Bílá postel touhy, černý kámen rozkoše

Ležela natažená na posteli, zcela uvolněná a přivřenýma očima se dívala do stropu. Vše bylo dneska zařízené a nic už nepotřebovalo její asistenci. Takže se rozhodla, že se bude zase chvilku pro změnu věnovat sama sobě. V pokoji hořelo několik svíček, které jen doplnily atmosféru toho, co se bude odehrávat za krátký čas v jejím klíně.

Po cvičení na sobě měla ještě bílý trikot, respektive přiléhavé tričko a bílé kalhotky.

Zatím roztáhla stehna a nechala v podvečerním světle vyniknout Venušin pahorek.

Když si stáhla spodní lem trička směrem ke klínu, proběhla jejími bradavkami vlnka vzrušení, jak je stiskla napínáním látky. To už ale byla její ruka v klíně a přes tkaninu kalhotek se bříšky prstů opřela o její klitoris, stále ještě ukrytý.

Ale jeden dotek rozhodně nestačil. Navíc, proč by u něj zůstávala?

Její ruce se začaly v klíně střídat, stejně jako si proti nim vyrážela svým rozkrokem samotným. Možná měla v úmyslu zůstat v posteli v klidu, ale čím dál tím více se začal vrtět a převalovat, jak jí velela rozkoš a slast, která v nových a nových vlnách zaplavovala celé její tělo.

Pak na moment vstala, ale jen proto, aby se zbavila již slušně zmuchlaného trička a pohrála si s bradavkami prsou. Jakmile našla pohodlnou pozici, její ruce se opět vrátily mezi nohy i mezi závojíčky její kundičky. Její klitoris i vnitřek vaginy si žádaly další péči a nesnesly již odkladu.

Trička už se nadobro zbavila a pro změnu se k lůžku přitiskla břichem. I protitlak na její prsa jí dopřál trochu vzrušení a slasti, ale to hlavní opět obstaraly hbité a pevné prstíky. Zabrousily znova pod kalhotky a jí nezbylo, než dlouze zavzdychat.

  Dvoje vlasy v jedné sauně

Její ruce se zřetelně rýsovaly pod tkaninou kalhotek a pak je pomalu stáhly. Chtěla se dostat do svého klína pořádně, ne jen jako záškodník skrytý pod pláštěm noci.

Jedna ruka zůstala v klíně, další se pustila do jejích koziček, které už si taky zasloužily trochu toho dráždění, když tričko, které by je svou látkou hladilo, bylo už dávno někde na podlaze ložnice.

Další doteky, další průniky a další vzdychání. Ten správný živočišný koloběh, který je pořád stejný, pořád se opakuje, vždycky je ale trochu jiný a dříve nebo později stejně skončí.

Konečně našla to správné tempo, ve kterém se její tělo začalo lehce pohupovat, jak se střídaly ruce na dvou klíčových místech jejího těla. Ať už se její ruce prodraly do klína zepředu nebo zezadu, výsledek byl stejný a stejné bylo také zavzdychání, které se jí vydralo z hrdla hlavy při zaklonění.

Kalhotky už se taky poroučely na zem. Lehla si na záda a dlaně se jí rozjely jako hadi úplně všude. Nebyl centimetr jejího těla, kterého by se nedotkly a který by nepodráždily. Občas si jen olízla lehce prsty, ale její vlastní šťávy většinu času zcela stačily.

Její vzdychání už se spojilo z občasného uniknutí do kontinuálního intenzivního dechu. Bez přestání se vrtala prsty na povrchu svého klína a jen občas zajela dovnitř, kde jí uvítalo teplo a vlhko. Celé její tělo se kroutilo a prohýbalo jako rákosí ve větru.

 

  Od běhání k lízání

Během laskání se posunula tak daleko, že její hlava přepadávala přes okraj postele. Ale na tom nezáleželo. Hlavní byla její neúnavná ruka způsobující stále nové přívaly slasti a propínání její páteře.

Prudké vzdechy přešly opět do táhlého a slábnoucího oddechování. Chvilku si odpočinula…

Ale ne moc dlouho, protože touha po nové slasti ji opět vybídla k aktivitě. Teď si ale trochu pomohla.

V jejím nočním stolku se skrýval vibrátor připomínající tvarem podivnou zeleninu. Byl ovšem černý. Zaryla si tu černou věcičku mezi závojíčky a jezdila si s ní v pochvě, jakoby ryla do skály kouskem pazourku. Ostatně tvarem to zas tak odlišné nebylo.

Ačkoli nebyl skoro slyšet, dělal jí moc dobře. Není jen jisté, jestli to byla zásluha přístroje samotného, nebo její vlastní obratnosti.

Překulila se na bok a vrazila si „pazourek“ opět mezi stehna.

Po nějaké době ale zase roztáhla nohy na obě strany, protože to byl stejně nejlepší způsob, jak se dostat až na svoje dno.

Znova a znova se ten malý černý zázrak zarýval do její kundičky a posílal přes nervová zakončení vlny uspokojení do všech částí jejího těla. Stejně tak, jak to bylo intenzivní, tak to nemohlo vydržet dlouho, natož navěky, ačkoli by si to možná přála.

Pak to přišlo a přidala opět i svoji druhou ruku. Propnula se v zádech a vypjala prsa k nebesům.

Pak, s tím, jak z ní pomalu začala prožitá slast vyprchávat, se jen lehce vlnila na posteli a na břiše si stále nechávala ten černý kousek elektroniky, který ji tak dobře uspokojil.

  I to je práce záchranářů...
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *