Romance s vůní kůže a chlípnosti

Sešly se jako každý víkend ve svém malém kutlochu zařízeném pro všechny hrátky, které zahrnovaly řetězy, kůži a nekompromisní tvrdé mrdání.

Teď si Karen ležela v klidu na zádech, jednu ruku v klíně, kde si přes odhrnutý kousek latexového oblečku masírovala kundičku. Jazyk měla zabořený do rozkroku Christine rozkročené nad sebou a oděné v pavučině protrhaných punčocháčů a sítí. Ta držela kolem pasu Robina a vydatně ho kouřila. Kromě pevných kožených spodků, ze kterých čouhal naběhlý penis, na sobě neměl ten chlap nic kromě koženého obojku.

Karen ležela na posteli, roztažené nohy opřené v dvojici kožených poutek, která držela její končetiny v jednom obrovském V. Její jazyk sebou kmital jako kolibřík a Christine nenechával v klíně ani chlup suchý. Dostávali se všichni do varu, tohle byla ale zatím spíše předehra, než se pustí do dalšího šoustání.

Christine s vlasy staženými do culíku neúnavně rejdila Robinovi po tvrdém penisu a střídavě si ho vrážela až do krku, který ho zaplavovala vlhkým teplem, střídavě ho nechávala na vzduchu a jenom ho okusovala po stranách jako rozpustilá školačka lízátko.

Pak už se ozvala Karen, aby ho do ní Robin vrazil, že už ji začíná svědit a chce změnit pozici.

Robin si bez okolků lehl, usadil si Karen nad sebou a ona se na něj napíchla. Christine jen dřepěla u této dvojice a masírovala varlata pod penisem, který opakovaně pronikal do kundy její milenky a přítelkyně. Občas kus jejích spojení olízla, občas je jen po celé délce masírovala prsty, prostě jak se to zrovna hodilo.

  Bílá postel touhy, černý kámen rozkoše

Pak vstala, přesunula se a ze strany masírovala Karen klitoris a Robinovi jenom varlata, protože je zrovna nikdo nelaskal. Přirážení mělo stále stejný rytmus, ale některé části vynechávalo.

Karen v latexovém oblečku si ji k sobě přitáhla a vrazila jí jazyk do pusy. Christine to přijala a její ruka okamžitě sjela k vlastní kundičce, kterou začala masírovat. Karen se ujala jejích koziček, aniž přestávala dosedat Robinovi na tvrdého čuráka, který ji uspokojoval uvnitř i venku.

Holky si při šoustání lízaly bradavky, líbaly se po tvářích, ústech i na krku a nacházely si jakoukoli možnost kontaktu, která byla zrovna k dispozici a nenarušila dosavadní laskání.

Pak Karen slezla a Christine ji na tvrdém penisu ihned vystřídala. Přece si toho macka nenechá pro sebe. Christine nasedla, zavedla si Robina přímo do sebe a jen se začala rytmicky pohybovat, ucítila ještě Kareninu ruku hladící jí důkladně klitoris. Krom toho jí taky roztahovala kundičku a občas vrazila prst dovnitř, když to stihla sladit s Christininým přirážením na Robina.

Když Christine nepřirážela a jen se na penisu vlnila, Karen se k ní sklonila a důkladně vylízala místo průniku penisu do vaginy. Chtěla, aby její jazyk cítili oba najednou a tohle bylo perfektní místo. Když se zase rozjeli, vrátila se k jejím kozám a puse. Tam se taky dalo něco dělat.

Robin se zvedl a oznámil, že se chce trochu protáhnout. Obě samičky mu vyšly vstříc. Christine si lehla na jeho místo, Karen na ni a začaly si dráždit kundičky navzájem. Robin si jen našel pevnou oporu pro nohy a vrazil ho do Karen zezadu, zatímco Christine ji do toho masírovala a prolizovala vaginu.

  Konference s dohrou

Když Robin trošku změnil úhel, vyklouzl Karen z kundičky a přirozeně se ocitl Christine v puse. Ta nezaváhala a ihned ho celého pohltila. Měla na něj ostatně taky chuť. Když si trochu pošmákla, zase ho vrátila do dírky své přítelkyně. Robin ovšem vyklouzával z Karen častěji, takže ho Christine zachytla ještě několikrát.

Tohle uspořádání bylo fajn, ale bylo trochu moc natěsno. Christine zůstala ležet, Robin si stoupl vedle ní a plácl jí penisem přes obličej, takže se ho ihned chopila a vrazila si ho zase do pusy. Karen si dřepla Christine ke kundičce a věnovala se prstíky i pusou jejímu klitorisu. Střídala jí na kundičce jazyk a prsty, oboje dostatečně šikovné a stále vlhké jak od Karenina jazyka, tak od Christininých šťáv, kterých byl všude dostatek. Christine mezitím pendlovala Robinovi mezi špičkou žaludu a koulema a neztratila kontakt s jeho naběhlým penisem ani při přechodech. Ten pták byl zkrátka pořád v puse, nebo ho olizoval chtivý a vláčný jazyk.

Karen olizovala Christine klitoris a nechala v její kundičce už dva prsty, se kterými vibrovala a uspokojovala tak milenku zevnitř. Jak ji tak laskala, dostala zase chuť na to mít něco v sobě.

Když to Robin zjistil, pokrčil jen rameny a vzal si ji z boku. Jeho penis si našel bez problémů cestu do její pochvy a povrchu se ujaly Christininy prsty. Karenina ústa mezitím zásobovala stálými francouzáky s hlubokým průnikem jazyka.

Když ho z Karen Robin na chvíli vytáhl, Christine neodolala a okamžitě po něm drapla. Vždycky na něj totiž dostala hroznou chuť, když viděla, jak s mlaskáním zajíždí do něčí kundy a příjemkyně jen vzdychá pod jeho přirážením. Karen s Robinem mezitím dali přednost důkladnému líbání, takže absence spodního průniku nijak moc nevadila.

  Nakresli je přesně...

Robin pak šoustal Karen na všech čtyřech zezadu, Christine je pozorovala a dělala si to dlouhým rovným černým vypnutým vibrátorem. Protože ale ležela vedle souložící dvojice, Karen stačilo se trochu natáhnout a dostala se jí jazykem na kozy.

Pak se Robin přesunul k masturbující Christine, zvedl jí trochu do vzduchu a okamžitě si ji napíchl. Karen se jen sklonila nad jejím tělem a hladila jí kozy a bradavky rukama. Když se nad ní pak rozkročila, Christine jen v klidu zaklonila hlavu a začala ji prolizovat kundičku. Trochu to tak připomínalo jejich původní uspořádání, jen opačně.

Ležely vedle sebe, cucaly se a honily si dole pičky. Robin si nad nimi honil ptáka, připraven je důkladně pokropit, jakmile to na něj přijde. Obvykle se moc hlasitě neprojevoval, jen těsně před orgasmem několikrát vzdychnul a pak už nechal svoje semeno pršet na oba obličeje s otevřenými ústy a vyplazenými jazyky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.