Cestovatelka v nesnázích aneb hřebec zasahuje

Na Masarykově nádraží se život nikdy nezastavil. Nota bene ve čtvrt na tři odpoledne. Na informační tabuli jen přeblikávaly příjezdy a odjezdy vlaků a Roman nervózně pokukoval po hodinkách a mobilu. Očekával něčí příjezd a trvalo to už moc dlouho. Asi se někde zasekli.

Stranou jeho pohledu vystoupila z vlaku brunetka s telefonem v ruce, taškou přes rameno a lehce zmateným výrazem. Rozhlížela se co pár vteřin na jinou stranu a hledala asi orientační cedule a další informační body.

Míjela Romana hledícího na displej telefonu a pak mu poklepala na rameno.

„Dobrý den, můžu se zeptat…?“

„Určitě.“ přitakal.

„Víte, jsem v Praze poprvé a měla jsem vystoupit na Libni. Ale na chvilku jsem usnula a vystoupila tady. Můžu se tam nějak dostat? Problém je, že na ně nemám číslo a asi to bude chvilku trvat, než se mi ozvou.“

„No tak můžete tady chvilku počkat, za chvilku by měl jet vlak opačným směrem a je to jen jedna stanice.“ vysvětlil Roman, ale tušil, že tohle se neodbyde jen tak jednoduše.

„No já bych se hrozně ráda dostala rovnou do toho hotelu, kde jsem nahlášená, máte tady nějakou mapu?“

„Na mobilu ne, ale můžeme se zastavit u mě a podívat se do papírové nebo na internet.“

 

Slovo dalo slovo a vypravili se k Romanovi domů, což nebylo daleko.

Dorazili do příjemného podkrovního bytu a Roman ukázal Alici pokoj, koupelnu a kuchyň. Zatím ať se osvěží nebo upraví po cestě a on připraví trochu čaje a zapne počítač.

Zabral se do různých drobných prací, takže úplně zapomněl na čas. Když pak vešel zcela automaticky k sobě do ložnice, Alice zrovna vycházela zpoza paravánu a měla na sobě jen ručník.

  Když je mladý k dispozici

„Hergot pardon…“ vyjekl a měl se k odchodu.

„Jen pojď dál…“ řekla rošťácky a uvelebila se na loži. Ručník nechala volně spadnout, takže viděl její krásné pevné čtyřky a několik zastřižených chloupků klína.

Přišel až k ní a jakmile ho měla na dosah, natáhla se mu rukou k poklopci a pevně ho stiskla. A znova, kousek dal, její ruka se pohybovala po celém jeho rozkroku, jako když hladí vnitřek podkovy.

Klekl si na postel a jejich jazyky se ve vteřině propletly.

Zvedla se z kleku a přitiskla se na něj celým tělem. Bylo krásné cítit přes tričko její vztyčené bradavky a Roman měl okamžitě ruce úplně všude – na prdelce, na kozičkách, na jejích zádech.

Hnětl jí prsa, zatímco mu rozepínala kalhoty, a pak jí pomohl s páskem, aby ho rychleji zbavila oblečení. Vytáhle mu penis, už slušně ztvrdlý, a během honění poslouchala jeho zrychlený a výrazný dech. Pak si ho dala do pusy a nasála ho jak brčko. Nepřestávala mu ho honit a střídavě ho nasávala celého dovnitř do úst, nebo jen olizovala jazykem po straně a špičkou jazyka brnkala na špičku žaludu.

Stáhl si tričko a polonahý ji hladil po zádech a kozičkách.

Zase se k sobě přitiskli kůži na kůži pro pár polibků. Pak si Alice lehla a Roman se sklonil k její kundičce. Pořád měl na sobě džíny, ze kterých koukal jen pevný penis.

