U Anny doma

Když jsem jel k Anně, byl jsem pořádně nervózní. Na požádání jsem si s sebou vzal tašku s hračkami, které používala moje předchozí paní: různé vibrátory a dilda, bičík, bičík a zvukové nástroje.

Zaparkoval jsem auto, vyndal věci a zazvonil.

„Kdo je to?”

„Tvoje děvka, paní,” odpověděl jsem.

„Cože? Hlasitěji, děvko!”

Rozhlédl jsem se kolem, ale byl jsem sám. „Tvoje spermatická coura, paní!”

Zazvonil bzučák a já vešel dovnitř. Bydlela ve třetím patře, v malém bytě s jednou ložnicí. Když jsem vešel, zaslechl jsem: „Odhoď tašku a svlékni se.”

Položil jsem tašku s hračkami na zem a okamžitě jsem se začal svlékat. Bylo mi trapné stát před ní nahý.

„Otoč se.”

„Panebože, Anno, vypadáš úžasně.” Stála přede mnou s volnou halenkou, z větší části rozepnutou, a velmi krátkou sukní. Bylo to poprvé, co jsem ji viděl nalíčenou.

„Díky, jsem ráda, že se ti líbí.”

Prohlížel jsem si její bledé tělo a vychutnával si její perverzní prsa. „Vypadáš dost dobře na to, abych tě snědl, holka.”

„Zpomal, starouši, za chvíli toho budeš jíst dost.” Roztáhla nohy a ukázala mi, že je bez kalhotek. „Co máš v tašce?”

Postupně jsem vytahoval jednotlivé předměty: nejdřív bičík, který okamžitě použila na moji zadnici, několikrát mě po něm plácla a libovala si v tom; pak bičík, který si opravdu užívala: stál jsem před ní a ona mě jemně bičovala po tvrdnoucím ptáku a koulích.

„To je sranda. Líbí se ti to, viď, ty děvko, už ti stojí.” A tak jsem se na ni podíval.

„Ano, paní.”

„Dobře, mně se to taky líbí,“ pokračovala v chlácholení mého tvrdého ptáka: „Co bude dál?”

Vytáhl jsem první ze tří tenkých a různě dlouhých vibrátorů. Podal jsem jí každý z nich, aby si ho prohlédla. Zapnula je a zkoušela ovládací prvky na mém penisu a koulích, což mi způsobilo chvění po celém těle.

„Otoč se a předkloň se… to je ono… teď roztáhni půlky od sebe.”

Vzala jeden z vibrátorů a začala mi dráždit zadek, bylo to tak nádherné. Hladila mě po penisu a koulích a přitom mě dráždila a pomalu mi vibrátor zasunula do zadku a zapnula ho, až mi z toho běhal mráz po zádech.

„Co je v tom koženém pouzdře?”

“Zvukové tyče.”

“Co to je?”

„Používají se na šukání mého péra – jedna z nich má vibrační špičku.”

„Páni! Ty jsi ale zkurvená mrcha! A jsou různě velké; jakou největší jsi vzal?”

„Myslím, že tuhle,” vybírám jednu z menších tyčí.

„Na tom ještě zapracujeme. Co dál?”

„Tohle je dildo vyrobené z odlitku mého penisu a další dildo určené k použití s připínákem.”

„Ty máš teda hraček, a tohle je replika tvého péra. Jak jsi ji vyrobil?! “

„Mají sady forem, ztvrdne ti péro a vložíš ho do formy, pak do něj naliješ gumovou pryskyřici. Vznikne dokonalá kopie …., i když jsem byl tehdy větší.”

Nakonec jsem jí ukázal vibrátor pro můj zadek; otáčel se, vibroval a jel různou rychlostí. „Tohle je ten, který na mě použili v té restauraci, o které jsem ti vyprávěl.” Podal jsem jí dálkový ovladač a ona pečlivě zkoumala všechna tlačítka.

  Dvojitá slast

„Tohle bude fakt sranda, už se nemůžu dočkat. Takže ten řemínek – ten na tebe použila?”

„Ano.”

„Ach jo, další věc, kterou jsem nikdy nedělala. Je čas začít, mrcho.”

Vibrátor v mém zadku se rozjel a já ztvrdl v očekávání toho, co přijde. Pokračovala v lehkém bičování mého ptáka, koulí a zadku a začala si hrát s mým pérem. Cvrnkala do něj prsty, škubala za něj, tahala, aby zjistila, jak moc se roztáhne, snažila se ho stočit do uzlu. „Tohle je super a už se nemůžu dočkat tvého jazyka – uděláš, co ti řeknu, viď, ty mrcho.”

