Strach ze známého 01

Ron Worthington seděl na verandě svého nově zakoupeného umělecko-řemeslného bungalovu z 20. let minulého století s výhledem na Baynardův park v části Bellemeade v Evansvillu v Indianě. Osamělý a znuděný přemýšlel „Co teď?”. Na procházce po ulici kolem něj prošel pohledný mladý muž a usmál se na něj. Napadlo ho, že to možná byl úsměv ze zájmu. Oplatil mu úsměv, ale držel se zpátky, aniž by to chtěl. Chtěl zareagovat víc, ale právě sem v životě dospěl na základě toho, co sám udělal. Smršť aktivit a osudových rozhodnutí ho dostala až sem, a teď, když tu byl, netušil, kam jít a co dělat, aby se dostal z toho pocitu osamělosti a strachu z toho, co o něm ostatní vědí. A co na základě toho udělají, jak ho využijí nebo jím pohrdnou.

Ronovým prokletím – když byl téměř neviditelným pojistným matematikem ve velké chicagské firmě, v sedmadvaceti letech docela hezky vypadající, ale jen jeden z davu lidí, kteří celé dny seděli v kabinách a chroupali čísla a po nocích neměli moc co na práci – byla výhra 10,2 milionu dolarů v loterii. Čtyřiadvacet hodin euforie a „můžu to a to” a začala se dostavovat realita. Najednou byli všichni kolem něj v chicagské firmě jeho kamarádi a chtěli z něj něco mít. Jak ženy, tak pro něj vhodnější muži, kteří předtím neviděli jeho sexuální touhy a nereagovali na ně, ho teď chtěli svést a dostat do postele. A chtěli se podělit o to, co mu přinesla loterie. Krátce se touto cestou vydal, ale nikdy s dobrým výsledkem. Bylo to zdrcující a podporovalo to jeho děs z toho, co teď vědí a jak hluboko jsou ochotni klesnout, aby se dostali k jeho penězům.

Dal výpověď a zabarikádoval se ve svém bytě. To však nestačilo. Každý z něj chtěl kousek, každý dělal, co mohl, aby se k němu dostal. Někteří dokonce zjistili, že byl skrytým gayem ve stylu „dívej se a sni, ale nedotýkej se”. A nejen gayem, ale i posedlým představou, že je pro muže ženou. Přiblížili se k této jeho choutce, svedli ho a vyspali se s ním. Když zjistil, o co jim ve skutečnosti jde, zlomili mu srdce.

Chtěl být ženou pro muže – aby si ho muž bral jako ženu.

Ochutnal, jaké by to mohlo být, ale kromě toho, že to narušilo jeho důvěru v motivy druhých, to také zničilo jeho představy naplnění vlastní touhy.

Peníze z loterie mu však umožnily být čímkoli a kdekoli. Nebyl zaseknutý ve známém – v tom, co o něm ostatní věděli a čeho využívali, aby ho oškubali. Nemusel zůstat v Chicagu. Mohl jít kamkoli. Mohl se skrývat.

A tak město skutečně opustil. Pak udělal zásadní krok, protože odjel do Itálie na kliniku pro změnu pohlaví. Na kliniku, která oceňovala sexuální cíle, které by muž chtěl mít, aby se stal ženou. Místo se specializovalo na to, aby při proměně maximálně poskytlo to, co si opravdu přál. Za velkou cenu, ale s malým vlivem na to, co vyhrál, si vzal kompletní balíček, kompletní proměnu z muže na ženu. Tedy dokonalá prsa, body G a vagínu pro veškerá uspokojení. Přitom si zachoval možnost oblékat se jako muž a ukazovat se tak na veřejnosti. Zaplatil si luxusní balíček určený pro ty, kteří se zabývají specifickým sexem. Neměl v úmyslu začít se prostitucí, ale měl peníze a chtěl z toho mít co nejvíc. Chtěl naprosté uspokojení z toho, že mu pohledný fešák položí ruce na prsa a zajede do něj dlouhým penisem.

Pro už tak štíhlou postavu a poněkud zženštilé způsoby si pořídil pevná ňadra, která mohl vzhledem k výběru oblečení vydávat za mužská i ženská, s novými, nadmutými, vysoce citlivými bradavkami. Ty při manipulaci dávaly oběma partnerům extra potěšení. A dole získal přesně ty vytoužené dámské nástroje. Jeho penis se proměnil v klitoris v horní části vagíny, vagínu s hlubokým dosahem zakončenou vysoce citlivým bodem G a se svaly ve stěnách kanálku, které se roztahovaly a byly vycvičené k vlnění nad mohutným orgánem. Další oblast bodu G byla vytvořena vysoko v poševním traktu, aby mu poskytla další potěšení od muže, který na ni dosáhne. Pozná tedy, kdy si ho muž úplně bere.

