Přepadení na rybách

Plížila se mezi stromy v šátku a džínách a očima kontrolovala svůj cíl. Rybář ale stále seděl u kraje rybníka a skoro se nehýbal. U pasu se jí pohupoval řetěz a malý pendrek, obojí zajištěné tak, aby to při pohybu nehlučelo. Nebylo to ostatně prvně, co se takhle na někoho plížila ze zálohy.

Strhla ho ze skládací stoličky na zem, sedla si na něj a po chvilce zápolení mu nasadila pouta. Pak mu vyhrnula tričko. Hrábl po ní rukama, ale chytla ho za spojovací řetízek a překvapivě silně mu je přitiskla za hlavu do hlíny. Pak začala druhou rukou rozepínat jeho maskáče.

Jen co z nich dostala ptáka, začala ho masírovat po celé délce a důkladně honit. Pořád se bránil, ale už v tom nebylo to nadšení, jako na začátku. Ještě trochu ho ubylo, když se sklonila k penisu a vzala ho do pusy.

Když změnila polohu nohou a roztáhla je, všiml si, že má vyříznutou látku v rozkroku a rovnou si druhou rukou honí kundu.

Stoupla si nad něj a kouřila ho v hlubokém předklonu. Už byl pořádně tvrdý a jen držel ruce s želízky nad sebou, ani se nebránil.

Pak na něj konečně nasedla a zavedla si ho hluboko do kundičky. Poskakovala na něm, a když ho chytla za tričko, natáhl obě ruce a vzal do nich její kozy, které koukaly zpod černého trička. Nijak mu v tom nebránila, užívala si jeho penis v sobě a nic moc dalšího ji nezajímalo.

Vzdychala v rytmu přírazů a pak si přitiskla jeho dlaně na kozy. Do toho ještě začala kroutit prdelkou, aby to nebylo jenom zasunování tam a zpátky. Pak vstala, otočila se k němu zády a zase si na něj nasedla tou dírou v kalhotách. Mačkal jí prsa a užíval si nekončící teplo její pochvy.

  Příchod nymfy

Zase se otočila a přitiskla si jeho ruce na prsa jako předtím. Někdy mezitím povolila pouta a on měl ruce zase volné. Bylo mu to jedno, když nad ním visely tak krásný kozy. Vrtěla zadečkem na jeho ptáku a on jí hladil po stehnech.

Jeho pulsování trochu zesílilo a ona správně odhadla, že jeho vrchol se blíží. Sesedla z něj, vzala ho do šikovné a rychlé ruky. Nechala si ho vytrysknout do rukou, pak ho trochu ochutnala a utřela mu ptáka do spodků.

Pak už jen beze slova vstala a ztratila se ve stromech obklopujících rybník.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.