„Ach ano, cokoliv si přejete, paní Anno.”

„Budeš mi lízat kundu.”

„Ano, prosím.”

„A můj zadek jako minule?”

„Miluju tvůj zadek.”

„Slížeš svoje sperma?”

Stále jsem si hrál s penisem a koulemi a vibrátor mi bzučel v díře, byl jsem v nadrženém nebi a připravený splnit každý její příkaz.

„Ano, ano, víš, že rád jím sperma; obzvlášť z tvého zadku.” Dráždění mě nutilo kroutit se, zatímco ona pokračovala ve škubání, mačkání a kroucení mého ptáka.

Pak si vybrala menší vibraci, vlezla si na postel a převalila se na bok. „Teď pojď sem, děvko, a začni si se hrát s mojí prdelkou.“

Lehl jsem si za ni, vibrátor mi bzučel na zadku a začal jsem ji líbat a hladit po půlkách. Nejdřív jednu stranu, pak druhou; lehké hlazení a polibky. Viděl jsem, jak si pohrává s vibrátorem nad kundičkou.

„Ó, lízej mě, ano, sakra, ano, to je ono, líbej ji.” Vsunul jsem jí prst do konečníku a přitom jsem pokračoval v líbání jejích půlek. Pomalu jsem jím pohyboval, pak ho zasunul hlouběji, pak ho vytáhl zpátky a zase zasunul. Anna na mě zatlačila pánví a chtěla ten prst hlouběji. Tentokrát jsem použil dva prsty a do kundy jí strčil palec. Moc se jí to líbilo a začala se mi na prsty tlačit zadkem a na palec kundičkou.

„Bože, ano, to je tak dobré! Udělej mě, ty děvko, ať pořádně zvlhnu, ano, šukej mi prdelku, to je ono, jóóóóóó!” Pohupovala se proti mně zadkem a kundičkou, bylo to tak erotické a mě se z toho hrozně postavil.

„Bože, z tebe mi kape péro, Anno.” A s tím přestala, vytáhla mi ruku ze zadku a strčila mi ty prsty do pusy. Teď klečela na kolenou, zadek ve vzduchu, řekla mi, abych si „třel toho kapajícího ptáka o zadek”, a já to udělal, tak moc jsem jí ho chtěl strčit dovnitř, ale ona mi to nedovolila. Mům pre-kum jí vytékal přes díru a půlky, takže byly mokré a kluzké, což bylo na dotek pérem hrozně fajn.

„Dobře, tak teď si děvko začni uklízet ten svůj bordel. Vyliž to a pak mi ho jazykem vymrdej, dokud se neudělám – strč mi ten mokrej jazyk do prdele, děvko. Ano, to je ono, vylízej ji… ach jo, tohle ti jde… nepřestávej… vylízej mi prdel, ty hnusáku… ať se udělám a já ti možná dám něco dobrého. Prsti mi kundu, zatímco mě budeš lízat … ach ano, ano, udělám se, převal se, děvko, abych ti mohla sedět na obličeji.”

  Výlet do přírody

Anna se rychle rozkročila nad mou tváří a tlačila mi svou mokrou kundu na pusu. Můj jazyk se dal do práce, zatímco se houpala sem a tam.

„Ano, to je ono, dělám se,” a ze pysků jí vytekl pramínek šťávy, pak spustila … „aauugh” a vmáčkla mi tu mokrou tryskající kundičku do pusy, nemohl jsem ji slupnout dost rychle. Jazykem jsem zkoumal její štěrbinku, rty jsem jí sál závojíčky… nakonec byla vyčerpaná a padla dopředu. Můj penis byl tak tvrdý a mokrý, až z něj kapalo. Obličej jsem měl pokrytý spermatem užíval si každou minutu.

„Oooh, wow, to bylo kurva dobrý,” vydechla. „Jsi připravená na svůj pamlsek, děvko?”

„Ano, prosím… Chci se hrozně moc udělat!”

„Dobře, vezmi si svého kapajícího ptáka a začni se mi třít kolem prdelky – zkus ji ošukat, třep se špičkou o mou dírku a zkus, jestli se ti podaří ho dostat dovnitř.”

Anna se zvedla na lokty a předklonila se, aby mi umožnila úplný přístup k tomu bujnému pozadí.

