Výměna rolí

Asfalt šuměl pod koly a Meganin černý sporťák ukrajoval v poklidu kilometr za kilometrem.

„To jídlo bylo naprosto perfektní, vybralas skvělou restauraci,“ rozplývala se Ashlie a hrála si s pramenem vlasů své přítelkyně, která na ni občas mrkla mezi řízením.

„Jsem ráda, že ti chutnalo, lásko, ale máme na programu ještě jednu drobnou věc,“ usmála se tajemně.

„Já vim, jsi dneska záhadná jako oblast padesát jedna. Víš dobře, že nemám ráda překvapení,“ zakabonila se Ashlie na oko, ale Megan bylo jasné, že si z ní jen utahuje a nemůže se dočkat, co si pro ni její přítelkyně připravila za atrakci.

Měly první výročí, ale měly také ve zvyku se překvapovat a navzájem obdarovávat jak věcmi, tak zážitky bez ohledu na to, jestli byly vánoce, výročí, nebo měla jedna z nich narozeniny. Ani jedna z žen nepotřebovala zvláštní důvod k tomu, aby udělala té druhé radost.

 

Vjely do podlouhlé vesničky kousek za městem a jen si Ashlie uvědomila, že jsou kolem nich najednou domy, auto zastavilo přes černou bránou, která se nijak nelišila od těch ostatních. Za kamennou zdí rostly palmy a bránily výhledu. Jen tušila obrysy nějakého domu minimálně o dvou patrech.

Megan vylovila z přihrádky telefon a přiložila si ho k uchu.

„Jo, už jsme tady,“ přikývla a položila to.

Neuplynulo ani deset vteřin, brána cvakla a křídla se pomalu rozvírala, jako když se pozvolna probouzí černý anděl. Vjely na dvůr.

Cvaly pásy, ale než Megan otevřela dveře, zarazila se.

„Chci, abys zavřela oči. Je to překvapení a chci, aby to tak zůstalo až do správné chvíle.“

Ashlie si povzdechla, ale poslechla a nechala se přítelkyní vyvést z auta.

Při chůzi zavadila o několik kamenů a pak poznala měkkou trávu. Zavanuly kolem nich květiny a někde bublala voda a něco syčelo. Možná fontánka? napadlo ji ale chůze jí bránila o tom více přemýšlet.

Přechod z teplého slunce do stínu, údery podpatků na dřevě, několik schodů.

 

„Připravena, zlato?“ zeptala se Megan, když zastavily skoro uprostřed kroku.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata I Příjezd

Jen přikývnutí.

„Tak otevři…“

Černovláska otevřela oči a spatřila masážní lůžko a vedle něj krásnou blondýnu s úsměvem plným profesionálního očekávání.

„Je, ta je super…díky,“ a políbila Megan důkladně na ústa.

„Znám tvoje chutě,“ odtušila její láska a pomohla jí se svlékáním.

Koktejlky, podprsenka, pak i kalhotky, všechno šlo dolů.

Masérka trochu pozvedla obočí, když viděla, jak si Megan čichá k Ashlieniným kalhotkám, ale nekomentovala to. Teprve, když byla obdarovaná nahá na lůžku, zeptala se, jestli může začít.

 

Teplý olej udělala na její páteři několik cestiček a začal se jí rozlévat po kůži. Lahvička cvakla a vrátila se k pouzdru na opasku, pevné, ale jemné prsty se začaly prohánět po jejím těle.

Megan několik minut pozorovala, jaké se její přítelkyni dostává důkladné péče a mezitím si hrála s vlastními vlasy.

Nakonec neodolala, sjela z židličky na podlahu a přesunula se až k lůžku.

Vtiskla Ashlie jeden polibek, pak druhý. Jejich jazyky se něžně propletly, jako když se prsty snaží zachytnout látku. Vstala, sundala si boty a s rukou na rameni přidala svoje ruce k těm masérčiným.

„To je v pořádku, postarám se o to…“ odvětila masérka.

„Ráda přidám dotek k doteku a čtyři ruce jsou lepší než dvě,“ odtušila Megan a nebrala ji příliš na vědomí.

Když se věnovala nohám, obešla ji potichu zezadu. Při masírování lýtka zvedla Ashlie nohu nahoru a postupně si sedla na lůžko. To masérku lehce zarazilo, ale nijak to nekomentovala.

Když Megan začala líbat prstíky své partnerky, masérka vzala chodidlo do rukou a kromě práce svých rukou s ním začala přejíždět přes vlastní bujné poprsí, až se nehty občas zachytly za látku černého tílka a trochu ji stáhly dolů.

Když skončila s chodidlem, přesunula se masérka Ashlie k hlavě. Ta na nic nečekala a otočila se na záda. Megan se posunula dopředu a sedla si na její klín. Masérka si nalila do dlaně zase trochu oleje a roztírala ho Ashlie na prsa. Ta jen slastně oddechovala s pootevřenou pusou a přivřenýma očima. Ještě chvíli takhle pokračovala a pozorovala, jaký bude Meganin další tah.

  Od běhání k lízání

Ta se rukama projížděla po stehnech a klíně své partnerky, ale snažila se nezavadit přímo i vaginu ani klitoris. Chtěla svou milou trochu potrápit a ne se jí dostat rovnou dovnitř. Pak se podívala masérce přímo do očí a s olíznutím rtů si stáhla korzet. Masérka nelenila a stáhla ramínka tílka, až vykoukly její krásně hladké a opálené čtyřky.

Jen se nad Ashlie naklonila, její prsa se okamžitě ocitla v klientčině sevření. Ashlie zvedla obě ruce a hnětla je, jak se nad ní krásně pohupovala. Pak se nad ní v třetím vrcholu milostného trojúhelníku setkala ústa masérky a její přítelkyně. Jednou…podruhé…potřetí…

„No, neměla bych tohle dělat…“ odvětila najednou a odtáhla se.

Megan jen pokrčila rameny: „To je v pohodě, jak se cítíte…“

„Já jsem si jistá, že to bude v pohodě…“ zavrněla hihňavě Ashlie a dala lehce stehna od sebe. Megan se jen lehce stáhla a zabořila mezi ně pomalu jazyk. Pozorovala přitom masérku, která si s profesionálním klidem odložila tílko, podprsenku a teď se zbavovala zbytků oblečení.

Megan už mezitím kmitala jazýčkem v Ashlinině kundičce a poslouchala její vrnění. Na Ashlie prsa se vrátila dvojice rukou a k jejím ústům klesly další rty. Se stejné vášnivým polibkem, jak předtím věnovala masérka Megan. Ashlie jen vzdychala a přitahovala si její ruce blíže k tělu. Chtěla je na sobě obě pořádně, důkladně. Chtěla se ukojit a chtěla ukojit je.

 

„Ahhhh….ona mě za chvíli udělá…“ zašeptala mezi vzdechy směrem k masérce, která jí pořád hladila prsa.

„Můžu tě udělat mnohem tvrději, silněji…“ odvětila bezvýrazně, jako kdyby jí vykládala, kde je zastávka autobusu.

„Ne, to nemůžeš…“ usmála se Ashlie.

Propletly se v souboji jazyků, Meganin se jen třepotal nad jejími závojíčky. Ashlie přitiskla její hlavu do svého klína: „Jo, zlato, už buduuuu…“

Když Megan skončila s lízáním, naklonila se k masérce pro pár polibků. Když jí masérka pohladila prdelku, sundala si rychle minisukni a kalhotky, obojí za stálého líbání s Ashlie. Když se kalhotek zbavila i jejich obsuha, ocitly se na masážním lůžku tři krásné a nadržené ženy.

  Vodní lekce lízání

Masérka objala Megan zezadu a Ashlie jen podotkla ke svojí milence: „Chci ji udělat..“

 

„Pojď ke mě,“ přikázala masérce a vrazila jí jazyk do pusy. Megan obešla lůžko a sedla si za ní, Ashlie se nad ní naklonila z druhé strany a masérka skončila Megan v klíně. Ashlie ji zahrnula důkladnými polibky a přesunula se jazykem i prsty na prsa. Střídavě nasávala bradavky do pusy a hladila je, jako když se snaží chytnout neposedný pouťový balonek. Když masérce vzala kozy do rukou Megan a pokračovala v jejich laskání, Ashlie měla prsty už dávno v masérčině kundičce.

Několikrát jí políbila stehna a přesouvala se pusou až k poštěváčku. Nasála ho a jazykem kmitala na zavojíčkách.

„Mmmmmmhhhhmmmmm…“ masérka se jen kroutila v dvojitém dráždění a ani jedna z klientek ji nenechala vydechnout.

Natáhla se trochu dozadu a chytla Megan za prsa. Ashlie se na ni pořád dokola přisávala celou pusou a zase ji pouštěla. Masérka trhaně vzdychala a jen se vlnila a nadskakovala v návalech slasti.

Přitulily se k sobě s Ashlie v sedu a lehce propletly nohy. Megan se nakláněla zezadu a lovila polibky od jedné i od druhé.

 

Masérka si je naordinovala nad sebe, takže měla jejich zadečky krásně po ruce. Nejdřív se zakousla dole do Ashlie a jen co zaslechla pár vzdechů, zvedla hlavu a olízla pořádně Megan. Chvilku takhle pendlovala z jedné na, pak přidala ruku. Střídala jazyk, polibky a prsty na obou prcinkách, až skončila u rukou přiložených na obě dámy. Občas tohle prostřídala s jazykem, ale důležitější bylo, že je mohla obě dráždit najednou.

Vzdychaly a sténaly si jedna druhé do ucha.

Masérka prudce zrychlila a přimíchala jazyk k prstům.

Tomu se nešlo ubránit a milenky málem spadly z lůžka, když na ně skoro najednou dolehl elektrizující orgasmus.

Pak už nezbývalo než si vyměnit bouři doteků a polibků a pomalu se rozloučit. Ale nejsou tu asi naposledy ani jedna…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.