Horké kapky na horkém těle

Byla sama, ale to jí vůbec nevadilo. Na pánskou společnost už nějakou dobu zanevřela a od dámské si chtěla po posledním vztahu odpočinout. Nedávno ale objevila, že ji vzrušuje horko a žár. Teď se chystala k rituálu, ke kterému se dostala několikrát týdně, a vždycky ji dokonale uspokojil.

Seděla u sebe v obýváku a na stole stála zapálená svíce a sklenka koňaku.

Jenom v minisukni a krátkém topu si se sebou začala hrát. Nejdříve se trochu vlnila na pohovce a třela se o její povrch, když se setkal s poprsím, prdelkou a občas i s klínem. To ale nestačilo, takže se začala hladit sama. Rukama přes prdelku až na kozy a zase zpátky, ale jinou cestou. Projížděla si rukama po celém těle a pomalu se zbavovala oblečení. Nejdříve pásek minisukně, pak sukně sama a odhalení rudých kalhotek. Mezitím se osvěžila koňakem a i koncem sklenky na stopce si láskyplně projela po stehně a užívala si dotek chladného materiálu na kůži, která byla stále rozpálenější.

Podprsenku nevedla, takže když vyhrnula šedý top, objevily se rovnou pěkné dvojky žadonící o hlazení a laskání. Při další sérii vlnění se zbavila kalhotek a začala si projíždět rukama po prdelce a kundičce.

Když už byla nahá, natáhla se na pohovku, opřela hlavu o opěrátko a jednu ruku nechala laskat kozy, druhou si sjela do rozkroku a hladila se tam. Do toho si opět posloužila trochou nápoje na osvěžení úst a nezapomněla laškovně olízat kraj skleničky.

Po sklence přišel na řadu konečně druhý nástroj. Vzala svíci a kápla několik krůpějí vosku na stehno. Pak je rukou rozetřela. Další trocha horké tekutiny se ocitla těsně pod prsama, kde ji další prstík rozetřel do kruhu.

  Výměna barev

Tuhnoucí vosk nechával na jejím těle stopy ve tvaru drobných jezírek a čar a jak postupně bělal, vypadala jako sušenka ozdobená nánosy cukrové polevy.

S touto dekorací se zase důkladně hladila po celém těle a nezapomněla si zajíždět oběma rukama mezi nohy.

Nějakou dobu takhle setrvala, protože musela počkat, až plamen roztaví další jezírko vosku. To opět potřísnilo její nohy a nechalo na nich čárky a další útvary.

Jen dolila dávku vosku, zase si rukou čechrala kundičku jak na povrchu, tak zajížděla prsty dovnitř. Jak se ohmatávala rukama po celém těle, odpadávaly z ní kousky již tuhého vosku. Třela si místo toho kundu a prsa střídavě oběma rukama a vlnila se na kanapi za stálého vzdychání.

Do třetice si polila voskem břicho i kozy. Pak už si jen lehla a vydatně si prsty masírovala kundičku, až sebou začala pořádně házet v přívalech slasti. Ty už ji dováděly na vrchol, který vyznačily čáry z horkého vosku. Když se konečně udělala, už jen v lehké polospánkové malátnosti ležela na pohovce a pozorovala plamen svíčky, který se odrážel ve skle sklenky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.