Dostalo se mu kompletní péče, kterou byla italská klinika proslulá tím, že ji poskytovala profesionálním ženám noci a milenkám miliardářů.

A co pak? Do Chicaga se už nevrátil. V touze po anonymitě a ve více než mírném strachu z toho, do jakého extrému zašel, si vybral nudné, konzervativní město, skorou náhodou, jako kdyby hodil šipkou naslepo do mapy. Skončil v Evansville v Indianě. Nepromyslel si to a nikoho tu neznal. Neměl ani ponětí, jak se tu seznámit s někým, kdo by mohl uskutečnit jeho představu, že si najde muže pro svou nově nabytou sexy samičku. Nikdy neměl dost odvahy vyjít si do města jako žena nebo neměl ani ponětí o tom, jak zaujmout muže. Zejména muže, který by ocenil a vzrušil se androgynní osobou, kterou se Ron, považující se za Rondu ve své ženské podobě stal.

  „Můj manžel je voják...“

A nebylo by to jako v Chicagu? Nebyl by každý muž, který by tušil, čím Ron nyní je a co chce, také schopen zjistit, jakou má Ron cenu, a neplánoval by, jak ji získat pro sebe?

S povzdechem sešel z verandy a došel k Nichelsonově velkoprodejně potravin pár bloků severněji na Lincoln Avenue. Potřeboval jen pár věcí. Žil sám – osamělost života o samotě. Potřeboval si udržet svou androgynní postavu, a tak jedl jako pták. Potřeboval jen málo. To byla samozřejmě lež. Jeho potřeby byly velké. Jen nevěděl, jak je naplnit. Neměl to promyšlené.

V obchodě se zarazil, když už se chystal odejít. Pokladní byl ten pohledný mladý muž, který předtím prošel kolem jeho domu a usmál se na něj. Usmál se na něj i teď, když kontroloval Ronův nákup. Podle toho, jak se usmíval, bylo teď ještě zřejmější, že ten mladík má o Rona zvláštní zájem.

Byl nádherný – vysoký, solidně stavěný, blonďák, modré oči, skvělý úsměv, podle Rona sex na špejli. Muselo mu být něco přes dvacet. Pravděpodobně student nedaleké Evansvillské univerzity, který se snaží dostat na vysokou školu. Ron se vsadil, že udělá cokoli, aby se dostal k Ronovým penězům. Vsadil se, že by dokonce předstíral, že je Ronův zvláštní přítel. To už zažil v Chicagu, ještě než se úplně proměnil. Ještě nepravděpodobnější bylo, pomyslel si, že by se takový fešák zajímal o kluka, který prodělal úplnou proměnu. Na univerzitě by si mohl vybírat mladé ženy – nebo muže. To bylo něco jiného, na co Ron předtím, nepomyslel. Pustil se do toho s myšlenkou jen na to, co ho vzrušuje, a ne na to, jestli by kluky, které by chtěl, vzrušovalo šukat s transsexuálem.

Naklonil se, aby se podíval na mladíkovu jmenovku. Stálo na ní “Billy N.” Mladík začal Ronovi něco říkat, ale ten se stáhl, když viděl, že se Ron brání. Jeho úsměv při balení Ronova nákupu byl zdrženlivější. Ten jen poděkoval a odešel.

Toho večera, toužící po spojení a znechucený sám sebou, že se stal poustevníkem a promrhal to, za co zaplatil velké peníze, šel Ron na internet. Věděl, že možnost, že by se seznámil s někým, kdo by chtěl nezávazný sex s transem bez potřeby ho oškubat, je prakticky nulová. Ale kdyby si to alespoň neověřil, zůstala by nenulová. Navždy by zůstal nenaplněným poustevníkem ve svém pěkném bungalovu s výhledem na Baynard Park v nicnedělajícím Evansvillu.

Když narazil na regionální gay stránku, doslova se třásl šokem. Na fotce na seznamce a eskortní stránce byl skvěle vypadající tmavý, svalnatý a smyslně vyhlížející chlapík, který o sobě tvrdil, že je fotbalistou na místní univerzitě. Nabízel se jako placený doprovod pro plně proměněnou T-girl v oblasti Evansville, které nebude víc než třicet. Pošli nahou fotku. Pouze příležitostný kontakt; žádné závazky. Byl uveden poplatek. Byl vysoký, ale ne z hlediska Ronova rozpočtu. Opravdu ho překvapilo, když viděl přesně popsanou svoji vlastní představu.

Fotografie „rok poté” si nechal udělat rovnou na klinice několik měsíců po operaci, kdy už na něm nebyly vidět stopy po zákroku. Roztřesenými prsty poslal dvě. O hodinu později mu „Brad” odpověděl, navrhl schůzku a zeptal se Rona, jestli má účet na Paypal.

* * * *

Schůzka, a i když měla své momenty, byla dostatečně formální a chladná, aby se dala nazvat randem. Byla však přímočará. Ulevila Ronově potřebě uvolnění, ale zanechala v něm touhu po něčem dalším. Tím, že chtěl víc, však posloužila k tomu, aby se zmírnila jeho automatická obrana před tím, že chce žít transsexuálně. Měla sice význam, že za to platil, ale placení pro něj nepředstavovalo žádnou zátěž – jen ho to zbavovalo vzrušení – nezahrnovalo prvek, že mu ten druhý muž demonstruje, že ho chce. Proti tomu to znamenalo, že úkolem toho druhého muže bylo Rona uspokojit.

Otevřel dveře jako ona, Ronda, oblečená v nebesky modrých zavinovacích šatech. Brad, kompletní fotbalová hvězda, měl na sobě tričko, které ukazovalo vypouklé bicepsy a svalnaté prsní svaly, sportovní šortky a sandály. Od začátku dával najevo, že cílem je sex.

V předsíni za sebou zavřel vstupní dveře, pak následoval Rondu do domu, a Brad se do toho hned pustil. „Podíváme se, s čím pracujeme – jak přesné byly ty fotky, které jsi mi poslal.” Natáhl ruku, rozepnul šerpu zavinovacích šatů, stáhl je Rondě z ramen a nechal je kaskádovitě spadnout na zem. Pod ní měla červené krajkové kalhotky a podprsenku, na nohou červené podpatky s jehlami. Byla štíhlá, ale měla křivky tam, kde by je žena měla mít. Podprsenka jí tlačila prsa nahoru, nadité bradavky se tlačily do materiálu.

„Moc hezké,” zamumlal Brad. „Jsi vážně roztomilá. Opravdu nechápu, proč si musíš dělat reklamu a ještě za to platit.”

  Nejen modelka

„Nejsem v Evansville dlouho,” řekla Ronda. „Netušila jsem, jak se tady můžu dostat k tomu, co skutečně chci. A co mi hrozí za to, co jsem.”

„Máme tu zájem o T-girls. Tahle klidná města mají často zvrhlý podhoubí. Můžu tě s někým seznámit. Ukažme si ale víc. Svlíkni se. Chci vidět, jak dobrou práci chirurg odvedl. Panebože, to je krása. Kde jsi vzal ty skvělý kozy a naditou kundu? Oblečená můžeš jít na obě strany a bude z tebe trhák, ne?”

„Itálie. Klinika u jezera Como. Specializují se na práci pro sexbyznys.”

„To tě muselo stát majlant.”

Ronda na to nereagovala. Tohle už se blížilo jejímu strachu z toho, co by chlapi udělali, kdyby zjistili, že je fakt v balíku.

Zdálo se, že Brad odpověď nepotřebuje. Přistoupil blíž a levou rukou Rondu objal. Chvíli ji různě laskal a nutil, aby pro něj vzdychala a sténala. Sám se zatím neobtěžoval svlékat, zatímco ji kompletně zkoumal. Držel ji levou rukou, pravou nechal bloudit, ohmatával její malá, pevná ňadra, rukou klouzal po chvějícím se břiše až k véčku, patou ruky jí zatlačil do podbřišku a nechal prsty hrát si v jejích stydkých pyskách, třít se o klitoris a pronikat do kundy. Ronda, zajatá v objetí jeho silné paže, zalapala po dechu při důkladném a téměř klinickém zkoumání své pochvy. Sténala a pohupovala se mu na prstech.

„Až mi bude stát, tak tě omrdám,” řekl Brad. „Chceš, abych se hladil sám, nebo to chceš udělat ty? Nebo mi to uděláš pusou? Až se na tebe vrhneme, tak tě vylížu. Musím být ale tvrdý, než si to rozdáme.”

Ronda před ním klesla na kolena a svlékla mu šortky a suspenzor až ke kotníkům. On z nich vystoupil a ona vzala jeho péro do úst.

Když mu stál, zvedl ji do náruče a zeptal se: „Tvoje ložnice je tady dole v hale, nebo přes obývák?”

„Přes obývák,” hlesla, hlas plný potřeby a touhy.

Vešli do obývacího pokoje. „Hele, máš tam skvělý otoman. Velký a dobře vysoký.”

Do ložnice se zatím nedostali. Brad ji přetáhl přes otoman, na břicho, koleny se tiskla do koberce na jednom konci, hlavu měla ponořenou do konce a ruce jí visely do stran. Svíjela se, těžce funěla a sténala, když si Brad klekl za ni a vylízal jí kundu a zadek. Když byl spokojen, že jsou oba připraveni, vstal, nasedl na ni vysoko zezadu a shora, přitiskl se jí na lopatky, vklouzl jí do kundy a začal ji šukat.

„Neboj se,” řekl Brad. „Platíš za hodinu, ne za šukání. Nakonec se do tý ložnice dostanem.”

V určitou chvíli už měl penis v pochvě a jak on, tak její kunda a zadek byly krásně mokré.  Když jí jezdil po kundě, funěla a sténala. Než vyvrcholil, což bylo až po jejím orgasmu, vyměnil si díry a nakonec ji mrdal do zadku.

„Chceš to i tady, že jo?” zamumlal.

„Bože, ano,” vykřikla a pak už to bylo spíš křičení: „Ano, ano! Do prdele, ANO!” Její zadek bylo originální vybavení.

Několik minut po startu se drželi na otomanu, Brad shora na Rondě, když odpočívali. Když se trochu vzpamatoval, Ronda ještě sténala a mělce dýchala. Slezl z ní a zeptal se: „Kuchyň je támhle? Máš nějaké pivo?”

„V ledničce,” podařilo se ji ze sebe vypravit. „Kdyby ses potřebovala osprchovat, je to támhle přes hlavní ložnici.”

„Zlato, právě jsme začali. Platíš velký prachy a jsi fakt zlatíčko. Právě jsme začali.” Bylo to poprvé, kdy se přiblížil k tomu, aby pochválil její přínos k představení. Byl to velmi drzý a arogantní vysokoškolák.

Opravdu zajímavá část přišla vzápětí, když dopil a Ronda se vyškrábala z otomanu a ukázala mu, kde je hlavní ložnice.

„Skvělý dům. Tohle tě muselo stát majlant,” řekl, když vešli do ložnice. Neodpověděla a zdálo se, že ani žádnou nepotřebuje, protože odtud přešel na jinou kolej. „To zrcadlo přes celou délku na dveřích skříně. Dá se sundat? Můžeme ho podepřít tady proti straně postele?”

Dalo a mohli.

„Myslel jsem, že bys ráda viděla, co dokáže moje péro udělat s tou tvou krásnou kundou,” řekl a podepřel zrcadlo o čelo sekretáře obrácené ke straně postele. Druhou rukou si hladil penis a rychle se přivedl k plné erekci. Posadil se, nahý a nádherně osvalený, na kraj postele čelem k zrcadlu a stáhl si Rondu do klína, čelem od sebe. Upravil si její nohy tak, aby mu splývaly kolem boků. Teď měla na sobě jen červené podpatky s hroty – a sklouzl její štěrbinou dolů na svůj penis. Sevřel jí ruce pod podpaží a sevřel jí pěsti za krkem. Byla v plném Nelsonu, s prohnutými zády a lesklými prsy vystrčenými ven.

„Vidíš, v zrcadle je vidět kořen ptáka v tobě. Můžeš sledovat, jak tě šoustá do pochvy, po kořen a ven na okraj žaludu, do kořene… takhle. Dovnitř a ven; dovnitř a ven. To se mi kurva líbí. Když se na to budu takhle dívat, udělám se asi rychle.”

  Setkání na velitelství

Když to Ronda sledovala, málem na ni přišla hyperventilace. Než oba vyvrcholili, Brad přesunul své ruce, aby jí v rytmu přírazů svého penisu objímal a mačkal prsa. Byl silný a dlouhý. Netrvalo dlouho a dosáhl bodu G v jejím průchodu, který jí při každém zásahu způsobil skoro elektrický výboj.

„Kurva, já snad vybouchnu!” vykřikla – a pak to udělala. Brad pořád přirážel a vždycky ji na moment sundal z penisu, čímž jí způsobil další orgasmus, než zase vystříkl.

„Tak tohle jsi chtěla?” Zeptal se, když oba seděli v obývacím pokoji a popíjeli pivo.

„Ano, tohle bylo přesně ono.”

„Odvedli na tobě skvělou práci, zlato. Jsi opravdové umělecké dílo. To, co děláš se svaly svý kundy… za to bys neměla chlapovi platit. Měli by platit tobě. Ne, že bych ti za to platil, samozřejmě.”

„Já nevím. Našel jsem Evansville…”

„Nudný. Konzervativní. Není to místo, kde by se trans mohl rozvíjet?”

„Jo, asi ne.”

„Kdybys někdy chtěla udělat další sezení, místo toho, abych tě dělal já – nebo jako doplněk k tomu, abych tě dělal já -, mohl bych tě seznámit s dalšími chlapy, kteří rádi píchají transky. Tohle je univerzitní město. Je tu pár zvrhlých kluků s fetišem – kluků, kterým by se líbilo to, co máš ty. Kluci, na které se dobře kouká, jsou svalnatí a loví. Můžu tě seznámit se skvělými kluky, kteří ti budou dělat víc pravidelně než příležitostně, a nestálo by tě to moc, pokud vůbec něco.”

„To bys moh?”

„Jistě, sem tam udělám nějaký večírek. Za stejný poplatek, jaký mi platíš za tohle, můžeš dneska večer přijít na jednu z mých párty. Budou tam i další T-girls – žádná tak dobře udělaná jako ty. A chlapi, kteří je všechny rádi šukaj. Bude tam víc chlapů, kteří hledají T-dívku, než T-dívek, takže nebudeš odstrčená. Stejně jsi příliš dobře vybavená na to, abys stála ladem. Ti Italové odvedli špičkovou práci. Našla by sis víc než jednoho chlapa na pravidelné balení. Máš zájem?”

„Rozhodně.”

Evansville hned vypadal trochu líp. Ta věc se zrcadlem Rondu nadchla.

„Máš to tady fakt pěkný,” řekl Brad. „Ty musíš být pěkně bohatá mrcha.”

Obranná brána okamžitě spadla, Ronda vychladla a brzy nato vyprovodila Brada ven. Byl tohle všechno jen začátek kampaně s cílem odhalit její výhru v loterii a oškubat ji? Uvažovala. Znovu ji sevřel strach z toho, co všechno by chlapi jako Brad mohli vědět a využít.

* * * *

Bradův večírek byl první příležitostí, kdy se Ronda odvážila vyjít z domu v ženské podobě. Dokonce i tehdy jela na východ po Lincoln Avenue směrem k univerzitní čtvrti až dlouho po setmění, aby ji nikdo neviděl venku a na ulici v úhledných červených flitrových šatech se stejným krajkovým prádlem a červenými podpatky s hroty, které si obula na soukromé sezení s Bradem.

Když tam dorazila, akce už byla v plném proudu. Byly tam další dvě T-girls, které někdo balil, osahával a šukal, ale Ronda musela uznat, že neměly takovou kvalitu jako ona. Na její příchod okamžitě zareagovalo asi osm přítomných hezounů, nejspíš z univerzitního sportovního programu.

Překvapením pro ni hned na začátku bylo, že tam byl i pokladní z obchodu s potravinami, urostlý blonďák Billy N. Všichni se na něj usmívali. Když ji uviděl, věnoval jí široký úsměv, ale dlouho tam nebyl. Už měl ruku obtočenou kolem jedné z dalších T-girls a vedl ji zpátky do Bradovy ložnice.

Nemusela dlouho přemýšlet o blonďatém hřebečkovi, o kterém jí Brad později řekl, že studuje na univerzitě a je tam fotbalovou hvězdou. Znovu objevil až poté, co Rondu ohromilo prostředí večírku, na pohovce ji ošukali dva kluci a po měsících izolace a samoty se na ni vrhli tak silně, že se musela stáhnout.

První chlap, který s ní byl, byl asistent trenéra zápasu na univerzitě a odvedl většinu práce. Krásně ji unavil už předehrou, pak přišpendlil nahou až na vysoké podpatky, na záda na pohovku, roztáhl jí nohy a lehl si mezi ně. Držel jí ruce nad hlavou se sevřením zápěstí a šukal ji, zatímco jeho ústa hodovala na jejích bradavkách. Když skončil, starší muž akademického typu využil naprosté nadvlády zápasnického trenéra a jejího vyčerpání, aby do ní vklouzl. Když trenér povolil a vyklouzl, ošukal ji, když byla naprosto poddajná. Akademik se o Rondinu novou kundu zajímal víc než zápasnický trenér a Ronda byla na jeho penis víc než připravená. Po čase, který věnoval zkoumání a prstění jejích záhybů, klitorisu a průchodu, se udělala už jen pod jeho dotekem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.