O víkendu…

Setkali se po týdnu a moc se na sebe těšili. Ale teprve odpoledne, když byl dům prázdný, si na sebe našli chvilku, protože skončily povinnosti k příbuzným, sdělování novinek a tak podobně.

Pak už jen jejich dvě těla a trocha té společné lásky, kterou nikdo nevyruší.

Ležel na posteli a hladil po zádech její tělo v krátké košilce a kalhotkách. Na prsou se jí pohupoval skleněný náhrdelník, který tvořil zajímavý protipól zdánlivé nevinnosti k tetování na jeho předloktí připomínajícím zkroucené plameny.

Ještě chvíli se přetahovali něžně rukama, než zvedl hlavu a přitiskl se jí pusou mezi prsa. Stiskl jí přes modré krajky bradavky, až lehce zasténala. Jedna ruka na jejích zádech kolem páteře, druhá zajela do kalhotek až na prdelku. Za stálého společného líbání jí stáhl ramínka, a jakmile opadla krajka košilky, zamířil jazykem přímo na bradavky.

Vlnila se na něm a její ruka zajela k jeho trenkám, aby si zkontrolovala, jak je na tom. Dýchali oba zhluboka a procítěně a lepili se celou plochou těla jeden na druhého. Přitlačila ho rukama k posteli, sklonila se k němu a důkladně ho políbila. Její jazyk nějakou chvíli setrval v jeho ústech a pohrával si se zuby a rty. Přitom se natáhla rukou zase dolů a masírovala mu ptáka přes trenky, jejichž naplněný výběžek hladina vlastním klínem.

Jakmile jí volnou rukou zajel zezadu opět do kalhotek, vjela mu rukou pod trenky a sevřela ji na penisu, který už se dral ven.

Líbala ho na bradavky a posouvala se centimetr po centimetru níž, až ke koulím a penisu. Stáhla látku spodního prádla a odhalila jeho úd v celé jeho kráse. Vzala ho do ruky a přetáhla kůžičku přes žalud, zatímco její pusa si hrála s jemnou kůžičkou na varlatech podobnou krepovému papíru. Pak už si ho zasunula celého do pusy a pohybovala se na něm od špičky po kořen.

  Stará dobrá disciplína

Nedělal skoro nic, jen si vleže užíval její laskání a občas jí rukou zajel do vlasů. Pracovala na něm ve stálém rytmu v kombinaci pusy, jazyka a rukou a jen občas po něm hodila očkem, aby viděla jeho reakce. Natáhl ruku a pohladil její bradavky.

Stáhla mu trenky úplně, nechala mu v klíně jen kmitající ruku a posunula se mu k obličeji, kde opět přijala jeho polibky. Zase se zvedl a přisál na její bradavky. Zvedla se jen proto, aby jí zbavil kalhotek a nic nevadilo jejich dalšímu spojení. Ještě se ale on posunul pod ní a nechal ji dosednout klínem na svoje ústa, lačná po oplacení jejího kouření.

Roztáhl jí kundičku prsty a dostal se jazykem do jejích hlubin. Její zrychlený dech přecházel do sténání, ale jen občas. Náběhy slasti byly krásně znát. Lehce sebou cukala pod jeho doteky, což ještě zesílilo, když jí do dírky zasunul jeden prst.

Pak se konečně smekla z jeho jazyka a posunula se níž, aby ho do ní mohl zasunout. Jen dosedla a začala se na něm pohupovat se stejným zrychleným a procítěným dechem, jako předtím.

S jednou rukou na její zadnici k ní natáhl druhou a nechal si od ní olízat prsty. Šoustali s příjemným rytmickým šustěním obou těl v přikrývkách. Opírala se mu dlaněmi o prsa a její bradavky se zvedaly a klesaly v lehkých otřesech.

Měnila vlnění a posuny svého klína, ale stále zůstávala v sedu mezi jeho nohama, opřená rukama o jeho tělo. Klesla k němu blíže, přitiskla se na něj celou plochou a pořádně se rozhoupala.

  Důkladný pohovor

Nechala ho ze sebe vyklouznout, otočila se k němu zády a zase si ho do sebe sama zavedla. Teď se více zvedala než posouvala dopředu a dozadu a on jen položil ruce na její prdelku a následoval její vlastní pohyby.

Šukal ji pevně a rytmicky, její vzdychání plnilo místnost, jak se na něj stále dokola napichovala.

Lehce se narovnala a přešla z dosedání zase na kmitání zadečkem tam a zpátky. Když jí chytl za prsa, přitiskla dlaně na jeho ruce a držela si je na hrudníku. Její ruka sklouzla k němu do klína a brnkala na koule, které se jí převalovaly přímo pod kundičkou.

Vzepřela se na loktech a začala se víc zvedat. Zajel jí rukou do klína, a buď laskal bradavky prsou, nebo prstem dráždil její kundičku, do které stále zajížděl jeho ocas.

Zavzdychala mohutně a v několika vrstvách, jako kdyby nemohlo popadnout dech několik lidí najednou. A ona byla přitom sama. Položil ji na bok, skoro aniž z ní vypadl, jen se posunul žaludem na samotný krajíček její pochvy. Jak se do ní zase dostával, přitáhla si jeho hlavu k obličeji a navázala na předchozí líbání.

Položil jí dlaň na prsa a přitulil se k jejímu tělu celou svou délkou. Pronikal do ní ze strany jen s lehoučkým pleskáním. Zatímco ji rukama objímal celé tělo, její ruka skončila kolem jeho krku a opakovaně si přitahovala jeho hlavu kvůli dalšímu líbání.

Přitiskl ji trochu více k posteli, zvedl se do kleku a pokračoval v šukání její kundičky. Takhle to trvalo asi minutu, než z ní svůj ocas vytáhl a nechal na její opálené kůži cestičky bílé tekutiny. Několik jich nechal stéct i mezi její půlky a spokojeně poslouchal její vzdychání smíšené se smíchem.

  Dva jazyky, dvoje prsa

Lehli si vedle sebe a jeho ruce ještě nějakou dobu jezdily po kůži jejích stehen a škrabkaly je jen kousek od místa, které právě důkladně uspokojil.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.