než dosáhnu orgasmu. Sajíc mi prsa se oba vzpínáme jako divoké šelmy a já už to nemůžu déle vydržet. Křičím: „Ach, kurva, Stone, mrdej mě ještě víc, už budůůů!“

On to dělá a přiráží, zatímco moje kundička se svírá a stahuje kolem jeho péra, jak ze mě chuděry vytéká moje šťáva.

Snažím se na chvíli přestat, protože je to příliš dobrý pocit, ale on mě prostě dál šuká. Kouše mě do krku, tahá mě za vlasy a říká mi, jak dobře se cítí moje kundička obtočená kolem jeho péra. Líbí se mu, jak jsem mokrá a těsná, a dál mi šeptá do ucha sprosté věci. Znovu vybouchnu a vystříknu horké šťávy na jeho péro a na jeho klín. Šoustá rychleji a rychleji a pak se jeho penis začne v mé kundičce svíjet. Pevně se tisknu kolem jeho péra, jak kloužu nahoru a dolů.

Pak ucítím jeho horké sperma vystříknuté hluboko uvnitř kundy a dojím jeho péro, co to jde. Kouše mě do bradavek a pořád dokola sténá, jak je moje kunda kurevsky dobrá. Znovu se na něm udělám a strčím mu do klína trochu jeho i svých šťáv. Nezdá se, že by mu ten nepořádek vadil, a místo toho mě něžně drží a znovu mě začíná líbat na ústa. Drží ve mně zabořeného ptáka, dokud nezměkne, a i pak je stále ve mně.

Otočím se a podívám se na hodiny na palubní desce a uvědomím si, že jsme v autě už několik hodin. Slézám z jeho klína a rozhlížím se kolem, abych se ujistila, že jsme svým křikem nevzbudili sousedy. Oba jsme trochu nervózní a nesměle si věnujeme postranní pohledy. Nakonec přeruší ticho a řekne mi, že naše těla se měla takto spojit. Ta intenzita a jiskření byly víc, než dokázal unést, a moje kundička byla tak těsná a vlhká.

  Tam, kde chybí lidský dotek

Znovu se oblékne, ještě několikrát mě políbí a pak obejde auto, aby mi otevřel dveře. Obejme mě kolem ramen a poděkuje za úžasný večer. Na špičkách si ukradnu další polibek a řeknu mu, že se nemůžu dočkat, až si to zopakujeme.

Když se vracím domů a vstupuji do naší ložnice, můj rozespalý manžel pomalu nakukuje přimhouřenýma očima do dveří. Nemám tušení, jak se tvářím, ale on okamžitě ví, co se stalo. Vytřeštil oči a posadil se v posteli a poplácal místo vedle sebe, abych si sedla. Řekl mi, že chce každý lascivní detail a chce ho hned.

Začala jsem mu vyprávět všechno o žhavém muchlování, které vedlo k prstění a svlékání oblečení. Vidím, že mu stojí péro a že je vzrušený z toho, co mu vyprávím. Popisuji mu, jak jsem ho cítila v puse a jak je Stonesovo péro mnohem větší než jeho. Říkám mu, že jsem na něm měla opravdu problém jezdit, protože byl dlouhý. Manžel mi vklouzne rukama do šortek, aby cítil, jak mi z kundy odkapává sperma, a já mu dál vyprávím o každém orgasmu a o tom, jak extrémně mokré místo jsem Stoneovi zanechala poté, co jsem mu se udělala.

Manžel mi začne zajíždět prsty do kundy, přitáhne si mě blíž, abych se mohla rozkročit nad jeho pérem. Miluje, když mu říkám, jak je Stonesovo péro tlusté a o kolik je větší než to jeho. Když jeho penis vstoupí do mé horké, špinavé a extrémně mokré kundy, rychle vydechne.

„Sakra, ty jsi taková coura. Cítím, jak jeho a tvoje šťávy kloužou po mém tvrdém péru, když se do tebe tlačím dál“.

Jeho vzrušení mě vzrušuje jako představa, že se mu udělám na péro a ono vytlačí všechno to, co tam už je. Pokračuji ve svém příběhu, dokud sám nevystříkne všude uvnitř mé kundičky a neudělá ještě větší nepořádek. Když jeho penis vyžene všechno, co zbylo, začíná můj vlastní orgasmus…….

Nemůžu se dočkat další jízdy…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.