Říkali mu jitrnice

Jmenoval se Michal a všichni kluci z chaty po něm pásli od prvního večera. Jednoduše proto, že ho pár z nich zahlídlo ve sprše a ten klacek, co měl mezi nohama, chtěli všichni ochutnat a tak dále. Právě kvůli tomu obrovskému péru mu začali mezi sebou říkat jitrnice.

 

Markovi a Robertovi se poštěstilo hned třetí den…

 

Robert si šel po práci v kuchyni umýt ruce, a když už měl chvilku, chtěl se taky oholit, protože strniště neměl rád. Podle zvuku se tu někdo sprchoval, ale Robert to nebral moc na vědomí a u umyvadla si hleděl svého. Dotyčného navíc nebylo možné identifikovat. Zatím byl k Robertovi zády a namydlenýma rukama si projížděl po celém těle, několikrát zabrousil prstem i do análku, ale to tady nebylo nic zvláštního a dělali to prakticky všichni.

Pak se mezi stehny ale zhoupla jeho chlouba a Robert se zrakem upřeným do zrcadla zpozorněl. Jen co se obyvatel sprchy otočil, bylo mu to jasné.

V tom momentě vešel Marek, a když spatřil, kdo je uvnitř, zpozorněl a mrkl na Roberta, že by s tím mohli něco podniknout. Chvilku si takhle špitali a Michal je přes crčení vody nemohl slyšet. Taky se o to nesnažil a v klidu se dál věnoval očistě svého těla.

Pak si skoro najednou sundali trenky a slipy a vydali se k sprchovému koutu. Michal vzal Marka kolem pasu a přitiskl se k němu. Minutku se jen tak muchlali pod proudem teplé vody a pak Marek klesl k Michalově měkkému klacku, aby ho pusou a rukama pořádně vytvrdil.

  „Na co tam koukáš, ségra...?“

Robert přehodil ručník přes madlo na zdi a chtěl se k nim přidat, jenže do koutku už by se nevešel. Marek dál kouřil tu jitrnici a Robert zatím pustil vodu ve vaně. Jen se Michal opřel nohama o kraj vany, Robert ho vzal do pusy a Marek ho zezadu hladil a líbal po celém těle. Samozřejmě mu zajel rukou i na koule a kde zrovna nebyl Robertův jazyk, tam byly jeho prsty. Robert ho kouřil po celé délce a zasouval si tu mužskou krásu hluboko do krku.

Když Michal vstoupil do vany, Robert se zvedl a začal ho vášnivě líbat, zatímco Marek se vystřídal na jeho penisu. Ten už se trochu zpevnil, ale ještě to bude chtít nějakou péči, aby se dal zasunout do jedné ze dvou nabízených prdelek. Michal mezitím honil Robertovi ptáka a ruku měl přitisknutou na jeho zadku. Už se těšil na jeho těsnou dírku.

 


Robertův penis už krásně stál a hladil Michala po stehně, zatímco jeho vlastní taky nabíral pořádné rozměry a pevnost. Jako by předtím nestačil, teď to byl fakt klacek. Marek ho na chvíli vzal jen do ruky a jazykem se věnoval zase chvíli Robertovi.

Střídali se v kouření, olizovali ho Michalovi oba najednou a jejich ruce honily a masírovaly cokoli, co bylo v dosahu.

 

Marek se zapřel o kraj vany a u nosu měl Robertova ptáka. Michal ho vzal pevně za zadek a volnou rukou už mu směroval svoje péro do zadečku. Nakonec to bylo jednodušší, než oba čekali a Michal se začal v kamarádovi svižně pohybovat, zatímco Marek si do přirážení a vlastního vzdychání ještě honil vlastního ptáka. Michal ho šoustal stejným rytmem a občas si jen podržel jeho zadnici v potřebné poloze.

  Vysoce přátelská trojka

Když se k Markovi přitočil Robert, vzal mu okamžitě ptáka do pusy.

 

Únava udělala svoje a Marek potřeboval změnit polohu. Jeho milenci mu dali na podlahu pár ručníků a položili ho na záda. Pak si ho Michal vzal zase a nad Markem se jen tyčilo Robertovo tělo. Moc se mu to líbilo, ale tohle byl kalibr na hraně a Marek si říkal, jestli to není trochu nad jeho síly.

 

Pak vzali Michala zase do parády oba, každý z jedné strany. Chtěli jeho sperma a chtěli, aby se mezi nimi udělal. Každého hladil jednou rukou mezi půlkami, zatímco oni mu honili péro a masírovali koule. To si Robert ještě dřepl, strčil mu hlavu mezi nohy a lízal mu zespoda prdel a koule, podle toho, co měl zrovna blíž.

Michal hlasitě sténal na celou koupelnu a bylo jasné, že to na něj přijde každou chvíli.

Pak už začalo krápat na Robertovo tělo a Markovu ruku, jako když rupne hasičská stříkačka. Pak už z nich to krásné sexuální teplo začalo vyprchávat a bylo jim jasné, že se musí dát zase do pohybu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.