Kniha, obraz, rozkoš

Obraz středověkého světce visel na stěně pokoje a za chvíli se měl stát svědkem událostí, které by rozhodně ve své době nečekal.

Mladá dívka v tmavě zelených šatech a elegantních botách na podpatku si usmyslela, že práce už bylo dneska dost. Otevřela si knihu a pohodlně se natáhla na postel, přičemž její nohy přepadly přes okraj a lehce se pohupovaly.

Obracela celkem svižně stránku za stránkou a na jejím krku se leskl drobný perlový řetízek.

Do pokoje vstoupil hladce oholený muž v saku. Vnímala sice jeho příchod, ale více ho nebrala na vědomí. Její přítel vzal se skleněné poličky pod jiný obrazem další knihu, usedl do barokního křesla a pustil se také do čerpání nových znalostí nebo klidného relaxu.

Po několika minutách zvedl hlavu a teprve teď si všiml své partnerky.

„Ahh..ty jsi tady. Promiň nevšiml jsem si tě, jak jsi potichu.“

Usmála se, a aniž zvedla oči od stránek, odpověděla: „Jsem tady a taky jsem trochu zapomněla na to, co se děje kolem.“

Pokýval hlavou a zvedl se.

Došel až k ní a sedl si k jejím nohám.

„Něco nového?“

„Ani ne, pořád jednáme s tou galerií, ale u nich je to vždycky na dlouhé lokte a než se rozhoupou, tak je zase měsíc pryč. Asi se mrknu po někom v zahraničí, protože tohle už mě unavuje.“

„Tak se kvůli tomu nestresuj.“ pohladil jí po stehně a políbil na tvář.

„Víš, že jsme už hrozně dlouho nikde nebyli?“

„Co máš na mysli?“

Dal jí pusu na druhou tvář.

„Pořád jsme jen tady nebo v kanceláři. Chce to trochu života, jinak zestárneme mezi obrazy.“

„Tobě by se to nelíbilo?“ zeptala se s nádechem žertu.

„Pokud na tom obraze budeš bez šatů, tak klidně.“

Zasmála se, trohu se zvedla a opřela se o něj tak, že zřetelně cítil její prsa na svém těle.

„Chci si zatancovat. Navíc slyším odněkud hudbu.“

„Klidně, venku je kapela.“ zašeptala.

Vstala z postele, opřela se o něj celým tělem a uvítala jeho ruce ve svém pase. Velmi rychle jí sklouzl dlaněmi na zadeček a jeho stehno se lehce přitisklo na její klín.

Měla ráda tohle mazlení.

Zatímco její ruce zůstávaly více méně opřené o jeho hrudník, respektive klopy obleku, jeho jezdily po celém jejím těle od odhaleného krku přes prsa až k zadečku a klínu. Ještě chvilku tímhle tempem a strhá z něho ten oblek sama.

Otočila se k němu zády a jeho ruce objaly její pas jako kouzelná spona. Když mu položila hlavu na rameno, políbil jí na krk a zašeptal do ucha něco rajcovního.

  Tichý zahradní kout

„Dotýkej se mě.“ zašeptala a přivřela oči.

„Kde, lásko?“

„Všude. Chci tě cítit na prsou i v klíně. Chci, abys mi hnětl kozy a hrabal se mi přes kalhotky v kundičce.“

„Ty chceš prcat, přiznej se?“ řekl nahlas.

Zatímco ji stále líbal na krku a uších, její ruka sjela na jeho poklopec a zašala masírovat jeho penis, který jí rostl pod rukama.

„Chci, abys mě pořádně ošoustal.“

„Hmm…slečna v sobě má trochu děvky, že?“ pokračoval ve slovním laškování.

Zmáčkla mu ruku v rozkroku, lehce sevřela stehna kolem jeho ruky v jejím klíně a zašeptala: „Slečna je dneska tvoje luxusní nadržená kurvička a chce, abys jí pořádně omrdal.“

Otočila se k němu čelem a s pohledem upřeným do jeho hnědých očí mu začala rozepínat kalhoty. Přitom jí stále rukou hladil prsa a zadek a cestoval od jednoho místa k druhému. Vyndala mu ptáka z kalhot, lehce si naslinila ruku a začala mu ho honit, přičemž oba byli stále kompletně oblečení. Kontrast jeho penisu v plné erekci a skutečnosti, že ona na sobě má stále krásné večerní šaty, řetízek i náramek, tvořil nádherný protipól s úžasným erotickým nábojem.

Teprve teď jí stáhl kousek šatů a odhalil jedno prso. A ona teprve teď poklesla v kolenou a s pohledem stále upřeným do jeho očích plných prožívané slasti vzala jeho ocas mezi své rty.

Kouřila ho důkladně a po celé délce, jak jí jen její vlastní ústa stačila. Nezapomínala přitom ani na jedno místečko penisu a brala ho od žaludu po celé délce. Její neúnavný jazýček ho stále leštil, podobně jako brusný kámen klouže sem a tam se skřípěním po čepeli meče.

Pak si trochu vyhrnula šaty, předklonila se a za stálého kouření opřela svého přítele o dveře do ložnice.

Položil jí ruku zezadu na vlasy a snažil se lehce dirigovat její tempo. Velmi rychle ale pochopil, že to stejně nemá cenu (a ona si bude dělat, co chce), takže sjel přes její krk na záda a hladil ji aspoň po sametové kůži.

Pak ji přece jen zachytil hlavu a místo jejího kouření jí do pusy začal sám přirážet. Velmi prudkým a krátkými zásuny.

