Zapícháme, bratříčku?

Bylo to v podstatě zcela klidné víkendové odpoledne. Nikdo nikam nemusel, akorát matka se někam zdejchla a táta si podle zvuků důkladně myl vlasy a plnovous poté, co strávil skoro celé ráno v autodílně.

Sestru Sofii potkal, když si šel do kuchyně udělat už třetí kafe. Pil ho jako vodu a pořád tak dobíjel „baterky“. Rozhodl se totiž, že za víkend dodělá několik nákresů a už mu z toho začínalo hrabat natolik, že si broukal pořád dokola pár pitomých melodií, které ne a na dostat z hlavy.

„Nazdar, brácha, co tam pořád, kutíš?“ zeptala se ho sestřička, vnadná brunetka oděná jen v tričku a šortkách.

 „Ale serou mě ty mapy. Pořád mi to blbne, rukou si furt roztírám inkoust, protože mám zpocený pracky a na počítači si to dělá, co chce.“ odfrkl si Terence a zapnul konvici s vodou.

„Ale notak…“ zahihňala se, opřela se o dveře a plně vypjala svoje mladé tělo vstříc bratrovi. „Potřebuješ se trochu uvolnit.“ a zakroutila zadečkem.

Nebylo by to poprvé, co spolu něco měli, ale zatím k tomu nikdy nedošlo, když byl doma někdo z rodičů. Něco asi tušili, ale výchova obou sourozenců byla dosti benevolentní a není vyloučeno, že i takové incestní chování by tiše tolerovali. Terence se Sofií si dávali pozor po všech stránkách a zatím se nesetkali s žádnou reakcí.

Položil jí ruku na bříško, sjel prsty přes tkaninu až k výstřihu a cestou odkryl jednu kozičku. Přejel na druhou, vzal ji do ruky a když mu tričko opět spadlo přes ruku, sjel dolů a zajel sestře mezi nohy, nikoli ale do šortek.

  Rozpálené setkání

Masíroval ji dole dvěma prsty a do jejího hlasu proniklo několik vzdychnutí. Dech se zrychlil. „Zapícháme?“

Její bratr byl chvilku na vážkách. Když odchlípl látku šortek a podíval se do stínu její kundičky s několika chloupky, chtíč rychle a jistě vítězil.

Nakonec, táta je vždycky v koupelně hodinu, tak co.

 

„Ukaž mi prdelku, ty potvůrko…“ vyzval ji a když se k němu otočila zády, stáhl šortky a pohladil ji prstem mezi půlkami. Zajel prstem mezi nohama až na klitoris a palcem pronikl až dovnitř. Trochu vlhla, ale ještě ne dost. Ještě minutku ji takhle třel bříšky prstů, až se otočila a klekla si k němu.

Byla mnohem svižnější než on, takže měl ve vteřině trenky dole a ptáka u Sofie v puse. Moc se nezdržovala nějakým letmým olizováním, hnedka spolkla celý žalud a současně ho honila rukou po celé délce penisu. Když ji to nahoře přestalo bavit, zvedla mu ptáka a jazykem projížděla jemnou kůžičku na koulích. Pak se zase pořádně rozjela a sála ho po celé délce, zatímco ruce dráždily kořen a koule.

Ještě na něj několikrát plivla, aby byla pořádně vlhká a kluzká i předkožka, a pak ho pořádně tvrdě a rychle honila.

„Líbí se ti to, co ty prasáku?“

Neodpověděl, jen přikývl, a když se zase opřela o zeď a nastavila mu prdelku, byl na ni připraven. Jen ho nasadil na kraj, několikrát zkusmo pronikl dovnitř, a když souhlasně zavzdychala, začal přirážet. Držel ji rukou na bocích, ona natáhla obě ruce na zadek a roztáhla si půlky od sebe, aby mohl co nejblíž její vagině.

  Chata s překvapením

Šoustal ji zezadu s příjemným pleskáním jejich kůže a jejím lascivním pohledem před očima. Ráda byla za děvku, i na diskotékách a jinde, kde se vyskytovala spousta nadržených hřebců, kteří pátrali jen po tom, jak se jí dostat do kalhotek.

Na chvilku zpomalil a pak přestal, aby si mohla sundat kalhotky.

„Pojď ke mě…“ zašeptala, zvedla nohu, opřela se o něj a nasměrovala si ptáka zepředu do kundičky. zajetí bylo trochu složitější, ale pak to rozjeli stejně hladce jako předtím.

„Ahhh….hmm….ahhhh…“ oddechovala a vzdychala v jednom tanci tónů a zrychleného dechu, který nestačil zpracovávvat všechny její vzruchy, jak ji bratříček krásně prcal. Vyhrnula si tričko a mačkala prsa, zatímco její nabíječ se věnoval tomu dole.

„Bože..jo…to je tak krásnýýýýý…“ zajíkla se a chňapla ho za rameno ve snaze najít pevnou oporu.

Když klesla na všechny čtyři, nečekal na nic a měla ho tam zase zezadu.

„Jo…jooo…bože, ještěéééé…“ opírala se rukama o plovoucí podlahu a sténala s hlavou ukrytou ve splývajících vlasech.

Tročku zpomalil, ale přirážel o to důkladněji a hloubš. Vyklouzla z něho a vzala ho zase do pusy. „Ten je tak šikovnej, tenhle kousek.“ ocenila a zajela si s ním až do krku. Objala ho přitom oběma rukama, což Terence miloval a málokterá holka to uměla s takovou kombinací pevnosti a jemnosti, jako právě Sofie.

„Lehni si, Terry, chci si dřepnout.“

Poslechl, natáhl se na tvrdou podlahu osvětlenou venkovním sluncem a Sofie si sundala tričko. Pak už se rozkročila a klesla klínem na bratrův ocas. Trošku se zaklonila a pohladila rukou mušličku, která už se krásně nabodávala. Opřela se mu o nohy, naklonila se blíž a rychlila, až jí kundička mlaskala, jak se žalud dostával pořád rychleji dovnitř a ven.

  Opravdu uvolňující sprcha

Její vlasy ho šimraly na prsou a její kozičky se lehce klepaly trhanými pohyby celého jejího těla.

„Tak se teďka bych prosila trochu mrdky…“ nadhodila, když vstala, sedla si k němu a brutální rychlosti mu levačkou honila samotný konec penisu. Přitom ještě položila jazyk na samotný konec žaludu.

Pravačkou si několikrát přejela přes kozy a pak mu ji položila na koule.

„Hmmmmhhhhh…“ protáhl jen pár vteřin předtím, než z penisu vyšlehly první bílé prameny do její pusinky. Hnedka ho pohltila celého a celou pusou vnímala jeho pulsování.

„Hele dokonce to po sobě uklidí, takhle to mám rád…“ ocenil Terry její čistotnost a to, že mu mrdku nerozetřela kdovíkde.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.