Zaklonila hlavu, když nasál její mušličku a jeho jazyk projel přes klitoris a skrze závojíčky, jako když kovová metla projede při hnětení sladkým krémem zmrzliny. Stiskla si prsa a přitiskla si jeho hlavu do klína. Položil jí ruce na stehna a opřel se o ně jak o bezpečnostní madla pro pevnou pozici. Jazykem nevynechal ani kousek, Alice pořád vzrušené vzdychala a vlnila se na posteli jako had.

  Černá, bílá, obě vlhké…

Pak přidal k jazyku prst a zasunul jí ho dovnitř kundičky. Po minutě dalšího lízání sjel rukou dolů a konečně se zbavil kalhot. Položil Alici na boky, chytl ji za prdelku a olízl si ruku. Jen co ji ještě víc navlhčil klín, nasadil na něj svého tvrdého ptáka. Pak už začal přirážet, ne tak často, ale co úder, to samotné dno té vlhké a lačné kundy. A s každým přírazem trhlé zavzdychnutí a slastně přivřené oči té cestující milenky.

Jen si našel pevnou pozici, začal ji šoustat rychleji, držel jí nohu nahoře a druhou rukou jí objímal kolem krku. Masíroval jí bradavky a jeho kyčle jen kmitaly sem a tam, jak mu penis zajížděl do její kundičky. Trošku se zvedl, pořád přirážel a začal se s ní zase líbat.

Přetočil jí více od sebe a pořád ji prcal zezadu. Teď už měla nohy u sebe, Roman ji držel rukou kolem krku a přirážel mnohem rychleji než předtím. Zvedl se do kleku a vzal ji za zadeček. Okamžitě ho na něj pořádně vystrčila a položila si hlavu na polštář, aby se do ní mohl co nejpohodlněji dostat.

Chytil ji za zadnici a pořádně to vzadu rozjel. Po minutce vytrvalého přirážení na ni nelehl a Alice si protáhla ruku do klína a hladila si klitoris.

Zase se zvedl, zase ji držel za zadek a pořádně s vervou šoustal. Dorážela na něj zadečkem a kroutila se jako smotaný papír, který se chce vrátit do původního tvaru. Ten její tvar byl velmi poddajný.

Když si sedl na postel, otočila se a sklonila se k jeho penisu. U kořene ho objala rukou, tělo vzala do pusy. Sála mu žalud, jako když vytahuje jed z rány, Roman jen sténal slastí.

  Vzpomínáš si, co jsme dělali?

Pak ho rukou donutila lehnout a nasedla na něj obkročmo. Hopsala na něm jak zběsilá a skloněná ústa se s ním líbala. Zvedla se do sedu, jeho ruku na kozách a vlastníma rukama se opírala o jeho stehna. Dole jen vrtěla kundičkou a užívala si, jak ji vevnitř krásně vyplňuje.

Na chvilku z ní vypadl, tak mu závojíčky hladila penis po celé délce, aby se na něj po pár vteřinách zase nabodla. Ani v jednom rozložení končetin a hloubky průniku nevydržela moc dlouho. Připomínalo to takovou rychlou mrdací jógu.

Přitáhl si ji k sobě a přisál se jí na bradavky, zatímco její zadeček neustával v pohybu. Mnul jí bradavky a snažil se pod ní taky trochu vlnit, ale moc to nešlo. Vzala ho kolem krku, on se zvedl do sedu a zapíchl jí jazyk mezi rty. Položil ji pro změnu na záda a začal svižně přirážet v klasickém misionáři. Bušil do ní, jak když seká dřevo na špalku a ona jen sténala se zavřenýma očima a občas mu bloudila rukama po pevném těle, které se nad ní vypínalo.

Když ho z ní vytáhl a nastavil ho nad její prsa, chňapla po něm rukou a začala ho tvrdě honit. Zajel prsty do její kundičky. Za dvojitého sténání a vzdychání se oba dohnali k vrcholu a na její břicho dopadly lesklé bílé kapky.

„No ten hotel asi ještě chvilku počká, co?“ zeptal se jí, když si lehl vedle ní a jen pozoroval její tělo užívající si doznívající orgasmus.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.