Venkovní partička

Seděli venku u bazénu v odpoledním slunci a zčista jasna je napadlo zahrát si flašku. Byli čtyři a jak on, tak i všechny tři slečny pořádně nadržení. Matt se jako první chopil lahve od sektu a roztočil jí na slaměném stolku.

Když na něj namířila hrdlem, prohlásil to za omyl. Ale napodruhé to dopadlo stejně a z toho už se nemohl vymluvit. Jeho košile a kraťasy skončily na bílé zídce opodál a on si sedl zpátky na židličku jen v rouše Adamově. Jeho kamarádka Sasha ho plácla po zadku, když si sedal a sama se chopila flašky.

Asi od něj chytla nějakou negativní energii, protože hrdlo na ni ukázalo s neomylnou přesností. Pokrčila rameny a její světle zelené šaty odhalily její krásné dvojky, aniž by s tím dělala ta hnědovláska nějaké cavyky. Její světlá pleť zazářila v odpoledním slunci, když si se smíchem sedla zpátky do proutěného křesílka.

Další byla na řadě Caroline, věčně usměvavá zrzka v tričku a šatičkách s laclem. Usmála se, dala pusu černovlasé Amy vedle sebe a začala bojovat s knoflíky. Brunetka byla pak poslední s trochou oblečení na těle. Když jí podávali flašku, jen mávla rukou se slovy, že by to na ni dříve nebo později stejně došlo a zbavila se těch pár kousků látky.

„Takže další na řadě máme kouření a lízání, je vám to jasný?“ oznámil Matt, když zase pokládal flašku na stoleček.

Ozvalo se sborové „Hmm…“ a osm očí pozorovalo zelený kus skla.

Padlo to na Caroline a Matt nadšeně vyskočil se ztopořeným ptákem v ruce. Caroline se natahovala po lahvi s vodou, ale odehnal jí ruku.

  Jedna sestra jako druhá

„Chci se napít, sakra.“ okřikla ho a vpravila do sebe několik doušků čiré tekutiny.

Pak už se nebylo na to vymlouvat (ostatně Caroline ani nechtěla, těšila se na ptáka v puse stejně jako Matt na pobyt v její pusince), klekla si k jeho nohám a přijala jeho penis.

Jeho hladila po zadku Sasha, jí zase Amy a Matt držel Caroline vlasy a mazlil se s jejím krkem. Když se nadržená zrzka dost vyřádila na celém těle jeho penisu, vrhla se ještě důkladněji na žalud a uzdičku. Její jazyk byl nádherně důkladný a vůbec si celou pusou pohazovala s tím penisem, jak kdyby žonglovala s kuželkami. Věděla, jak využít všechny části svojí tváře, aby její kouření bylo naprosto neopakovatelné.

Zarazila si ho z půlky do pusy a kroutila hlavou, jako by ústy točila kolem volantu. Pak po něm zase pro změnu jen přejížděla nahoru a dolu a nechala ho celý mizet až někde ve svém krku.

Matt ji zkoušel ovládat tempo přirážením penisem do krku, ale Caroline sama byla natolik dravá a obratná, že to bylo zcela zbytečně.

Sasha je pozorovala a mezitím si honila kundičku, zatímco Amy jen hladila zrzku po zádech a prdelce.

„Dobře, to by stačilo.“ ukončil Matt dovádění.

„Hmm…já chci ještě…“ žadonila kráska, ale byla usazena zpátky na prdelku.

Další kolo orálku „schytala“ pro změnu Amy. Nijak jí to nevadilo a více než ochotně se natáhla k Mattovu klacku, který se ještě leskl slinami z předchozího laskání.

Když se usadila a rozjela, Caroline jí jemně chytla za vlasy a třela se rozkrokem o její prdelku. Krásně přitom vzdychala. Sasha zůstávala u masturbace a její hlava se nakláněla tu na jednu, tu na druhou stranu, jak pozorovala laskající se trojici.

  Mladý tichý stopař

Pak vstala a přilepila se zezadu celým tělem na Caroline.

Zatímco Amy stále zpracovávala Mattův ocas, on zasouval ukazovák Caroline do lačné pusinky. Pořád po tom penisu mlsně pokukovala, tak ať jí to není tak líto. Pak ho zrzka pustila a lehla si i hlavou Amy na záda, zatímco její ruka hladila brunetce prsa.

Sasha je zezadu vytrvale hladila po prdelkách a sama se o ně třela svým tělem.

Když Caroline vstala, objala jí rukama kolem těla a při líbání jejího krku se konečky prstů blíže seznámila s jejími bradavkami. Občas jí zabrousila i na kundičku, ale nikdy ne na moc dlouho.

„Pojď taky k nám.“ řekl Matt směrem k Sashe a přitáhl jí za ruku do kleku a ke svému klínu. Jen se stihla uchechtnout a její hlava už byla ani ne tři čísla od žaludu.

Pustila se do toho s vervou a důkladně, kombinovala jazyk, rty i ruce a nenechala toho kluka ni na chvilku oddechnout.

Matt slastně vzdychal a zhluboka oddechoval, což nebylo nic překvapivého, když měl mezi nohama horký dech z hlaviček tří nahých koček peroucích se o jeho ptáka.

„Tak je čas na poslední hru, co vy na to, holky?“

Už ani netočili flaškou, Sasha se jen otočila a vystrčila na Matta prdelku. Ten jí chytnul za zadeček a neomylně nasměroval svůj penis mezi její nohy. Jakmile dostalo jeho šukání pravidelný rytmus, přitočila se k němu Caroline a masírovala prsty jak jeho ptáka, tak Sashinu kundičku. Amy hladila mezitím Sashu po zádech a občas zabrousila i na její kozičky, které se lehce pohupovaly dole.

  Přátelé sdílejí

„Jo…jo…šukej mi prdelku, pořádně mi ji opíchej…“ žadonila Sasha mezi jednotlivými vzdechy a její prosby ustaly teprve ve chvíli, kdy jí Amy zvedla hlavu a vrazila jazyk do pusy.

Matt ovšem nezadržitelně zrychloval, což bylo jasné znamení toho, že se blíží vrchol. Ten ostatně vždycky musí dříve nebo později přijít. Je to jedna ze zákonitostí sexu.

Vytáhl ho z ní, a když si ho ve stoje honil, všechny tři slečny k němu klesly a čekaly, až dosáhne nirvány.

Caroline ho zase kouřila, Amy si hladila prsa a Sasha s roztaženýma nohama vytrvale onanovala. Ovšem v kouření Mattova ptáka se vystřídaly všechny tři slečny.

Bílá nadílka vyšla zrovna do Sashiných úst. Ale nenechala si to všechno jenom pro sebe a během několik vášnivých polibků nezapomněla podělit i obě své kamarádky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *