Stará dobrá disciplína

Cvakla klika a do místnosti vplula se suverénním výrazem studentka v sukýnce a přiléhavém tričku. Učitel seděl za stolem se stohem papírů a asi opravoval testy.

Nejdříve zvedl bezmyšlenkovitě hlavu, ale když spatřil Allie, zarazil se: „Proč nepobíháš venku s ostatníma holkama?“

„Dneska nemusim.“

„Opravdu?“ Briana to zaujalo. „Dneska nemusíš? A jakpak to?“ Zrak mu padl na složený list papíru, kterým se tahle líná potvůrka oháněla.

„Táta si myslí, že ne. Že cvičení není úplně v mém nejlepším zájmu.“ Stála tam jako někdo, kdo přišel do firmy s pověřením o převzetí. „Můj táta vám to napsal,“ natáhla k němu ruku s listem.

Brian si sedl na stůl a pomalu přečetl ten lupínek papíru: „Prosím omluvte Allie z dnešního tréninku. Nemyslím, že fyzické cvičení je v jejím zájmu. Podepsán pan Wilkins. Woooow.“ protáhl ironicky a důkladně lístek přeložil.

„Takže já se můžu jít klidně věnovat něčemu podstatnějšímu,“ shrnula Allie, ukázala palcem přes rameno na zeď a měla se k odchodu.

„Protože tvůj tatínek si tohle myslí. Je tvůj tatínek někde tady, Allie?“ zeptal se Brian klidně.

„Ne, je doma,“ odpověděla brunetka.

„Fajn. A čí je tohle třída a hodina?“ pokračoval Brian další otázkou a opal neurčitě rukou prostor s židlemi a tabulí.

„No, vaše, samozřejmě,“ odtušila Allie, která netušila, proč se ptá zrovna on, inteligentní člověk, na takové blbosti.

„Výborně,“ řekl klidně a pomalu roztrhal lístek na čtyři kousky. Pak se zvedl a nataženým ukazováčkem přistrčil Allie ke zdi s mapou: „Tady v týhle třídě jsem já tvůj tatínek a já říkám mladým holkám, co mají v hodině dělat. Ale s tím určitě nemáš problém, že ne?“

„Mám.“

„Máš? No trochu jsem si to myslel. No tak se podíváme, jestli ti dovedu trochu vysvětlit svůj způsob uvažování, ok?“

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata II Seznamování

Na nic nečekal, vzal ji kolem pasu a ohnul nad svůj učitelský stůl.

„Kdysi měli ve školách takový systém, kterému se říkalo staromódní školní disciplína. No a jednou jeho součástí bylo to, že mladým zlobivým holkám nebyl problém naplácat na zadek, když zlobily.“ Naklonil se až k ní a zašeptal jí do ucha: „Táta ti asi nikdy nenaplácal co?“ Nečekal na reakci a prudce jí vyhrnul sukni až k pasu a druhou rukou jediným škubnutím stáhl kalhotky, až v nich trochu zapraskalo.

„Neudělám to proto, abych si to nějak moc užíval, nebaví mě fyzicky trestat lidi. Dělám to proto, že ta vaše zatracená generace si furt myslí, že se proti ni nikdo nepostaví a že si může ve škole dělat každou kravinu, která ji napadne.“

Bez varování jí na zadku přistál celou rukou, až to plesklo. Vykvíkla a přitiskla se hlavou k rukám. Odhrnul jí jemně pramen vlasů, který ji zakrýval ucho: „Budeš dělat to, co řeknu já jako tvůj učitel, nebo“ bez varování další plesknutí, „s tím máš pořád problém?“

Několik další vypísknutí a vždycky ji musel trochu přimáčknout ke stolní desce, protože se chtěla zvednout.

Po pár dalších plesknutích už začala lehce přikyvovat.

„Kdo je teďka tvůj táta?“ plesk.

„Drrrzzzzz….vy…vy…“ vyjekla.

Neřekl nic. Shodil ze stolu plechovku s tužkami a bloček na vzkazy. Stáhl jí kalhotky ještě víc a přiblížil se jazykem k její lasturce. Vykvikla leknutím, ale už v tom bylo i trochu rozkoše. Nakonec, už během výprasku ji párkrát chytnul přes prsa a mačkal jí je.

  Voda, západ slunce, polibky

Ještě několikrát vydechla, na stůl už se tiskla sama, vlasy hala bala před obličejem. Trošku se od ní odtáhl, ale když se zase přitiskl svým klínem, ucítila na zadečku přímo jeho penis. Nevnikl do ní, Jen jí jezdil mezi půlkami a kroutil kyčlemi.

„Tak. Co teď chceš, abych udělal…?“

 

Seděla na kraji stolu s vyhrnutou sukní, v podprsence a s nohama od sebe. Brian ji držel v pase, na sobě nic neměl a prcal ji zepředu. Už potřetí na chvilku přestal a jen se kroutil, zaražen penisem až na dno její kundy. V jejích očích se střídalo vzrušení, podřízenost a určitá forma respektu. Už několikrát se naklonila dopředu, že se budou líbat, ale nereagoval na to.

Položil ji na záda, přitáhl si ji více za stehno, pohladil ho majetnicky po celé délce a zase ji šukal. Pomalými důkladnými tahy, aby cítila každý centimetr jeho pronikání. Zrychlil, aniž si to uvědomila a jeho tempo posouvalo celé její tělo po stole. Tam a zpátky, tam a zpátky.

Zarazil se s žaludem na kraji stydkých pysků a zajel dovnitř neuvěřitelně pomalu. Protáhl ještě ruku pod její podprsenku a palcem a ukazovákem si hrál s bradavkou.

 

Podprsenky i sukně ji zbavil úplně a lehl si sám na stůl. Chtěla ho vykouřit jako poslušná studentka, ale nechal ji na sebe rovnou nasednout.

Šukal ji bez přestávky a nezarazil se ani na vteřinku. Pak ale zastavil, chviličku oddechoval, vzal ji za ruce a položil si je na prsa. Zase se na něm začala pohupovat, a předchozí prudké sténání se přelilo do táhlého: „Hmmmmmmhhhhhmmm….“

  Romance s vůní kůže a chlípnosti

Naznačil ji prstem, ať se k němu nakloní. Přiblížila se tak, že se dotýkali čelem. Chtěla ho políbit, ale zase ji nenechal, jen prudce zvedl kyčle a přirazil, aby se mu klepala přímo v objetí. Chtěla se zvednout, ale nepustil ji ani o centimetr.

Dokud byla u něj, jemně ji ze sebe donutil slézt a natočil si ji z boku, aniž by museli opouštět stůl.

Přivinula se k němu zády a nechala ho, aby ho do ní zase vrazil. Držel ji za jednu ruku, ona si druhou hladila kundičku. Jezdil jí pusou po kůži na krku, ale pořád ji nepolíbil. Byl pořád v ní, ale přirazil jen jednou za čas, nechával dráždění na její masturbující ruce.

Najednou se prudce rozjel, až se stůl zakymácel a šeptal jí do ucha něco, kde půlce nerozuměla a tu druhou neslyšela.

 

Nakonec se dopracovali k původní pozici. Bral ji zepředu a zasunul jí jeden prst do pusinky, aby mu ho cucala, zatímco ji vepředu šoustá. Tehdy se k ní prvně naklonil a dal jí pusu. Natáhla se po něm hlavou, ale zase uhnul. Pak se ještě jednou rozjel jak sbíječka, až ji musel podržet, jinak by sletěla ze stolu, jak sebou házela.

To stačilo i jemu. Vyškubl z ní ptáka a několika tahy ruky se dodělal a pokropil jí břicho i stehna.

Ještě jí lesknoucím se žaludem pohladil poštěváček a zašeptal: „Kdo je tvůj táta?“

„Ty…“ odvětila jako ve snách.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.