„No tak – teď ho dráždi, ucítíš na špičce svého péra mou drsnou díru – to je ono, tři ho tam… zatlač… páni, ty jste mokrá! Hraj si s mým zadkem, jo, to je ono, tři ho, zkus ho tam strčit, ty děvko!“

Třel jsem jí tvrdým mokrým pérem nahoru a dolů po její prdelní štěrbině, šťouchal jsem do její nadržené horké díry a tlačil se do ní, dokud jsem to už nevydržel a nevrazil jí péro do prdele. Můj žalud pronikl do jejího svěrače a okamžitě začal pulzovat moje sperma do její díry. Tak moc jsem se snažil do ní strčit co nejvíc péra, tlačil jsem do ní, zatímco ona se tlačila zpátky a stříkala nálož za náloží hluboko do jejích útrob. Anna mi mrdala péro a snažila se svou zadnicí spolknout celé moje péro.

„To je ono, šukej mě do prdele, šukej! Naplň ji svým semenem!” Křičela a vzpínala se proti mému tvrdému péru. „Vystříkej to do mě, ty hladová děvko, dej mi to sperma!” Když jsem byl konečně hotov, vytáhl jsem ho a lehl si, ona mi lezla po obličeji a všechno z jejího zadku mi kapalo do pusy.

„Tady je tvoje pochoutka, starouši – vylízej to všechno.” Udělal jsem to, zatímco ona sála moje mokré péro a čistila ho.

„Miluju tvůj mokrý jazyk v mém zadku, jo, kurva, dostaň všechno to sperma, ty děvko!”

  Tatínková malá princezna 1

Byl jsem v nadrženém nebi, vylizoval jsem jí sperma ze zadku, prstil jsem jí kundu, zatímco ona mi jazykem lízala a sála péro, které jí začalo v puse zase růst.

„Vzrušuje tě to, děvko? Co moje pusa, můj zadek, tvoje sperma… co máš nejraději?”

„Líbí se mi to všechno, Anno, mňam, tvůj vystrčený zadek perfektní! Mmm, jo, kuř mi, sežer mi to péro … ach jo, zase se mi z tebe staví!”

„Mmmm, je to dobrý pocit, když mi roste v puse; jak se ti líbí tohle ….” a cítil jsem, jak mi jazykem šuká díru na žaludu.

„Oh, to je dobrý” kroutil jsem se pod ní, šukala její jazyk zpátky mým pérem a snažil se dostat co nejvíc toho horkého mokrého jazyka.

Vytáhl jsem jazyk z jejího zadku a začal s ním mrdat její kundu; byla tak mokrá, že mi kapala do pusy.

„Dej mi ještě jednou svoje šťávy, Anno, naplň mi pusu. Ach, chci to, chci to ochutnat a všechno to vysát!”

„Dostaneš to, děvko… Naplním ti tvou nadrženou pusu … a ty naplníš mou pusu svým. Chci jíst tvoje sperma, šukej mi do pusy, to je ono, šukej! Vystříkej se pro mě! Vystříkni se! Dej mi ho, děvko!” Pumpoval jsem do ní, zatímco ona mě mačkala a hladila rukama, sála mi péro hluboko do krku a tím jazykem mrskala po mé mokré špičce.

A pak mi strčila prst do zadku a mrdala ho, zatímco si nořila to péro do své horké pusy nahoru a dolů. Udělal jsem se s řevem, prohýbal jsem se v bocích do jejích úst a vystříkával jí do úst spoustu semene. Ten prst mi třel prostatu, nemohl jsem se ovládat… a pak povolila, křeč za křečí mi její kundí šťávy zaplavovaly ústa a obličej.

„Jo! Kurva ano! Ty děvko, vyliž si mě, vyliž mi kundu! Vypij to všechno!” Houpala se mi po tváři nahoru a dolů, držíc ústa na mém stříkajícím horkém péru, její šťávy mě zaplavovaly. Pak se rychle otočila s ústy nad mým obličejem a nechala mi do pusy kapat mé sperma a své sliny.

„Vykuř mi jazyk, ty děvko, ochutnej svoje sperma, sněz moje sliny! To je ono. Udělej to!”

Zvedl jsem hlavu nahoru, abych to mohl všechno dostat, mé rty pohltily její ústa, vjel jsem jí jazykem do pusy, mé rty líbaly její, zatímco jsme si navzájem vyměňovali sperma a sliny.

„Páni, Dane! Nikdy jsem nečekala, že budeš takový milovník spermatu, ani ve snu.”

“Taky jsem si nemyslel, že se to někdy stane, Anno, ale sakra, wow, bylo to lepší, než jsem si vůbec představoval.”

„Do příště, děvko … možná si přivedu kamarádku. Máš rád vodní sporty?”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.