Co říci o Francouzích…

Francouzské vody poskytují spoustu zábavy i dobrodružství. O tom se jednoho krásného letního večera přesvědčila i Adelle, když se zúčastnila plavby kolem pobřeží. Za prvé měla ráda vodu, za druhé se jí vždycky líbily lodě a za třetí, kdo by sakra odolal tomu být na jedné lodi (doslova) ve společnosti krásných Francouzů. Na muže své národnosti nedala dopustit a uměla si jejich společnost náležitě užívat po všech stránkách, které nabízela. A že jich rozhodně nebylo málo.

Plavba už trvala několik dní a Adelle se se svým dnešním objevem, Éricem, vracela z lodní restaurace. V ruce sklenku vína, na tváři úsměv a oddávala se inteligentní, i když už trochu volně plynoucí konverzaci. Oba se spíše smáli každé blbosti, než, že by něco reálně probírali. Ovšem Adelle uměla ocenit všechny stránky rozhovoru.

Přiblížili se k její kajutě číslo 2018 a Adelle se unaveně opřela o dveře a hrabala v kabelce pro klíče.

,,Můžu pro tebe ještě něco udělat? Chceš ještě víno?“ zeptal se Éric tónem, podle kterého nebylo možné absolutně rozeznat, jak to myslí.

,,Ne ne,“ zvedla rezolutně ruku, ale také napůl v žertu. ,,Dneska jsi toho už udělal dost a já se výborně bavila. Krom toho mám přítele a nedělalo by to asi dobrotu.“

Pokrčil rameny. ,,Já taky nežárlím.“ Prohlásil s naprostým klidem.

To ji dostalo skoro do kolen a málem jí spadla sklenka.

,,Aspoň ti dám pusu na dobrou noc, nebo mi ji dej ty.“

Chvilku o tom uvažovala, ale pak si řekla, že jedna pusa nemůže nic zkazit. Když se její rty přiblížily k jeho tváři, otočil hlavu a dal jí přímý polibek.

Varovně zvedla prst. ,,Ty jsi mi pěkně zlobívej.“ Ovšem už v tuto chvilku jí začalo zrazovat její podvědomí a v jejích očích zaplály drobné čtverácké jiskřičky. Drobné, ale byly tam. V dobrém rozmaru do něj bušila pěstičkou a jen cítila pod prsty jeho vypracované a udržované tělo. A stále přitom opakovala ty věci o zlobivém klukovi.

  Kouknem se spolu?

Po chvilku později už byla umlčena jeho dalšími polibky a doteky, kterým se bránila jen na oko. Nikdo se nikdy nedověděl, jestli toho přítele používala jen jako psychologickou obranu proti těm, co hnedka ucukli, nebo jestli to byla pravda.

Když ji Éric začal hladit svým jemným strništěm po tváři a pak ji líbal na krku, už se neudržela a začala mu vycházet vstříc. Ostatně, tohle nedělal poprvé. Přitiskl se na ni celým tělem, zatímco ona stále balancovala v ruce sklenku vína. Objal ji kolem pasu a pokrčoval v zasypávání viditelných částí polibky. Pak začal odhalovat i ty další, takže za chvilku byla Adeelina bradavka bičována jeho jazykem a opakovaně vycucávána do jeho úst. Jeho ruka zajela mezi její nohy a obě těla přilepená na sebe se začala lehce pohupovat v rytmu dráždění jednotlivých erotogenních zón. Její stehno se mačkalo na jeho klín a cítilo rostoucího macka v námořníkových kalhotách. Vždycky ji braly uniformy.

Když se za nimi otevřely náhodou dveře do její kajuty, ještě je přibouchla a odstrčila Érica na protější zeď. Odložila víno na modrý koberec chodby a dřepla si k jeho kalhotám. Ty za chvilku padly za vlast a odhalily ptáka, za kterého se francouzský námořník rozhodně nemusel stydět.

Adelle se jen nadechla a chtíč už ji zcela ovládal. Hladově se vrhla na tu kládu a jediné co chtěla, bylo, aby ji ten vzpínající se had naplnil celá ústa pak i kundičku. Nechala Érica, aby jí sám vrážel svůj penis do pusy, jak jen se mu zlíbilo, a nebránila se sebetvrdšímu mlácení přes obličej. Její lehké líčení vzalo velmi rychle za své, ale to jí vůbec nevadilo, protože začínala chytat svoji oblíbenou náladu totální děvky. To se stávalo jen v případě, kdy jí přemohla absolutní nadrženost a vášeň. Pak zapomínala na všechno a jejím jediným cílem bylo prcat a prcat.

  Kolaudace beze slov

Námořník ji držel za vlasy a stále dorážel do jejího krku a na její rty, které v tuto chvíli přijímaly všechno, co se k nim dostalo.

Jeho ocas jí zevnitř hladil tváře a při prudkých vytaženích z jejích úst dělal ono hlasité ,,plop“ jako zátka vytahovaná z láhve vína.

Když na něj položila ruku, Éric ji zvedl, cestou pořádně ocucal obě její kozy, které už se neztrácely pod i tak minimálním oblečením této okouzlující brunetky. Mačkal jí prdelku a ona jemu nepřestávala honit ptáka, který už se těšil na pobyt v její jeskyňce. I toho se mu mělo velmi rychle dostat. Otočil Adelle zády k sobě a přitiskl na dveře její kajuty. Jen odtáhl stranou jemné černé kalhotky a už ho tam měla. Byla už vlhká sama od sebe a i jeho ocas si z jejího kouření odnesl dostatek slin, takže do ní zajel jako po másle. Éric ji nešetřil a okamžitě začal pořádně přirážet.

Chvilku takhle vydrželi opřeni mezi stěnami lodní chodby a s rukama na dveřní desce nebo na kozách, ale po nějaké době to chtělo trochu změnu. Pro bez váhání vpadli do Adelliny kajuty a pak ihned na postel. Po dopadu na lůžko okamžitě roztáhla nohy, ale ještě je musel jednou sevřít, aby jí Éric zbavil kalhotek. Pak už nic nebránilo jeho plnému přístupu k její kundě, na kterou už se jemu i jeho ptáku sbíhaly sliny.

Zatímco jí střídavě lízal pičku i análek a rukama udržoval její stehna od sebe, občas hmátl jednou rukou pod sebe, aby se konečně zbavil vlastních kalhot. Jazykem hledal ta správná místečka, ovšem kdykoli po očku mrkl nahoru, Adelle jenom přikyvovala, aby pokračoval ve svém laskání tam, kde zrovna byl. Adelle sama byla chtivá, ovšem Éric s ní držel krok naprosto s přehledem. Jeho pusa jela jak vrtačka a brunetka kolikrát nevěděla, jestli sténá rozkoší nebo šokem.

  Dva kousky v jedné akci

Konečně vyskočil na postel jenom v horním dílu své bílé uniformy a vrhl se pořádně na její kundu, která se mu přímo vystavovala. Opět ji šukal jako o život a ona mu celým svým tělem vycházela spolu se sténáním a vzdycháním naproti. Aniž by ztratil tempo, odložil si komplet, nalehl na Adelle celým tělem a s rukou kolem jejího krku se jí díval do očí, ve kterých neviděl nic jiného než vášeň a plnou oddanost.

Pak změnil pozici a šukal ji z boku tak, že při každém vytažení na vteřinu svůj penis kompletně vytáhl z jejích útrob. Přírazy tak nebyly časté, ale o to víc získaly na kvalitě. Adelle si připadala jak ostřelovaná z kanonu, u kterého nikdy neví, kdy má dost. Ona už se tomu skoro blížila.

Za chvilku nezměnil polohu, ale přesměroval svůj ocas do druhé dírky, tedy do jejího zadečku, který už byl stejně povolný jako Adellina pochvička. Opět vystřídal několik rytmů přirážení svého oře a nedopřával tak tělu své jednorázové milenky ani chvilku oddechu.

Když už cítil, že se na něj neúprosně valí orgasmus s bude každou chvilku stříkat, prostě ji shodil, sám se zvedl, přitáhl si její hlavu a přitisknut na její tvář s rozmazaným líčením si ho pořádně tvrdě honil.

Vyplázla jazýček v očekávaní pořádně nadílky. Ta na sebe přirozeně nenechala dlouho čekat a zkrápěla jí jak oblečení, tak celý obličej včetně krku. Měl toho v sobě holt dost, chlapec jeden francouzská.

Když ho očistila a ještě několikrát políbila na hlavu žaludu, jen si vychutnávala jeho dotek na své tváři s pohledem upřeným nahoru do Éricových očí.

,,Ale tohle bylo jednou a naposled. Pamatuješ si, že jsem říkala, že mám přítele.“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *