Tam, kde chybí lidský dotek

Ploché holé zdi, prostý obdélník prázdného prostoru a mdlé světlo, které se neprodralo mezi mraky. Tak vypadal dvůr vězení, když na něj Donna vstoupila ve žlutém stejnokroji, díky kterému splývala s desítkami dalších žen tady. Nikdo nikde, jen v protějším rohu stála Ellen z bloku C a vrtala se v něčem na ruce. Snad si ta nána nezačala zase šlehat? napadlo Donnu, která měla tuhle mladou kočku docela ráda.

 

Donna obcházela kolem tichých cihel a zhluboka vdechovala svěží vzduch. Začalo trochu krápat a bylo to stejně příjemné, jako svítící slunce, jen jinak. Zavřela oči a zvedla hlavu, aby jí něco dopadlo na kůži.

„Hej, nemáš cigáro, kotě?“ zaslechla Ellenin hlas.

„Ne, jsem na dně, musim si něco našetřit,“ odvětila, aniž se na ni podívala.

Pak se přesunula ke stejné zdi a koukla se na Ellen od hlavy k patě. Ta furt koukala do země.

„Nemáš dneska moc povídavou, co?“

„Pfff…,“ odfrkla si. „Hele zeptala jsem se tě na cigára, nemáš, nemáš. Tím nutná konverzace končí. Ať si budu chtít pokecat, tak si tě najdu.“

„Fajn fajn, nemusíš hnedka tak štěkat. Co jsi taková podrážděná? Jako jo, ani normálně nejsi moc sdílná, ale tohle mi k tobě nesedí.“

Ellen se podívala unaveně na nebe: „Hele, to je jednoduchý. Roky jsem neměla chlapa a nějakou dobu ani ženskou, tak jsem zkrátka nasraná, podrážděná, no nehodící se škrtni, jak chceš.“

Donna se proti své vůli rozesmála a položila jí ruku na rameno. Takže holčička potřebuje pár doteků, řekla si v duchu. No co, s tím se i tady dá nakonec něco dělat.

  Ručníky a make up

 

Natáhla se k Ellen a objala ji. Ta se jí lehce složila do náruče a opřela se hlavou o rameno. Donna jí hladila po zádech a zajela až na zadeček. Brunetka se k ní přitiskla trochu víc a lehce jí zajela nohou mezi stehna.

Ještě dva tři takové pohyby laskacích šachů a jejich rty se setkaly v prvním polibku. Tedy ne prvním, ale prvním po delší době.

Ještě další. Další, delší a vášnivější. Mundúry se daly snadno shrnout k pasu a do chladného vzduchu vyjela nahá kůže, prsa i bradavky. Tulily se k sobě v té ryzí vášni, kterou člověk potřebuje. Zajížděly rukama do vlasů té druhé a nezajímalo je, jestli je někdo načape nebo je budou stráže shora pozorovat. To bylo fakt jedno.

Vzala Ellen za prdelku a ta jí sjela rukou na prsa. Když Donna míjela prstem lem stejnokroje, Ellen jí chytla za zápěstí a nasměrovala ji přímo mezi svoje nohy. Donna se tam pořádně zavrtala a vibrovala prsty sem a tam, jakmile pod nimi ucítila měkoučké pysky a chloupky.

Ellen se zbavila mundúru úplně, opřela se o zeď a dala si Donninu hlavu mezi nohy. Ta jí jen zapíchal špičku jazyka tam, kde předtím měla ty tři prsty. Ellen zvedla nohu a opřela ji trochu o zeď, aby mohla dát stehna víc od sebe a Donna se k ní líp dostala. Potřebovala se udělat a Donna to dělala perfektně. Zajela jí dovnitř prstem a jazykem pořád kmitala na povrchu. Slyšela jen trhaný zrychlený dech, ale ten ji nezajímal.

  Něžné parkování

„Bože, ještě…nepřestávej…“ vzdychala a tlačila kundičku k její puse. Donna jí držela pevně přitisknutou ke zdi, jen natáhla ruku a vzala do ní jedno prso.

„Aaaahhhhhmmmm….“ vykřikla Ellen. Donna se jí snažila zakrýt pusu, ale nedosáhla tam, tak jen zasyčela, že má být potichu, nebo na ně někdo přijde. Ale nemělo to moc efekt.

Prohodily se, ale zůstaly u stejné zdi a ve stejných oděvech, tedy žádných.

Donna si sama zvedla nohu a bokem opřená o zeď dvorku jen sledovala, co s ní bude ta malá šikovná mrška vyvádět. Zatím to nebylo vůbec špatné.

Jen co ji trochu prolízala a pořádně navlhčila, zajela prstem dovnitř kundičky a palcem vibrovala na klitorisu. Donna silně zasténala, ale včas si vrazila do pusy několik prstů, aby nebyla slyšet.

„Jo…jo…pokračuj, zlato…ještě…“

Položila jí ruku na hlavu a snažila se jí přitisknout víc k vlastnímu zadečku. Ta ale nepotřebovala pobízet, aby se do ní zakousla ještě víc.

Donna návalem slasti poklesla v kolenou a už to vypadalo, že se složí na dlaždice dvorku.

Otočila se, strhla na sebe Ellen a sedla si na zem. Chvíli to vypadalo, že si na sebe lehnou, ale brutální živočišné líbání skončilo sedící Donnou, která Ellen cucala prstík a její druhy měla opět zaražený mezi nohama. To ale trvalo jen pár vteřin, pak ho zase nahradil ten zatraceně šikovný jazyk.

 

Byl čas se zase trochu prohodit a protože tahle pozice byla na dvoře nejpraktičtější, vyměnily si holky zase místa. Donna jí zapíchla do kundy celou tři prsty a mlela s nimi jako pod proudem. Ellen nevěděla, jestli má slastí ječet, plakat nebo si ukousnout jazyk.

  Jedna musí z kola ven

„Jo ty děvko, udělej se, dej mi ten orgáč, udělej se sakra ty potvoro…“ šeptala jí do očí a jen čekala, kdy jí Ellen vybuchne v rukách.

Tělo ztuhlo, prošla jím vlna křečí a pak postupně zmalátnělo a ztěžklo jí v rukách, jak se celý organismus soustředil na vrchol. Ellen ji na sebe strhla a přitiskla se k ní celým tělem. Hladila ji ve vlasech a šeptala něco o tom, kdy sem přijdou zase…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.