Když selže pánský faktor

Seděla na pohovce u sebe v pokoji a třímala sluchátko telefonu. Stále silněji, jak v ní rostl vztek na chlapa na druhém konci drátu, který ji zase zklamal a vykašlal se na ni.

„Jak to myslíš, že nemůžeš dorazit, slíbil jsi mi to přece?“

Ani nevnímala, co se na druhé straně dělo. Vnímala jen jasné poselství, že ačkoli se domlouvali už několik dní, její přítel půjde zase někam kalit a nechá ji doma.

Zavěsila, aniž by domluvil a zkreslený hlas zanikl v tichu místnosti, jen trochu rušeném roztočeným větrákem v rohu.

Lehla si na kanape a pozorovala neurčitý svit za oknem. Bylo pěkně. Měla chuť někam vyrazit, aby si pročistila hlavu, když bude večer sama a zase asi koukat na televizi nebo si číst. Což o to, ani jedna z těch věcí jí nevadila, ale počítala s tím, že nebude sama a že nezůstane jen u čtení.

Trochu jí to přivedlo k myšlenkám, co na tom chlapovi vlastně vidí a po několika minutách se přistihla, že zůstává jen u toho, že je hodně dobrej v posteli.

Ale to je přece určitě i spousta dalších chlapů, ne? ptala se sama sebe a její ruce začaly lehce jezdit po těle. Toho ježdění přibývalo, protože bylo jednoduše příjemné a obvykle, jakmile začala, nechtěla skončit, dokud si to neudělala. K vlastnímu uspokojení přece chlapa nepotřebuje, ne? blesklo jí opět hlavou a napadlo ji, že večer o samotě by zase nemusel být tak špatný.

Sedla si, přejela si rukou přes tričko a prohnětla obě prsa. Měla je ráda, byla tak akorát. Vyhrnula top a dostala se až na bradavky, protože s prádlem se v létě moc neobtěžovala. Už se stavěly do pozoru a cítila každý dotek.

  Objevování mého vnitřního já

S jednou rukou stále na prsou si zajela druhou prsty pod sukni a klekla si na kanapi čelem k oknu. Hladila se po celém těle a sukně stále více odhalovala její zadnici a bílé kalhotky.

Vstala, zbavila se sukně a zase si sedla. Její ruce se zase vrátily na prsa a pokračovaly v mazlení. Pak už se zbavila i kalhotek a cesta k její lehce porostlé kundičce byla volná pro zvědavé a nenechavé prstíky.

S vyhrnutým tričkem a povalovala na pohovce a dráždila se, kde ji zrovna napadlo. Prsty ale zůstávaly pořád déle v kundičce a zadečku, protože tam to bylo nejpříjemnější.

Masírovala si klitoris a prohrabávala závojíčky kundičky, až konečně zabrousila dvěma prsty i dovnitř. Vždycky se jednou za čas vrátila jednou nebo oběma rukama i na prsa, aby žádná část jejího těla nepřišla zkrátka.

Sklouzla z gauče a jen se o něj opírala zády v dřepu, nohy roztažené a ruku mezi nimi. S jemným zavrněním si hrála se svojí kundičkou a přestávala vnímat okolí. Hlavu měla položenou na kanapi a vlnila se v rytmu ruky, která stále přejížděla přes její klín, a prsty se zabodávaly, kam bylo třeba. Z jejích úst občas uniklo jemné vzdychnutí a zasténání.

Přetočila se, až byla zadkem do místnosti a prsa si položila na pohovku. Její ruka projela po celém těle, až vykoukla mezi nohama a pokračovala v laskání. Kroutila se na zadečku i kundičce tu z jedné, tu z druhé strany, jak to bylo zrovna příjemnější.

Zase si sedla na pohovku a jen si tak vibrovala jedním prstem přes závojíčky. Roztahovala si ji rukama víc a víc a nořila se hlouběji a hlouběji. Lehla si zase na bok na pohovku s jednou rukou přes prsa a druhou stále mezi nohama. A jen se vlnila, stejně jako se vlnily prsty na kundičce a střídavě brnkaly o její povrch a pronikaly do nitra.

  Když divočina zavolá

V téhle pozici na ni dolehl táhlý a dlouhý orgasmus, podobný mořské hladině, která kousek po kousku zaplaví tělo a stejně tak plynule ho nechá vydechnout.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.