Ranní rozloučení

Mariňák v klobouku čekal venku před chatou na transport se zásobami a výbavou do člunu. Zatím se akorát hrabal v pozůstatcích ohniště a díval se, kde je co potřeba.

Sniperka si vedle houpací sítě zapínala blůzu a kontrolovala, jestli má všechno, co potřebuje. Pak si přes rameno přehodila tlumok a vyšla do stoupajícího slunce. Původně chtěla vyrazit za úsvitu, ale profesor jí nikam neuteče a tihle vědci stejně vstávali až později, protože obvykle bádali a pracovali celou noc.

„Ahoj zlato, tak já vyrážím, je toho přede mnou víc než dost. Opatruj se tady a nenech se rozkousat nebo uklovat.“

„Jasně.“ Nechodili spolu, ale protože se tady nesetkávali prvně, občas si vyšli tělesně vstříc.

„Uvidím i profesora Einhorna. Máme se setkat v docích.“

„Profesora?“

„Jo, chce se podívat na něco nového o té jeho soše.“

„O té křišťálové lišce, ale prosimtě Wando…“

„Jo, vim, je to nejspíš blbost a neexistuje to, ale když tomu dává profesor naději, chci ho v tom podpořit.“

Charles ji vzal kolem pasu a vyjádřil tak jasně, že ona jeho podporu má vždycky.

„Tu moji máš určitě, přece se se mnou nerozloučíš jen pusou na tvář…“ nechal větu vyznít do ztracena.

„Ale no tak, to ti to nestačí?“

„Ne ne… nestačí…“ otočil ji k sobě zády a přitiskl si ji těsněji k tělu.

„No dobře, ale jenom rychlovka, ano?“

‚Já jsem vždycky rychlej…“

Přejel jí rukama přes kozy a začal jí rozepínat vojenskou blůzu. Zvedla ruku a zachytla se mu za krk. Jakmile slunce dopadlo na její odhalené kozy, přilepil se na ně pusou a začal jí silně sát bradavky. Jedním druhou rukou jí pak bleskově zajel do kalhot a pohyboval se prsty, kam jen dosáhl.

  Jízda, očista a výprask

Pomohla mu rozepnout knoflík u kalhot, a jakmile se otevřely, zajel jí rukou mezi nohy pořádně, až cítil pod prsty její kundičku.

„Aaaahhhh…jo…jo…přesně tááák…nepřestávej zlato….“

Klepal se jí rukou v klíně a jazykem jezdil po jejím poprsí. Ona se k němu zase přitočila čelem a oběma rukama se vydala útokem na jeho poklopec. Jen mu vyškubla rostoucí penis z kalhot a začala ho volnou pravačkou honit.

On jí zatím jednou rukou jezdil přes břicho, takže masturbaci si musela vzít na starost sama. Vrazila mu jazyk do pusy pro několik zuřivých polibků a hned klesla k jeho penisu, který vzala do pusy se stejným chtíčem.

Po pár minutách silného kouření se zvedla a s tělem plně přitisknutým na jeho mu jen do obličeje zašeptala: „Ošukej mě… zapíchni mi ho do kundy…rychle…“

Předklonila se a vystrčila na něj prdelku. Jen si ji trochu nastavil a začal do ní svižně zajíždět ve stoje, tak jak byli.

„Jo, píchej mě…jo…to je tak super, lásko…“ V podobném duchu se nesly i další sniperčiny komentáře, zatímco její milenec neříkal nic, ale nepřerušoval přirážení do její pochvy.

Pořád ho zarážel zezadu do jeji kundičky a užíval si, jak se jí klepalo celé tělo pod náporem jeho přírazů. Vždycky se uměla krásně vlnit.

Bleskově vstala a zase se chopila jeho klacku pusou. Vrazila si ho do krku a vytáhla si ho z pusy krásně lesklý slinami.

Pak nechala svého miláčka na zemi a nasedla si na něj. Ten orálek byla hlavně příprava. Její břicho i kozy se třepaly v rytmu přírazů jak rosol a tohle vlnění si užíval i Charles. Jednou rukou jí držel za prsa, druhou jí masíroval klitoris, protože na něj jeho penis neměl vliv.

  Láska mezi kamenem a kapkami deště

„Jo zlato, šukej mě, šukej mě, řekni, jak se ti to líbí….“

Když na chvilku přestal, už se chtěla nevrle ozvat, ale jen přesunul penis z kundičky do zadečku.“

„Jo, zasuň mi ho do zadku, pomalu… prosím…“

Bylo to trochu na dýl, ale nakonec se jí v zadní dírce začal poměrně plynule pohybovat. Tentokrát na něm neposkakovala tak dravě, ale jen se vlnila tělem a posouvala tam a zpátky.

Když se její prdelka přizpůsobila a oba získali jistotu průniku a rytmu, pobídla ho k větší razanci.

„Jo…hejbej se tam…až na doraz…“

Začal pořádně přirážet a tempo už se nelišilo od průniku do její kundy.

Nahmatal opět prstem její kundičku a začal ji na povrchu masírovat.

„Jo, vraž mi prst do kundy a péro do zadku… jo… chci tě cítit co nejvíc…“

Ještě několik minut to takhle pokračovalo, dokud Wanda neřekla. „Nehejbej se zlato, nehejbej se…“

Pak slezla z jeho penisu a otočila se k němu čelem i kozama. Nelenil a zapíchl jí ho zase do kundičky, na což odpověděla jen zasténáním.

„Do zadečku prosím…chci ho tam znova…“ Vyměnil dírky a opět se rozjel.

„Jo lásko…joo…miluju, když tě mám v zadku…“ Opět série pořádných a rychlých úderů penisem.

„Jo…a teď…zase na chvilku do kundy, ano….“  Chytla si kozy do rukou a zase se třásla pod jeho dorážením. To jí ještě strčil dva prsty zpátky do zadku a kroutil tam s nima, jako když čistí hrdlo lahve.

 

Padla z této pozice přímo na záda a hnedka roztáhla nohy. Nehnul brvou a vzal ji z boku. Střídal obě její dírky, jak se to zrovna hodilo a už moc nebral zřetel na to, kde chce mít jeho ptáka dřív. Stejně jen furt mlela o to, jak je nadržená a jak je to šoustání super.

  Dvě nymfy a jeden pásek

Když ho z ní vytáhl a začal si ho nad ní honit, drapla si kozy do obou rukou a s lascivním pohledem upřeným na něj jen přikázala: „Postříkej mi bříško a kozy, prosím…“

Když se vystříkal, vrátil se ještě k přirážení, zatímco ona sbírala ze své kůže jeho semeno a degustovala.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.