Změnili uspořádání. On si lehl na postel, ona na něj. Masíroval jí krásně prsa a hrál si s bradavkami. Usmívala se a lehounce mu vycházela vstříc. Ale zase ne moc, aby si nemyslel, že to bude mít tak jednoduché.

  Tatínková malá princezna 2

Pak ho jemný gestem dvou prstů donutila lehnout si na záda. Opět se sklonila a pokračovala v kouření jeho penisu, stále tvrdého jako skála.

Uplynula nějaká doba tohoto laskání, když si k němu klekla a vzala ho pro změnu mezi svoje prsa. Přitom se mu stále dívala do očí, což ho rajcovalao možná ještě víc.

Chtěla ho původně trápit předehrou déle, ale už to sama nevydržela a musela si na něj nasednout. Byla tak moc nadržená. Nechala ho ležet a nabodla se na jeho milostné kopí. Ostatně i ono už se nemohlo dočkat, až se do ní ponoří.

Hopsala na něm jako splašená a vzdychyla s každým centimetrem, který se jí střídavě zarýval do klína a zase z něj vycházel. Její prsa se s každým pohybem vzdouvala a jeho pohled na ně byl stále fixován. Bralo ho pomyšlení na rozkoš, kterou prožívala a taky vědomí, že on je jejím zdrojem.

Ještě přidal svoje vlastní ruce na jejích prsou a pořádně je mačkal, zatímco ona pokračovala ve zběsilém přirážení proti jeho ptáku. Zaryla nohy do postele, aby získala větší stabilitu a rozjela se ještě trochu rychleji. Pak přece jen lehce zpomalila, aby nabrala dech. Měla sice výdrž, ale neúnavný nebyl nikdo.

Tentokrát si ji vzal zezadu a opřel její tělo o dveře. Nenechal jí ani rozkoukat a už se nořil do jejího masíčka. Stejně jako ona předtím vibrovala na něm, teď zase on se stejnou vervou útočil na její prdelku a držel jí jednou rukou na zádech, druhou kolem pasu. Stále na sobě přitom měla šaty, boty i punčochy. Vypadala úžasně. Kdo by řekl, že takhle umí vzdychat špičková odbornice na umění.

Nazajížděl do ní celý. Pohyboval se v ní jen v rozsahu několika centimetrů a jeho koule se třepaly mezi jeho nohama.

Rychle se otočila a zase ho vzala do pusy, aby si trochu odpočinul a neztratil přitom pevnost. Ale o to druhé asi nemusel mít obavy ani jeden z nich. Jen lehce roztáhl nohy a vypadal jako Rhódský kolos. To by ho ale musel kouřit někdo z titánů, ne tahle přítulná brunetka.

Když vstala a zase se opřela o dveře, nebylo potřeba nic dodávat. Chtěla ho tam zase a nejpozději ihned. Tohle přání ji milerád splnil a během dvou vteřin opět přirážel.

Zrychlil snad ještě víc než předtím a její vzdychání přešlo do vysokého kňučení.

  Jen tak mezi námi třemi

Aniž by ho z ní vytáhl, otočila se k němu čelem a opřela si jednu nohu o jeho ruku.

Stále ji divoce šukal a stále neměla dost. A tenhle stav bude ještě nějakou tu dobu trvat.

Pak přidal k vášnivému přirážení do její kundičky stejně vášnivé a živočišné polibky. Pohltila jeho jazyk a jejich ústa splynula v jeden jediný tunel, který se chtěl mazlit.

Možná chtěla něco říct, ale z jejího hrdla vycházely jen neartikulované skřeky, které mohly být jak od rozkoše, tak od bolesti. Ale protože se ho stále držela jak popínavý břečťan, nic zlomeného asi neměla.

Vyškubl ho z ní a zase se s ní pro změnu jen chvilku mazlil. Uvítala jeho doteky na prsou, krku i zádech a poté, co se k němu zase přilepila celým tělem, klesla pomalu v kolenou a její rty se chopily jeho ohonu.

Oba leželi na posteli, tentokrát konečně bez šatů. Za prvé je lehce propotili, za druhé by se jim teď už jen pletly do cesty.

 

Ležela na boku v punčochách a její miláček ve stejné poloze těsně za ní. Zatím se jí rukou hrabal mezi závojíčky klína, zatímco ona mu hladila hlavičku penisu.

Zvedl jí nohu a jen co se špičkou penisu dostal k jejímu klínu, začal pružně a vytrvale přirážet. Tentokrát už ne tak prudce jako předtím, ale vytrvaleji a procítěněji.

Jeho ruka jí střídavě držela za prsa a hladila po břiše.

Bez varování se mu vyškubla a postavila se na všechny čtyři. Nelenil a přizpůsobil se. Jeho penis do ní zezadu zajel stejně hladce, jako při všech předchozích kombinacích.

Obrátil si ji ještě jednou, tentokrát zase na záda. Opřel se jí rukama o prsa a zase se zavrtal penisem do jejího klína.

Propínala se jako luk a stále se mu dívala do očí. Nebo se o to aspoň většinu času snažila.

Jeho vrchol byl nedaleko. Vytáhl z ní svého ptáka a sérií desítek bleskových tahů se dodělal na její klín a bříško.

Hrála si s těmi kapkami konečky prstů, jako kdyby rovnala součástky puzzle.

„Mohla bys mi ještě zatancovat sama, lásko?“ zeptal se, když se trochu vzpamatoval.

„Hmm…“ pomalu vstala, obešla postel a opřela se o dveře, o které ji předtím opíral on.

Podívala se na něj, kousla se lehce do rtu a její prsty pomalu putovaly až do jejího klína…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *